Connect with us

Top News

Barbach chce stworzyć stronę internetową dla osób uchylających się od płacenia podatków w całych Niemczech

Published

on

Polityka Jak w Badenii-Wirtembergii

Barbach chce stworzyć stronę z raportami dla osób uchylających się od płacenia podatków w całym kraju

Mieszkańcy Baden-Wர்டrttemberg muszą powiadomić osoby uchylające się od płacenia podatków za pośrednictwem portalu internetowego

Zieloni zostali ostro skrytykowani w federalnej kampanii wyborczej na pierwszą ogólnokrajową platformę sprawozdawczą dochodzeń w sprawie oszustów podatkowych w Badenii-Wirtembergii. Unia, FDP

Pomimo ostrej krytyki wprowadzenia Badenii-Wirtembergii – “Detention Warden Mood”, “Condemnation” – Annalena Barbach Raport uchylających się od podatków ogłasza całe Niemcy. Następny rząd federalny powinien to wprowadzić.

Zielona kandydatka na prezydenta Annalena Barbach Anonimowa strona z raportami może służyć do identyfikacji osób uchylających się od płacenia podatków Baden-Wர்டrttemberg Jest również na poziomie federalnym. „Jeśli wiesz, że dochodzi do brutalnych oszustw podatkowych, musimy stworzyć miejsca, w których możesz zgłaszać”, powiedział kandydat na prezydenta Zielonych w środę wieczorem w stacji telewizyjnej Prosiben „Program wyborczy Bundesstock”.

Teraz zostanie to zrobione w Badenii-Wirtembergii i faktycznie „będzie to zadanie federalnego ministra finansów”, powiedział Barbach. „Następny rząd federalny również powinien to wprowadzić”.

Był wcześniej Daniel Bios, minister finansów Badenii-Wirtembergii (Zielony) był do tej pory ostro krytykowany za wprowadzenie unikalnego portalu informacyjnego. Związek argumentował, że portale takie jak FDP i AfD będą zachęcać do potępienia.

Barbaugh mówi, że Niemcy mają „duży problem”.

Barbach bronił ogólnounijnej troski o podjęcie konsekwentnych działań przeciwko oszustwom podatkowym i praniu brudnych pieniędzy. Kandydat Zielonych powiedział, że Niemcy mają tutaj „duży problem”.

Czytaj więcej

Witryna zgłaszania oszustów podatkowych

Skrytykował państwową służbę bezpieczeństwa NRD (Stasi) za nękanie ludzi. „Moim zdaniem, żartuje ze wszystkich, którzy żyli pod dyktaturą”.

Zgłoś podatników online: Nowa strona w Badenii-Wrttembergii

Zgłoś podatników online: Nowa strona w Badenii-Wrttembergii

Źródło: Oberfinanzdirektion Karlsruhe / Zrzut ekranu WELT

„Zapobiegaj nastrojowi asystenta” i „Potępienie” — przegląd strony sprawozdawczej

Na scenie w Badenii-Wirtembergii doszło do ostrej krytyki. „Cyfrowo bariera minimalizowania innych jest znacznie mniejsza” – powiedział Wolfgang Kubiki, wiceprezes kanału informacyjnego WELT. – powiedział Michael Terer, wiceprzewodniczący komisji parlamentarnej FDP w Bundestacku i przewodniczący Związku Państwowego Badenii-Wirtembergii. “Obraz”: „Ten rodzaj prewencyjnej mentalności asystentów pogarsza nasze społeczeństwo”.

„To wielkie niebezpieczeństwo dla naszej społeczności”.

Witryna internetowa z raportami, uruchomiona w celu zbadania osób uchylających się od płacenia podatków w Badenii-Wirtembergii, spotkała się z ostrą krytyką. Federalny przywódca FDP Wolfgang Kubicki ostrzega przed „potępieniem opartym na założeniach” w wywiadzie WELT.

Na przykład sekretarz generalny CSU Marcus Bloom zrobił traktat, a Zieloni chcieli zachęcić do potępienia i zasiać nieufność wśród sąsiadów.

Thorston Frey, wiceprzewodniczący komisji parlamentarnej CDU/CSU w Bundestagu, jeszcze mocniej wyciągnął tytuł w kampanii wyborczej do Bundestagu i ostrzegał przed SPD, Zielonymi i Sojuszem Lewicy. „Pokazuje już, dokąd zmierza podróż z czerwono-zielono-czerwoną odpowiedzialnością rządu. Z doświadczeniem zastoju komunizmu i wielu byłych pracowników SET, Partia Lewicy stanie się turbosprężarką do potępienia.

Mieszkańcy Baden-Wர்டrttemberg muszą powiadomić osoby uchylające się od płacenia podatków za pośrednictwem portalu internetowego

Zieloni zostali ostro skrytykowani w federalnej kampanii wyborczej na pierwszą ogólnokrajową platformę sprawozdawczą dochodzeń w sprawie oszustów podatkowych w Badenii-Wirtembergii. Unia, FDP

READ  Rowery Europe Wool z Polski na całą Europę
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Pod presją Unii Europejskiej – Polska znosi „LGBT – Wolną Strefę”

Published

on

Podobno najpierw wywarła presję finansową ze strony UE!

Teraz Sejmik Województwa Świętokryskiego zniósł status tzw. „strefy bez ideologii LGBT”. Na specjalnej sesji w środę parlament regionu południowej Polski przegłosował uchylenie kontrowersyjnej deklaracji przyjętej w 2019 r. w sprawie „sprzeciwu wobec ideologii LGBT”.

G g W końcu pieniądze UE są ważniejsze niż potworność homoseksualistów i lesbijek. To nie znaczy, że duch na końcu nie będzie taki sam.

Tło: Dwa lata temu ponad sto miast i regionów w Polsce – zwłaszcza tradycyjnie ściśle katolickie południe i południowy wschód kraju – ogłosiło się strefą „bez ideologii LGBT”.

Kilka dni temu polityczna gazeta powiązana z rządem rozprowadziła tysiące naklejek z tym wyrazem i tęczową flagą z krzyżem.


W lipcu 2019 r. Tygodnik „Gazeta Polska” nakleił te antyhomo nalepki. Krzyż z tęczową flagą widnieje na naklejkach „Strefa bez ideologii LGBT”. Dzięki nim czytelnicy mogli „pokazać swoje kolory”, jak wyjaśniali ówcześni autorzy. Były dostępne w tysiącach we wszystkich kioskachZdjęcie: AFP

W rezolucjach niektóre społeczności zobowiązują się do podjęcia działań przeciwko „propagandzie homoseksualnej” i edukacji seksualnej w szkołach.

Komisja Europejska (UE) zawiesiła rozmowy o finansach regionalnych z kilkoma polskimi regionami.

„Komisja UE nalega na naruszenie sekcji 2 konwencji europejskich (TUE), jeśli obszary, miejsca pracy lub usługi są określane jako „wolne od LGBT” – powiedział Andrzej Petkovsky, szef administracji regionalnej Svodkrysky.

Mimo to: On już to wie!

Artykuł 2 stanowi, że TUE został zmieniony traktatem lizbońskim: Wartości ustanowione przez Unię obejmują godność człowieka, wolność, demokrację, równość, praworządność i poszanowanie praw człowieka, w tym praw mniejszości.

Ostra krytyka ze strony UE

Pod koniec lipca 2020 r. Skrytykował komisarz UE ds. równości płci Helena Dolly Dofinansowanie partnerstw miast już „w strefach bez ideologii LGBT” w Polsce. Komisja Europejska w Brukseli odrzuciła sześć kolejnych wniosków o dofinansowanie partnerstwa miast.

We wrześniu 2020 Przewodniczący Komisji Europejskiej Ursula van der Leyen Parlament Europejski w Brukseli jednoznacznie zadeklarował: „Tak zwane regiony bez ideologii LGBT to regiony, które straciły szacunek dla swoich bliźnich. Nie ma dla nich miejsca w naszej Unii”.

Kilka dni temu region krakowski odebrał sobie status strefy „bez ideologii LGBT”.

Komisja Europejska z zadowoleniem przyjęła posunięcie Województwa Svodokrisky. „Widzimy ruch we właściwym kierunku i oczekujemy, że inne obszary pójdą w ten sam sposób” – powiedział Christian Vikant, rzecznik komisji w agencji prasowej PAP. Sytuacja będzie stale monitorowana.

Jest więcej wiadomości LGBTQ Facebook I powyżej Instagram – Teraz podążaj za budową chóru.

READ  Naukowcy po raz pierwszy znajdują ciężarną mumię
Continue Reading

Top News

Wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim: Wypadek w złym kierunku – 3 zabitych! – Wiadomości krajowe

Published

on

Pforzheim (Badenia-Wirtembergia) – Poważny wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim. Powód: jazda pod prąd! Około 3.45 w niedzielę 35-letni mężczyzna wyjechał swoim peugeotem z parkingu Yes Campfellback w kierunku przeciwnym do drogi na autostradzie.

Zderzył się czołowo z kierowcą Renault i przejechał prawie cztery kilometry – w samochodzie jadło czterech młodych mężczyzn, z których dwóch zginęło na miejscu zdarzenia.

Frank Weber z policji w Pforzheim w BILD: „Kierowca Renault (28) i pilot (24) zginęli w ataku z przodu. Kolejni 28-latek i 33-latek siedział z tyłu pojazdu. zostały przewiezione do szpitali.”

Kierowca, który pojechał niewłaściwą drogą, również doznał poważnych obrażeń. Według policji inny kierowca początkowo skarżył się, że kierowca Peugeota jest podejrzany o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Weber: „Służby ratunkowe natychmiast zaczęły szukać samochodu, ale początkowo nie mogły go nigdzie znaleźć.

Według raportów BILD, musiało być kilka telefonów alarmowych, ponieważ przyczyna wypadku została później zauważona przez „niebezpieczny styl jazdy”.


Tylko kupa śmieci: na A8 zgubiony kierowca zderzył się z nadjeżdżającym samochodem, zabijając trzech, a dwóch poważnie raniąc.Zdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogą

Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogąZdjęcie: Marcus Rod / DBA


W tym Renault zginęły dwie osoby

W tym Renault zginęły dwie osobyZdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Dokładny przebieg wypadku jest teraz określony

Dokładny przebieg wypadku jest teraz określonyZdjęcie: 7aktuell.de/Alexander Hald

Autobahn 8 jest obecnie całkowicie zamknięty między Pforzheim-Ost i Pforzheim-Nord. Na służbie są ratownicy i policja.

Świadkowie, którzy mogą udzielić informacji o przebiegu wypadku lub stylu jazdy 35-latka, proszeni są o kontakt z Policją Drogową w Pforzheim pod numerem 07231 125810.

READ  Kandydat na prezydenta SPD, Olaf Scholes, wymienia najlepszą stawkę podatkową, jaką kiedykolwiek zaplanowano
Continue Reading

Top News

Siostry Schmidtstorp wracają do Polski / Sumo srebro i brąz

Published

on

Daniela Schmidtstorp weszła na ring w kategorii wagowej 73 kg, rzucając na ring swoją przeciwniczkę Lenę Andrezek w pierwszej walce, dzięki czemu była w stanie wygrać walkę. Porażkę musiał przyznać Olivii Klegolskiej, która później w drugiej walce zdobyła złoty medal, ale w trzeciej walce potężnym kopnięciem rzucił na parkiet Agatę Sorosuchę. Zachował się srebrny medal w wadze -73 kg.

Kerstin Schmidtstorp i Johanna Schumann weszły na ring, aby zebrać kluczowe punkty rankingowe na Igrzyska Światowe 2022 w kategorii wagowej 80 kg. Johanna Sooman zmierzyła się z Ukrainką Anną Fomitską, tym razem Johanna nie znalazła przeciwko niej żadnej techniki i musiała zaakceptować porażkę. W kolejnej walce zmierzył się z Aleksandrą Grigile z Polski. Niestety Johanna doznała kontuzji kolana i została wykluczona z meczu. W długiej walce o sumo, Kerstin Schmidtstarp była w stanie rzucić na parkiet silną mistrzynię Europy juniorów Irinę Hrebenziu z harai koshi. W starciu z byłą mistrzynią Europy i świata Anną Alexandrovą z Rosji, przegrała i Kerstin Schmidtstarp musiała przejść do rundy pocieszenia, ale brąz wciąż był w zasięgu. Chęć odniesienia sukcesu i chęć konsolidacji ważnych punktów powstałych w ciągu trzech lat sprawiły, że Kerstin wyrosła poza siebie. Wygrała brązowy medal w meczu o brązowy medal z Aleksandrą Krikel z Polski.

„Kogut” w koszyku w ten weekend Jerk Frischmann z Babelsberg walczył do 115 kg. Jak zawsze Draw przywiózł mu Waję Duri z Ukrainy, a ten silny, młody zawodnik był magiczną atrakcją dla Jork na wiele meczów. Walki z nim nasilają się coraz bardziej, ale to nie wystarczy, by wygrać. Ale został wciągnięty do rundy komfortu i był w stanie ukończyć na 7. miejscu.

Wszyscy zawodnicy zmierzyli się z wyzwaniem dywizji otwartej, w której wspólnie walczyły wszystkie kategorie wagowe. Daniela, która waży zaledwie 72 kg, była jednym z najlżejszych i najcięższym zawodnikiem turnieju został wylosowany. To właśnie sprawia, że ​​ta kategoria wagowa jest tak wyjątkowa, szybkość i zwinność Danieli mierzy się z wagą i wzrostem polskiej rywalki Susannah Kristek. To jest to, co publiczność chce zobaczyć i sprawić, by sumo było wyjątkowe i przyjemne. Daniela próbowała unikać przeciwnika i być nękana przez Suparisa (stopy/stopy z płaską dłonią na klatce piersiowej przeciwnika). Dopiero gdy Susanna Cristek ją złapała, Daniela została wyrzucona z ringu. Susannah Kristek jest aktualną bliźniaczą mistrzynią Europy juniorów w 2021 roku!

READ  Naukowcy po raz pierwszy znajdują ciężarną mumię

Kerstin nie odniosła łatwego zwycięstwa z mistrzynią świata Herveid Ivaną Berezovską. Udało jej się jednak walczyć aż do małego finału w finale Hope, gdzie przegrała po wielkiej bitwie z Ukrainą przeciwko Victorii Sark. 5 miejsce w tak mocnej konkurencji, szaleństwo!

Jர்க்rg Frischmann walczył z ufnością o zwycięstwo nad Węgrem Patrickiem Pusasem, który nie wydawał się być kontuzjowany, a tym samym George wygrał, ponieważ Georgia była w finale przeciwko Kadyksowi. To naprawdę wyrzuciło komentarz z twarzy Jurki Subarisa. J ஜோrg przeszedł do rundy pocieszenia, wciąż mając nadzieję na zwycięstwo nad Cockpipe Miko-Logic of Poland. Niestety kolejny najsilniejszy Gruzin był w kolejnej walce i pozwolił eksplodować naszemu marzeniu o otwartym medalu z mężczyznami. Dobre 7 miejsce z emocjonującymi walkami to dobry wynik.

Na zakończenie imprezy jury nominowało sportowca, który miał odebrać targową nagrodę sportową ufundowaną przez Ambasadora Japonii z Polski! Brandenburg Sumotory Jurk Frishman otrzymał nagrodę, ponieważ traktuje swoich kolegów z drużyny z szacunkiem, niezależnie od tego, czy wygrają, czy przegrają. Ta nagroda jest warta więcej niż jakikolwiek złoty medal, twoje własne rozsądne zachowanie sportowe zostanie zauważone i będziesz postrzegany jako wzór do naśladowania.

Sędziami obok ringu były Elke Novak i Jana Harbart. Delegacji przewodniczyli dyrektor sportowy Wolfgang Jacquesward i trener Sandra Coppen-Jacquesward.

Od 11 rano 9 października Brandenburger będzie miał okazję zobaczyć fragmenty europejskiej elity walki sumo w Trifelderhall w Braisenberg und der Howell’s Wisenveck. Do tej pory zgłosiły się już Francja, Włochy, Rosja, Węgry, Polska, Wielka Brytania i Ukraina.

Continue Reading

Trending