Connect with us

Tech

Telewizory Samsung 2022 z lepszą jakością obrazu i strumieniowaniem gier na żywo

Published

on

W ramach przygotowań do targów CES 2022 Samsung wprowadził nowe telewizory Micro LED, Neo QLED i Lifestyle. Nowe Game Center umożliwia przesyłanie strumieniowe gier o jakości konsolowej do telewizora.

Nowe telewizory powinny oferować lepszą jakość obrazu i dźwięku oraz będą wyposażone w nowy interfejs użytkownika – producent nadal polega na własnym systemie operacyjnym Tizen TV. W przyszłości zestaw funkcji będzie zawierał „Gaming Hub”, „platformę odkrywania”, która zapewni właścicielom telewizorów Samsung dostęp do gier konsolowej jakości. Samsung współpracuje z GeForce Now i Google Stadia, aby udostępniać gry na telewizorze jako streaming. Dodatkowe urządzenia, takie jak Google Chromecast Media Stick, nie są już potrzebne. Samsung chce zaoferować obszerną bibliotekę gier dostępną na kompatybilnych telewizorach Samsung Smart TV w 2022 roku.

Telewizor Micro LED z trybem Art i Dolby Atmos

W segmencie premium Samsung polega na wyświetlaczach micro LED, aby zapewnić bogatsze kolory, wyższy kontrast i wyraźny kontrast. Na targach CES 2022 producent chce wprowadzić małe diody LED w trzech rozmiarach: 98, 101 i 110 cali. Nowe urządzenia oferują tryb artystyczny, w którym grafika lub obrazy są zawsze wyświetlane na ekranie.

Nowe telewizory Micro LED firmy Samsung oferują tryb Art Mode.

Nowy sprzęt zawiera również funkcję Multi View, która wyświetla treści z czterech różnych źródeł jednocześnie. Na pokładzie jest też Dolby Atmos.

Nowy telewizor QLED: jaśniejszy, bardziej kontrastowy i z„Tryb” EyeComfort

Nowe wersje obejmują również telewizory Neo QLED, które są dostarczane z nowym Procesor Neo Quantum powinien zapewniać „wyraźne obrazy i wciągające pejzaże dźwiękowe”. W tym roku procesor wprowadza nowe mapowanie kontrastu za pomocą BLU (Backlight Unit) i zwiększa jasność z 12 do 14 bitów dla lepszej kontroli źródła światła – Quantum Mini LEDs. Dzięki temu telewizor może sterować oświetleniem na 16 384 poziomach, co stanowi czterokrotność poprzednich 4096 poziomów.

Nowy telewizor QLED
Nowe telewizory Neo QLED firmy Samsung.

Nowa technologia Shape Adaptive Light wykorzystuje procesor Neo Quantum do analizy linii, kształtów i powierzchni w celu kontrolowania kształtu światła z diod Quantum Mini LED. Ta technologia ma na celu dalszą poprawę jasności i dokładności kształtów na ekranie.

Ponadto Samsung 2022 Neo QLED posiada tryb EyeComfort, który automatycznie dostosowuje jasność i kolor wyświetlacza na podstawie wbudowanego czujnika światła oraz informacji o zachodzie i wschodzie słońca. Wraz ze zmianą światła otoczenia ekran stopniowo zmniejsza ilość światła i zapewnia cieplejsze odcienie, odpowiednio dostosowując ilość niebieskiego światła. Wiele smartfonów oferuje teraz podobną funkcję poprawiającą jakość snu.

Telewizory z matowym wyświetlaczem Lifestyle Mate

Telewizja T Lifestyle.The Frame, The Sero i The Serif mają nowy matowy ekran o właściwościach przeciwodblaskowych, antyrefleksyjnych i zapobiegających odciskom palców.

Samsung The Frame 2022
Telewizory z serii „The Frame” mogą być również używane jako cyfrowe ramki do zdjęć.
 • The Frame to telewizor przypominający obraz z ramą i można go również używać w następujący sposób: grafika może być wyświetlana na ekranie, gdy telewizor nie jest używany. Matowy ekran ma dodatkowo poprawić „efekt rysowania”. Ekran powinien również redukować odciski palców i zabrudzenia. Rama dostępna jest w rozmiarach od 32 do 85 stopni.
 • Serif wyposażono również w matową obudowę, która bezproblemowo dopasowuje się do matowego ekranu. Z dodatkową opcją 65 cali, Serif jest teraz dostępny w rozmiarach od 43 do 65.
 • Mówi się, że Sero oferuje lepsze wrażenia wizualne dzięki nowemu matowemu ekranowi w trybach portretowym i poziomym. Nowa funkcja wyświetlania pionowego umożliwia jednoczesne wyświetlanie różnych treści na górze i na dole ekranu lub wyszukiwanie informacji w Internecie podczas jednoczesnego oglądania programu telewizyjnego.

Nowe telewizory Samsung: ceny modeli 2022 wciąż nie są znane

Samsung nie podał jeszcze żadnych informacji na temat rozpoczęcia sprzedaży i cen nowych telewizorów. W naszym bezpłatnym biuletynie będziemy Cię informować o rozpoczęciu sprzedaży – Zamów teraz!

Wyświetl / Ostatnia aktualizacja 4 stycznia 2022 o 7:21 / Linki partnerskie * / Obrazy: Amazon

READ  Łazik „Wytrwałość”: Zdjęcie z Marsa - NASA wyjaśnia motyw tęczy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Nowa generacja multisportowego smartwatcha GPS

Published

on

Ostatnio wyciekDziś oficjalnie: Garmin przedstawił następną generację wieloportowego smartwatcha GPS fenix. Funkcje szkoleniowe zostały ponownie rozszerzone i przetworzono nowe generacje czujników. Oprócz obsługi pięcioprzyciskowej, Fenix ​​7 można teraz obsługiwać również za pomocą ekranów dotykowych. Garmin integruje również latarkę LED z fenix 7X. Żywotność baterii można przedłużyć dzięki soczewce ładowania słonecznego wbudowanej w modele solarne.

Dostępnych jest ponad 60 aplikacji sportowych i outdoorowych z treningami HIIT, ćwiczeniami siłowymi, kitesurfingiem, tenisem, wędrówkami lub bieganiem i jazdą na rowerze na pokładzie. Istnieją również wstępnie zainstalowane ćwiczenia, w tym cardio i pilates, w tym instrukcje ruchu. Nowa funkcja Stamina: na podstawie wydajności podczas treningu do biegania lub jazdy na rowerze zegarek monitoruje poziom wysiłku, a tym samym pomaga uniknąć wczesnego zmęczenia. W przypadku biegania i jazdy na rowerze funkcje PacePro i ClimbPro pomagają klasyfikować obciążenie w oparciu o charakterystykę trasy. Zbierane są również wszelkiego rodzaju dane dotyczące wydajności, takie jak VO2Max i spółka.

Dzięki funkcjom monitorowania stanu zdrowia, takim jak całodobowe tętno, częstość oddechów, poziom stresu, pomiar saturacji tlenem oraz zaawansowana analiza owiec i baterii ciała, możesz uzyskać kompleksowy wgląd w swój poziom sprawności w Garmin Connect. Oprócz GPS zintegrowano również 3-osiowy kompas, żyroskop i wysokościomierz barometryczny. Pomocne są również mapy TopoActive, które można pobrać bezpłatnie bezpośrednio na zegarek dla innych regionów.

Fani zewnętrzni mogą odkrywać okolicę za pomocą funkcji AroundMe i RoundTripRouting. W sytuacji awaryjnej TracBack powraca do punktu wyjścia. We wszystkich zegarkach fēnix 7 są fabrycznie załadowane mapy ponad 42 000 pól golfowych, a także ponad 2000 map SkiView z informacjami o stokach, trudnościach i trasach biegowych. Wykrywanie incydentów może być uruchamiane ręcznie lub automatycznie dla wybranych aktywności na świeżym powietrzu, ponieważ bieżąca lokalizacja jest udostępniana wstępnie wybranym kontaktom alarmowym. Dzięki LiveTrack użytkownicy mogą również udostępniać swoją lokalizację innym w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sparowanego smartfona.

READ  Rekruter: To jest nowa strzelanka wojskowa

Zegarek występuje w trzech różnych rozmiarach i wersjach: oprócz wersji podstawowej fenix 7 dostępny jest również w wersji solarnej, a po raz pierwszy w wersji solarnej szafirowej. Dzięki wsparciu słonecznemu fenix 7X działa do 37 dni na baterii w trybie smartwatcha i do 122 godzin w trybie GPS. Dzięki Connect IQ Store zalecane aplikacje można instalować bezpośrednio z zegarka przez Wi-Fi – nie jest wymagany smartfon.

fenix 7 cena od 699,99 euro; Dostępny od zaraz

 • Inteligentny zegarek GPS Multisport w 3 rozmiarach (1,2 cala, 1,3 cala, 1,4 cala)
 • Nowość: obsługa za pomocą przycisków lub intuicyjnie za pomocą responsywnego ekranu dotykowego
 • Nowość: konstrukcja obudowy z metalową ramą dla silnika start/stop i wzmocnionego metalem mostka obudowy
 • NOWOŚĆ: Zainstalowane mapy golfowe i narciarskie na całym świecie + bezpłatne pobieranie międzynarodowych map topograficznych przez WLAN (pamięć wewnętrzna 16 GB / modele Sapphire 32 GB)
 • Żywotność baterii przedłużona z soczewką do ładowania słonecznego (w zależności od modelu): do 37 dni w trybie smartwatch i 122 godziny z GPS można przedłużyć za pomocą Power Managera.
 • Ponad 60 aplikacji sportowych i outdoorowych, w tym HIIT, bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka górska, kitesurfing, tenis i nie tylko
 • Treningi z animowanymi treningami i planami treningowymi bezpośrednio na zegarku
 • Rejestracja toru z globalnymi systemami satelitarnymi (GPS, GLONASS, GALILEO) i czujnikami ABC oraz wieloczęstotliwościowym odbiorem L5 w modelach Sapphire
 • Funkcje sportowe i treningowe, w tym obciążenie treningowe i czasy regeneracji
 • Nowość: funkcja wytrzymałości: analizuj pozostałą moc podczas biegania i jazdy na rowerze
 • Całodzienne śledzenie zdrowia i kondycji za pomocą czujników najnowszej generacji, w tym nadgarstkowego pomiaru tętna, baterii ciała, poziomu stresu, pulsoksymetru, częstości oddechów, pułapu tlenowego, śledzenia cyklu, ciąży i innych
 • Zaawansowana analiza snu z funkcją Sleep Score dotyczącą jakości snu i wglądu bezpośrednio na zegarku
 • Inteligentne funkcje: Garmin Pay, Garmin Music, Smart Notifications, kompatybilność z Garmin Connect
 • Nowość: Fenix ​​7X: Wbudowana latarka LED
 • Automatyczne powiadamianie o wypadku i pomoc w nagłych wypadkach (ręcznie) oraz funkcje bezpieczeństwa i śledzenia
 • Wymienne opaski QuickFit w różnych kolorach i materiałach (skóra, nylon, tytan)
READ  MagSafe na Amazon za 33 € w najlepszej cenie

Dostępne w trzech różnych rozmiarach i wzorach:

 • fenix 7S: 42 mm (UVP: 699,99 €)
 • fenix 7S Solar: 42 mm (UVP: 799,99 €)
 • fenix 7S Sapphire Solar: 42 mm (UVP: od 899,99 €)
 • fenix 7: 47 mm (UVP: 699,99 €)
 • fenix 7 Solar: 47 mm (UVP: 799,99 €)
 • fenix 7 Sapphire Solar: 47 mm (UVP: od 899,99 €)
 • fenix 7X Solar: 51 mm (UVP: 899,99 €)
 • fenix 7X Sapphire Solar: 51 mm (UVP: od 999,99 €)

Ten artykuł zawiera linki partnerskie. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam dokonać zakupu, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie. Dziękuję za wsparcie!


Continue Reading

Tech

Lenovo Yoga 6: potężny laptop wbudowany w Media Markt w niskiej cenie

Published

on

kompromis

Lenovo Yoga 6 jest na sprzedaż w Media Markt. Już teraz możesz kupić potężny, ale kompaktowy laptop w znacznie niższej cenie.

w rynek mediów Działa do 30 styczniaszalona szybka wyprzedażW kampanii sprzedażowej dostępnych jest wiele produktów technologicznych po obniżonych cenach. Między innymi Yoga 6 od Lenovo jest dostępna w niższej cenie.

Lenovo Joga 6

929,00 €

1,079,00 EUR-13%

w rynek mediów

do umowy?

NETZWELT może otrzymać prowizję od sprzedawcy za linki na tej stronie. Więcej informacji.

 • AMD Ryzen 7

 • 16 GB pamięci RAM

 • Dysk SSD 512 GB

Lenovo Yoga 6 jest sprzedawana wyłącznie przez Media Markt i Saturn. Zwykle kosztuje 1079 euro. Ta nagroda jest nadal przyznawana. Otrzymasz jednak bezpośredni rabat w wysokości 150 euro w koszyku.

Zaawansowane szczegóły

ten zeszyt Oferuje ekran o przekątnej 13,3 cala i jest bardzo mobilny przy wadze 1,3 kg. AMD Ryzen 7 jest używany jako procesor, a zainstalowane jest również 16 GB pamięci roboczej i 512 GB SSD. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie zapewnia bardzo dobry sprzęt i wystarczającą wydajność do codziennych zadań.

Oczywiście można znaleźć wiele dobrych rzeczy Oferty rynku mediów W sklepie internetowym oraz w oddziałach. Poniżej przedstawiamy aktualne informacje, w których możesz zaoszczędzić pieniądze.

Możesz to zrobić w Media Market Bezpłatny członek klubu A potem skorzystaj z wielu innych zalet. Członkowie programu lojalnościowego otrzymają m.in. program rozszerzony Zero procent finansowaniaKupony upominkowe czekają na Ciebie. Więcej informacji udzielimy w osobnym punkcie Opłata, ten Opcje płatności jak również zwróć swoje zakupy.

Nie przegap żadnego programu

Aktualne oferty znajdziesz w naszym dziale „kompromisAby nie przegapić oferty, należy również zasubskrybować biuletyn ofert. W tym celu regularnie przedstawiamy najlepsze oferty z sektora technologicznego.

” Rada: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i prywatności

READ  Produkcja Ghost of Tsushima jest dwukrotnie większa od oryginalnego PS4 • Eurogamer.de
Continue Reading

Tech

Whatsapp: Miliony używają tej funkcji – to się zmieni

Published

on

Whatsapp: Miliony użytkowników korzystają z tej funkcji – ale to się teraz zmienia

WhatsApp: nigdy nie powinieneś popełniać tych błędów

WhatsApp: nigdy nie powinieneś popełniać tych błędów

Pokaż opis

zaktualizuj falę w WhatsApp Po prostu nie przestawaj!

Popularny komunikator, z którego codziennie korzystają miliony ludzi na całym świecie, zawsze udostępnia nowe funkcje i aktualizacje.

Co teraz WhatsApp O zmianach dowiesz się tutaj.

Whatsapp: Miliony ludzi korzystają z tej funkcji – ale to się zmieni

Jak wspomniał blog Whatsapp „WABetaInfo”, firma testuje już najnowszą wersję 2.22.3.5 w programie Google Play Beta. Łatwo zrozumieć, co wydaje się kłopotliwe: najnowsza wersja Whatsapp, która wciąż jest w fazie rozwoju, jest już testowana pod kątem Androida.


A wraz z nią nowa funkcja: nowe możliwości edycji zdjęć przed ich wysłaniem! Whatsapp ma wprowadzić nowe długopisy, za pomocą których można edytować zdjęcia i filmy. Obecnie w Messengerze jest tylko jeden typ rysika, a dwa kolejne typy zostaną dodane w przyszłości.

—————————-To jest WhatsApp:

 • Najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie
 • Zainstaluj przez App Store (iPhone) lub Google Play (Android)
 • Jeśli nie chcesz już wysyłać emotikonów, możesz również wysłać znajomym naklejki lub GIF-y
 • W ustawieniach możesz ustawić regularną datę tworzenia kopii zapasowej – dzięki czemu Twoje dane będą zawsze archiwizowane
 • Jest częścią meta-imperium Marka Zuckerberga

—————————-

Whatsapp: Nowe sposoby edycji zdjęć i filmów

Podobno rozwijana jest również możliwość zamazywania zdjęć, filmów i poszczególnych obszarów.

—————————-

Więcej wiadomości o WhatsApp:


—————————-

Jednak dla wszystkich fanów Whatsapp jest to słodko-gorzkie: wciąż nie jest do końca jasne, kiedy nowe funkcje zostaną uruchomione.

READ  Hideo Kojima • JPGAMES.DE mówi: Krój reżyserski wcale nie jest fasonem reżyserskim

—————————-

Inne ważne tematy:


—————————-

Ale to zdecydowanie tylko kwestia czasu, zanim użytkownicy będą na to czekać.”WABetaInformacjaKontynuuj… (mg)Continue Reading

Trending