Connect with us

Tech

Kup PS5: PlayStation Direct pozostaje gorący – kiedy w maju nastąpi spadek?

Published

on

PlayStation Direct miało jedną z najsilniejszych gwarancji odnowienia w kwietniu z łącznie 3 spadkami PS5. Perspektywy na nowe konsole również są dobre w maju.

Aktualizacja z 7 maja 2022 o godz. 10:30: Dziś w PlayStation Direct nie ma nic gotowego do zgarnięcia, ale dystrybucja Sony PS5 na żywo nadal będzie jednym z najgorętszych kandydatów na kilka następnych dni. Od początku dostawy były tam co miesiąc bez wyjątku, w kwietniu PS5 sprzedano 3 razy w PS Direct, ale w maju konsola nie została zaprezentowana. Jest więc prawdopodobne, że nastąpi co najmniej jeszcze jeden spadek z prawdopodobieństwem zbliżonym do pewności. Dlatego regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę odbiorczą. Ponieważ zaproszenie przychodzi pocztą, jeśli jest brane pod uwagę.

Ale PlayStation Direct nie jest obecnie jedynym ekscytującym dostawcą PS5. Inni sprzedawcy również oferują obecnie nowe materiały eksploatacyjne do konsoli. Aby uzyskać pełny przegląd aktualnego stanu dostaw i wszystkich istotnych zmian związanych z PlayStation 5, zalecamy obejrzenie naszej transmisji na żywo na PS5.

Oryginalna wiadomość z 4 maja 2022 r.: Hamburg, Niemcy — PlayStation Direct, wewnętrzna wyprzedaż Sony, zaskoczyła wielu łowców PS5 w maju trzema ogromnymi zniżkami. Kilka razy myślano, że nic tak naprawdę nie może nadejść aż do maja, ale zawsze były zapasy na konsole. Rozpoczął się nowy miesiąc i wielu zastanawia się, jak PS Direct radzi sobie obecnie z PlayStation 5. Czy możecie spodziewać się spadków w maju?

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (Ty)
On pisze Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie Konsola generacji 09
średnia pamięć Blu-ray, SSD
uwolnić się 19 listopada 2020 r.

Kup PS5: PlayStation Direct jest również kandydatem na szybkie odnowienie w maju

Kiedy ostatnio można było kupić PS5 z PlayStation Direct? W kwietniu było od 12.04. Tygodniowa wyprzedaż zamknięta na zaproszenie – łącznie 3 krople. Ostatnio możesz kupić PlayStation 5 z PS Direct 25 kwietnia, pod warunkiem, że zostaniesz uwzględniony w zaproszeniach. Więc w kwietniu Sonny miała na sobie swoje pluszowe spodnie, a zapasów było mnóstwo. Łowcy PS5 chętni do zakupów na próżno oczekiwali w kwietniu otwartej wyprzedaży (niezaproszeni) dla wszystkich zainteresowanych.

READ  Apple wprowadza Facetime na Androida i Windows – przez przeglądarkę

Jaki jest obecny stan zaopatrzenia PS5 w PlayStation Direct? Nawet jeśli zaproszenia nie zostaną rozesłane w maju, zgodnie z obecną sytuacją – jest to bardzo obiecujące. Nie można oszacować, czy znów będzie tyle wyprzedaży, co w kwietniu, ale w zasadzie pewne jest, że PS Direct przywróci dostawy w tym miesiącu. Od momentu premiery PlaySation Direct co miesiąc uruchamia co najmniej jedną kampanię sprzedażową i nie ma miesiąca bez nowych konsol.

Krótko mówiąc: PlayStation Direct okazał się prawdziwą gwarancją odnowienia i prawdopodobnie spadnie ponownie w maju, a perspektywa zbliża się do pewności.

Kupowanie PS5 od PlayStation Direct — czy można również liczyć na majowy spadek?

© Sony / Unsplash

Kup PS5: To jest PlayStation Direct — tak działa Kup Direct od Sony

Ścieżka do PS5 w PlayStation Direct: Jeśli chcesz mieć szansę na PlayStation 5 tutaj, musisz najpierw zarejestrować się w PlayStation Direct za pomocą konta PSN Zarejestruj się na sprzedaż – przed pracą. Jednorazowa rejestracja powinna wystarczyć i dotyczyć również dalszej sprzedaży, jeśli nie otrzymałeś jeszcze zaproszenia. Gdy skończysz, wszystko, co musisz zrobić, to poczekać, aż zostaniesz wybrany do udziału.

Gdy nadejdzie kolejna wyprzedaż PS Direct, Sony wyśle ​​e-maile do losowo wybranych uczestników z puli zarejestrowanych kont o zbliżającym się spadku PS5. Zwykle dzieje się to dzień przed sprzedażą. Jeśli zaproszenia zostaną rozpatrzone i otrzymasz pasujący e-mail, możesz kupić PlayStation 5 bezpośrednio od Sony w zaplanowanym terminie w ciszy i spokoju. Tak więc PS Direct to nic innego jak bezpośredni zakup od Sony oparty na zamkniętych zaproszeniach. Czasami, po zamkniętych kampaniach, odbywały się również otwarte wyprzedaże, w których wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział bez wcześniejszego zaproszenia. Niestety, ostatnio na próżno na niego czekaliśmy.

READ  Najmniejsza odkryta czarna dziura - „ciemny nosorożec” waży trzy razy więcej niż Słońce, zaledwie 1500 lat świetlnych od nas

Mówiąc o wyprzedażach, jeśli nie chcesz przegapić wyprzedaży, miej oko na nasz live ticker PS5. Zawsze znajdziesz najświeższe informacje na temat aktualnego stanu zaopatrzenia i lądowań PS5 w bieżącym tygodniu.

Czy możesz poprawić szanse w PS Direct? Sposób, w jaki Sony postępuje z zaproszeniem lub wyborem uczestników do sprzedaży PlayStation Direct, nie jest oficjalnie znany. Niektórzy podejrzewają, że odbywa się to losowo. Niektórzy przewidują również preferencje dla lojalnych i aktywnych użytkowników PlayStation (np. z członkostwem PS Plus). Ale jak dotąd ta spekulacja nie została poparta niczym konkretnym. W skrócie: Oficjalnie, poza zarejestrowaniem się w PlayStation Direct, nic nie możesz zrobić, co miałoby zauważalny wpływ na twoje szanse.

Swoją drogą, co również powinno zainteresować niektórych łowców PS5 – brak chipów, który również wpływa na produkcję PS5, powinien utrzymywać się jeszcze przez długi czas. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: Kupowanie PS5: koniec kryzysu chipów — według szefa Intela gracze konsolowi powinni być silni

Obraz listy reguł: © Sony / Unsplash

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Canon przedstawia EOS R7 i R10 – nowe początki aparatów APS-C (również nowe obiektywy) | Aktualności

Published

on

Japoński producent aparatów Canon nie spieszył się z systemowymi aparatami bezlusterkowymi z matrycami pełnoklatkowymi. Podczas gdy inni producenci, tacy jak Sony, od lat pracują bez składanego lusterka, Canon nie chciał „rozbierać” swoich lustrzanek, które odniosły tak wielki sukces zarówno w sektorze profesjonalnym, jak i prywatnym, za pomocą nowego systemu. Zmieniło się to dopiero w 2018 roku wraz z wprowadzeniem aparatu EOS R.

Nie oznacza to, że Canon przegapił pociąg bezlusterkowców w poprzednich latach, a nawet przez sekundę. Canon zaprezentował już EOS-M w 2012 roku. Aparat bezlusterkowy – ale z matrycą APS-C. (Patrz prezentacja w formacie Przewiń wstecz 338.) Aparaty z mocowaniem EOS-M, które pojawiły się w kolejnych latach, zawsze były bardzo wydajne i idealne dla użytkowników, którzy chcieli polegać na stosunkowo kompaktowym systemie aparatów. Niestety, Canon nigdy nie rozbudował swojego systemu obiektywów i zawsze uważał serię M za klasę konsumencką. Od kilku lat w sieci pojawiły się spekulacje, że Canon może pozwolić na zanikanie EOS-M – a być może wraz z nim APS-C.

Ale teraz jest jasne, dokąd zmierza lot. Dzięki nowo wprowadzonym dwóm aparatom Aparat EOS R7 A R10 Canon rozpoczął nową próbę w odniesieniu do matryc APS-C. Ale tym razem aparaty pojawiają się w bardziej tradycyjnym „stroju lustrzanek”.

Chodzi o to, że nowe aparaty APS-C bazują na bagnecie RF serii EOS R. Wszystkie obiektywy pełnoklatkowe z serii R można zamontować na R7 i R10 bez adaptera i w pełni wykorzystać. Obejmuje autofokus, sterowanie pierścieniem funkcyjnym, kombinację obiektywów i stabilizację obrazu aparatu (tylko R7). Aparaty są standardowo wyposażone w pierścień adaptera dla milionów lustrzanych obiektywów EF, które konsumenci już posiadają. – Przynajmniej na razie.

Canon EOS R7 jest wyposażony w nowe pokrętło umieszczone wokół joysticka AF (zdjęcie po prawej).

READ  Jak dobrze rośliny rosną w pyle księżycowym? - Pierwsze próbki regolitu księżycowego przetestowane z misji Apollo

Podczas korzystania z obiektywów VF należy brać pod uwagę tylko współczynnik przycięcia 1,6. „Rozszerzony zasięg” przydaje się w wielu sytuacjach, dlatego APS-C jest tak popularny pomimo mniejszych rozmiarów matrycy.

Ale oznacza to również, że trzeba wprowadzić nowy zestaw obiektywów dostosowanych do APS-C. Wraz z modelem R7/R10 firma Canon wprowadziła dwa nowe obiektywy. ten który RF-S 18-45mm F4.5-6.3 JEST STM (odpowiada około 29-72 mm na 35 mm) i że RF-S 18-150mm F3.5-6.3 JEST STM (29-240 mm). Oba noszą oznaczenie „-S” oznaczające współczynnik kształtu APS-C. Oczywiście są to obiektywy klasy podstawowej. Wygląda na to, że w przyszłości firma Canon będzie nadal oferować tylko podstawowe obiektywy odpowiednie dla APS-C i będzie polegać na użytkownikach korzystających z obiektywów VF z serii R, aby sprostać wyższym wymaganiom. Każdy, kto ma nadzieję na wysokiej klasy system obiektywów do APC-C à la Fujifilm, prawdopodobnie będzie rozczarowany. Zobaczymy, jakie obiektywy RF-S przyniesie Canon w przyszłości.

Jednym z interesujących szczegółów nowych obiektywów jest to, jak tubus zbiega się z bagnetem. Mocowanie RF jest znacznie większe, niż byłoby to rzeczywiście konieczne w przypadku APS-C. Zaleta jest oczywista: bezpośrednia kompatybilność połączenia.

Wydaje się, że Canon ożywia wypróbowaną i przetestowaną koncepcję pozycjonowania aparatu z ery lustrzanek cyfrowych. R7 jest zalecany dla wspinaczy, prywatnych entuzjastów fotografii lub profesjonalistów, którzy chcą dodać podwozie APS-C do swojego kompletnego systemu ramy. Z drugiej strony R10 jest wyraźnie aparatem klasy podstawowej, podobnie jak wcześniej seria Kiss/Rebel/EOS 100. (Prawdopodobnie inna nazwa regionalna to również data.)

Znajduje to również odzwierciedlenie w zakresie funkcji. Podczas gdy R7 jest nieco większy i dziedziczy wiele cech R5/R6, R10 ma bardziej ograniczoną funkcjonalność i nie ma wbudowanego IS. Nawet projekt okładki odzwierciedla to podejście. R10 jest mniejszy, lżejszy i nie wymaga uszczelniania przed czynnikami atmosferycznymi. W większości przypadków ten aparat będzie prawdopodobnie sprzedawany i używany tylko z obiektywami grupy RF-S.

Dane techniczne są prawie w tle. Oto proste podsumowanie głównych funkcji firmy Canon w nowych aparatach i obiektywach:

Bliższe spojrzenie na wszystkie dane pokazuje, że oba aparaty mają dość szybką mechaniczną migawkę. Zarówno R7, jak i R10 obsługują do 15 klatek/s. Z elektroniczną migawką 23 lub 30 kl./s. Jednak bufor, zwłaszcza w R10, nie jest bardzo duży i w najgorszym przypadku wytrzymuje tylko 1-2 sekundy ciągłego fotografowania z C-RAW. R10 ma najkrótszy czas naświetlania (z migawką mechaniczną) 1/4000 s, R7 1/8000 s. Podobnie jak w przypadku większych modeli, mechaniczna przesłona R7 zamyka się podczas zmiany obiektywu, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu do matrycy. Tylko Canon wie, dlaczego w R10 brakuje tej funkcji. To zdradza ograniczenia czystego oprogramowania.

READ  Arma Reforger: The Bridge to Arma 4 powraca do części 1

R7 i R10 oferują wiele wygodnych funkcji ich pełnoklatkowym rodzeństwu. Zawiera joystick pozycjonowania AF i różne pokrętła. R7 wyróżnia się niespotykanym wcześniej podejściem i oferuje obrotowe koło wokół drążka AF zamiast pokrętła na prawym ramieniu. Niektórzy testerzy mieli w ręku aparaty i doszli do rozbieżnych opinii. Niektórym to się podobało, innym nie bardzo.

DPRecenzja Szczegółowo przedstawił różnice i podobieństwa między R7 i R10.

Wniosek – nowe stare podejście
Dzięki nowym aparatom APS-C R7 i R10 firma Canon zasługuje na swoją reputację ostrożnej i nieco konserwatywnej strategii rozwoju. Nie można znaleźć żadnych doświadczeń w zakresie wzornictwa i ekstrawaganckich funkcji – może z wyjątkiem pokrętła w R7. Producent pozostaje wierny swoim starożytnym przepisom na sukces, które od wielu lat zapewniają mu pozycję lidera na rynku. Z jednej strony jest to koncepcja, z drugiej trochę rozczarowująca dla tych, którzy liczyli na bardziej udany czynnik.

inna rzecz? Oczywiście, że tak. ceny:

  • Obudowa EOS R7: 1499 euro
  • Zestaw EOS R7 z RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM: 1889 €
  • Obudowa EOS R10: 979 euro
  • Zestaw EOS R10 z RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM: 1099 €
  • Zestaw EOS R10 z RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM: 1369 €
  • RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM: 349 €
  • RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM: 549 €

Nowy R7 i obiektywy powinny być dostępne od czerwca, a R10 od lipca.
Wszystkie dane techniczne można znaleźć na stronie produktu R7 lub. R10.

Continue Reading

Tech

Amazon Lightning Deals of the Weekend — Oferty z 28 i 29 maja 2022 r. w skrócie

Published

on

Reklama – poprzez zakupy u naszych partnerów AmazonkaA JPCA SaturnA rynek mediówA zafioA Media-Dealer.de I wiele więcej otrzymujemy prowizje z linków afiliacyjnych. Wspierasz redaktorów bluray-disc.de. Ceny i dostępność bez gwarancji.

Amazon Lightning Deals of the Weekend — Oferty z 28 i 29 maja 2022 r. w skrócie

0 ocen z ø 0,00 punktów

28.05.2022

Również w ten weekend nie powinno zabraknąć szybkich ofert na Amazon.de. W sobotę 28 maja 2022 r. i niedzielę 29 maja 2022 r. sklep internetowy po raz kolejny umieścił w swoich ograniczonych czasowo ofertach wiele produktów z różnych kategorii produktów. Poniższy link przeniesie Cię bezpośrednio do strony docelowej z ofertami błyskawic na Amazon.de. Poniżej podsumowaliśmy oferty weekendowe z wybranych kategorii w zwykłych przeglądach. Ten przegląd zawiera już oferty błyskawic z soboty i niedzieli z godzinami rozpoczęcia i zakończenia oraz z pokazowymi cenami – w zależności od dostępności. Wszystkie informacje mogą ulec zmianie, ponieważ Amazon wprowadza również zmiany w transakcjach ekspresowych w krótkim czasie. (s)

Zabawki

elektronika

akcesoria komputerowe


na forum

Ten post został zgłoszony!

0 ocen z ø 0,00 punktów

READ  OnePlus Nord CE: OxygenOS 11.1.5.5 .rozprowadzany
Continue Reading

Tech

Casa Casi 58: Oszczędność energii w inteligentnym domu – tak się zaczyna

Published

on

Oszczędzanie energii – to problem przynajmniej od czasu wybuchu wojny w sercu Europy i wzrostu cen energii. Nadszedł czas, aby podcasterzy NextPit, którym ufasz, również się z tym uporali. Skupiamy się na tym, jak oszczędzać energię za pomocą inteligentnych urządzeń domowych.

Dzisiaj na początku jesteśmy o trzeciej, ale usłyszysz: do odcinka minęło kilka tygodni. Ponieważ w tej chwili możemy nagrywać tylko sporadycznie, gdy cudowny pan Pallenberg podróżuje po całej Republice, wyprodukowaliśmy już kilka odcinków. Oszczędność energii to ponadczasowy temat, który i tak zajmie nas przez długi czas, więc miało to sens. oto jesteśmy!

W ten sposób oszczędzasz pieniądze w inteligentnym domu

Jak powiedziałem, ten odcinek ma już kilka tygodni. Tymczasem w NextPit mamy więcej Oszczędność energii w inteligentnym domu napisałem dla ciebie o Inteligentne gniazda WiFi świadomy nawet inteligentne termostaty Pod tytułem. Możesz więc zacząć od razu po wysłuchaniu dzisiejszego odcinka, a za pośrednictwem linków otrzymasz powiadomienie o tym, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie, a także będziesz mieć pod ręką kilka polecanych produktów.

W podkaście Fabi i Bali opowiedzieli mi, jak skonfigurowali swój inteligentny dom w sposób, który może również oszczędzać energię i elektryczność. Proste wejście jest już możliwe za pośrednictwem gniazd WLAN i gniazdek przełączających. Nie tylko możesz zapobiec niepotrzebnemu marnowaniu energii elektrycznej przez urządzenia w trybie czuwania – w zależności od produktu możesz również używać go do rejestrowania zużycia energii. W ten sposób możesz znaleźć drani, którzy są szczególnie chciwi i nadmiernie obciążają twój budżet rodzinny.

Będziesz mieć wtedy inne opcje po przełączeniu na inteligentne oświetlenie i inteligentne ogrzewanie, ale jak już wspomniano, nasz wkład jest bardziej szczegółowy. W notatkach prezentacyjnych znajdziesz również linki do tych samych oszczędności energii. To raczej wskazówka dla gospodarstw domowych, ale jest również warta prawdziwych pieniędzy. Już samo kupno nowej lodówki lub pralki może zdziałać prawdziwe cuda.

READ  Arma Reforger: The Bridge to Arma 4 powraca do części 1

W każdym razie po odcinku Fabi i Bali upewnili się, że jestem trochę mądrzejszy i mogę teraz zająć się projektem inteligentnego domu w domu. Daj nam znać w komentarzach lub za pośrednictwem naszych innych kanałów komentarzy w WhatsApp and Co. Jak działa Twój inteligentny dom i czy już oszczędzasz energię w inteligentny sposób.

Casa Cassie 58: Pokaż notatki

Potrzebujemy Twojej opinii! Możesz dzielić się wiadomościami głosowymi (i oczywiście komentarzami tekstowymi) w WhatsApp, Signal i Threema. Czekamy na Wasze opinie, pochwały, krytykę i sugestie dotyczące ulepszeń oraz oczywiście na sugestie dotyczące ekscytujących tematów. Oto nasz numer telefonu i identyfikator Threema do Twojej opinii:

  • Numer telefonu: +49 160 98090008
  • Identyfikator Threema: EB6YBNSE

Continue Reading

Trending