Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Hape Kerkeling: Czego można się spodziewać po powrocie z telewizji – rozrywka

Hape doniósł nagle o Kerkelingu. Zdjęcie: Imago Images / Eventpress


Hape Kerkeling w przyszłym roku powróci do telewizji. Spojrzenie na jego karierę pokazuje, że od wszystkiego można się wiele spodziewać.

Nikt nie spodziewał się tej wiadomości: Hape Kerkeling (56) w przyszłym roku powróci do telewizji! Zaplanował kilka projektów z VOX, RTL i TVNow, zgodnie z komunikatem grupy stacji Monday (29 marca). Ciąg wielu głównych ról jest nadal w produkcji w tym roku. Więcej informacji nie jest jeszcze znanych. Jedno jest jednak jasne: opinia publiczna z pewnością może spodziewać się wyjątkowego zakresu Kerkelinga, takiego jak spojrzenie na ofertę jego poprzedniej kariery.

Jak to się wszystko zaczęło… Zacznij od „Total Normal”

Urodzony w Recklinghausen, od początku wiedział, że pociągał go show-biznes. W wieku 21 lat dostał swoją pierwszą dużą szansę na pokazanie się w telewizji w programie muzyczno-graficznym „Kangaroo” w 1985 roku. Program miał być jego osiągnięciem. Cztery lata później „Total Normal” nastąpił po wielokrotnie nagradzanym programie, który dziś cieszy się prestiżem. Chwile, kiedy prawie dotarł do Bellevue Palace przebrany za królową Beatrix lub „ekspresyjny utwór” „Hortes” jako polski śpiewak operowy, pozostają niezapomniane. Wprowadzony do krytyków muzycznych.

Hape Kerkeling, aktor i reżyser

Na początku 1993 roku swoim filmem „No Pardon” udowodnił, że w Kirkling śpi także aktor i reżyser. Był także współautorem scenariusza do satyry medialnej. 56-latek wraz z komikiem Thomasem Hermansem (58) stworzył z filmu musical, którego premiera odbyła się 12 listopada 2011 roku i był wyświetlany przez ponad rok w Düsseldorfie i Lipsku. Ale mimo pewnych powiązań filmowych artysta wciąż na nowo wracał do telewizji.

Jego droga do reżysera serialu

Zmiana stacji nadawczej RTL nie powiodła się w związku z „Cheese” w 1994 roku, a Kerkeling nie chciał powrócić do ARD, jak również do nowych formatów, jak to robił wcześniej „Total Normal”. Dopiero program z soboty 1 „De Welt Laughs” w 1999 roku był w stanie wykorzystać swoje poprzednie sukcesy. Występując jako fiński raper RIP Uli w programie VIVA „Interaktiv” lub jako włoski sprzedawca lodów, który chce serwować lody Angeli Merkel 66 podczas przemówienia na konferencji partyjnej CDU w 2000 roku, był w stanie ponownie stworzyć kultową grafikę.

READ  Co dalej? Podgląd jest od piątku 7 maja 2021 r
Teraz kariera artysty już się rozpoczęła. Wrócił do RTL i zagrał tam kilka koncertów. Następnie przez dwa sezony moderowano „The 70s Show”, „Hape Meet!”, A także „Let’s Dance”. „Hape Meets!” Kirkling rozwinął również swoje najsłynniejsze ego: Horst Schlamer. Nawet szalony reporter dotarł do „Od chce być milionerem? – The Outstanding Distinguished “w 2006 roku i poprosił Guntera Gaucha (64) osobiście o odpowiedź na kilka pytań.

Hape Kerkeling, autor bestsellerów

Dla Kerkelinga inne ważne prace związane z moderacją podążały za wieloma nadawcami, ale także świętował sukcesy z dala od dużych scen. W 2006 roku opublikował autobiograficzną książkę o pielgrzymce z 2001 roku „Ich bin mal weg”, która tym samym stała się bestsellerem. Książka podróżnicza była najlepiej sprzedającą się książką roku w Niemczech. Jego biografia ukazała się w 2014 roku „Chłopak powinien mieć trochę świeżego powietrza – moje dzieciństwo i jaObie książki zostały później zamienione na filmy i stały się publicznymi ulubionymi filmami fabularnymi.

Piosenkarka Hape Kerkeling

Artysta od zawsze był też związany z muzyką. Nie tylko „Hurz!” Albo jego piosenka „The Whole Life is a Test” jest tego dowodem. Dzięki swojej fikcyjnej postaci Uschi Blum mógł kontynuować karierę wokalną, a dzięki temu zmienionemu ego wydał utwory „I Only Think of Me” czy „Slave of Love”. W 2009 roku wykonał ostatnią piosenkę na żywo w programie „Wetten, dass ..?” W 2014 roku artysta powrócił z narzuconej sobie emerytury albumem „I Do Not Let Myself Forbidden To Sing”.

Aktor głosowy Hape Kerkeling

Ale w ostatnich latach Hape Kerkeling przekazał swój talent wokalny innej postaci: Bałwankowi Olafowi z filmu. “ Kraina lodu – całkowicie bezwstydna ”. Ponieważ chociaż wszechstronny gracz postanowił wycofać się z mediów na swoje pięćdziesiąte urodziny, jego głos wciąż był wśród fanów. Od 2008 roku jest także głosem misia panda Puchatka w filmie animowanym „Kung Fu Panda”, który niedawno był w studiu dubbingu w 2016 roku.

READ  Deutschlandfunk Kultur - wiadomości kulturalne

Powrót Hape Kerkeling

Zaangażowanie Kerkelinga w RTL nie jest jego pierwszym krokiem w show-biznesie od „końca swojej kariery” w 2014 roku. W rzeczywistości wszechstronny gracz powróciłby na duży ekran w zeszłym roku. Wraz z kolegą Michaelem Bully Herbig (52) nakręcił „The Boandlkramer and Eternal Love”. Film miał zostać pokazany w kinach w grudniu 2020 roku, ale jego premiera była kilkakrotnie przekładana z powodu pandemii Corony. Nieznana nowa data. Jedno jest jednak pewne: w najbliższej przyszłości Hape Kerkeling będzie o wiele więcej do zobaczenia.