Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Dying Light – Hellraid: Techland przedstawia zwiastun nowego trybu fabularnego

Niemiecki

umierające światło-DLC Hellraid zostaje rozszerzone: Techland wprowadził nowy tryb fabularny „Więzień” wraz ze zwiastunem. Aktualizacja powinna rozpocząć się dzisiaj.

to się stało: W dniu dzisiejszym udostępniono zwiastun darmowej zawartości „The Prisoner” do Dying Light – Hellraid. Aktualizacja zasadniczo wprowadza nowy obszar gry z dodatkowymi rodzajami wrogów i broni, a także ulepszonym oświetleniem. Nową podziemną mapę można eksplorować zarówno w trybie fabularnym, jak i rajdowym. Jednak ta ostatnia będzie dostępna dopiero po zakończeniu historii.

Deweloper Dying Light Techland ogłosił, że innowacje zostaną zastosowane na wszystkich platformach dzisiaj – i że nieudane DLC będzie nadal dostarczane z aktualizacjami w przyszłości. Polski producent gier nie podał jednak mapy drogowej.

Więzień: Uratuj uwięzioną wiedźmę

Dla Ciebie tryb fabularny dotyczy Przeniknąć w głąb świątyni Baala i uwolnić z niewoli tajemniczego czarnoksiężnika Lucjusza. Fabuła składa się z trzech misji, które można rozegrać również w trybie kooperacji. Między innymi spotkasz szkieletowych wojowników noszących tarcze. Według Techlandu walka z nimi wymaga zupełnie nowych strategii ofensywnych.

Dodatkowe bronie Użyte narzędzia to dwuręczny młot o oczywistej nazwie Bonecruncher oraz potężny łuk Corrupt Justice. Po raz pierwszy w Hellraid wprowadzono broń dalekiego zasięgu.

Na koniec poprawiono zarządzanie ekwipunkiem, minimapę i niektóre animacje. Techland dodał także więcej dźwięków otoczenia do dzikiego lochu, co powinno dodać wiele do ogólnej atmosfery.

co myślisz? Czy wysiłki Techlandu w Hellraid będą nadal wyciągać piłkę z błota?

READ  Pierwszy krok w tworzeniu życia w kosmosie został wykonany