Connect with us

Top News

#allesaufdentisch: Volcker Brooch – Ludzie tępo weryfikują prawdę o koronie

Published

on

  • ZKatja Thorworth

    Do końca

Początkowo chcieli „zakryć wszystko”. Teraz „wszystko powinno być na stole”. Tutaj możesz poczytać trochę o tym, co w tej chwili robią krytycy Corony.

Zaktualizowano z piątku 1 października 2021 r.: Volcker Bruce od dawna opowiadał się za „polityką koronową”. Każdy, kto nie zna go jako aktora, pozna go jako przedstawiciela „tworzenia wszystkiego”.

#allesaufdentisch to próba wzbogacenia pierwszej porażki o samozwańczych ekspertów, a następnie powiedzenie tego, co mówią samozwańczy eksperci: prasa niemiecka jest ugruntowana, nie ma różnicy między opinią a raportem. Oczywiście absolutnie jednostronne raportowanie. Następnie pan Mattshek musiał wystawić szwajcarską aktorkę Isabel Bart na dodatkowej scenie, która znakomicie opanowała swoją rolę jako niewinność w koronie medialnej.

#allesaufdentisch: Gazeta kontrolowana przez Biały Dom lub Kanclerza – w zależności od Twojej wizji

Spójrzmy na broszkę Volckera. Gwiazda telewizyjna robi postępy, a warto tutaj wspomnieć – w projekt nie jest zaangażowany John Joseph Lifers. Z drugiej strony Bruce rozmawia z naukowcem komunikacyjnym Mayonem na temat: „test prawdy”.

Teraz ekscytujące pytanie: „Od jak dawna trwa weryfikacja faktów?” Długo, tj. przed koroną; Pan Brooch, ale jego celem jest coś zupełnie innego. Zabawne jest to, że w największej historii spiskowej Mayon wspomina o 11 września, kiedy prawdomówni widzieli potrzebę monitorowania rządu w swoich komunikatach. Pozostaje niejasne, ale wiadomość jest dostępna. Biały Dom lub prasa kontrolowana przez kanclerza – w zależności od twojej perspektywy.

#allesaufdentisch: „Poszukiwacze prawdy porwani” przez złą, lojalną wobec państwa gazetę

Następnie mówi się, że „test prawdy” został przejęty przez złą, lojalną wobec państwa prasę, która postrzega Limbo jako boom percepcji. Maine mówi o sprawdzaniu prawdziwości, dużo mówi, mija wątek, a sprawdzający nie chcą być zaangażowani w nic innego niż to, że nie są prawdziwe. Albo naprawdę. Albo prawda.

READ  „Mężczyźni i kobiety to to samo”: Polska i Węgry ogłaszają szczyt UE

Ostatecznie chodzi o definicję prawdy lub faktów nieuzasadnionych naukowo. Te prawdziwe testy to nic innego, jak w końcu oszukać ludzi. Broszka jest dobra w pokazywaniu nam, że kończysz w mediach nonsensów. Tutaj prawdziwy czek jest zdewaluowany jako narzędzie, ponieważ często demaskuje głupotę korono-relatywistów.

Uczestnicy kampanii #Allesaufdentisch ogłosili kilka kolejnych wpisów wideo.

© Zrzut ekranu: www.allesaufdentisch.tv

#allesaufdentisch: Aktorzy Wotton Wilke Mahring i Volker Brooch z chaotyczną koroną

Pierwszy raport Czwartek, 30 września 2021 r.: FRANKFURT – Pod koniec kwietnia 2021 roku można jeszcze pamiętać kampanię online #allesdichtmachen, w której pięćdziesięciu aktorów i dwóch reżyserów w krótkich filmach pokazywało powiązania polityczne i społeczne. KoronaSkomentował epidemię. Posunięcie to nie tylko spotkało się z aplauzem, ale w niektórych przypadkach zostało ostro skrytykowane. Na przykład #allesdichtmachen został oskarżony o służenie tzw.

W ciągu pięciu miesięcy niektórzy bohaterowie powrócili; Teraz dodano więcej artystów. Nową kampanię opublikował redaktor i dziennikarz Milos Matuெek. Był jeszcze bardziej aktywny jako felietonista NZZ we wrześniu 2020 r., kiedy jego akapit „A co, jeśli „covidates” był w końcu poprawny?

Nowa seria filmów #allesaufdentisch, zawierająca mylące recenzje działań i mediów Corony

„Wystarczy: musimy porozmawiać”, mówi strona internetowa Matta Sheikha. Znani aktorzy i artyści rozmawiają z ekspertami, którzy nie przywiązują wystarczającej wagi do kreowania opinii publicznej. Tytuły są obszerne, ale istnieje potrzeba ich wszystkich: powinno być #wszystko na stole” – wyjaśnia bardziej szczegółowo projekt.

“Jak niezależny jesteś jako dziennikarz?” – pyta Matt Shek, partner z wywiadem Barth. Fakt, że pytanie to odnosi się do braku wolności mediów, przypomina założenie „lateralnych myślicieli”, że media są kontrolowane przez państwo i gospodarkę. „Mamy kryzys w prasie i kryzys w systemie” – mówi plotka. Prasa pozostaje w tyle, jeśli chodzi o krytyczne doniesienia.

Aktor Volcker Bruce był częścią #AlestitchMachchan.

© Christian Charisius

Narażenie na niebezpieczeństwo? Wywiad z kontrowersyjnym prawnikiem z #Allesaufdentisch

Na statku występują aktorzy Wotton Wilke Mahring, znany jako Inspektor Kryminalny, oraz Volker Brooch („Babylon Berlin”). Znasz oba, jeśli nie z telewizji, to z #AlestitchMachchan. W szczególności Bruce wielokrotnie bronił tego ruchu. Zgodnie z tematem krytyki medialnej aktorzy wcielają się tutaj w rolę dziennikarzy: wewnątrz i przeprowadzając wywiady z osobami przedstawionymi jako eksperci.

READ  Wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim: Wypadek w złym kierunku - 3 zabitych! - Wiadomości krajowe

Muharring rozmawia ze znanym prawnikiem Joachimem Steinhofelem, który od 2018 roku podejmuje działania przeciwko blokowaniu kont użytkowników w mediach społecznościowych i rozpowszechnianiu weryfikacji faktów, ponieważ zagraża to podstawowemu prawu do wolności wypowiedzi. Na przykład jego własne publikacje na temat uchodźców i polityki azylowej były wielokrotnie testowane przez różne media i często klasyfikowane jako krytyka. Według doniesień mediów pytanie „co jest dobre, złe, dobre, a co złe” powinno zostać pozostawione dyskursowi politycznemu, domagał się kiedyś Steinhofel.

Aktor Wotton Wilke Mahring nie pozwala swoim dzieciom oglądać wszystkiego w telewizji.

© Henning Kaiser / DBA

Odwołanie od ustalania faktów: naukowcy krytykują twierdzenie #allesaufdentisch o prawdzie

W rozmowie z Mahringiem Steinhaffelin twierdzi, że nadmierne słowa, takie jak „mowa nienawiści”, powodują, że ludzie ograniczają wolność wypowiedzi. Krytykuje sądownictwo jako narzędzie polityczne, gdy np. zapowiada, że ​​MSW Zjednoczenia podejmie działania przeciwko nienawiści i powstaństwu. Steinhofel postrzega to jako ministerstwo, które pozwala ludziom „zalecać, aby nie korzystali już ze swoich praw zgodnie z sekcją 5”.

Jako recenzent eksperymentów rzeczowych, medioznawca prof. dr hab. Michael Mayon jako ekspert sprawdza prawdziwość “reakcji na niepowodzenie prasy z 11 września”, a członkowie międzynarodowej sieci backtrackingu sprawdzają prawdę na Facebooku czy Google. Jego zdaniem, poszukiwacze faktów zajmują się dziś przede wszystkim zdobyciem mocy do wyjaśnienia tematu. Jego największa krytyka prób prawdy: Prawda i fakty są zasadniczo stworzone przez człowieka, więc należy unikać prób prawdy. (Katja Thorward)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Wszystko jest w porządku: premier RP przed Parlamentem UE – polityka

Published

on

© AFP

Korona orzechowa

Polski premier Morawicz staje w obliczu konfrontacji z parlamentem UE. Musi być przygotowany na wymianę ciężkich ciosów.

Matthias jest poza kwestią Moraviki. Polski premier będzie rozmawiał o praworządności w swoim kraju z parlamentarzystami UE w Strasburgu we wtorek.

Ponieważ parlamentarzyści w tych dniach ponownie wywierają na Polskę coraz większą presję, szef rządu musi być przygotowany na zadanie dotkliwego ciosu. Większość sądownictwa parlamentarnego zagłosowała za przyjęciem przez Komisję Europejską ostrego stanowiska wobec kraju.

Tłem kontrowersji jest orzeczenie polskiego Trybunału Konstytucyjnego. 7 października uznał, że niektóre części prawa unijnego są niezgodne z polską konstytucją. Orzeczenie kwestionuje kamień węgielny europejskiej wspólnoty prawniczej, która wywołała silny sprzeciw w Brukseli.

Polski konserwatywny rząd PiS od lat przeprowadza restrukturyzację polskiego sądownictwa. W wyniku reform Komisja Europejska wszczęła już szereg spraw o naruszenie przeciwko Warszawie i złożyła pozew w Europejskim Trybunale.

[Wenn Sie die wichtigsten Nachrichten aus Berlin, Deutschland und der Welt live auf Ihr Handy haben wollen, empfehlen wir Ihnen unsere runderneuerte App, die Sie hier für Apple- und Android-Geräte herunterladen können.]

Większość eurodeputowanych w Parlamencie Europejskim krytycznie odnosi się do tego, że polskie prawo zapewnia swego rodzaju darmową przepustkę do rządów prawa i możliwość pożegnania się ze wspólnie uzgodnionymi przepisami europejskimi. W wyniku orzeczenia Polska ma obie nogi poza europejskim systemem prawnym. W takim przypadku byłoby niesprawiedliwe, aby polski rząd płacił europejskie pieniądze” – powiedziała Katrina Barley (SPD), niemiecka eurodeputowana. „Przewodnicząca komisji Ursula van der Leyen musi wreszcie zainicjować stosowne naruszenia wobec Polski i posłużyć się rządami prawa”.

Recenzja Konserwatywnej EPP

Podobne żądania płyną ze strony konserwatywnej grupy EPL. Mechanizm ten funkcjonuje od początku roku i pozwala odbiorcy ograniczyć lub opóźnić wypłatę środków z funduszy unijnych, jeśli w kraju nie ma zastosowania praworządność.

READ  Ex-result: Mile o sztuczkach podatkowych

[Behalten Sie den Überblick: Jeden Morgen ab 6 Uhr berichten Chefredakteur Lorenz Maroldt und sein Team im Tagesspiegel-Newsletter Checkpoint das Aktuellste und Wichtigste aus Berlin. Jetzt kostenlos anmelden: checkpoint.tagesspiegel.de]

Prezydent Angela Merkel wypowiedziała się ze zdziwieniem, biorąc pod uwagę silną presję ze strony parlamentu UE, aby podjąć zdecydowane działania przeciwko Polsce. Wezwał Komisję Europejską do powstrzymania się na razie od stosowania nowych przepisów prawnych, pomimo rosnącej presji społecznej.

Jej zdaniem można poczekać na wyrok Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości (ETS) w sprawie polityka Sistu, Węgier i Polski. „Mamy duże problemy, ale radzę rozwiązać je w dialogu i znaleźć kompromisy” – powiedziała Merkel.

[Mehr aus der Hauptstadt. Mehr aus der Region. Mehr zu Politik und Gesellschaft. Und mehr Nützliches für Sie. Das gibt’s jetzt mit Tagesspiegel Plus. Jetzt 30 Tage kostenlos testen]

W przeciwieństwie do Angeli Merkel większość parlamentarzystów UE nie chce czekać na orzeczenie sądu luksemburskiego, którego można się spodziewać dopiero za kilka miesięcy. Boją się bardzo szybko opuścić kosmitę. Powód: Warszawa z niecierpliwością czeka na pomoc koronową, którą UE blokuje. W grę wchodzi dużo pieniędzy. Polska otrzyma dotację w wysokości 28 mld euro i pożyczkę w wysokości 34 mld euro.

Polska nadal jest “lojalnym członkiem UE” – obiecał w poniedziałek premier Moravici w liście otwartym do Komisji Europejskiej, Rady i Parlamentu Europejskiego. Ostrzegł jednak, że związek nie będzie wkrótce federacją niepodległych państw, ale instytucją kierowaną przez firmy, które będą unikać „wszelkiej demokratycznej kontroli”.

Continue Reading

Top News

Granica polsko-białoruska: „Błagaliśmy z obu stron”

Published

on

Stan: 18.10.2021 11:33

Polska chce zbudować ogrodzenie na granicy z Białorusią. 31 migrantów utknęło na granicy – na dwa miesiące. Boją się, że już nigdy nie opuszczą tej strefy żywi.

Isabel Sayani, Bamdat Esmeili i Olaf Bok

Przez siedem tygodni na granicy polsko-białoruskiej utknęło 26 mężczyzn i pięć kobiet. Ponieważ Polska ogłosiła cały obszar przygraniczny jako wyjątek, agencje pomocowe nie mają do nich dostępu, a dziennikarze nie mają stamtąd wstępu. „Błagaliśmy obie strony o pomoc, inaczej byśmy zginęli” – powiedział w rozmowie telefonicznej mężczyzna z Afganistanu.

W ostatnich tygodniach wzrosła liczba nielegalnych przekroczeń na tej zewnętrznej granicy UE. W miniony weekend w ciągu 24 godzin było 700 osób. Polski parlament zatwierdził teraz rządowy plan budowy ogrodzenia granicznego wzdłuż całej granicy Białorusi.

– Możesz to zrobić, to twój kraj – mówi jeden z zatrzymanych z Afganistanu. „Ale to niezgodne z prawem i przeciwko ludzkości, gdy trzymają nas za tym ogrodzeniem. Nie dali nam nic do jedzenia ani picia od dwóch miesięcy”. Białoruska straż graniczna nie zostawiła ludzi i nie wpuściła Polaków do kraju, choć twierdzą, że już pozwolono im składać wnioski o azyl.

„Trzy osoby siedzą na zewnątrz, dwie osoby śpią”

Wszyscy są słabi, Masood powiedział przez telefon: „Kiedy wezwaliśmy pomoc, nikt nas nie prosił. Było bardzo zimno. Nie wiedzieliśmy, co robić”. Ma przeziębienia i siniaki, które można usłyszeć.

Mówi, że wokół nich zbudowano ogrodzenie o wysokości od dwóch do trzech metrów. Uwięzieni ludzie będą mieli w sumie siedem namiotów, każdy z miejscem dla dwóch osób. — Ale nie są przyjazne zimą i nie są przeznaczone dla uchodźców. Podzielimy się z pięcioma. Trzech siedzi na zewnątrz, dwóch śpi, a potem zmieniamy się. Temperatury spadają, a zimno coraz bardziej zagraża ludziom.

READ  Po rezygnacji z CDU - były lider partii Rehberg przejmuje NDR.de - Aktualności - McLenberg - Zachodniopomorskie

Masood mówi, że Afgańczycy z Białorusi mogli przynieść im ciepłe ubrania tylko raz. Jednej osobie udało się uciec z powrotem na Białoruś z granicy. Teraz obawia się deportacji do Afganistanu.

Bez pomocy humanitarnej, tylko ogrodzenie

Już kilka tygodni temu sytuacja unieruchomionych ludzi była napięta – od tego czasu nic się nie poprawiło: „Białoruscy żołnierze bronią nas i przysyłają nam własny chleb: trzy bochenki dziennie. Dzielimy się nimi” Masood. „Możesz dowiedzieć się, jak jest niski”. Z paczki 500 gramów pszenicy zrobili zupę, co dałoby im trzydzieści jeden.

W związku z napiętą sytuacją na granicy z Białorusią polski rząd chce teraz postawić „solidną barierę”. Projekt o wartości 366 mln euro zatwierdziła już pierwsza izba parlamentu. Żołnierze zbudowali już 2,50-metrowe ogrodzenie o długości około 90 km, które zostało rozbudowane, a później zastąpione systemem umocnień z systemem inwigilacji – polska opozycja nazywa to „murem”.

Minister obrony Marius Blascock napisał w weekend na Twitterze: „Bez dobrej współpracy między ogrodzeniem a żołnierzami i strażą graniczną będziemy mieli kryzys migracyjny jak w 2015 roku”.

“Zabierz nas gdziekolwiek”

Rzecznik komisji powiedział, że UE nie sfinansuje budowy ogrodzenia. Najwyraźniej jednak pogarszająca się sytuacja w Brukseli jest dobrze znana. Afgańczyk, głos z ogrodzonego terenu na granicy, jest uprzejmy. Mówi, że nie rozumieją sporu między dwoma krajami, Polską i Białorusią. „Prosimy ich, aby rozwiązali swoje problemy politycznie. Uniknęliśmy wojny. To nie nasza wina”.

Zapytany, co było ważne do powiedzenia, niechętnie odpowiedział: „Ktoś słyszy nasz głos. System pomocy. To nieważne. Możemy umrzeć z zimna, a nie z głodu. Zabierz nas gdzieś. Najważniejsze, że jesteśmy zależni od życia ”.

Continue Reading

Top News

Mabrid Ilner (rozmowa ZDF): Kontrowersje dotyczące korony! Lifers and Virologist Store Storm Lotterback

Published

on

Powrót do normalności po koronie wciąż trwa. Mabrid Ilner poprosiła o wyjaśnienia – Carl Lotterbach jest pod presją.

Mabrid Ilner Poświęca się starej wiecznej koronie w swoim tekście ZDF. “Zaszczepione, przetestowane, denerwujące – odważysz się być bardziej niezależnym?” Sędzia zadaje pytanie z kreatywnym wyjaśnieniem 3G. Preferowana jest modna komunikacja: „Spojrzenie tam i z powrotem bez gniewu!” Wstęp Ilner rymował swoją wiarygodność.

Wizja reprezentantów stanowisk jest jasno określona, ​​a sędzia rozbija obozy po prawej i lewej stronie okrągłego stołu. Pod koniec serialu aktor John Joseph Lifers zadaje wielkie pytanie: „Jak ogólnie chcemy żyć?” Dodał: „Jakiego rodzaju zarządzania ryzykiem potrzebujemy w przyszłości? 100 procent bezpieczeństwa? Zero, nic więcej? “

Ale pierwszy Ellener podchodzi do tematu w sposób pragmatyczny i dziennikarski, pytając, jak pięć procent zaszczepionych – „trzy miliony ludzi” – może wymknąć się spod radaru Instytutu Roberta Kocha (RKI).

Lateraback krytykuje kontakt z koroną podczas szczepienia

Carl Lauterbach wyjaśnia: „Za dużo udokumentowaliśmy w ośrodkach szczepień, a bardzo mało u lekarzy w prywatnej praktyce”, mówi lekarz, który również podawał szczepionkę koronową.

Ponadto od miesięcy można było wiedzieć, że liczby nie mogą być dokładne. Ilner zastanawiał się: „Więc dlaczego się z nim nie skontaktowano? Należy więc o tym wcześniej poinformować. I otwiera się o tym, kogo mówi “ty” …

Wirusolog Klaus Stahr widzi błąd gdzie indziej: „W Niemczech jest ziemia pozbawiona danych!” Były członek WHO przedstawia graficznie swoją krytykę strukturalną: „Mogę w każdej chwili odczytać cenę paliwa na każdej stacji benzynowej, ale tak naprawdę nie potrafię określić, ile osób jest zaszczepionych.” Zobacz, że nic nie ma.

“Mabrid Ilner” – Ci goście dyskutowali:

  • Carl Lotterbach (SPD) – Członek Bundestagu
  • John Joseph Lifers – Obsada, # allmalneschichtmachen # wszystkie zapieczętowane
  • Nauczyciel Yute – Prezes Stowarzyszenia Lekarzy Publicznej Służby Zdrowia (BVÖGD)
  • Sklep ze szkłem – Wirusolog, epidemiolog, immunolog
READ  Polskie Hurricane wygrywają przełom na Miami Open

Lifers stara się wyjść z tej sytuacji pozytywnie: „Widzę, że 85 procent dorosłych Niemców zostało zaszczepionych”.

Carl Lotterbach – nielubiany przez Lifers i kilkakrotnie publicznie krytykowany – początkowo tłumi entuzjazm gwiazdy „Tatarda”. Wymagania dotyczące końca i masek dla 3G nie są w żaden sposób dyskusyjne: „Możemy teraz zdjąć nasze maski w sklepach i powiedzieć, że nie możemy już kontrolować 3G”.

Nagłówek Corony w „Ilnerze”: „Każdy chory to jeden”? Lifers myśli, że to “szalone”

Ute Teichert popiera polityka SPD. Według T-shirta, jako lekarz, jej praca polega w zasadzie na robieniu wszystkiego, co może, aby chronić ludzi przed chorobami. Woła z podnieceniem: „Każdy, kto jest chory i wymaga leczenia, to więcej niż jedna osoba!” Ratownicy reagują ze zdziwieniem: „Jeśli powiemy teraz: każdy chory jest jeden… to: wow!” Ludzie zawsze będą umierać z powodu chorób, ale jeśli każda śmierć jest oceniana jako „więcej niż jedna”, „to szaleństwo!” Lifers powiedział, a Lotterbach śmieje się z jego ogłoszenia.

Mabrid Ilner chce być bardziej precyzyjny: jeśli wszystko pójdzie dobrze, dlaczego nie „Dzień Niepodległości”? Dlaczego warto realizować 3G? Lauterbach pyta ją wprost: „Dlaczego nie obowiązkowe szczepienie?” Lauterbach mówi, że przymusowa szczepionka zostanie wykorzystana przez tę partię i „inne prawicowe grupy”, aby „poruszyć ludzi” na drodze ludu. Ostrzega: „Nie chcemy pracować z tymi grupami, wprowadzając obowiązek szczepień!”

Teraz wirusolog Stohar chce się dowiedzieć od Lotterback: „Jak możemy wrócić do normalności? Gdzie jest punkt graniczny? Ale loteria jest nadal wdzięczna za odpowiedź. Zamiast tego wybucha kontrowersje wokół długiej zatoki u dzieci.

Ratownicy domagają się więcej pieniędzy dla pielęgniarek – dr Tichard potwierdza: „Są zużyte”

Lauterbach maluje diabła na ścianie: „Do czasu otwarcia powinniśmy spodziewać się epidemii u naszych dzieci”. Sklep oskarżony o polityczny charakter zamiast wyjaśniania rzeczy, które budziły strach. Ale loteria nie spadła. „Nie znam żadnego naukowca, który mógłby zagwarantować, że za pięć lat dzieci z wolem nie będą się skarżyć”. Stahr odpowiada: „Nikt nie może powiedzieć, że nie zostaniemy zaatakowani, jeśli stąd wyjdziemy. Cegła spada po głowie”.

READ  Wakacje w Polsce: łódką po jeziorze Mussoorie

W końcu Lifers ponownie łamie soczewkę dla personelu pielęgniarskiego i domaga się dalszych pochwał. „Nie tylko oklaskami, ale także pieniędzmi!” Powiedział aktor. Teachard potwierdza: „Ludzie są zmęczeni!”.

Koniec prelekcji „Mabrid Ilner”

Niestety w „Maybrid Ilner” nie udzielono odpowiedzi na ważne pytania dotyczące wyników strategii wyjścia i potrzeby założenia maski. Kwestiami motywującymi na sali były względy zapewnianych poziomów ochrony i zakresu, w jakim strach można wykorzystać do osiągnięcia celów politycznych.

Continue Reading

Trending