Connect with us

entertainment

„Good Mood Club”: Jenny Elvers i Mark Terenzi rozstali się w Trash TV – Ludzie

Published

on

„Good Mood Club”: Jenny Elvers i Mark Terenzi rozstali się w Trash TV – Ludzie

Skończyło się przytulanie przed kamerami.

Załóż obóz w Klubie Dobrego Nastroju! Tuż przed kolejną nominacją, panie z Thai Dream Villa zebrały się, aby dać panom domu jakiekolwiek szanse na wygraną.

„Kobiety” kontra mężczyźni

Ale nie tylko kobiety mogły przyłączyć się do ruchu „Women Power”, artysta Julian FM Stoeckl (35 lat) i aktor Martin Simlroge (66 lat) spiskowali, by położyć kres samcom alfa.

Semmelrogge był gotów walczyć całym sercem: „Teraz wieje tu inny wiatr. Teraz musimy taktycznie ciąć facetów”. „Mężczyźni” to dwóch mieszkańców: piosenkarz Mark Terenzi (43) i były kawaler Sebastian Faube (36 lat). ).


Julian FM Stoeckl, Vanessa Mariposa, Cora Schumacher, Theresia Fischer w świątecznym nastroju (od lewej do prawej)Zdjęcie: SOB.1

Jednak pierwsza gra, Backbones in Antiquity, wywołała alarmy o zawrotach głowy. W stylu rzymskim, tak jak tunika i toga, kolumny musiały być kilkakrotnie zakreślane, aby można było rozpoznać i odpowiedzieć na pytania.

Jenny Elvers (50) jako pierwsza jęknęła: „Muszę zwymiotować”. Pierwszy cel „ruchu kobiecego” został osiągnięty po tym meczu, ponieważ „die Stoeckel” odpowiedziała poprawnie na większość pytań i została klubem. prezydent.

Bez dalszych ceregieli Stoeckel zmienił nazwę „Kolorowego zegara” na „Dziewczęca noc”. I tak Semmelrouge, Terenzi aka „Marciana Terenziana” i Phoebe „Sebastiana Sultanina” musiały odbyć typową wycieczkę jako drag queens – z makijażem i w mini sukience.


Umożliwić:

Dozwolone: ​​„Marciana Terenziana” i „Sebastiana Sultanina”Zdjęcie: SOB.1


Martin Semmelrouge w swojej kurtce

Martin Semmelrouge w swojej kurtceZdjęcie: SOB.1

Tymczasem Mark walczył o swój los jako mężczyzna w klubie celebrytów i zmagał się z wątpliwościami: „Co zrobiliśmy źle? Wszystkie dziewczyny nas nienawidzą!” Modelka fitness Vanessa Mariposa (29 lat) ujęła to jeszcze bardziej dobitnie: ” Już wykopał Sebastianowi dół. Teraz przychodzi trumna, potem chłopaki i odśnieżamy.

Jenny tak bardzo nienawidziła mężczyzn, że wolała się wycofać: „Dla mnie równość to nie kobieta przeciwko mężczyźnie. W końcu nie podoba mi się ta myśl”.

Cora Schumacher rozpaczliwie potrzebuje nominacji

Po meczu Tricycle Grand Prix Julianowi pozwolono nominować dwóch nominowanych z grupy przegranych – a na sezon zdecydował się wymarzony duet: Jenny Elvers i Mark Terenzi. Było jasne, że jedna z nich musiała opuścić wystawę – a Sebastian już wyczuł dramat: „Kobieta siła czy nie – wtedy Mark musi odejść. Ale jeśli któraś z pań nie dotrzyma tej umowy, może to doprowadzić do nas dostajemy to, co w rzeczywistości jest całkowicie niepotrzebne. : To pierwszy raz, kiedy mamy teatr.”


Pocałunki Cory Schumacher – Sebastian Fobe - Promieniowanie Vanessy Mariposa

Pocałunki Cory Schumacher – Sebastian Fobe – Promieniowanie Vanessy MariposaZdjęcie: SOB.1

Drżący filtr: Cora Schumacher (45). Była już w stresującej walce o lojalność między łóżkiem i przytulaniem Marka i zimną przyjaźnią z Jenny: „Z Jenny jestem pewien: Jenny zwolni mnie przy pierwszej okazji. Ale wtedy suka się poruszyła, nie ja”.

Mark Terenzi musi opuścić Klub Dobrego Nastroju.

Kiedy podjęto wielką decyzję, łzy wydostały się z duszy Korry w postaci łez. W dramatycznym przemówieniu otworzyła: „Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem bardzo lojalną osobą, nawet wobec ludzi, którzy mogą nie być lojalni wobec mnie. Jenny, myślę, że wiesz, co mam na myśli”.

Wzruszyła ramionami: „Nie”, ale pani Schumacher jeszcze nie skończyła, a teraz zwraca się do Marka: „Możesz też być wrogiem w łóżku. Drogi Marku, chcę cię tylko wziąć jako pionka, bo ja też to wiem Wy dwaj jesteście dobrymi przyjaciółmi z Jenny i znacie się od dawna. Oddaję wam dzisiaj mój głos.


Tutaj Cora żegna się z płaczącym Markiem

Tutaj Cora żegna się z płaczącym MarkiemZdjęcie: SOB.1


Jenny Elvers mogła pozostać w programie!  Powiedziała:

Jenny Elvers mogła pozostać w programie! Powiedziała: „Nie mam zamiaru poślubić Marka Terenzi. Przysięgam!”Zdjęcie: SOB.1

Wtedy jej głos się załamał i musiała być pocieszona przez Jenny i Marka, których nieobecność w przyszłości złamała jej serce: „Będzie źle tej nocy, gdy łóżko będzie puste”.

Jednak Jenny wydawała się nieco zaniepokojona emocjonalnymi wybuchami swojej przyjaciółki i stwierdziła: „Dla mnie to było po prostu zabawne. Nie mam zamiaru poślubić Marka Terenzi. Przysięgam!”

Czy nie pożałujesz tej sekcji w pewnym momencie…

READ  Nowości w marcu i kwietniu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

und-Leben.de – polski film o molestowaniu zamieszczony na YouTube

Published

on

und-Leben.de – polski film o molestowaniu zamieszczony na YouTube

Dziennikarz telewizyjny Tomasz Siekelski zamieścił w weekend na YouTube film dokumentalny o nadużyciach w polskim Kościele katolickim. Film osiągnął już ponad siedem milionów wyświetleń.

Umieszczony na YouTubie dokument o molestowaniu seksualnym duchownych wywołał w Polsce powszechną panikę. Dokument znanego dziennikarza telewizyjnego Tomasza Szekelskiego przedstawia historię osób, które padły ofiarą przemocy ze strony urzędników kościelnych.

Pokazuje między innymi spotkania ofiar z byłymi oprawcami. Omówiono także tuszowanie i opóźnienia w kilku sprawach ze strony biskupstwa. Film nosi tytuł „Tylko nie mów nikomu” (niem. „Nie mów nikomu”).

Siedem milionów wyświetleń na YouTube

Koszt filmu, wynoszący 105 000 euro, zebrano dzięki crowdfundingowi. Dwugodzinny dokument w ciągu pierwszych 24 godzin obejrzało ponad trzy miliony widzów. Obecnie ma ponad siedem milionów wyświetleń. Film można oglądać z napisami polskimi i angielskimi. W filmie mogą być także wyświetlane napisy w języku niemieckim. Widzowie mogą wybrać je w Ustawieniach.


Dokumenty zostały udostępnione od weekendu Można go znaleźć na YouTube. | Wideo: YouTube

W wyniku działań edukacyjnych papieża Franciszka Kościół katolicki w Polsce stara się obecnie bardziej agresywnie zająć się problemem molestowania. W marcu polskie biskupstwo poinformowało, że od 1990 r. do połowy ubiegłego roku Kościół zgłosił 382 przypadki molestowania. 198 ofiar w chwili popełnienia przestępstwa miało mniej niż 15 lat. Sekelskiemu nie udało się jednak przeprowadzić wywiadu z przedstawicielem episkopatu na temat swojego filmu.

Biskupi i politycy reagują na dokumentację

„Przepraszam za każdą krzywdę, jaką Kościół wyrządził ludziom” – powiedział w sobotni wieczór polski arcybiskup Wojciech Polak. Film był „głęboko poruszony”.

Konferencja Episkopatu Polski również z radością przyjęła film i ponownie przeprosiła za znęcanie się nad dzieckiem. Jej przewodniczący biskup Stanisław Gądecki powiedział: „W imieniu całej Konferencji Episkopatu pragnę serdecznie przeprosić wszystkie osoby, których to dotknęło”. Podziękował reżyserowi za jego pracę. Oglądał dokument Sekelskiego „wzruszony i zasmucony”. Szef rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński zapowiedział w niedzielę w świetle filmu zaostrzenie walki z pedofilią.

READ  Te gwiazdy dotarły do ​​​​finału „Celebrity Big Brother”
Continue Reading

entertainment

Holenderska rodzina królewska błyszczy w „Koningsdag” – królowa Máxima nie może dobrać sobie nakrycia głowy

Published

on

Holenderska rodzina królewska błyszczy w „Koningsdag” – królowa Máxima nie może dobrać sobie nakrycia głowy
  1. Strona główna
  2. Szeroka ulica wysadzana drzewami

Naciska

W Koningsdag królowa Máxima zaskoczyła wszystkich odważnym nakryciem głowy i pojawiła się z rojem motyli na głowie. Jednak wybór jej stroju nie był przypadkowy.

Emmen – Król Willem-Aleksander kończy 57 lat i cały kraj świętuje. Tradycyjnie dzień ku czci holenderskiego monarchy, znany również jako „Koningsdag”, obchodzony jest w całym kraju poprzez festiwale i imprezy uliczne. Jednak na oficjalnym przyjęciu to nie król Willem-Aleksander przykuł uwagę wszystkich; Królowa Maksima (52).

Rój motyli na głowie: królowa Máxima dokucza jej specjalnym dodatkiem w „Koningsdagu”

Król Holandii Willem-Alexander spędził swój wyjątkowy dzień w mieście Emmen, położonym w południowo-wschodniej części holenderskiej prowincji Drenthe. Towarzyszyła mu żona, królowa Máxima (52 lata) i ich trzy córki: Amalia (20 lat), Alexia (18 lat) i Ariane (17 lat).

Jak donosi holenderski dziennik De Telegraaf m.in. holenderską rodzinę królewską przyjęli tam burmistrz miasta Erik van Oosterhout i Jetta Klinsma, komisarz królewski w Drenthe. Naturalnie nie poszli na kompromis w kwestii mody na tę okazję.

Księżniczka Ariane (od lewej), księżniczka Amalia, królowa Máxima, król Willem-Alexander i księżniczka Alexia z Holandii pozują razem podczas Dnia Króla.  Rodzina królewska i członkowie rodziny królewskiej zwiedzają miasto w prowincji Drenthe.
Księżniczka Ariane (od lewej), księżniczka Amalia, królowa Máxima, król Willem-Alexander i księżniczka Alexia z Holandii pozują razem podczas Dnia Króla. Rodzina królewska i członkowie rodziny królewskiej zwiedzają miasto w prowincji Drenthe. © DPA/Frik van den Berg

Podczas gdy król Willem-Aleksander zachowywał prostą powściągliwość w niebieskim garniturze z lekkim krawatem, królowa Maxima błyszczała w szerokiej zielonej sukni i białej marynarce. To, co szczególnie przykuło uwagę, to ozdoba do włosów w kształcie roju zielono-złotych motyli.

Królowa Máxima przyciąga uwagę swoim nakryciem głowy: a oto dlaczego

Według holenderskiego magazynu libelle.nl ten przyciągający wzrok dodatek pochodzi od Perry’ego Rotjesa. Projektantka tworzyła w przeszłości biżuterię dla królowej Máximy. Wybór tego charakterystycznego egzemplarza nie powinien być przypadkowy. Ponieważ miasto Emmen znane jest jako miasto motyli. Mówi się też, że wyboru kolorystyki swojej garderoby dokonała świadomie. Flaga Emine jest zielono-biała.

Księżniczka Ariane (od lewej), księżniczka Amalia, królowa Máxima, król Willem-Alexander i księżniczka Alexia z Holandii pozują razem podczas Dnia Króla.  Zbliżenie na nakrycie głowy królowej Maksymy (fotomontaż)
Królowa Máxima przyciąga uwagę swoim nakryciem głowy: oto, co się za nim kryje © IMAGO/BSR Agency & IMAGO/PPE

W hadisie: Nie ma miejsca na negocjacje Królowa Holandii Maxima w sprawie kieszonkowego swoich trzech córek: Amalii, Alexii i Ariane. Wykorzystane źródła: De Telegraaf, libelle.nl

READ  4 rano nalot na Melanie Muller: prokurator poluje na Królową Dżungli
Continue Reading

entertainment

Zmarł reżyser Michael Verhoeven

Published

on

Zmarł reżyser Michael Verhoeven
  1. tz
  2. świat

Naciska

Michael Verhoeven, mąż Sinty Berger i reżyser filmu „Biała róża”, zmarł w poniedziałek w wieku 85 lat po ciężkiej, krótkotrwałej chorobie.

MONACHIUM – Michael Verhoeven odniósł światowy sukces filmami takimi jak „Biała róża” i „Straszna dziewczyna”. Teraz świat filmowy i jego żona Sinta Berger żegnają się: Verhoeven zmarł 22 kwietnia w wieku 85 lat. Podzieliła się tym jego rodzina Niemiecka Agencja Informacyjna W Monachium z. W związku z tym reżyser przed śmiercią przeszedł krótką i ciężką chorobę choroba Rodzina początkowo nie chciała podać więcej szczegółów na temat przyczyny śmierci. W piątek zostanie pochowany w najbliższej dzielnicy.

Reżyser Michael Verhoeven zmarł 22 kwietnia: od 1966 roku aż do śmierci był żonaty z aktorem Sintą Bergerem. © ImageBroker/Sigra Asmuel/Imago

Zmarł Michael Verhoeven: urodzony w aktorskiej rodzinie i posiadający kwalifikacje lekarza

Verhoeven urodził się w Berlinie w 1938 roku. Dorastał w teatralnej rodzinie. Jego matka Doris była aktorką, a ojciec Paul aktorem oraz reżyserem teatralnym i filmowym. Verhoeven zadebiutował w teatrze w wieku 13 lat w sztuce „Pünktchen und Anton” opartej na tej historii Powieść Erica Kastnera. Verhoeven dostał swoją pierwszą rolę filmową w Latającej klasie (1953), także adaptacji filmowej Kästnera.

Po kolejnych rolach w „Paukerze” (1958) i „Młodzieży sędziego” (1960) w reżyserii ojca, Verhoeven po ukończeniu szkoły średniej w 1957 roku zdecydował się zostać lekarzem, a następnie studiował medycynę w Monachium, Berlinie i Homburgu. Ukończył je w 1969 roku, uzyskując doktorat z „Psychologicznego maskowania guzów mózgu”.

Verhoeven poślubił Sentanę Berger w 1966 roku i wraz z nią założył Sentana Filmproduktions.

Jednak podczas studiów Verhoeven kontynuował działalność aktorską i zaczynał jako niezależny reżyser filmowy. Podczas kręcenia filmu „Jack i Jenny” (1963) Verhoeven poznał swoją żonę, Sintę Berger. W 1966 roku pobrali się i oboje założyli firmę Sentana Film Production. W 1967 roku Verhoeven zadebiutował jako reżyser filmem „Parungen”.

wysoki filmportal.de Mało który reżyser tak konsekwentnie i bezpośrednio zajmuje się w swoich dziełach kwestiami politycznymi. Główny nacisk położono na rozliczenie się z narodowym socjalizmem. Swoimi filmami wielokrotnie wywoływał dyskusje.

READ  Oscar za „Call Me By Your Name” – James Ivory obchodzi 95. urodziny

Sukcesy Verhoevena: „Biała róża” wywołała dyskusje – „Straszna dziewczyna” była nominowana do Oscara

Tak też jest w przypadku jego najsłynniejszego dzieła „Biała róża” (1982). W napisach końcowych filmu krytykowano fakt, że wyroki śmierci wydane przez „Sąd Ludowy” na grupę oporu były nadal uznawane przez niemiecki sąd za prawomocne. Prezentacja wywołała poważną debatę, a orzeczenia zostały unieważnione dopiero w 1998 roku.

Film „Straszna dziewczyna” (1991) pokazał, jak dziewczyna w swoim rodzinnym mieście zbiera informacje o nazistowskiej przeszłości i spotyka się z tego powodu z wrogością. Film był nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny w 1991 roku. Jego główne role wielokrotnie grają kobiety oporu, jak miało to miejsce w jego ostatnim filmie „Matka Courage” (1994), poruszającym tematykę narodowego socjalizmu.

Następnie ukazały się takie dzieła jak „Nieznany żołnierz” z 2006 roku, poruszający tematykę brytyjskich zbrodni wojennych podczas II wojny światowej. W tym roku otrzymał także nagrodę za całokształt twórczości Festiwalu Filmów Żydowskich. Poruszał także kwestię amerykańskiej kary śmierci w swojej pracy „Druga egzekucja – Ameryka i kara śmierci” (2011). W 2016 roku Verhoeven ponownie powrócił do kina jako producent filmu „Witamy w rodzinie Hartmannów” w reżyserii jego syna Simona Verhoevena.

Federalny Krzyż Zasługi i nie tylko: Michael Verhoeven otrzymał te nagrody

Był jednym z założycieli Niemieckiej Akademii Filmowej w 2003 roku i laureatem wielu nagród filmowych i politycznych, w tym Medalu Josefa Neubergera (1997) przyznawanego przez Centralną Radę Żydów i Federalnego Krzyża Zasługi (1999). . ) i Bawarski Order Zasługi (2002). W styczniu 2022 roku otrzymał za całokształt twórczości Nagrodę im. Helmuta Kuttnera przyznaną przez stolicę stanu Düsseldorf.

Niedawno świat filmowy opłakiwał także śmierć reżysera Percy'ego Adlona, ​​który zmarł w wieku 88 lat. Wielki smutek odczuwa także zmarły aktor Fritz Weber.

Continue Reading

Trending