Connect with us

Tech

Echo Show 15:15-calowy wyświetlacz jako ramka na zdjęcia z rozpoznawaniem osób

Published

on

Na dorocznym wydarzeniu Amazon firma przedstawiła dziś nowy Echo Show 15, który jest oparty na 15,6-calowym wyświetlaczu HD i może być montowany na ścianie – dostępna jest osobna podstawka. Powinno to sprawić, że konfigurowalny ekran startowy będzie użyteczny w różnych obszarach.

AZ2 do identyfikacji osoby

Procesor Amazon AZ2 Neural Edge jest również nowy, po tym, jak Amazon wprowadził pierwszy taki SoC z AZ1 w Echo dokładnie rok temu. Procesor uczenia maszynowego z czterordzeniową architekturą umożliwia przetwarzanie algorytmów wizji komputerowej bezpośrednio na urządzeniu. W ten sposób Echo Show 15 może rozpoznać osobę, która stworzyła identyfikator wizualny i przetwarzać jej obrazy bezpośrednio na urządzeniu. W przeciwieństwie do Echo Show 10 rozpoznawana jest jednostka, a nie tylko obecność jakiejkolwiek osoby.

Amazon Echo Show 15
Amazon Echo Show 15
Amazon Echo Show 15 (kompilacja: Amazon)

Visual ID personalizuje ekran główny

Po raz pierwszy Echo Show może być używany zarówno w formacie pionowym, jak i poziomym i wizualnie przypomina ramkę obrazu. Przeprojektowany ekran główny z gadżetami Alexa oferuje również więcej opcji dostosowywania i nowe funkcje personalizacji z identyfikatorem wizualnym. Na przykład ekran główny może wyświetlać kalendarz rodzinny, listy rzeczy do zrobienia i przypomnienia. Jeśli jednak nie jest używany, może wyświetlać zdjęcia przesłane do Amazon Photos w chmurze. Karteczki samoprzylepne działają jak wiadomości cyfrowe dla innych użytkowników, na przykład do pozostawienia wiadomości dla dzieci. Te karteczki samoprzylepne można również przypisać bezpośrednio innemu użytkownikowi, aby były wyświetlane tylko wtedy, gdy zostaną rozpoznane.

Alexa może użyć identyfikatora wizualnego, aby spersonalizować informacje na ekranie Echo Show 15. Następnie ekran odświeża się automatycznie po rozpoznaniu, aby pokazać użytkownikom pozdrowienia, przypomnienia, wydarzenia w kalendarzu, ostatnio odtwarzaną muzykę lub karteczki od innych użytkowników lub gości. Tworzenie identyfikatora wizualnego jest opcjonalne i wymaga oddzielnej konfiguracji. Wszystkie obrazy użyte do wygenerowania identyfikatora wizualnego są szyfrowane i przechowywane tylko lokalnie na urządzeniu. Widoczny identyfikator można w każdej chwili usunąć.

Amazon Echo Show 15
Amazon Echo Show 15 (kompilacja: Amazon)
Amazon Echo Show 15
Amazon Echo Show 15 (kompilacja: Amazon)

Gadżety inteligentnego domu i aparat 5MP

Podobnie jak inne urządzenia Echo Show, Echo Show 15 może być również używany do sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi. Najczęściej używane urządzenia inteligentnego domu można teraz przeglądać i kontrolować szybciej za pomocą narzędzia Smart Home Preferences. Dzięki 15,6-calowemu ekranowi, użytkownicy Echo Show 15 mogą uzyskać dostęp do wyświetlania obrazu w obrazie, na przykład za pomocą kamer. 5-megapikselowy aparat z pokrywą, którą można w każdej chwili zamknąć, pozwala na ponowne nawiązywanie wideorozmów – również poprzez podłączenie do innych urządzeń Alexa w domu.

READ  Gra wideo Ratchet & Clank: Rift Apart oferuje broń i akcję

Treści wideo wykorzystują wyższą rozdzielczość wideo 1080p, w której można teraz odtwarzać treści z Prime Video lub Netflix.

Cena i dostępność

Echo Show 15 będzie dostępny za 249,99 euro, ale Amazon nie ogłosił daty. Zainteresowane strony mogą teraz Zanotuj na Amazon* Aby otrzymać powiadomienie, gdy tylko urządzenie stanie się dostępne. Stojak i inne akcesoria sprzedawane oddzielnie i dostępne w tym samym czasie co Echo Show 15.

Amazon Echo Show 15

Amazon Echo Show 15

Amazon Echo Show 15

Amazon Echo Show 15

Amazon Echo Show 15

Amazon Echo Show 15

Amazon Echo Show 15

Amazon Echo Show 15

Nowe ustawienia prywatności

Dzisiaj Amazon nie tylko wprowadził Echo Show 15, ale także ogłosił dodatkowe ustawienia prywatności i opcje sterowania. Od początku przyszłego roku użytkownicy będą mogli sortować historię nagrań głosu według członków rodziny, pod warunkiem, że skonfigurowali identyfikator głosowy w aplikacji Alexa lub w ustawieniach prywatności Alexa. Komenda głosowa”Alexa, zaktualizuj moje ustawienia prywatnościAlexa wkrótce pomoże użytkownikom dostosować ustawienia, takie jak czas przechowywania nagrań głosowych i sposób ich używania.

Od teraz użytkownicy Echo otrzymają przypomnienie 30 dni po skonfigurowaniu urządzenia, aby sprawdzić ustawienia prywatności w aplikacji Alexa. Jest to dodatek do corocznej wiadomości e-mail wysyłanej przez Amazon do wszystkich użytkowników Alexy, w której zaleca im sprawdzenie swoich ustawień prywatności.

Przetwarzanie w pełni lokalne w USA

Tylko w USA użytkownicy Echo lub Echo Show 10 wyposażonych w procesor AZ1 mogą wykonywać sterowanie głosowe całkowicie lokalnie, dzięki czemu żądania nie są już wysyłane do chmury – nowość w przypadku inteligentnych głośników z cyfrowymi asystentami głosowymi.

ComputerBase otrzymał informację o tym elemencie od Amazona na podstawie umowy o zachowaniu poufności. Jedynym wymogiem było jak najszybsze opublikowanie.

Linki oznaczone gwiazdką to linki afiliacyjne. W przypadku złożenia zamówienia przez ten link, ComputerBase otrzymuje udział w przychodach ze sprzedaży bez podwyższania ceny klienta.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Raw Fury i Brytten Studio ogłaszają potwory kasetowe • Nintendo Connect

Published

on

Raw Fury i Bytten Studio nawiązują współpracę wydawniczą. Gra RPG z otwartym światem potwory kasetowe Będzie to pierwszy tytuł kooperacyjny, który zostanie wydany na Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Ponadto będziesz potwory kasetowe Jest dostępny do wydania w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Studio Bytten w Brighton składa się z artysty i głównego scenarzysty Jaya Bayliss oraz programisty i projektanta Toma Cooksona. potwory kasetowe Jest to druga gra młodego niezależnego dewelopera i będzie pierwszym tytułem na konsolę.

Podtrzymujemy Raw Fury potwory kasetowe Jak dotąd wielkie wsparcie. Zespół rozumie, co chcemy osiągnąć poprzez grę i jest po naszej stronie radą i działaniem. potwory kasetowe Już czuje się świetnie i nie byłby tym, kim jest bez wcześniejszego wsparcia Raw Fury.

Niezależni deweloperzy, Jay Bayliss i Tom Cookson, opowiadają o współpracy z Raw Fury

Jonas Antonson z Raw Fury dodaje:

Praca z niesamowitymi talentami w Bytten Studio to prawdziwa przyjemność. Cassette Beasts pasują do Raw Fury i nie możemy się doczekać, aby przedstawić graczom humor, potwory, relacje i unikalny świat.

potwory kasetowe Jest to gra fabularna z otwartym światem, w której gracze chwytają „przerażające” potwory za pomocą Walkmana, aby później wykorzystać je w turowych bitwach. Dwie różne formy potworów można zremiksować za pomocą unikalnego systemu fuzji w grze, tworząc unikalne i potężne nowe formy. Więcej informacji o Bytten Studio i potwory kasetowe Można go znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://www.cassettebeasts.com

READ  Gra wideo Ratchet & Clank: Rift Apart oferuje broń i akcję
Continue Reading

Tech

Aplikacja obsługująca kamery monitorujące EZVIZ i nie tylko

Published

on

masz system Homematyczne IP Zainstalowałeś aplikację i nie używasz jej od dłuższego czasu? To dla ciebie wiadomość. Aplikacja „Homematic IP” obsługuje teraz integrację kamer monitorujących EZVIZ na zewnątrz i wewnątrz. Po zaktualizowaniu aplikacji użytkownicy mogą również spodziewać się widżetów do rolet i wyzwalaczy żaluzji, nowego automatycznie generowanego raportu z instalacji i innych ulepszeń, zgodnie z dziennikiem zmian. Aktualizacja z numerami wersji 2.9.0 (iOS) i 2.9.8 (Android) stopniowo dla wszystkich użytkowników począwszy od dzisiaj.

Nowa wersja aplikacji obsługuje również nowe oprogramowanie (wersja 1.4.2) dla silnika zamka drzwi “Homematic IP”, które będzie dostępne wkrótce i które zapewnia nowe opcje konfiguracji. Sygnał potwierdzenia można dezaktywować, można zmienić ustawienie kąta dla ograniczników końcowych, a czas zatrzymania można wydłużyć do 5 sekund. Silnik zamka drzwi będzie również w przyszłości obsługiwany przez aplikację „Home Connect Plus”.

Linki afiliacyjne są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie. Dziękuję za wsparcie!


READ  Ghost of Tsushima: Legends: Część wieloosobowa pojawia się niezależnie w nowym trybie
Continue Reading

Tech

macOS (12) Monterey: nowy system operacyjny Apple dla komputerów Mac i MacBook gotowy

Published

on

Firma Apple ogłosiła, że ​​macOS „Monterey” dla komputerów Mac i MacBook został ukończony. Bezpłatna aktualizacja wprowadzona w czerwcu jest nieco nieśmiała w porównaniu z poprzednim rokiem, który przyniósł natywne wsparcie dla SoC ARM serii M firmy Apple z systemem macOS 11 Big Sur. Nazywa się jednak macOS 12. Zostanie wydany 25 października.

Wersja skacze nawet bez remontu

Przejście z macOS 10.x na 11 w Big Sur było nie tylko spowodowane mnóstwem poważnych zmian, w tym obsługą ARM, ale wydaje się, że Apple co roku odlicza co roku do przecinka. Jednak producent dopiero od lat podawał do publicznej wiadomości nazwę systemu operacyjnego.

To są główne innowacje

Z systemem macOS „Monterey”, nazwanym na cześć Nadmorskie miasto w KaliforniiApple chce lepiej łączyć Maca (Booka) i iPadOS. Dzięki Universal Control użytkownicy mają możliwość kontrolowania iPada za pomocą klawiatury i myszy komputera Mac lub MacBook — w tym wymiany danych.

Już na WWDC 2021 firma Apple zaprezentowała z jednej strony, jak za pomocą gładzika MacBooka przesuwano wskaźnik myszy na znajdującym się obok iPadzie, zamykano aplikacje i przeciągano plik z tabletu na laptopa. Ale łańcuch może się przedłużyć: plik można przenieść z iPada za pośrednictwem MacBooka do iMaca znajdującego się po prawej stronie laptopa; W tym przypadku był obsługiwany za pomocą myszy.

W takim przypadku urządzenia wejściowe zawsze wysyłają swoje dane wejściowe do tego samego systemu, macOS 12 Monterey przekazuje dane wejściowe do innego komputera z systemem macOS lub iPada z iPadOS 15. Na przykład w przeciwieństwie do Logitech Flow urządzenie wejściowe nie zmienia Bluetooth gospodarz.

Następujące urządzenia peryferyjne obsługują macOS Universal Control:

 • MacBook Pro (2016 i nowsze)
 • MacBook (2016 i nowsze)
 • MacBook Air (2018 i nowsze)
 • iMac (2017 i nowsze)
 • iMac (5K Retina 27-calowy, koniec 2015 r.)
 • iMac Pro i Mac mini (2018 r. i nowsze)
 • Mac Pro (2019)
 • iPada Pro
 • iPad Air (3. generacji i nowsze)
 • iPad (6. generacji i nowsze)
 • iPad mini (5. generacji i nowsze)
READ  Konkurs Habbo Spring Fashion Contest rozpoczyna się dzisiaj!

Safari nie jest tak kompaktowe, jak planowano

Dzięki macOS Monterey przeglądarka Safari otrzymała nową metamorfozę, a jej elementy sterujące powinny się cofnąć, aby zrobić więcej miejsca w witrynie. Jednak na początku wersji beta Apple porzucił pierwszy pomysł: adres URL i pasek wyszukiwania zostały początkowo umieszczone po prawej stronie aktywnej karty na pasku kart, czyli w stale zmieniającej się pozycji. W ostatecznej wersji domyślnie pojawiają się ponownie dwa znajome paski.

W ten sposób pasek kart nie pojawia się już w ostatecznej wersji (Zdjęcie: Apple)

Monterey otrzymuje nowe mapy Apple i VRR

Inne innowacje w macOS Monterey są związane z uniwersalnymi aplikacjami, które są również dostępne na iOS i iPadOS. Zmiany, które Apple planuje wprowadzić w FaceTime, iMessage, nowych Apple Maps lub Centrum powiadomień z SharePlay, Share i Focus można znaleźć w wiadomościach o ogłoszeniu iOS 15 oraz w raporcie iOS 15: Nowe mapy Apple to ogromny krok naprzód. Monterey obsługuje również zmienną częstotliwość odświeżania na monitorach Adaptive Sync.

Pełny przegląd wszystkich innowacji, w tym nowy pasek kart w Safari, który w końcu nie został wdrożony, Już połączono z Apple.

Komputery Mac i MacBooki otrzymają tę aktualizację

Apple wprowadza również macOS Monterey jako bezpłatną aktualizację dla niektórych już bardzo starych systemów. Najstarszym obsługiwanym komputerem Mac jest Mac Pro 2013. Aktualizacja będzie dostępna we wszystkich zgodnych systemach 25 października.

 • iMac (koniec 2015 i nowsze)
 • Mac Pro (koniec 2013 i nowsze)
 • iMac Pro (2017 i nowsze)
 • Mac mini (koniec 2014 r. i nowsze)
 • MacBook Air (początek 2015 r. i nowsze)
 • MacBook (początek 2016 r. i nowsze)
 • MacBook Pro (początek 2015 r. i nowsze)
Continue Reading

Trending