Connect with us

entertainment

Co dalej? środa 30 czerwca 2021

Published

on

Monachium. O 15:10 otwiera swoje podwoje najsłynniejszy pięciogwiazdkowy hotel w Niemczech, Fürstenhof, zapraszając widzów na rodzinny dramat o klanie Saalfeld. Od czasu pierwszego wyemitowania we wrześniu 2005 roku, odnosząca sukcesy telenowela ARD co poniedziałek do piątku opowiada historie o miłości, zmaganiach i ciosach losu w malowniczym Bichlheim, fikcyjnej scenerii serialu.

„Love Storm” w środę, 30 czerwca 2021: Odcinek 3632

Florian zaprasza Shereen na kolację, aby uzyskać pomoc przy użyciu kamery do obserwacji dzikich zwierząt. Rozdarta między uczuciami do Floriana a lojalnością wobec Mai, w końcu się zgadza i oboje spędzają miły wieczór. Kiedy Florian skinął później podczas oglądania filmu, Shireen nie mogła już dłużej powstrzymywać swoich uczuć…

Podczas gdy Rosalie, Werner, Andre i Michael świętują projekt „boiska piłkarskiego” w stodole, Rosalie nieustannie odbiera gratulacje na swój telefon komórkowy. W końcu Michael musi wyjąć jej telefon z ręki i ostrzec ją, żeby od czasu do czasu zrobiła sobie przerwę.

Kiedy Hans zastanawia się, dlaczego kelner Lars Sternberg wydaje mu się tak znajomy, Maja pozwala mu porozmawiać o tajemnicy swojego ojca. Hanes bezwarunkowo stoi przy Mai i jednocześnie czyni z niej emocjonalne objawienie…

Vanessa i Max planują wieczór filmowy z Hildegardą. To zachęca ich do cieszenia się wieczorem dla dwojga, ale Penny wyprowadza parę do równowagi. Z drugiej strony Hildegard tęskni za Alphonse, zwłaszcza że problemy techniczne w czacie wideo utrudniają jej komunikację.

Rosalie (Natalie Allison, z lewej) dziękuje Wernerowi (Dirk Galopa, z prawej), Michaelowi (Eric Altenkopf, drugi od lewej) i Andre (Joachim Lach, drugi od prawej) za pomoc. © Quelle: ARD / Bojan Ritan

„Love Storm” Czwartek, 1 lipca 2021: Odcinek 3633

Po tym, jak Christoph i Werner podejmują pierwsze kroki w celu pozbycia się Erica, Ariane bez dalszych ceregieli wyznacza go na swojego zastępcę. Tymczasem Eric czuje, że Aryana rozpraszają konflikty w Fürstenhof o ich wspólną przyszłość. Aby skłonić ją do pozytywnego myślenia, ma dla niej wyjątkową niespodziankę.

Ponieważ Hildegarda chciałaby spędzić pierwszy wieczór po powrocie Alphonse’a z Japonii sam na sam z nim, Vanessa obiecała pójść z Maxem i Penny do kina. Ale kiedy Werner spotyka Alphonse’a, zaprasza się do siebie na wieczór filmowy Marietty Marchelli. Hildegarda wcale nie jest zachwycona tym…

READ  Xavier Naidoo: Burmistrz Klaus Roh-Madsen chce zezwolić na koncert

Hannes i Maja chcą iść razem na kolejną piłkę kostiumową klubu golfowego. Później Maja spotyka Shirin i ma niespodziankę: Hans również dostaje jej kartę. Shireen bardzo się z tego cieszy, ale ciężko jej jest ukryć sumienie przed Mają.

Cornelia Penny zaskoczy Cię wydarzeniem kulinarnym w kuchni Sonnbichlera. Pomimo początkowych obaw, znajduje właściwe podejście do syna, gotując razem i ciesząc się razem.

Shireen (Merv Jakir, L.) dowiaduje się od Maxa (Stefan Hartmann, R.), że Florian nie otworzył się jeszcze na temat nowej miłości. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w piątek, 2 lipca 2021: Odcinek 3634

Maja i Hans oglądają bal mody i wspólnie zastanawiają się, w co się ubrać. Nie mogąc się zgodzić, postanowili zaskoczyć się nawzajem. Kiedy Hans Maja później pokazała mu swój kostium, zdała sobie sprawę z czegoś…

Rosalie została zapytana o zarzuty przeciwko Kristoffowi w wywiadzie prasowym i uniknęła pytania. Ale dziennikarka przedstawia swoje oświadczenie tak, jakby wierzyła, że ​​Kristof jest winny. Następnie prosi o publiczne wyjaśnienia, ale Rosalie odmawia.

W swoim rozczarowaniu nadchodzącym wieczorem Hildegard zwierza się Kornelii. Zaproponowała, że ​​znów porozmawia z Wernerem, ale Hildegarda nie chciała. Kiedy Lia spotyka Wernera w oczekiwaniu na wieczór filmowy, nie może nie porozmawiać z nim o tym.

Eric cieszy się, że Ariane przyjęła jego propozycję i szybko zapomina o jej początkowym wahaniu. Kiedy okazuje się, że urząd stanu cywilnego będzie umawiał wizytę dopiero za kilka miesięcy, Eric jest rozczarowany. Aryan również udaje, że jest smutny.

Maja (Christina Arends, L.) i Hanes (Pablo Conrad, s.) oglądają bal mody i wspólnie zastanawiają się, jakie stroje chcieliby nosić. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” Poniedziałek, 5 lipca 2021: Odcinek 3635

Selena i Cornelius wracają z Anglii. Wbrew obawom Kristoffa obaj nie zbliżyli się do siebie podczas lotu. Zdezorientowany Cornelius zauważa, że ​​serce Seleny wciąż bije dla Kristoffa. Kiedy Kristoff zostaje poproszony o pozostawienie Seleny w spokoju, to skandal.

Chociaż Florianowi udaje się trochę odwrócić uwagę od swojego zainteresowania miłosnego, ciągnie go do sąsiedniej Magi. Kiedy w pracowni odebrał jej czapkę leśniczego, nagle dołączyła do nich Shireen, a Maja od razu zauważyła, że ​​serce jej koleżanki wciąż bije dla Floriana.

READ  Hape Kerkeling: Czego można się spodziewać po powrocie z telewizji - rozrywka

Rosalie uważa, że ​​została potraktowana niesprawiedliwie przez kampanię zniesławiania, zwłaszcza że nie potępiła umyślnie Kristoffa przed prasą. Jest pewna, że ​​za nią stoi Kristoff. Podekscytowana negatywnymi reakcjami władz hrabstwa i gminy Rosalie już nie śpi. Aryan składa jej kuszącą ofertę.

Alfons i Hildegard cieszą się przejażdżką zabytkowym samochodem podarowanym przez Wernera. Wtedy to z kolei Alphonse Werner zaprosił go na wieczór filmowy. Kiedy później oboje obejrzeli filmy Marietty, odkryli, że później przecenili filmy i postanowili oglądać inne filmy razem w przyszłości.

Selena (Katia Rosen, po lewej) trzyma się na dystans, kiedy ona i Cornelius (Christophe Morey, s.) wracają z Anglii. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” we wtorek, 6 lipca 2021 r.: Odcinek 3636

Max wyznaje Vanessie, że mimo wszystko nie może towarzyszyć jej na balu kostiumowym, dlatego przekonuje Floriana, by zamiast tego przyszedł. Na balu zwraca się do piano baru na widok szczęśliwej Mai. Tam tańczyła pani w masce…

Zanim Kristoff i Cornelius zaczną walczyć, Selena staje między nimi. Następnie poprosiła Christopha, aby nie niszczył wizerunku Corneliusa i zemścił się na policji. Aby udowodnić sobie, że przewyższyła Kristoffa, Selena stara się być blisko Corneliusa.

Kornelia otrzymała jedyny klucz do Błękitnego Salonu, którym jest trzymanie go zamkniętego do czasu balu mody. Później z przerażeniem uświadomiła sobie, że zgubiła klucz. Penny rusza na pomoc matce, a Leah jest zaskoczona, gdy wyciąga spinkę do włosów z jej fryzury.

Rosalie stanowczo odrzuca propozycję Ariane rozpoczęcia wspólnej kampanii przeciwko Kristoffowi, aby wywrzeć na nim dodatkową presję. Wtedy Ariane postanowiła samodzielnie realizować swój plan. Aby wydostać się z negatywnych nagłówków jako ciężko pracująca kierownik dystryktu, Rosalie pracuje jeszcze ciężej, a Michael jest coraz bardziej zaniepokojony.

Maskarada: W piano barze Florian (Arne Löber, r.) jest tańczony przez damę w masce (Merve Çakır, L. z dodatkami) … © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Oglądaj Burzę miłości online w strumieniu

Das Erste prezentuje również cały program telewizyjny jako transmisję na żywo w ARD .biblioteka multimediów za.

READ  Niezgrupowany pogląd na nędzę społeczną

Przegapiłeś odcinek “Love Storm”?

Cóż, pierwszy zwyczaj pojawia się dzień po wyemitowaniu nowego odcinka rano o 9.55. Piątkowy odcinek zostanie wyemitowany ponownie w następny poniedziałek, również o 9.55.

Odcinki można również oglądać do miesiąca po ich pierwszej emisji na stronie internetowej „Sturm der Liebe”. DasErste.de Patrzeć na. Znajdziesz tam informacje na temat obsady i poszczególnych odcinków, a także szeroką gamę materiałów dodatkowych i bloga, który pozwala zajrzeć za kulisy.

Gdzie grasz w „Love Storm”?

Centralnym miejscem opowieści jest Hotel Fürstenhof w fikcyjnym mieście Bichlheim. Tłem jest prywatny zamek w wiosce Fägen w Górnej Bawarii, około pół godziny jazdy od Rosenheim. Inne miejsca znajdują się na terenie Bavaria Film GmbH, gdzie znajduje się kolejna willa, która była również tłem dla historycznego filmu “Manns – powieść stulecia”. W kolekcji willa jest wykorzystywana jako tło dla zachodniego skrzydła Fürstenhof.

Ujęcia krajobrazowe wśród poszczególnych scen pochodzą z podnóża Alp, między innymi z tyrolskiego pasma górskiego Zammer Kaiser.

„Sturm der Liebe” to niemiecka firma eksportująca telenowele

Nawet jeśli serial stracił teraz widzów, to nadal mieści się w przedziale dwucyfrowym ze średnim udziałem w rynku wynoszącym 14 procent. Tak więc „Love Storm” można opisać jako prawdziwą historię sukcesu Das Erste.

W 2010 roku telenowela zdobyła nagrodę telewizji niemieckiej w kategorii „Najlepszy serial dzienny”. W 2013 roku została przyznana nagroda European Soap Award dla najlepszego serialu zagranicznego. Specjalna rocznica odcinka 3000 (pierwsza emisja 20 września 2018 r.) obejrzało 1,66 mln widzów, co daje stacji łączny udział w rynku na poziomie 17,4 proc.

Sturm der Liebe jest produkowany w tym kraju przez monachijską wytwórnię telewizyjną Bavaria Film. Ale niemiecka telenowela otwiera się również na coraz większą publiczność w innych krajach.

Dzięki sprzedaży praw do 20 stacji, sukces wyszedł daleko poza region niemieckojęzyczny. Serial będzie nosił nazwy włoskie, bułgarskie, francuskie, polskie, islandzkie i inne. Serial Love Storm był nawet emitowany w Kanadzie. Tymczasem niemiecka telenowela stała się prawdziwym sukcesem eksportowym.

Wymarzona para z filmu Burza miłości

Mając teraz 17 eskadr, możesz stracić z oczu wszystkie pary, które spotkały się w Fürstenhof. Czy nadal możesz zebrać wszystkich razem? Oto pary, które marzą o „SdL” na każdą porę roku:

 • Sezon pierwszy: Laura i Alexander
 • Sezon drugi: Miriam i Robert
 • Sezon trzeci: Sublime i Gregor
 • Sezon 4: Emma i Felix
 • Sezon 5: Sandra i Lucas
 • Sezon 6: Eva i Robert
 • Sezon 7: Teresa i Moretz
 • Sezon 8: Marilyn i Konstantin
 • Sezon 9: Paulina i Leonard
 • Sezon 10: Julia i Niklas
 • Sezon 11: Luisa i Sebastian
 • Sezon 12: Clara i Adrian
 • Sezon 13: Rebecca i William
 • Sezon 14: Alicia i Victor
 • Sezon 15: Dennis i Joshua
 • Sezon 16: Francesca i Tim
 • Sezon 17: Maja i Florian

Maja von Thalheim (Christina Arends) i Florian Vogt (Arne Lauper) to para, która marzy o siedemnastym sezonie Love Storm. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Ogłoszenie środków izolacyjnych Cuomo – Radio Kolonia

Published

on

po dochodzeniu

NOWY JORK (Associated Press) – Po oficjalnym dochodzeniu, które uznało gubernatora Nowego Jorku Andrew Cuomo za winnego molestowania seksualnego kilku kobiet, przewodniczący stanowej Izby Reprezentantów USA ogłosił szybki proces impeachmentu.

„Stało się dla mnie jasne, że gubernator stracił zaufanie demokratycznej większości do Izby Reprezentantów i nie może dłużej pozostawać na stanowisku” – powiedział demokrata Karl Hesty po spotkaniu z kolegami. „Gdy będziemy mieć niezbędne dokumenty i dowody od prokuratora generalnego, szybko przejdziemy i zakończymy dochodzenie w sprawie odpowiedzialności tak szybko, jak to możliwe”.

Wcześniej dochodzenie prowadzone przez prokurator generalną Nowego Jorku Leticię James wykazało, że Cuomo molestował seksualnie kilka kobiet. Były między innymi niechciane dotknięcia, pocałunki, uściski i niestosowne komentarze. Ponadto Cuomo stworzyło „wrogą atmosferę pracy” i „klimat strachu” dla kobiet.

Kilku polityków obu partii, w tym prezydent USA Joe Biden, wezwało do dymisji Cuomo. Cuomo ponownie oddalił zarzuty za pośrednictwem wiadomości wideo.

© dpa-infocom, dpa: 210804-99-694029 / 2

READ  Xavier Naidoo: Burmistrz Klaus Roh-Madsen chce zezwolić na koncert
Continue Reading

entertainment

Lola Webert wścieka się przeciwko linii lotniczej po horrorze: „The Last Dirty Club”

Published

on

Lola Webert była w horrorze. Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

„The Last Dirty Club” – prezenter RTL szaleje po terrorystycznym locie przeciwko linii lotniczej

Moderatorka Lola Webert miała prawdziwą epopeję. Właśnie wróciła z produkcji telewizyjnej, która przez kilka tygodni była emitowana na greckiej wyspie Niemcy. Ale droga powrotna była łatwa. Na Instagram Moderator pozwolił swoim wyznawcom wziąć udział w jej przerażającej podróży.

Na początku wszystko wydawało się iść zgodnie z planem. Po długich filmach na małej greckiej wyspie Lola zabrała małą maszynę do Aten. Stamtąd powinien się wtedy ruszyć Berlin Leć – ale dopiero, gdy była w samolocie, zaczęła się męka. Lola zameldowała się z nieco pełnego samolotu z pierwszą wiadomością wskazującą na coś złego.

Ponieważ szybki start nie był możliwy, nie dostali wolnego czasu i musieli czekać do 2 godzin na wejście do samolotu. W tym momencie spóźnili się już kilka godzin.

Lola Weippert informowała swoich fanów na bieżąco. Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Lola Webert opowiada o przerażającej podróży

Gdy w końcu się zaczęło, prędkość samolotu na pasie wzrosła, pilot nagle uciekł, o czym nieco później wspomniała też Lula. powód: Samolot ma usterkę techniczną i muszą wracać.

I to nie wszystko. Lola, która również starała się w tej sytuacji zachować spokój, a przede wszystkim dobry humor, po około sześciu godzinach zwłoki ponownie nawiązała kontakt ze swoim towarzyszem. Fani z aktualizacją.

Ze względu na ogromne opóźnienie załoga będzie musiała pracować w godzinach nadliczbowych, dlatego nie polecą do Berlina, ale co najwyżej do Wenecji. Jednak okaże się, czy można stamtąd udać się do Berlina tego samego dnia. Dlatego należy teraz wiedzieć, czy pasażerowie chcą wysiąść, a zatem również wyładować bagaż. Obaj początkowo wyjaśnili, że w takim przypadku lot uzupełniający i tak zostanie odwołany.

READ  Hape Kerkeling: Czego można się spodziewać po powrocie z telewizji - rozrywka

Szczególnie problem z czekaniem: nie było Essen Według Loli, na statku i na wodzie był skąpiec.

Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Po siedmiu godzinach oczekiwania nowa ekscytująca aktualizacja The Odyssey:

Lola Webert krytykuje linię lotniczą: „Wstydź się”

Lola dodała sarkastycznie: „Radość jest taka wielka”. Ale w końcu sprawy potoczyły się trochę inaczej. Wkrótce potem Lola opublikowała historię o samolocie zbliżającym się do Wenecji. Kolejny lot do Berlina musi być kontynuowany tego samego dnia. 25-latek był szczególnie zadowolony, bo pilot w Wenecji zapowiedział, że dopilnuje, aby wszyscy mieli coś do jedzenia – po ośmiu godzinach oczekiwania.

Ale w końcu tak nie było. „Dziesięć godzin w samolocie i nie dostaliśmy nic do jedzenia” – napisała Lola, łącząc historię linii lotniczej w swojej historii z oczywistym: „Wstydź się!”

Po zatrzymaniu się w Wenecji w końcu dotarłem do Berlina – przynajmniej ze świeżą wodą dla pasażerów na pokładzie. Tylko za to trzeba nagle zapłacić.

Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Prezenter RTL z gorzkim zakończeniem

Po tym, jak Lola Weippert w końcu przybyła do Berlina, najpierw zafundowała sobie pizzę. „Nic do jedzenia przez dziesięć godzin. I znasz mnie, potrzebuję dużo jedzenia. To był strach” – podsumowała, zanim wyruszyła z domu w przerażającą podróż.

To był “ostatni brudny klub”, wkurzyłem się. Są dzieci i dorośli oraz osoby starsze Osoby Na pokładzie i nic do jedzenia przez ponad dziesięć godzin. Nic nie zostało sprzedane, bo podobno nic nie było. “Myślę, że to bardzo źle,” orzekła Lola. Nawet wodę oferowano dopiero po wielokrotnych zapytaniach, ale też nieistotną, ponieważ rzekomo jej już nie było, powiedział ze złością medium:

“Chłopaki, siedzimy w tym samolocie przez dziesięć godzin i nawet nie obchodzi was, że dostaniemy tę wodę za darmo?! To obrzydliwe zachowanie i muszę się pozbierać, żeby nie wypowiadać wszystkich złych przekleństw, które używaj, ponieważ uważam, że to jest tak denerwujące, że jest obrzydliwe” .

Lola wyciąga wnioski z tego eksperymentu. Nigdy więcej nie chciałeś latać z tą linią lotniczą.

READ  Xavier Naidoo: Burmistrz Klaus Roh-Madsen chce zezwolić na koncert

(Jeśli)

„Zawsze marzyłem o karierze międzynarodowej”: były producent mówi prostym językiem o planach Helen Fisher

Helen Fisher wycofała się na długi czas z publiczności podczas pandemii Corona. Zaplanowane już na 2020 rok koncerty musiały zostać odwołane lub przełożone, ale nie mogła też wrócić na dużą scenę w 2021 roku. W końcu wróciła teraz z nową muzyką – i nie jest sama.

Wraz z wokalistą Luisem Fonsim Helen chce zacząć piosenką „Vamos A Marte” – i może nie tylko w Niemczech. Więc to stoi…

Link do artykułu

Continue Reading

entertainment

Gwiazda Big Brother 2021: Mimi Gwozdz: “Kawaler”, Instagram, Kariera, Wiek

Published

on


w “Kawaler” 2021 Dostałem ostatnią różę z nico gresert, a potem spadł śnieg. ty chcesz teraz Mimi Goosed w „Brummy Big Brother” 2021 Udowodnienie, że ma inną stronę niż płaczące dziecko z „Kawalera”: „Wielu ludzi ma o mnie złe wrażenie, a teraz chcę pokazać, że jest we mnie więcej”.

Ale kto właściwie jest kandydatem? Wiek, zawód, miejsce zamieszkania, Instagram & Co – zaprezentuj Ci obraz memu.

Meme Gooseds: wiek, urodziny, kariera, Instagram

Rzut oka na wszystkie fakty dotyczące Mimi Gwozdz:

 • Rzeczownik: Michael Goosez
 • przezwisko: Ja ja
 • Modyfikacja: 27 lat
 • Data urodzenia: 18 lutego 1994
 • znak zodiaku: Wasserman
 • Zawód: Pracownik biurowy
 • Rezydencja: Kolonia
 • miejsce urodzenia: Bfongstadt
 • Pochodzenie: Polska
 • Instagram: mimi.gwo

Mimi Gozodz: Kolonia, Pfongstadt i jej pochodzenie

Meme pierwotnie z Bfongstadt. twoi rodzice z PolskaUrodziła się w Niemczech i tutaj wychowała. Czuje się jednak bardzo przywiązana do ojczyzny swoich rodziców. Gdy epidemia jej nie przeszkodziła, regularnie odwiedza swoich krewnych na wschodnim Śląsku.

Mimi goni wiosna Kolonia pociągnął. „Chciałem tylko zacząć od nowa”, wyjaśnia szczęśliwy 27-latek, radośnie w mieście katedralnym: „Szczególnie lubię tutejszych ludzi. Bez względu na to, gdzie kogoś spotykasz, wszyscy są bardzo ciepli i otwarci. Kolonia uwielbia poznawać nowych ludzi, jakoś nigdy nie będziesz sam.”

Mimi Gooseds bierze udział w „Celebrity Big Brother” 2021

Mimi Gouds będzie z nami od 6 sierpnia 2021 r. „Brummy Wielki Brat” zobaczyć. To dopiero drugi raz, kiedy 27-latek wystąpił w formacie telewizyjnym. Dlaczego miałbyś chcieć znów być przed kamerą? „Muszę też pokazać ludziom, że mam do nich zupełnie inną stronę helsoos mem z „Kawalera” – wyjaśnia. „Wielu ma o mnie złe wrażenie, a teraz chcę pokazać, że jest we mnie więcej”.

READ  Autobahn 4 w Saksonii: życie w ciężarówce

Jest tak podekscytowana przygodą, ale wciąż się boi Niewłaściwie umieszczony może czuć. „W końcu jest »starszym bratem celebryty«, a jakim ja jestem gwiazdą? Jestem naprawdę podekscytowany, widząc, kto się do mnie wprowadzi”. Ale Mimi ma nadzieję na najlepsze: „Do tej pory nie rozmawiałem zbyt wiele z celebrytami i nie wiem, jak się czują. Ale będzie fajnie”.

Manal inni kandydaci Z Promi Big Brother 2021 dowiesz się tutaj:

Oficjalnie: to mieszkańcy

Mimi Gouzdes wygrała nagrodę „Bachelor” w 2021 z Nico Grisert

Mimi Gooseds była tam na początku roku “Kawaler” 2021 zobaczyć. Od pierwszej chwili kobieta eksplodowała z Pfongstadt Nico Grisert. Dostała nawet pierwszą randkę i przed powrotem. Nastąpiło kilka innych randek, aż w końcu dostałem ostatnią różę. Tak więc, chociaż wygrała program, nie dotyczyło to serca Rosenkavalier. Kiedy kandydaci z kampanii „kawalerskiej” spotkali się ponownie, okazało się, że są nie para?. Ale dla Mimi był to znacznie większy cios w twarz: Nikko jest teraz na drugim miejscu Michel de Ros razem, które Osnabrücker przywiózł już podczas pokazu.

Mimi Gooseds na Instagramie

Na Instagram 27-latek ma profil publiczny. Ilu obserwujących miałeś w sezonie „Kawaler” do odcinka zjazdu w marcu 2021 r. 186 000 wzbił się. Obecnie oglądasz “Promi Big Brother” 153 000 polubień (Ciąża 03.08.2021).

Z jej powodu daje wgląd w swoje życie. Zwykle pojawia się obok znajomych, kiedy podróżuje lub zamieszcza selfie.

Continue Reading

Trending