Connect with us

entertainment

„Good Mood Club”: Jenny Elvers i Mark Terenzi rozstali się w Trash TV – Ludzie

Published

on

„Good Mood Club”: Jenny Elvers i Mark Terenzi rozstali się w Trash TV – Ludzie

Skończyło się przytulanie przed kamerami.

Załóż obóz w Klubie Dobrego Nastroju! Tuż przed kolejną nominacją, panie z Thai Dream Villa zebrały się, aby dać panom domu jakiekolwiek szanse na wygraną.

„Kobiety” kontra mężczyźni

Ale nie tylko kobiety mogły przyłączyć się do ruchu „Women Power”, artysta Julian FM Stoeckl (35 lat) i aktor Martin Simlroge (66 lat) spiskowali, by położyć kres samcom alfa.

Semmelrogge był gotów walczyć całym sercem: „Teraz wieje tu inny wiatr. Teraz musimy taktycznie ciąć facetów”. „Mężczyźni” to dwóch mieszkańców: piosenkarz Mark Terenzi (43) i były kawaler Sebastian Faube (36 lat). ).


Julian FM Stoeckl, Vanessa Mariposa, Cora Schumacher, Theresia Fischer w świątecznym nastroju (od lewej do prawej)Zdjęcie: SOB.1

Jednak pierwsza gra, Backbones in Antiquity, wywołała alarmy o zawrotach głowy. W stylu rzymskim, tak jak tunika i toga, kolumny musiały być kilkakrotnie zakreślane, aby można było rozpoznać i odpowiedzieć na pytania.

Jenny Elvers (50) jako pierwsza jęknęła: „Muszę zwymiotować”. Pierwszy cel „ruchu kobiecego” został osiągnięty po tym meczu, ponieważ „die Stoeckel” odpowiedziała poprawnie na większość pytań i została klubem. prezydent.

Bez dalszych ceregieli Stoeckel zmienił nazwę „Kolorowego zegara” na „Dziewczęca noc”. I tak Semmelrouge, Terenzi aka „Marciana Terenziana” i Phoebe „Sebastiana Sultanina” musiały odbyć typową wycieczkę jako drag queens – z makijażem i w mini sukience.


Umożliwić:

Dozwolone: ​​„Marciana Terenziana” i „Sebastiana Sultanina”Zdjęcie: SOB.1


Martin Semmelrouge w swojej kurtce

Martin Semmelrouge w swojej kurtceZdjęcie: SOB.1

Tymczasem Mark walczył o swój los jako mężczyzna w klubie celebrytów i zmagał się z wątpliwościami: „Co zrobiliśmy źle? Wszystkie dziewczyny nas nienawidzą!” Modelka fitness Vanessa Mariposa (29 lat) ujęła to jeszcze bardziej dobitnie: ” Już wykopał Sebastianowi dół. Teraz przychodzi trumna, potem chłopaki i odśnieżamy.

Jenny tak bardzo nienawidziła mężczyzn, że wolała się wycofać: „Dla mnie równość to nie kobieta przeciwko mężczyźnie. W końcu nie podoba mi się ta myśl”.

Cora Schumacher rozpaczliwie potrzebuje nominacji

Po meczu Tricycle Grand Prix Julianowi pozwolono nominować dwóch nominowanych z grupy przegranych – a na sezon zdecydował się wymarzony duet: Jenny Elvers i Mark Terenzi. Było jasne, że jedna z nich musiała opuścić wystawę – a Sebastian już wyczuł dramat: „Kobieta siła czy nie – wtedy Mark musi odejść. Ale jeśli któraś z pań nie dotrzyma tej umowy, może to doprowadzić do nas dostajemy to, co w rzeczywistości jest całkowicie niepotrzebne. : To pierwszy raz, kiedy mamy teatr.”


Pocałunki Cory Schumacher – Sebastian Fobe - Promieniowanie Vanessy Mariposa

Pocałunki Cory Schumacher – Sebastian Fobe – Promieniowanie Vanessy MariposaZdjęcie: SOB.1

Drżący filtr: Cora Schumacher (45). Była już w stresującej walce o lojalność między łóżkiem i przytulaniem Marka i zimną przyjaźnią z Jenny: „Z Jenny jestem pewien: Jenny zwolni mnie przy pierwszej okazji. Ale wtedy suka się poruszyła, nie ja”.

Mark Terenzi musi opuścić Klub Dobrego Nastroju.

Kiedy podjęto wielką decyzję, łzy wydostały się z duszy Korry w postaci łez. W dramatycznym przemówieniu otworzyła: „Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem bardzo lojalną osobą, nawet wobec ludzi, którzy mogą nie być lojalni wobec mnie. Jenny, myślę, że wiesz, co mam na myśli”.

Wzruszyła ramionami: „Nie”, ale pani Schumacher jeszcze nie skończyła, a teraz zwraca się do Marka: „Możesz też być wrogiem w łóżku. Drogi Marku, chcę cię tylko wziąć jako pionka, bo ja też to wiem Wy dwaj jesteście dobrymi przyjaciółmi z Jenny i znacie się od dawna. Oddaję wam dzisiaj mój głos.


Tutaj Cora żegna się z płaczącym Markiem

Tutaj Cora żegna się z płaczącym MarkiemZdjęcie: SOB.1


Jenny Elvers mogła pozostać w programie!  Powiedziała:

Jenny Elvers mogła pozostać w programie! Powiedziała: „Nie mam zamiaru poślubić Marka Terenzi. Przysięgam!”Zdjęcie: SOB.1

Wtedy jej głos się załamał i musiała być pocieszona przez Jenny i Marka, których nieobecność w przyszłości złamała jej serce: „Będzie źle tej nocy, gdy łóżko będzie puste”.

Jednak Jenny wydawała się nieco zaniepokojona emocjonalnymi wybuchami swojej przyjaciółki i stwierdziła: „Dla mnie to było po prostu zabawne. Nie mam zamiaru poślubić Marka Terenzi. Przysięgam!”

Czy nie pożałujesz tej sekcji w pewnym momencie…

READ  Polska wzmacnia swoje siły na granicy z Białorusią
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Jak Adele przebywa podczas wizyty w Monachium – długa lista luksusowych dodatków

Published

on

Jak Adele przebywa podczas wizyty w Monachium – długa lista luksusowych dodatków
  1. tz
  2. Monachium
  3. miasto

Naciska

Adele będzie przebywać w luksusowym hotelu w Monachium w sierpniu 2024 roku. Na 36-latkę na piątym piętrze czekają dodatkowe atrakcje.

Monachium – Adele oznacza same superlatywy. Jak informowaliśmy, brytyjska gwiazda międzynarodowa, która w sierpniu przyjedzie do Isar na dziesięć koncertów (od 2 do 31 sierpnia), obecnie posiada własny stadion na terenach targowych w Reims na 80 000 miejsc. Ceny biletów, które w szczycie przekraczają 400 euro, wnoszą do kasy piosenkarza pokaźną sumę. Piosenkarka musi zapłacić rachunek za hotel z drobnej gotówki. Koszt noclegu w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w mieście to 30 tysięcy euro. Adele pozwala sobie na rozrywanie!

Jak podaje gazeta Bild, artysta wybrał hotel Rosewood na Starym Mieście. Królowa Popu („Skyfall”, „Hello”) podczas swojego pobytu w Monachium podobno przebywa w hotelowym apartamencie XXXL. Szlachetny hostel został otwarty dopiero w październiku 2023 roku przy Kardinal-Faulhaber-Straße i został sklasyfikowany przez klienta Bayerische Hausbau jako „Five Star Ultra Luxury”.

Adele podczas wizyty w Monachium zatrzymuje się w luksusowym hotelu: obsługa lokaja i marmurowe łazienki

Dawna siedziba Bayerische Staatsbank i przyległy Palais Neuhaus-Preysing zostały przekształcone w Rosewood. Pałac pozostał – w domu z neobarokową fasadą króluje przepych: na 20 tysiącach metrów kwadratowych znajdują się łącznie 73 pokoje, 59 luksusowych apartamentów, obsługa lokaja, otwarte kominki, duże szafy i marmurowe łazienki.

Adele wkrótce weźmie prysznic w jednym. Podczas pobytu w Monachium Goldkihlschen zatrzymuje się w „Domu króla Maksymiliana I” na piątym piętrze hotelu – nieruchomości o powierzchni 452 metrów kwadratowych, w której znajdują się cztery sypialnie, sześć łazienek, w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia dla maksymalnie dwanaście osób i kominek. Sala telewizyjna, dwa tarasy i kamerdyner. Cena za noc w sierpniu: 30 000 euro – bez śniadania. Kosztuje to dodatkowe 50 euro za osobę.

Adele spędza sierpień w Monachium – z wieloma udogodnieniami

Po pełnych potu godzinach na scenie piosenkarka może zrelaksować się na tarasie w patio lub wypić drinka ze swoją ekipą, aby uczcić udany wieczór. Czysty luksus! W cenę wliczone jest również: korzystanie z prywatnego baru, luksusowa pościel z Włoch, rozpakowanie i zapakowanie wraz z usługą prasowania – za pięć sztuk odzieży. Nie jest jasne, czy piosenkarce uda się tego dokonać, biorąc pod uwagę jej niesamowite kostiumy sceniczne. Ale na pewno nie musi sama używać żelazka.

Hotel w Monachium
Hotel Rosewood w Monachium zostanie otwarty jesienią 2023 roku. © Jens Hartmann

Mieszkańcy hotelu Rosewood są przyzwyczajeni do odwiedzania gości i nie robią wielkiego zamieszania w związku z ważnymi gośćmi. Pracownik luksusowej restauracji powiedział naszej gazecie: „Kate Winslet była tam niedawno”. Jest bardzo prawdopodobne, że Adele również się wycofa. „Traktujemy gwiazdy jak każdego innego gościa.”

Wygląda na to, że Królowa Popu nie może się doczekać Monachium. Jak informowaliśmy, kilka dni temu zamieściła na swoim koncie na Instagramie wygenerowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, na których jest ubrana w dirndl, z ciastami i ciastkami. „Już niedługo… pakuj się!” Napisała pod zdjęciem. Oczekiwanie jest ogromne. Również z mieszkańcami Monachium. Bilety na wszystkie 10 koncertów są nadal dostępne, ale tanie bilety na tylnych poziomach (74,90 euro) zostały już wyprzedane.

READ  Polska wzmacnia swoje siły na granicy z Białorusią
Continue Reading

entertainment

Ślub pary RTL po roku związku

Published

on

Ślub pary RTL po roku związku

Andrieja i Julię można było zobaczyć w dziewiętnastym sezonie serialu „Bauer sucht Frau”.Zdjęcie: RTL/Stefan Gregorius

telewizja

Jennifer Ulrich

Andrei i Julia byli parą marzeń w dziewiętnastym sezonie serialu „Bauer sucht Frau”, emitowanym w RTL i RTL+ w 2023 roku. W kwietniu tego roku stało się jasne, że oboje nie chcą tracić czasu: ich pierwsze dziecko razem jest w drodze.

Teraz Julia i Andrey znów są zaskoczeni pozytywnymi wiadomościami: Para pobrała się w małym kręgu. Andre udostępnił swojej społeczności romantyczne zdjęcia ze ślubu na Instagramie.

Para „rolnik szuka kobiety” jest w sobie szaleńczo zakochana

Na jednym zdjęciu Andrei ma na sobie obrączkę Julii, a na innym widać głęboki pocałunek. „Miłość zatrzymuje czas i sprawia, że ​​zaczyna się wieczność” – pisze rolnik. Na zdjęciach zdradza tajemnicę, ponieważ para nie chciała wcześniej ogłaszać ślubu.

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

I to jest to”Poczta Reinisha„Julia i Andrei pobrali się na małą skalę, tylko wśród bliskich członków rodziny, w końcu w zeszłym roku poświęcono im wystarczająco dużo uwagi, nawiasem mówiąc, oboje ustawili swoje profile na Instagramie jako prywatne. Większe święto zaplanowano jednak na przyszły rok.

Andrei i Julia starannie wybrali datę ślubu: Pobrali się w pierwszą rocznicę ślubu. A więc ich pierwszy pocałunek miał miejsce dokładnie rok temu, kiedy się zgodzili. Julia woła:

„Nasza rocznica będzie teraz zawsze naszą rocznicą”.

Małżeństwo „rolnik szuka żony” nie może się doczekać potomstwa

Oboje są pewni swojej miłości, więc nie pozwalają, aby czas płynął niepotrzebnie. „Może to zabrzmi banalnie, ale tak naprawdę kochaliśmy się od początku”.Andriej wyjaśnia. Oświadczył się Julii w Boże Narodzenie 2023 roku.

READ  Polski rząd zwalnia dyrektora finansowego filmu, zwolnienie „okropne i odrażające”

Dba o relację: „Każdego dnia zauważamy, że świetnie się razem dogadujemy”. Chociaż od czasu do czasu pojawiają się sprzeczki, pojednanie zawsze następuje szybko.

Teraz para nie może się doczekać narodzin kolejnego dziecka, którego płeć jest na razie tajemnicą. „Szczególnie ważne było dla nas obojga, aby pobrać się przed porodem, abyśmy wszyscy nosili to samo nazwisko” – dodaje Julia. Andre miał nawet w pierścionku trzy diamenty, z których jeden reprezentował dziecko.

Continue Reading

entertainment

Kim Kardashian i Khloe Kardashian: Nieedytowane zdjęcie szokuje fanów

Published

on

Kim Kardashian i Khloe Kardashian: Nieedytowane zdjęcie szokuje fanów

Khloe + Kim Kardashian
Zdjęcie pojawiło się bez filtra – fani byli zszokowani tym widokiem

© Sean Zane/Patrick McMullan/Getty Images

Khloe i Kim Kardashian były na ślubie Anant Ambani i Radhiki Merchant jako celebryci. Teraz sensację robi nie tylko wygląd gości weselnych, ale także zdjęcie, które można zobaczyć bez filtra.

To był piękny widok – kilka dni temu 29-letni syn miliardera Ananta Ambaniego i jego długoletnia dziewczyna Radhika Merchant (29 l.) pobrali się w indyjskim mieście Mumbai. Wśród gości celebrytów zauważono także bizneswoman Kim Kardashian (43 l.) wraz ze swoją siostrą Khloe (40 l.), która teraz przyciąga uwagę niefiltrowanymi zdjęciami i ekstrawaganckim wyglądem jako gość weselny.

Nieobrobione zdjęcie wywołuje sensację wśród fanów

Kim Kardashian i jej siostra Khloe Kardashian zawsze doskonale prezentują się na swoich zdjęciach na Instagramie i uwielbiają korzystać z jednego lub dwóch narzędzi do edycji. Fakt, że w sieci pojawiło się zdjęcie ze ślubu Ambani, które można zobaczyć w całości bez filtra, z pewnością nie sprawił, że rodzeństwo zaczerpnęło powietrza. Ponieważ ich fanom łatwiej jest dostrzec ich naturalną strukturę skóry, w tym zmarszczki na twarzy, które zwykle wygładza się za pomocą Photoshopa itp. Widok, który zawsze ich szokuje. „Na początku ich nie rozpoznałam” – napisała jedna z internautek pod zdjęciem opublikowanym w serii zdjęć przez Carrie Johnson, żonę byłego premiera Anglii (zdjęcie 7). „W końcu ktoś pokazał tę dwójkę tak, jak naprawdę wyglądają” – napisała kolejna fanka i otrzymała mnóstwo wsparcia w komentarzach.

Zły kolor, za ciasne ubrania: ubrania Kim Kardashian są pod ostrzałem

Na weselu indyjskiej pary, które trwało cały weekend, uczestnicy i wszelkiego rodzaju gwiazdy założyły tradycyjne indyjskie stroje. Dotyczy to także Kim Kardashian i jej 40-letniej siostry Khloe Kardashian, które specjalnie na to wydarzenie przyleciały z Ameryki. Obie z dumą prezentują wybrane kreacje na swoich kanałach społecznościowych. Zamiast wielu pochwał, jest dużo krytyki, szczególnie pod adresem Kima.

Kolor jest cierniem w boku wielu jej wyznawców. Inna napisała: „Dlaczego nikt jej nie powiedział, że na indyjskim weselu nie można założyć czerwieni?” Nie ma jasnych, tradycyjnych zasad dotyczących indyjskich wesel. Zaleca się jednak, aby panna młoda zatwierdziła wygląd, aby nie umniejszało to wyglądu w jej wielkim dniu.

Ale to nie koniec: wiele osób uważa, że ​​jej koszula jest nieodpowiednia ze względu na jej rzadkość. „Dlaczego Twoje piersi powinny być w centrum uwagi” – napisała jedna z obserwujących. Podpis pod jej postem kontynuował: „Gdyby twoja koszula nie była tak obcisła, wyglądałabyś bardziej elegancko”. Fani żałowali, że bizneswoman nie wzorowała się na swojej siostrze Khloe, która wie, jak zakryć klatkę piersiową tradycyjnym sari.

„Wygląda jak kostium”: Jej drugi występ również się nie powiódł

Nawet swoim drugim wyglądem Kim nie wydaje się być w stanie zadowolić swoich zwolenników. Podczas gdy Khloe próbuje bronić swojej siostry, mówiąc: „Uwielbiam ten strój i biżuterię, którą nosi”, jej fani po raz kolejny komentują jej wybór ubrań. „To nie ma nic wspólnego z indyjską tradycją, bardziej przypomina kostium” – napisała jedna z obserwujących i otrzymała wiele zachęt.

Ale pod jej zdjęciem można przeczytać także pozytywne komentarze. „Wyglądasz niesamowicie” – napisała jedna z użytkowniczek. Kolejna „jak prawdziwa księżniczka”. 43-latce z pewnością podobała się lektura, ponieważ wydaje się, że zawsze czuła się komfortowo w roli gościa weselnego. „Indie poruszyły moje serce” – napisała wymownie o swoim drugim wzroku.

on pobiegł
Drogi

READ  Filmy dokumentalne o ukraińskich artystach: ukrytych, zapomnianych, zakazanych
Continue Reading

Trending