Connect with us

Tech

Samsung Electronics oferuje szeroką gamę produktów – Urządzenia

Published

on

(wyciąg z komunikatu prasowego)

 • Wysoka wydajność Odyssey Neo G8 32”1 sprawia, że ​​serca graczy biją szybciej
 • Stylowy domowy hybrydowy: 2022 Smart Monitor M8 32″ 1
 • S8 27″ 1″ i 32″ 1″ monitor HD dla twórców i projektantów

Schwalbach / T. – 4 stycznia 2022 r. – Samsung Electronics zaprezentował dziś swoje nowe modele ekranów na rok 2022 na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, poprzez które firma zamierza potwierdzić swoją pozycję w tej dziedzinie. Oferowane produkty oferują doskonałą jakość obrazu, łatwą w obsłudze funkcjonalność i rozszerzają wszechstronność, która daje teraz konsumentom więcej możliwości znalezienia monitora najlepiej odpowiadającego ich potrzebom.

Seria ekranów 2022 zapewnia przyjemne wrażenia użytkownika i odtwarzanie treści, niezależnie od tego, czy pracujesz, grasz, czy oglądasz film w domu na kanapie. 32-calowy Odyssey Neo G8 oferuje funkcjonalność do grania o wysokiej wydajności, a także zaawansowane inteligentne elementy, takie jak Quantum Mini LED Backlight Panel i Quantum HDR 2.000, a 32-calowy inteligentny wyświetlacz 2022 M8 z inteligentnymi funkcjami, atrakcyjnym stylem życia i wyświetlaczem HD z ergonomiczną obsługą.

„Dzięki naszej ofercie produktów 2022 prezentujemy kolejną generację wyświetlaczy Samsung i kierujemy ją do klientów, od graczy po projektantów”, mówi Marcus Korn, wiceprezes ds. rozwiązań w zakresie wyświetlania w Samsung Electronics. „Świat pracy i rozrywki nieustannie się zmienia. Nasze monitory uwzględniają ten rozwój i zapewniają przyjemne wrażenia użytkownika w czterech ścianach – bez względu na cel.”

Odyseja Nowa G8

Jako pierwszy na świecie monitor, Odyssey Neo G8 32″ (nazwa modelu: G85NB) łączy w sobie rozdzielczość UHD (3840 x 2160), zakrzywiony promień 1000R, częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms (GtG). Otwiera nowy rozdział w grach Samsung Monitory Zapewnia wydajność, która zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy komputerowych. Wspaniała jakość obrazu nie jest gorsza: diody Quantum Mini LED, technologia Quantum HDR 2000 z maksymalną jasnością 2000 nitów i stałym współczynnikiem kontrastu 1 000 000:1 Nawet subtelności pojawiają się same – więc gracze mogą niejako zanurzyć się w sztucznych światach.

Nowy Odyssey Neo G8 ma podobny wygląd do Odyssey Neo G9: jego elegancka biała obudowa jest zauważalna nawet po wyłączeniu. Oświetlenie CoreSync z tyłu monitora pozwala na silne wrażenie immersyjnego: w razie potrzeby automatycznie wykrywa kolory na ekranie i wyświetla je w rzeczywistym środowisku użytkownika.

Inteligentny monitor M8

32-calowy inteligentny wyświetlacz 2022 M8 Smart Display (nazwa modelu: M80B) o głębokości 11,4 mm jest o około trzy czwarte węższy od swojego poprzednika. Dzięki płaskiej konstrukcji, łatwości użytkowania i nowej ciepłej bieli, która doskonale się komponuje, jest idealna dla osób ceniących elegancję. Genialny panel UHD pokrywa 99% przestrzeni kolorów sRGB, obsługuje 1,07 miliarda kolorów z jasnością 400 nitów i realistycznie renderuje filmy, dokumenty i zdjęcia.

Smart TV i aplikacje zwiększające produktywność są wbudowane w ekran. Umożliwia przełączanie się między rozrywką a pracą, jednocześnie działając jako centrum sterowania SmartThings bez komputera. 32-calowy inteligentny monitor 2022 M8 jest idealny do pracy w domu: jest wyposażony w ruchomą magnetyczną kamerę internetową SlimFit, która umożliwia prowadzenie wysokiej jakości wideorozmów w domowym biurze. Wbudowana aplikacja do rozmów wideo obsługuje popularne aplikacje do rozmów, w tym Google Duo. Dzięki połączeniu USB typu C inteligentny wyświetlacz M8 zapewnia wszechstronną stację roboczą, której można używać do ładowania laptopów i urządzeń mobilnych o mocy do 65 W. Dodatkowa stacja dokująca nie jest konieczna.

Ekran S8 HD

Monitor Samsung S8 HD (nazwa modelu S80PB) jest dostępny w rozmiarach 27″ i 32″. Zapewnia wysoki poziom rozdzielczości UHD twórcom i projektantom, którzy potrzebują bardzo wysokiej rozdzielczości i szerokiej gamy kolorów do swojej pracy – czy to w biurze, czy w domu. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pokrywa do 98 procent przestrzeni kolorów DCI-P3, zapewniając w ten sposób szeroką gamę bogatych, kontrastowych kolorów. Dzięki wyświetlaczowi Video Electronics Standards Association (VESA) HDR™ 600² zapewnia wciągające wrażenia wizualne, dzięki czemu może odtwarzać treści w imponujący i realistyczny sposób. Jako pierwszy na świecie nieoślepiający monitor przetestowany przez UL (Underwriter Laboratories), ma matowy ekran przymocowany do górnej części panelu. Pozwala to zredukować odbicia światła, nawet gdy ekran prywatności nie jest używany, aby stworzyć wolne od rozpraszania środowisko pracy.

Oba modele mają porty USB Type-C o mocy ładowania do 90 W, a także porty LAN, które zamieniają monitor w usprawnioną stację roboczą, która może ładować laptopy i urządzenia mobilne bez potrzeby stosowania dodatkowej stacji dokującej.

Dzięki kompatybilności z montażem VESA i podstawie z regulacją wysokości z punktami pochylenia, obrotu i obrotu, użytkownicy mogą dostosować swój monitor do różnych warunków.

Smart Monitor M8 ma być dostępny od marca 2022 roku, a Odyssey Neo G8 i ekran HD S8 mają być dostępne w drugim kwartale 2022 roku.

 1. To jest powiadomienie z wyprzedzeniem. Klasy efektywności energetycznej dla poszczególnych modeli nie są jeszcze znane i zostaną opublikowane w odpowiednim czasie
 2. Wyświetlacz VESA HDR 600 jest dostępny w wersji 32-calowej. 27-calowy model obsługuje wyświetlacz VESA HDR 400.
 3. https://verify.ul.com/verifications/732


READ  Nintendo Deal: Włącz Czarny Piątek: Rozpraw się z Mario Kart w wysokiej cenie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Nowa generacja multisportowego smartwatcha GPS

Published

on

Ostatnio wyciekDziś oficjalnie: Garmin przedstawił następną generację wieloportowego smartwatcha GPS fenix. Funkcje szkoleniowe zostały ponownie rozszerzone i przetworzono nowe generacje czujników. Oprócz obsługi pięcioprzyciskowej, Fenix ​​7 można teraz obsługiwać również za pomocą ekranów dotykowych. Garmin integruje również latarkę LED z fenix 7X. Żywotność baterii można przedłużyć dzięki soczewce ładowania słonecznego wbudowanej w modele solarne.

Dostępnych jest ponad 60 aplikacji sportowych i outdoorowych z treningami HIIT, ćwiczeniami siłowymi, kitesurfingiem, tenisem, wędrówkami lub bieganiem i jazdą na rowerze na pokładzie. Istnieją również wstępnie zainstalowane ćwiczenia, w tym cardio i pilates, w tym instrukcje ruchu. Nowa funkcja Stamina: na podstawie wydajności podczas treningu do biegania lub jazdy na rowerze zegarek monitoruje poziom wysiłku, a tym samym pomaga uniknąć wczesnego zmęczenia. W przypadku biegania i jazdy na rowerze funkcje PacePro i ClimbPro pomagają klasyfikować obciążenie w oparciu o charakterystykę trasy. Zbierane są również wszelkiego rodzaju dane dotyczące wydajności, takie jak VO2Max i spółka.

Dzięki funkcjom monitorowania stanu zdrowia, takim jak całodobowe tętno, częstość oddechów, poziom stresu, pomiar saturacji tlenem oraz zaawansowana analiza owiec i baterii ciała, możesz uzyskać kompleksowy wgląd w swój poziom sprawności w Garmin Connect. Oprócz GPS zintegrowano również 3-osiowy kompas, żyroskop i wysokościomierz barometryczny. Pomocne są również mapy TopoActive, które można pobrać bezpłatnie bezpośrednio na zegarek dla innych regionów.

Fani zewnętrzni mogą odkrywać okolicę za pomocą funkcji AroundMe i RoundTripRouting. W sytuacji awaryjnej TracBack powraca do punktu wyjścia. We wszystkich zegarkach fēnix 7 są fabrycznie załadowane mapy ponad 42 000 pól golfowych, a także ponad 2000 map SkiView z informacjami o stokach, trudnościach i trasach biegowych. Wykrywanie incydentów może być uruchamiane ręcznie lub automatycznie dla wybranych aktywności na świeżym powietrzu, ponieważ bieżąca lokalizacja jest udostępniana wstępnie wybranym kontaktom alarmowym. Dzięki LiveTrack użytkownicy mogą również udostępniać swoją lokalizację innym w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sparowanego smartfona.

READ  Draknek Direct - Puzzle Powerhouse ogłasza rozszerzenie misji potworów, nową grę i nie tylko

Zegarek występuje w trzech różnych rozmiarach i wersjach: oprócz wersji podstawowej fenix 7 dostępny jest również w wersji solarnej, a po raz pierwszy w wersji solarnej szafirowej. Dzięki wsparciu słonecznemu fenix 7X działa do 37 dni na baterii w trybie smartwatcha i do 122 godzin w trybie GPS. Dzięki Connect IQ Store zalecane aplikacje można instalować bezpośrednio z zegarka przez Wi-Fi – nie jest wymagany smartfon.

fenix 7 cena od 699,99 euro; Dostępny od zaraz

 • Inteligentny zegarek GPS Multisport w 3 rozmiarach (1,2 cala, 1,3 cala, 1,4 cala)
 • Nowość: obsługa za pomocą przycisków lub intuicyjnie za pomocą responsywnego ekranu dotykowego
 • Nowość: konstrukcja obudowy z metalową ramą dla silnika start/stop i wzmocnionego metalem mostka obudowy
 • NOWOŚĆ: Zainstalowane mapy golfowe i narciarskie na całym świecie + bezpłatne pobieranie międzynarodowych map topograficznych przez WLAN (pamięć wewnętrzna 16 GB / modele Sapphire 32 GB)
 • Żywotność baterii przedłużona z soczewką do ładowania słonecznego (w zależności od modelu): do 37 dni w trybie smartwatch i 122 godziny z GPS można przedłużyć za pomocą Power Managera.
 • Ponad 60 aplikacji sportowych i outdoorowych, w tym HIIT, bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka górska, kitesurfing, tenis i nie tylko
 • Treningi z animowanymi treningami i planami treningowymi bezpośrednio na zegarku
 • Rejestracja toru z globalnymi systemami satelitarnymi (GPS, GLONASS, GALILEO) i czujnikami ABC oraz wieloczęstotliwościowym odbiorem L5 w modelach Sapphire
 • Funkcje sportowe i treningowe, w tym obciążenie treningowe i czasy regeneracji
 • Nowość: funkcja wytrzymałości: analizuj pozostałą moc podczas biegania i jazdy na rowerze
 • Całodzienne śledzenie zdrowia i kondycji za pomocą czujników najnowszej generacji, w tym nadgarstkowego pomiaru tętna, baterii ciała, poziomu stresu, pulsoksymetru, częstości oddechów, pułapu tlenowego, śledzenia cyklu, ciąży i innych
 • Zaawansowana analiza snu z funkcją Sleep Score dotyczącą jakości snu i wglądu bezpośrednio na zegarku
 • Inteligentne funkcje: Garmin Pay, Garmin Music, Smart Notifications, kompatybilność z Garmin Connect
 • Nowość: Fenix ​​7X: Wbudowana latarka LED
 • Automatyczne powiadamianie o wypadku i pomoc w nagłych wypadkach (ręcznie) oraz funkcje bezpieczeństwa i śledzenia
 • Wymienne opaski QuickFit w różnych kolorach i materiałach (skóra, nylon, tytan)
READ  Nintendo Deal: Włącz Czarny Piątek: Rozpraw się z Mario Kart w wysokiej cenie

Dostępne w trzech różnych rozmiarach i wzorach:

 • fenix 7S: 42 mm (UVP: 699,99 €)
 • fenix 7S Solar: 42 mm (UVP: 799,99 €)
 • fenix 7S Sapphire Solar: 42 mm (UVP: od 899,99 €)
 • fenix 7: 47 mm (UVP: 699,99 €)
 • fenix 7 Solar: 47 mm (UVP: 799,99 €)
 • fenix 7 Sapphire Solar: 47 mm (UVP: od 899,99 €)
 • fenix 7X Solar: 51 mm (UVP: 899,99 €)
 • fenix 7X Sapphire Solar: 51 mm (UVP: od 999,99 €)

Ten artykuł zawiera linki partnerskie. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam dokonać zakupu, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie. Dziękuję za wsparcie!


Continue Reading

Tech

Lenovo Yoga 6: potężny laptop wbudowany w Media Markt w niskiej cenie

Published

on

kompromis

Lenovo Yoga 6 jest na sprzedaż w Media Markt. Już teraz możesz kupić potężny, ale kompaktowy laptop w znacznie niższej cenie.

w rynek mediów Działa do 30 styczniaszalona szybka wyprzedażW kampanii sprzedażowej dostępnych jest wiele produktów technologicznych po obniżonych cenach. Między innymi Yoga 6 od Lenovo jest dostępna w niższej cenie.

Lenovo Joga 6

929,00 €

1,079,00 EUR-13%

w rynek mediów

do umowy?

NETZWELT może otrzymać prowizję od sprzedawcy za linki na tej stronie. Więcej informacji.

 • AMD Ryzen 7

 • 16 GB pamięci RAM

 • Dysk SSD 512 GB

Lenovo Yoga 6 jest sprzedawana wyłącznie przez Media Markt i Saturn. Zwykle kosztuje 1079 euro. Ta nagroda jest nadal przyznawana. Otrzymasz jednak bezpośredni rabat w wysokości 150 euro w koszyku.

Zaawansowane szczegóły

ten zeszyt Oferuje ekran o przekątnej 13,3 cala i jest bardzo mobilny przy wadze 1,3 kg. AMD Ryzen 7 jest używany jako procesor, a zainstalowane jest również 16 GB pamięci roboczej i 512 GB SSD. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie zapewnia bardzo dobry sprzęt i wystarczającą wydajność do codziennych zadań.

Oczywiście można znaleźć wiele dobrych rzeczy Oferty rynku mediów W sklepie internetowym oraz w oddziałach. Poniżej przedstawiamy aktualne informacje, w których możesz zaoszczędzić pieniądze.

Możesz to zrobić w Media Market Bezpłatny członek klubu A potem skorzystaj z wielu innych zalet. Członkowie programu lojalnościowego otrzymają m.in. program rozszerzony Zero procent finansowaniaKupony upominkowe czekają na Ciebie. Więcej informacji udzielimy w osobnym punkcie Opłata, ten Opcje płatności jak również zwróć swoje zakupy.

Nie przegap żadnego programu

Aktualne oferty znajdziesz w naszym dziale „kompromisAby nie przegapić oferty, należy również zasubskrybować biuletyn ofert. W tym celu regularnie przedstawiamy najlepsze oferty z sektora technologicznego.

” Rada: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i prywatności

READ  FIFA 22 – Własność klubu kariery, ulepszenia, zwiastuny i nie tylko
Continue Reading

Tech

Whatsapp: Miliony używają tej funkcji – to się zmieni

Published

on

Whatsapp: Miliony użytkowników korzystają z tej funkcji – ale to się teraz zmienia

WhatsApp: nigdy nie powinieneś popełniać tych błędów

WhatsApp: nigdy nie powinieneś popełniać tych błędów

Pokaż opis

zaktualizuj falę w WhatsApp Po prostu nie przestawaj!

Popularny komunikator, z którego codziennie korzystają miliony ludzi na całym świecie, zawsze udostępnia nowe funkcje i aktualizacje.

Co teraz WhatsApp O zmianach dowiesz się tutaj.

Whatsapp: Miliony ludzi korzystają z tej funkcji – ale to się zmieni

Jak wspomniał blog Whatsapp „WABetaInfo”, firma testuje już najnowszą wersję 2.22.3.5 w programie Google Play Beta. Łatwo zrozumieć, co wydaje się kłopotliwe: najnowsza wersja Whatsapp, która wciąż jest w fazie rozwoju, jest już testowana pod kątem Androida.


A wraz z nią nowa funkcja: nowe możliwości edycji zdjęć przed ich wysłaniem! Whatsapp ma wprowadzić nowe długopisy, za pomocą których można edytować zdjęcia i filmy. Obecnie w Messengerze jest tylko jeden typ rysika, a dwa kolejne typy zostaną dodane w przyszłości.

—————————-To jest WhatsApp:

 • Najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie
 • Zainstaluj przez App Store (iPhone) lub Google Play (Android)
 • Jeśli nie chcesz już wysyłać emotikonów, możesz również wysłać znajomym naklejki lub GIF-y
 • W ustawieniach możesz ustawić regularną datę tworzenia kopii zapasowej – dzięki czemu Twoje dane będą zawsze archiwizowane
 • Jest częścią meta-imperium Marka Zuckerberga

—————————-

Whatsapp: Nowe sposoby edycji zdjęć i filmów

Podobno rozwijana jest również możliwość zamazywania zdjęć, filmów i poszczególnych obszarów.

—————————-

Więcej wiadomości o WhatsApp:


—————————-

Jednak dla wszystkich fanów Whatsapp jest to słodko-gorzkie: wciąż nie jest do końca jasne, kiedy nowe funkcje zostaną uruchomione.

READ  Whatsapp: Wreszcie! Aktualizacje mają na celu rozwiązanie tego problemu teraz

—————————-

Inne ważne tematy:


—————————-

Ale to zdecydowanie tylko kwestia czasu, zanim użytkownicy będą na to czekać.”WABetaInformacjaKontynuuj… (mg)Continue Reading

Trending