Connect with us

Top News

Barbach chce stworzyć stronę internetową dla osób uchylających się od płacenia podatków w całych Niemczech

Published

on

Barbach chce stworzyć stronę internetową dla osób uchylających się od płacenia podatków w całych Niemczech
Polityka Jak w Badenii-Wirtembergii

Barbach chce stworzyć stronę z raportami dla osób uchylających się od płacenia podatków w całym kraju

Mieszkańcy Baden-Wர்டrttemberg muszą powiadomić osoby uchylające się od płacenia podatków za pośrednictwem portalu internetowego

Zieloni zostali ostro skrytykowani w federalnej kampanii wyborczej na pierwszą ogólnokrajową platformę sprawozdawczą dochodzeń w sprawie oszustów podatkowych w Badenii-Wirtembergii. Unia, FDP

Pomimo ostrej krytyki wprowadzenia Badenii-Wirtembergii – „Detention Warden Mood”, „Condemnation” – Annalena Barbach Raport uchylających się od podatków ogłasza całe Niemcy. Następny rząd federalny powinien to wprowadzić.

Zielona kandydatka na prezydenta Annalena Barbach Anonimowa strona z raportami może służyć do identyfikacji osób uchylających się od płacenia podatków Baden-Wர்டrttemberg Jest również na poziomie federalnym. „Jeśli wiesz, że dochodzi do brutalnych oszustw podatkowych, musimy stworzyć miejsca, w których możesz zgłaszać”, powiedział kandydat na prezydenta Zielonych w środę wieczorem w stacji telewizyjnej Prosiben „Program wyborczy Bundesstock”.

Teraz zostanie to zrobione w Badenii-Wirtembergii i faktycznie „będzie to zadanie federalnego ministra finansów”, powiedział Barbach. „Następny rząd federalny również powinien to wprowadzić”.

Był wcześniej Daniel Bios, minister finansów Badenii-Wirtembergii (Zielony) był do tej pory ostro krytykowany za wprowadzenie unikalnego portalu informacyjnego. Związek argumentował, że portale takie jak FDP i AfD będą zachęcać do potępienia.

Barbaugh mówi, że Niemcy mają „duży problem”.

Barbach bronił ogólnounijnej troski o podjęcie konsekwentnych działań przeciwko oszustwom podatkowym i praniu brudnych pieniędzy. Kandydat Zielonych powiedział, że Niemcy mają tutaj „duży problem”.

Czytaj więcej

Witryna zgłaszania oszustów podatkowych

Skrytykował państwową służbę bezpieczeństwa NRD (Stasi) za nękanie ludzi. „Moim zdaniem, żartuje ze wszystkich, którzy żyli pod dyktaturą”.

Zgłoś podatników online: Nowa strona w Badenii-Wrttembergii

Zgłoś podatników online: Nowa strona w Badenii-Wrttembergii

Źródło: Oberfinanzdirektion Karlsruhe / Zrzut ekranu WELT

„Zapobiegaj nastrojowi asystenta” i „Potępienie” — przegląd strony sprawozdawczej

Na scenie w Badenii-Wirtembergii doszło do ostrej krytyki. „Cyfrowo bariera minimalizowania innych jest znacznie mniejsza” – powiedział Wolfgang Kubiki, wiceprezes kanału informacyjnego WELT. – powiedział Michael Terer, wiceprzewodniczący komisji parlamentarnej FDP w Bundestacku i przewodniczący Związku Państwowego Badenii-Wirtembergii. „Obraz”: „Ten rodzaj prewencyjnej mentalności asystentów pogarsza nasze społeczeństwo”.

„To wielkie niebezpieczeństwo dla naszej społeczności”.

Witryna internetowa z raportami, uruchomiona w celu zbadania osób uchylających się od płacenia podatków w Badenii-Wirtembergii, spotkała się z ostrą krytyką. Federalny przywódca FDP Wolfgang Kubicki ostrzega przed „potępieniem opartym na założeniach” w wywiadzie WELT.

Na przykład sekretarz generalny CSU Marcus Bloom zrobił traktat, a Zieloni chcieli zachęcić do potępienia i zasiać nieufność wśród sąsiadów.

Thorston Frey, wiceprzewodniczący komisji parlamentarnej CDU/CSU w Bundestagu, jeszcze mocniej wyciągnął tytuł w kampanii wyborczej do Bundestagu i ostrzegał przed SPD, Zielonymi i Sojuszem Lewicy. „Pokazuje już, dokąd zmierza podróż z czerwono-zielono-czerwoną odpowiedzialnością rządu. Z doświadczeniem zastoju komunizmu i wielu byłych pracowników SET, Partia Lewicy stanie się turbosprężarką do potępienia.

Mieszkańcy Baden-Wர்டrttemberg muszą powiadomić osoby uchylające się od płacenia podatków za pośrednictwem portalu internetowego

Zieloni zostali ostro skrytykowani w federalnej kampanii wyborczej na pierwszą ogólnokrajową platformę sprawozdawczą dochodzeń w sprawie oszustów podatkowych w Badenii-Wirtembergii. Unia, FDP

READ  Co teraz zrobić zgodnie z nowym prawem Habecka
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Granica Polski: narkomania – kierowca odmawia kontroli i ucieka

Published

on

Granica Polski: narkomania – kierowca odmawia kontroli i ucieka

Die Flucht vor der Bundespolizei in Hohenwutzen kommt einen Autofahrer aus Berlin teuer zu stehen. Was bisher bekannt ist?

Hohenwutzen

Ein Artikel von

Steffen Göttmann

Most graniczny Hohenwoodsen: Policja federalna w dalszym ciągu kontroluje ruch graniczny.

Most graniczny Hohenwoodsen: Policja federalna w dalszym ciągu kontroluje ruch graniczny.

Rolanda Eggersdörfera

30-letni kierowca, który prowadził samochód z berlińską tablicą rejestracyjną, odmówił poddania się kontroli policji federalnej.

READ  Zmieni się na BW - SWR Aktuell w 2022 r.
Continue Reading

Top News

Opuszczony okręt podwodny U17 zajmuje nocną pozycję w Bad Rappena

Published

on

Opuszczony okręt podwodny U17 zajmuje nocną pozycję w Bad Rappena

Okręt podwodny U17 przepłynął tory kolejowe w Bad Rappena w czwartek wieczorem. Został ponownie ustawiony wcześnie rano i przyjechał na parking.

Po pomyślnym minięciu miasta Bad Rappenau (dzielnica Heilbronn) okręt podwodny U17 wykonał kolejne wyzwanie: łódź o wadze około 350 ton mijająca tory kolejowe. Według rzecznika Muzeum Techniki w Sinsheim (powiat Rhein-Neckar) linie napowietrzne należy przygotować z wyprzedzeniem. Dodatkowo U17 noszony był pod kątem. Według rzecznika był wczesny czwartek rano Stan parkingowy Udało się i łódź wróciła ponownie. Wreszcie kibice zatrzymali się na chwilę do godziny 5 rano, aby obejrzeć widowisko.


Reporterka SWR Alice Robra w środę wieczorem relacjonowała na żywo z Bad Rappenau historię produkcji i przeprowadziła wywiad z zespołem „Dorfpiraten” na temat panującej tam szczególnej atmosfery:


Pobierz wideo (122,3 MB | MP4)

Transport U17 jest kontynuowany bezpośrednio

W czwartkowe popołudnie podróż była kontynuowana w niewielkiej odległości do składu utrzymania dróg w Bonfeld. W piątek zespół zostanie całkowicie zawieszony.

Oczekiwano, że będzie zamknięty

W najbliższych dniach na A6 po raz pierwszy wjedzie ruch. Od 20:00 w czwartek trzy miejsca postojowe między Sinsheim a Heilbronn będą zamknięte. Dotyczy to parku Eichäuser Hof i toalet w obu kierunkach Mannheim i Bauernwald. Wszystkie trzy pozostają zamknięte do 5 rano w niedziele. Całkowite zamknięcie autostrady A6 od soboty do niedzieli będzie miało największe skutki, jeśli trasa między Sinsheim-Süd a Heilbronn-Untereissheim zostanie całkowicie zamknięta w obu kierunkach.

Okręt podwodny powinien dotrzeć do Sinsheim do końca miesiąca

W nocy z soboty na niedzielę, 27 i 28 lipca, ruch na autostradzie A6 będzie odbywał się w spektakularny sposób, a następnie całkowicie się zatrzyma. 28 lipca kolos o długości 50 metrów i wysokości dziewięciu metrów dotrze do Muzeum Techniki w Sinsheim. Oczekuje się, że na torze powrócą setki widzów.

READ  Polska: W ten sposób Warszawa chce obalić nową europejską politykę imigracyjną
Continue Reading

Top News

Kaufland Marketplace zawita do Austrii i Polski

Published

on

Kaufland Marketplace zawita do Austrii i Polski

Ekspansja
Nowe możliwości sprzedaży dla detalistów: Kaufland Marketplace wkracza do Austrii i PolskiŹródło: komunikat prasowy


Czas czytania 1 minuta

Prezenterzy na ten temat

Kaufland ogłosił to na początku roku – teraz ustalono daty premiery: w sierpniu Kaufland Market będzie aktywny w Polsce, a we wrześniu w Austrii. Sprzedawcy detaliczni mają ofertę wprowadzającą.

(Zdjęcie: Kaufland)

Coffland Global Marketplace wkrótce zapewni dostęp do pięciu rynków sprzedawcom internetowym w kraju i za granicą. Sprzedawcy mogą teraz sprzedawać jednocześnie na Kaufland.de, Kaufland.cz, Kaufland.sk, Kaufland.pl i Kaufland.at. Według Kauflanda mogą dotrzeć do 81 milionów klientów w Internecie. Data uruchomienia dla Polski to 7 sierpnia w domenie Kaufland.pl, a kilka tygodni później w Austrii – 4 września pod nazwą Kaufland.at.

Według Cofflanda z Coffland Global Marketplace korzysta już 11 000 sprzedawców detalicznych Zasięg rynkowy w krajach, oprócz milionów klientów online, ponad 13 milionów użytkowników aplikacji Kaufland i ponad 16 milionów klientów karty Kaufland. Kaufland umożliwia m.in. płatność w odpowiedniej walucie lokalnej czy bezpłatne tłumaczenie danych produktów.

Rozpocznij oferowanie na nowych rynkach

Sprzedawcy rozpoczynający działalność w Kaufland Marketplace w Polsce i Austrii otrzymują ofertę startową: każdy sprzedawca, który zarejestruje się na nowym portalu Kaufland.pl lub Kaufland.at, otrzymuje przez trzy miesiące bezpłatne opłaty podstawowe za Kaufland Global Marketplace i po pierwszych trzech miesiącach prowadzi sprzedaż. Uruchomienie odpowiedniego rynku bez prowizji od sprzedaży.

Ponadto sprzedawcy detaliczni otrzymują rabat do 1200 euro na reklamę sponsorowanych produktów, dzięki czemu ich oferta staje się jeszcze bardziej widoczna dla nowych klientów z Polski i Austrii. Ponad 110 międzynarodowych partnerstw technologicznych łączy sprzedawców detalicznych z Coffland Global Marketplace.

Continue Reading

Trending