Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Kupowanie PS5: tutaj szanse są większe niż 7 czerwca

Na Amazonie nie ma kolejki, zamiast tego są całe magazyny i promocje sprzedażowe, które nie kończą się po kilku minutach. Każdy, kto do tej pory był w stanie kupić PS5 od Amazon, zwykle nie boi się żadnych odwołań. Nie trzeba dodawać, że większość kupujących PS5 czeka na kolejną wyprzedaż PlayStation na Amazon. Mamy informacje o tym, kiedy sprzedawca ponownie otrzyma towar od Sony i oszacowaliśmy, gdzie szanse na zamówienie Playstation 5 są największe w tygodniu rozpoczynającym się 7 czerwca.

Kiedy Amazon powinien ponownie otrzymać PS5?

Z naszych informacji wynika, że ​​czas oczekiwania na nową sprzedaż PS5 u sprzedawców takich jak Amazon znacząco się skraca. W związku z tym, długoterminowy okres w magazynach niemieckich kupców PS5, który trwał od końca marca do maja, był w dużej mierze spowodowany zatorami w Kanale Sueskim. Dostawa do Playstation 5 powinna teraz działać normalnie, a Amazon korzysta z niej, jak donosi English Express. Na wyspie sklepy Amazon z konsolami PS5 zostaną uzupełnione najpóźniej do 10 czerwca, a PS5 prawdopodobnie będzie można kupić tutaj od Amazon w tym tygodniu. Co to oznacza dla Niemiec? Spodziewamy się, że w przyszłym tygodniu będą większe dostawy do sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, a w najlepszym przypadku nastąpi to już 16 czerwca Zamów PS5 od Amazon będzie zdolny do.

Jakie są największe szanse na zakup PS5?

W tygodniu rozpoczynającym się 7 czerwca w najlepszym razie spodziewamy się kampanii sprzedażowych PS5 u mniejszych sprzedawców, którzy zwykle nie są dostarczani bezpośrednio od Sony, ale zamiast tego kupują zapasy PlayStation 5 od hurtowników. Te sklepy to Medimax, Smyths Toys i moje grynależąca do grupy Otto. Prawie wykluczamy, że będziesz mógł kupić PS5 na Amazon. Szanse na mniejsze spadki PS5 są trochę większe, ale nie za duże rynek mediów lub Saturn. Ponieważ zawsze są niespodzianki promocyjne PS5, warto sprawdzić naszą listę obserwowanych PS5, ale szanse są bardzo małe.

READ  Apple Music: czy bezstratny dźwięk nie jest dostępny dla HomePod mini?

Lista zegarków PS55

PlayStation 5 na Amazonie

Inni dealerzy PS5

PS5 w MediaMarkt

PS5 na Saturnie

PCGH: 2-letnia subskrypcja cyfrowa (24 wydania) z premią do gry – Wszystkie wydania cyfrowe w formacie PDF lub za pośrednictwem aplikacji – Przeglądaj bez reklam na pcgh.de – Dostęp do wszystkich artykułów PCGH-Plus 89,98€


PS5 Ghostwire Tokyo obsługuje ray tracing i dźwięk 3D

Horror Ghostwire Tokyo będzie obsługiwał ekskluzywne funkcje PS5, takie jak dźwięk 3D, a także wprowadzi obsługę ray tracingu, dynamicznej rozdzielczości 4K i HDR. Zostało to ujawnione po wejściu na oficjalną stronę tytułu Playstation 5. Gra dla jednego gracza Premiera w październiku 2021 na PS5Nie można go jednak zamówić w przedsprzedaży u sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon. W 2022 roku horror przygodowy wynalazcy Resident Evil, Shinjiego Mikamiego, trafi również na PC i Xbox Series X/S.

Gran Turismo 7: Racing ma pojawić się na PS4 i PS5 w 2022 roku

Prezes Playstation Studios, Hermen Hust, ogłosił na oficjalnym blogu, że Gran Turismo 7 pojawi się zarówno na Playstation 5, jak i PS4 w 2022 roku. W Gran Turismo 7 ponownie pojawi się tryb symulacji GT, w którym gracz będzie musiał zdobądź kilka wirtualnych praw jazdy, więc jest zapraszany na imprezy wyścigowe. Dodatkowo samochody muszą być kupowane za walutę w grze w tym trybie gry. Nowe tory wyścigowe są odblokowywane za zdobyte nagrody. Zamiast tego Gran Turismo 7 będzie miało tryb gry o nazwie Mistrzostwa FIA do udziału w zawodach e-sportowych. W nowych codziennych lub cotygodniowych wyzwaniach sieciowych musisz udowodnić swoje umiejętności w trybie sportowym, który pochodzi bezpośrednio z Gran Turismo Sport i staje się częścią Gran Turismo 7. Nowe Gran Turismo będzie również dostępne w wersji na PS5 w UHD i HDR może przechodzić przez ekrany.

READ  Badania do testów grawitacyjnych

[PLUS]    Technikvergleich PC, PS5 i Xbox Series S |  X[PLUS] Technikvergleich PC, PS5 i Xbox Series S | XPCGH Plus: Ósma generacja konsol istnieje już od siedmiu lat i teraz zebrała trochę kurzu. Ale nadchodzi lekarstwo z Xbox Series X | S i Playstation 5. Ten artykuł pochodzi z PC Games Hardware 01/2021.
Jeszcze …


Przejdź do artykułu


Linki oznaczone * to linki afiliacyjne. Linki afiliacyjne nie są reklamami, ponieważ jesteśmy niezależni w badaniu i wyborze oferowanych produktów. Otrzymujemy niewielką prowizję od sprzedaży produktów, którą przeznaczamy na częściowe finansowanie darmowej zawartości serwisu.