Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Guntera Gaucha ponownie nie ma z powodu Corony

RTL.de>Nadawanie>Okazało się>

18. kwietnia 2021 – 12:26 godzina

Gunter Gauch pozostanie w kwarantannie do niedzieli

Gunter Gauch (64) On Został zarażony koronawirusem i po raz pierwszy w swojej karierze porzucił szkołę z powodu choroby. Teraz jest jasne, że prezenter będzie również w drugiej edycji Live Show „Ponieważ nie wiedzą, co się wydarzy”. Nie może być 17 kwietnia. Gunther Gauch jest poddawany kwarantannie w domu do niedzieli z powodu testu koronowego, Powiedział w środę wieczorem w Stern TV.

Gunter Gauch: „Ale nie wolno mi jechać w sobotę i będę się tego trzymać”.

Gunter Gauch wyjaśnił w rozmowie z prezenterem „Stern TV” Stephenem Halashką, że w piątek ponownie zostanie poddany testom, a według Ministerstwa Zdrowia w niedzielę znów zostanie wypuszczony. „Ale nie wolno mi kontynuować Sobota, a ja się trzymam. Sama.

Interpretacja: Po zniesieniu izolacji w domu obowiązują kryteria wyjścia RKI: izolacja jest zwykle zniesiona już 14 dni po wystąpieniu choroby, jeśli nie ma innych objawów choroby przez co najmniej 48 godzin lub objawy Covid-19 uległy trwałej poprawie. Przed uwolnieniem z izolacji wykonuje się również szybki test antygenu lub, jeśli choroba jest ciężka, preferowany jest test łańcuchowej reakcji polimerazy (PCR). (Źródło: RKI i Federalne Centrum Edukacji Zdrowotnej)

Kto tym razem będzie reprezentował Guntera Gaucha?

Z powodu zakażenia koronawirusem moderator wycofał się z powodu choroby po raz pierwszy od 31 lat w sekwencji otwierającej w ostatnią sobotę (10 kwietnia 2021). Osiem znanych kobiet takich jak onKto stopniowo zdejmował maski Günther Jauch. Jeden z nich był używany w każdej grze. Thomas Gottschalk Jedna z kobiet, która wtedy z nim grała, została wybrana przeciwko Sabrinie „Mocki” Mockenhaupt-Gregor i Caroline Frier. Barbara Schoneberger Moderowana w prezentacji 1. Thomas Gottschalk ostatecznie wygrał z księżniczką Boucher.

READ  Kaganiec dla sędziów: Unia Europejska pozywa Polskę w związku z reformą sądownictwa

Günther Jauch nie został jeszcze zaszczepiony

64-latek pokazuje mu coś bardzo ważnego. Niektórzy ludzie, zwłaszcza online, byli zaskoczeni, że „ze wszystkich” Gunther Gauch zaraził się Covid-19, ponieważ brał udział w kampanii szczepień. Wielu uważało, że był już zaszczepiony. Ale Gunter Gauch nie został jeszcze zaszczepiony, ponieważ to nie jego kolej na starzenie się, wyjaśnia. Ale dla niego jedno jest pewne: „Na pewno zaszczepię się, niezależnie od szczepionki”. Gauch powiedział, że chce, aby „jak najwięcej ludzi robiło to samo”.

„Bo nie wiedzą, co się wydarzy” w TVNOW

Czy przegapiłeś najnowsze oferty „bo nie wiedzą, co się dzieje”? nie ma problemu! Programy można ponownie oglądać w TVNOW.

Możesz oglądać programy na żywo 17 i 24 kwietnia Równoległe transmisje telewizyjne od 20:15.Oglądaj także transmisje na żywo w TVNOW.