Connect with us

entertainment

Półfinał: Półnagie kobiety protestują przeciwko „Następnemu modelowi Niemiec” – Media – Społeczeństwo

Published

on

Krótko przed końcem „Niemieckiego następnego topowego modelu” („GNTM”), niektórzy aktywiści, półnadzy przed siedzibą ProSieben, demonstrowali przeciwko temu programowi. Jej postulaty „Brak korzyści w seksualizacji kobiecego ciała” i „Pokonywanie norm ciała” można odczytać na tabliczce.

„Jesteśmy małą grupą kobiet, które chcą swoim ciałem pokazać, że standardy kobiecego ciała promowane przez niemiecki model Next Top Model nie mają zastosowania” – powiedziała w czwartek 24-letnia przewodnicząca Eva Brunner. Unterföhring koło Monachium. „Nawet przy normalnych i kobiecych ciałach możesz stanąć przed kamerą i pokazać się w społeczeństwie”.

[Wenn Sie alle aktuellen Nachrichten live auf Ihr Handy haben wollen, empfehlen wir Ihnen unsere runderneuerte App, die Sie hier für Apple- und Android-Geräte herunterladen können.]

Według Brannera w skład grupy wchodzą działacze z obozu klimatycznego w Augsburgu. Krytykują fakt, że obecny sezon castingu Heidi Klum, który zakończył się w ProSieben w czwartek wieczorem, był pozornie zaangażowany tylko w „różnorodność”, ponieważ skupienie się na „chudych białych ludziach” nie oznaczało już Zeitgeist.

W tym roku w finałach „GNTM” były kobiety, których nie znaleziono kilka lat temu: Dasha jest pierwszym tak zwanym zakrzywionym modelem, który ma więcej krągłości niż tradycyjne modele.

Romina ma mniej niż 1,70 m wzrostu i jest w rzeczywistości za mała dla firmy. Alex powiedział kiedyś, że „jest” na akcie urodzenia, a Solin przyjechał do Niemiec zaledwie pięć lat temu po ucieczce z Syrii przed wojną. Dasha powiedział: „Wszyscy wołamy o różnorodność”.

Najstarszy i najlepszy: Alex (23 lata i pochodzący z Kolonii) wygrał 16. sezon GNTM.Zdjęcie: dpa

[Lesen Sie auch: Was Sie gegen Falten, Doppelkinn und Tränensäcke tun können (T+)]

„Implikacja jest taka, że ​​to ciało nie jest naturalne” – skrytykował Bruner z drugiej strony, zwłaszcza w odniesieniu do Dashy.

Z punktu widzenia transseksualnej supermodelki Lucy Hellenbrecht, ProSieben nie zrobił wiele w tym sezonie z hasłem różnorodności: „Ja, jak chyba wszyscy, na początku miałem zastrzeżenia, kiedy usłyszałem, że koniec sezonu musi być tak urozmaicony , powinno pozostać ”Standard Models Just, jak były kandydat GNTM powiedział News Portal Watson,„ Ale tak nie jest, więc to naprawdę fajne, że Heidi Klum nie obiecała zbyt wiele w swoim ogłoszeniu ”.dpa)

READ  Inwestorka „Lions Cave” Dagmar Worl opłakuje śmierć swojej matki
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Ulrich Tokur krytykuje ARD za zmniejszenie wydatków na Tatort

Published

on

„Te gigantyczne urządzenia stają się coraz bardziej referencyjne”

Ulrich Tukur szczerze opisuje ten dylemat w wywiadzie dla t-online: „Powietrze się przerzedza, pieniądze spadają i jest coraz trudniej”. Co to dokładnie oznacza, nadal nie jest jasne. Zapytany mieszkaniec Hesji staje się prostszy – a przede wszystkim nie pozostawia dobrych włosów, jeśli chodzi o regulowanie nadawców. „Ci giganci stają się coraz bardziej autoreferencyjni”, mówi Tukur o nadawcach o ARD i ZDF, które często są wyśmiewane jako podobne do urzędników, i dodaje: „Muszą spełniać pełne świadczenia emerytalne pracowników”.

Ulrich Tukur: Jako Felix Moreau jest aktywny w HR od 2010 roku. (Źródło: HR / Katrin Denkewit)

To jest powód, dla którego wydaje się coraz mniej pieniędzy na dobre filmy. Wielokrotnie nagradzany aktor narzeka na kulturę wydatkową nadawców publicznych: „To bardzo mały procent, który wciąż wpływa na tak zwaną sztukę”. Dowiedz się więcej o tle: Jak wynika z najnowszego raportu rocznego, tak ARD i ZDF wydają swoje pieniądze.

Murot przed zakończeniem „miejsca zbrodni”? Wskazówki Tukura

Oto jak Tukur również opowiada o swojej przyszłości „Tatort”. 64-latek, którego urodziny są za kilka tygodni, sygnalizuje koniec swojego zaangażowania w ARD. Mówi o „dwóch lub trzech latach” – i wkłada do ust liczbę 65. W końcu w tym wieku urzędnicy, podobnie jak komisarze, powinni móc przejść na emeryturę i cieszyć się emeryturą.

Ulrich Tukur nakręci kolejną „scenę zbrodni” z Florianem Gallenbergerem. Produkcja rozpocznie się zimą, tłumaczy aktor t-online. I jest pewien, że „rzecz naprawdę ma wszystko”. Nie ujawnił dokładnie, co go czeka w roli śledczego LKA Felixa Morota. Po prostu dużo: to najlepszy scenariusz, jaki przeczytał od czasu „Born in Pain”. „Scena Zbrodni” 2014 roku została nagrodzona m.in. Złotą Kamerą i Nagrodą Grimme.

READ  Życie w poważnych czasach
Continue Reading

entertainment

Góry Nienawiści: Obchody rocznicy były tak piękne – Góry Nienawiści

Published

on

Pogoda prawie dopisała z okazji 50. rocznicy powstania rejonu Hasberg. Ponieważ słońce świeciło prawie cały dzień, ale nie było chmur ani niczego innego, co sprawiało, że tereny targowe w Królewcu były bardzo ciepłe. Z tego powodu wizyta prawdopodobnie nie spełniła oczekiwań. Jednak ci, którzy uczestniczyli w programie, nie byli rozczarowani i mogli zaopatrzyć się w przydatne informacje w różnych kioskach klubowych i federacyjnych w okolicy. Do tego pyszne kulinarne przysmaki w różnych sytuacjach i nikt nie musiał umierać z pragnienia. Festiwal powiatowy otworzył w porze lunchu na dużej scenie na rynku przed ratuszem w Królewcu przez dyrektora powiatu Wilhelma Schneidera, który przybył do Regiomontanusstadt na rowerze, a także kilku burmistrzów i ich zastępców w zgromadzeniu z różnych stron . Już nie w stroju rowerowym, ale w eleganckim garniturze, urzędnik powiatu przywitał wszystkich gości, w tym przede wszystkim przyjaciół z gmin partnerskich powiatu we Francji, Polsce i Szwecji: „Jesteśmy żywą i nowoczesną dzielnicą i chcemy to pokazać na naszych jubileuszowych obchodach!” Oddając swoją twórczą siłę w służbie regionu przez ostatnie 50 lat i chcąc kontynuować to w przyszłości, wyjaśnił treść i harmonogram festiwalu oraz oddał głos burmistrzowi Królewca Klausowi Pettenbrunn. Podziękował wszystkim uczestniczącym klubom oraz za to, że Królewiec, który ładnie ubrał się na ten festiwal, został wybrany na miejsce obchodów rocznicy dzielnicy.

READ  Inwestorka „Lions Cave” Dagmar Worl opłakuje śmierć swojej matki
Continue Reading

entertainment

„Zdejmij ubranie i jęcz”: Elias Mubarak był dyskryminowany ze względu na płeć

Published

on

„Rozbierz się i jęcz”
Elias Mubarak cierpiał z powodu dyskryminacji seksualnej

Sceny intymne na planie są zwykle niewygodne dla uczestników i wymagają dużej dozy finezji. Aktor Elias Mubarak wspomina niepokojące doświadczenie, które sprawiło, że jego kolega płakał. Dziś nie można już tego tolerować.

Aktor Elias Mubarak w przeszłości został poddany seksizmowi w filmie, z którym teraz będzie sobie radził inaczej. „Musiałem sfilmować scenę seksu, a reżyser powiedział wcześniej: »Zdejmijcie im ubrania i płaczcie«” – powiedział 40-latek gazecie Bild. Pamiętam, jak mój kolega płakał po tym i ja też byłem bardzo zdenerwowany. „Nie może już tolerować tego dnia. Oczywiście ma teraz inne nastawienie”, ale niestety takie rzeczy nadal się zdarzają. Może częściej” – powiedział Mubarak.

W rozpoczynającym się w czwartek filmie Liebesdings Aniki Decker M’Barek („Fack ju Göhte”) gra gwiazdę filmową, ściganą na każdym kroku przez fanów, paparazzi i dziennikarzy w Berlinie. Ciężko walczy o utrzymanie w tajemnicy swojego życia prywatnego – i zakochuje się w młodej aktorce teatralnej. Mubarak powiedział Bildowi, że zauważenie go zajęło dużo czasu.

Zna inne czasy. „Kiedy doradzono mi zmianę nazwiska, ponieważ nigdy mi się to nie uda”. W tym czasie niemiecka telewizja była cała biała. „Po prostu w niemieckiej telewizji nie było osób o innym kolorze skóry lub pochodzenia imigracyjnego”. I wtedy nie spodziewał się, że „wszystko będzie dla mnie takie wspaniałe”.

Zapytany, czy często jest niedoceniany, czy niedoceniany, Mubarak odpowiedział: „Oczywiście. Ale to dobrze, kiedy jestem niedoceniany. To oczywiście najlepsza taktyka dla mnie.

Mubarak przyznał się do błędów w wywiadzie. „Jestem w świetnym nastroju. Staram się nad tym popracować”. Coraz więcej mówi do siebie: „Wolałbyś raczej milczeć”. Ponieważ przez większość czasu nie jest to warte późniejszych emocji.

READ  „Nigdy nie kłamała ani nie zdradzała”: Verona Booth ponownie poślubia Frango
Continue Reading

Trending