sport

FC Schalke 04 – SV Meppen: S04 sfrustrowany przeciwko trzeciej lidze

Published

on

Nowy dzień, następny mecz testowy. Tym razem gra została nazwana Schalke 04 – SV Meepen.

ogrodzenie Schalke 04 – SV Meepen Czwarty test był przygotowywany dla górników. Frank Kramer musi zaakceptować swoją pierwszą porażkę. Schalke była rozczarowana i zasłużyła na przegraną.

Schalke 04 – Meiben: Schalke rozczarowany i przegrany.

Knapn nie został jeszcze pokonany. To powinno się zmienić w stosunku do Meppena. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz tutaj, na pasku transmisji na żywo.

————————————————– –

FC Schalke 04 – SV Meppen 1:3 (1:2)

Gole: 1:0 Drexler (32 minuty), 1:1 Boré (34 minuty), 1:2 Tankulic (42 minuty), 1:3 Blacha (58).

Skład pierwszej połowy:

Schwolow – Ouwejan – Palsson – Kaminski – Brunner – Latza – Drexler – Mohr – Lee – Bülter – Polter

Skład drugiej połowy:

Operator promowy – Idrizi – Lode – Thiaw – Matriciani – Calhanoglu – Krauss – Zalazar – Mollet – Sané – Pieringer

+++ Aktualizacja giełdy żywej inwentarza +++

Po końcowym gwizdku: Otóż ​​to. Po raz pierwszy pod wodzą Franka Kramera Knaben musi pogodzić się z porażką. W zespole brakuje dziś kreatywnych pomysłów i bezwzględności. Były dwa błędy wsteczne, które Meibn był w stanie wykorzystać na zimno. Ogólnie rozczarowujący występ. Schalke wciąż ma czas, aby przygotować więcej. Następnie kontynuuj 13 lipca przeciwko amerykańskiej Salernitanie.

READ  Ujawniamy potencjalnego następcę Thomasa Tuchela

90´: Po pojedynku Marius Laud nadal kłamie. Sędzia nie rozpoczyna ponownie meczu. Lode szybko wstaje.

86´: Po krótkim zabiegu wszystko jest jasne. Krause może opuścić pole o własnych siłach, a następnie wrócić na murawę.

85′: Szok w Schalke. Tom Krause jest w tej chwili wciąż na ziemi.

79´: Kolejny znak życia górników. Idrissi odwraca się, ale piłka oddala się od pudła w prawo.

78′: W Gelsenkirchen zaczęło padać. Pierwsi kibice Schalke już opuścili stadion. Bas z Veltins Arena nadal bije w tle. Gwiazda muzyki pop Ed Sheeran gra tu po raz ostatni.

70: S04 wciąż ma 20 małych gniazd.

65′: Schalke nadal próbuje tworzyć obraźliwe ciosy. Cel połączenia jeszcze się nie powiódł.

58′: Al-Idrizi próbuje szybko odpowiedzieć. Jego strzał przekracza cale.

57´: Za dużo dla Meibina! Co za wymarzony cel. Po stromej przełęczy wylądował na David Placha. Mały człowiek nie waha się i odwraca. Skóra kończy się na rogu.

56´: Każdy zastanawia się, dlaczego Simon Terodde nie był wcześniej używany. Atakująca gwiazda wydawała się otrzymywać przed meczem lekkie uderzenie. Dlatego Frank Kramer wyraźnie nie chce ryzykować.

47´: Pierwsza szansa S04. Berenger wykonuje rzut rożny i uderza piłkę bezpośrednio nad nią.

45′: Piłka znów się toczy. Zupełnie nowy zespół Schalke 04 chce ponownie odwrócić grę.

połowa czasu: Szturm na parkowy plac zabaw. Gra zaczęła się trudna. Schalke uzyskał niewielką przewagę i objął prowadzenie przez Dominica Drexlera. Jednak Meppen nie mógł pokonać i walczyć. Wystarczały dwie szanse, aby drużyna trzeciej ligi odwróciła losy meczu.

42´: Tooor od Meppena. Poprowadź gości. Boré może panować w polu karnym i umieścić piłkę na skrzydle. Dośrodkowanie trafia do Tankulica, który jest o krok przed Kamińskim z Schalke i uderza piłkę w pole karne Schalke.

READ  BVB: Problemy z rekrutacją i Teatr Taktyczny - Nerwy na krawędzi w BVB! - Bundesliga

41´: Świetna okazja dla strony gospodarza. Po świetnym rzucie rożnym przez Ouyana, Poulter wślizgnął się głęboko w piłkę i odbił się na drugim słupku.

38′: Obrona Schalke wyglądała nieco niestabilnie od czasu szybkiego remisu. Nagle pojawiły się przestrzenie, które wcześniej nie istniały. Meppen może to wykorzystać, ale nie można go przekształcić w ołów.

34´: Za mało na Meppena! Tam to się stało. Schalke otrzymał pierwszego gola w przygotowaniach. Po świetnym dośrodkowaniu były Schalke Marvin Boereh kieruje się w prawy róg, który jest wart obejrzenia. Schwolow jest bezradna.

32´: Wycieczka do Schalke! Latza ze świetnym przejściem do Bülter. Atakujący kręci Drexlerem, który musi tylko nacisnąć.

22′: Górnicy zagrali dobrą okazję. Piłka debiutującego Cedrica Brunnera właśnie chybiła słupka.

16´: Schalke następna okazja. Aouyan wykonuje rzut rożny w polu karnym. Palsson podchodzi do głowy, która przechodzi tuż nad bramą.

14´: Obie drużyny nic nie dają. Schalke do tej pory zaliczyło więcej akcji ofensywnych.

6′: Pierwsze trafienie na bramkę należy do gości. Jednak nowicjusz Schwolow w królewskim niebieskim pudełku nie ma problemów z przechwyceniem piłki.

3´: Pierwsza żółta kartka trafia do Schalke, a dokładniej do Danny’ego Latzy. Pomocnik fauluje taktycznie.

Startowy: Piłka toczy się! Po około pięciu minutach zaczyna się.

13:02: Mecz został opóźniony o kilka minut. Meppen jest już na trawniku, ale górnicy przychodzą od dłuższego czasu.

12.05: Zespół jest dobrze znany.

READ  BVB: Edin Terzic śmieje się z jego spoconego wyglądu na siłowni | Sporty

Ani śladu Harriet i Kabaka. Nowicjusz Cedric Brunner po raz pierwszy pojawia się w początkowym składzie.

10:28: Amin Harit i Ozan Kabak ponownie rozpoczęli wczoraj treningi. Teoretycznie można go dziś wykorzystać przeciwko SV Meppen. Nie jest jasne, czy trener Frank Kramer da im taką możliwość. Harit i Kabak zdecydowanie powinni opuścić klub tego lata.

10:24: Oba kluby spotkały się w towarzyskim spotkaniu dwa tygodnie temu. Ale 25 czerwca druga drużyna Royal Blue zagrała przeciwko drużynie trzeciego poziomu. Żołnierze rezerwy w Schalke wygrali mecz 1-0.

9:27 rano: Po towarzyskim meczu z SV Meppen, S04 wciąż ma napięty harmonogram. Zanim Bundesliga rozpocznie się ponownie, Royal Blues musi zagrać z amerykańską drużyną Salernitana (13 lipca), Udinese Calcio (17 lipca) i Twente Enschede (22 lipca).

8:54 rano: Gdzie mecz będzie transmitowany na żywo Znajdziesz go tutaj!

8:13: Mecz zostanie rozegrany dzisiaj o godzinie 13:00 na stadionie Parkstadion w Gelsenkirchen.

7.22 rano: Dziś górnicy muszą zmierzyć się z SV Meiben. Drużyna Stefana Kramera od 2017 roku gra w trzeciej Bundeslidze. W minionym sezonie Emsland FC zajął 11 miejsce w tabeli.

6.48 rano: Kurtka trenera S04 Frank Kramer jest nadal biała. Z VfB Hüls (14:0) i Blau-Weiss Lohne (7:0) górnicy świętowali święto torfu. Schalke długo walczyło z Werlem, ale ostatecznie udało się wygrać.

—————————————

Więcej wiadomości na temat Schalke 04:

—————————

6.18 rano: Schalke 04 trenuje od 22 czerwca. Czwarty mecz testowy już czeka na klub z sąsiedztwa z SV Meppen.

5:32 rano: Powodzenia i witamy w następnym meczu towarzyskim FC Schalke 04. Wszystkie informacje na temat meczu można znaleźć tutaj w pasku na żywo.

Stan na: 26 kwietnia 2024 o 23:43

Również dzięki genialnemu rzutowi wolnemu drużyna VfL Bochum pokonała TSG 1899 Hoffenheim i zapewniła sobie chwilę wytchnienia na dole tabeli Bundesligi, ale nadal musi się odbić.

Zespół z Bochum w piątkowy wieczór (26 kwietnia 2024 r.) awansował na czternaste miejsce po zwycięstwie 3:2 (2:0) nad TSG, wyprzedzając przynajmniej chwilowo Mainz i Union Berlin. Gole Stögera (34 i 64) oraz Felixa Passlacka (45 + 2) zapewniły zasłużone zwycięstwo. Andrej Kramarić (73./84) po raz kolejny wywołał ogromne emocje strzelając dwa gole, jednak z czasem drużynie z Bochum udało się zwyciężyć.

• Oglądaj transmisję na żywo z meczu VfL Bochum – TSG Hoffenheim
    Prawa strzałka

• Runda 31

„Po ostatnim gwizdku odczułem ulgę, ponieważ dramatyzm meczu był szalony”. Trener Bochum Heiko Butcher powiedział Sportschau. „Zagraliśmy świetny mecz pod presją, pod którą byliśmy, prowadziliśmy 3:0 i byliśmy bliżej czwartej bramki niż bramki…”

Andreas Kramer, Program sportowy, 26 kwietnia 2024 o 23:00

Bochum kończy negatywną serię

Trener Hoffenheim Pellegrino Materrazzo przyznał, że Bochum było lepszym zespołem przez 70 minut. „W każdym momencie meczu wywierali na nas dużą presję. Nie mieliśmy zasobów ani rozwiązań, aby tego uniknąć”.

TSG popełniło błąd w wyścigu o siódme miejsce, co prawdopodobnie będzie skutkowało startem w lidze konferencyjnej. Bochum zakończyło passę ośmiu meczów bez zwycięstwa i zwiększyło przewagę nad bezpośrednią strefą spadkową z 17 do ośmiu punktów. Umieszczony tam 1. FC Köln zmierzy się w niedzielę z Mainz 05.

Bramkarz Hoffenheim Baumann na początku robił wrażenie

VfL rozpoczęło już odważnie, a przede wszystkim niebezpiecznie przed wrzaskliwą publicznością. „To była dzisiaj wspaniała interakcja między fanami a zespołem. Naciskaliśmy na fanów, a oni na nas”. powiedział podwójny król strzelców Bochum, Stöger. Myślę, że Hoffenheim nie mógł sobie z tym poradzić i bardzo na tym skorzystaliśmy.

Najpierw Bochum ugryzł bramkarza Hoffenheim Olivera Baumanna. Szczególnie imponująca była jego obrona w szóstej minucie, gdy głową skierował strzał Philippa Hofmanna z bliskiej odległości w poprzeczkę.

W 24. minucie wydawało się, że Bochum szuka zemsty za zmarnowanie szans, jakie stworzyło. Hoffmann uderzył stopą Wouta Weghorsta w twarz we własnym polu karnym, a sędzia Tobias Stiller podyktował rzut karny dla Hoffenheim. Jednak po długiej analizie sędzia wideo Robert Kampka stwierdził, że Weghorst jest na spalonym, co było bardzo proste.

Stoger z Bochum uderza rzutem rożnym

Po tym meczu Bochum również było lepszym zespołem i zostało nagrodzone błyskotliwą bramką z rzutu wolnego strzeloną przez Stögera. Z 18 metrów rozgrywający posłał piłkę ponad murem w róg.

Niedługo potem Hoffenheim dał się odczuć niebezpiecznie, gdy Drexler trafił w poprzeczkę, ale drugi gol Bochuma również był wyrównany. Napastnik Hoffenheim Kramaric popełnił faul techniczny w polu karnym swojej drużyny. Passlack wykorzystał okazję i strzelił gola z bliskiej odległości.

VfL Bochum świętuje zwycięstwo 2:0 nad TSG 1899 Hoffenheim

Bochum z wieloma możliwościami

Po przerwie obraz był taki sam jak wcześniej: Bochum walczył, dobrze współpracował i miał wiele okazji. Hoffenheim natomiast był mało obecny na meczu, rzadko strzelał gole i daleko mu było do występu potencjalnego zawodnika Pucharu Europy.

Trzeci gol Bochuma był w pełni zasłużony. Moritz Broszyński strzelił z ostrego kąta, piłka spadła z klatki piersiowej Baumanna pod nogi Stogera, a Austriak musiał wdrapać się do bramki.

Kramaric to zawodnik Hoffenheim z golem na światowym poziomie

Kiedy wydawało się, że mecz jest już rozstrzygnięty, Kramaric podkręcił temperaturę. Najpierw skierował strzał Davida Juracka na bramkę Bochum, po czym strzelił gola w światowym stylu. Zatrzymał długą piłkę na pełnych obrotach i strzelił nią z 15 metrów nad bramkarzem Manuelem Riemannem w prawy górny róg.

Nagle Bochum musiał zadrżeć i cofnąć się. Hoffenheim zaczął uciekać, ale nie miał szczęścia, gdy sędzia Stiller odgwizdał faul, zapowiadając obiecujący kontratak.

Hoffenheim vs. Lipsk, Bochum w Berlinie

W 32. rundzie TSG podejmie w piątkowy wieczór RB Lipsk (20:30), a dwa dni później Bochum zmierzy się z wciąż zagrożonym spadkiem 1. FC Union Berlin (niedziela, 15:30). Kapitan Anthony Lucilla będzie nieobecny ze względu na swoją dziesiątą żółtą kartkę w meczu z Hoffenheim.

READ  Piłka ręczna EM: Kolejne przypadki Corony w reprezentacji Niemiec - podobno trzech graczy zostało kontuzjowanych na polu obrony

sport

2:0 w Bremerhaven: Izbaren Berlin po raz dziesiąty mistrzem Niemiec w hokeju na lodzie

Published

on

2:0 w Bremerhaven

Eisbären Berlin Mistrz Niemiec w hokeju na lodzie po raz dziesiąty

Imago / Matthias Koch

Reporter: Carsten Steinmetz (rbb); Heiko Neugebauer (RB) | zdjęcie: Imago / Matthias Koch

Dużo przewagi, żadnych bramek: tak można długo podsumować piąty mecz ostatniej serii pomiędzy Eisbarn Berlin a Fishtown Penguins Bremerhaven. Ale potem Pfoderle i Federer strzelili dwa gole, dając obrońcom tytułu kolejny tytuł.

Dwóch genialnych bramkarzy

„Czwarte zwycięstwo jest zawsze najtrudniejsze” – powiedział przed meczem trener Izbarren Serge Aubin. To, co wydawało się banałem, zostało początkowo potwierdzone na lodzie Bremerhaven. Fischtown Penguins wywierają na nich presję.

Eisbären strzelił pierwszego gola we wszystkich czterech meczach ostatniej serii. Teraz, wiedząc, że muszą wygrać, to gospodarze podjęli ryzyko na początku. Bramkarz Eisbären Jake Hildebrand był w centrum uwagi od początku meczu po kilku niebezpiecznych strzałach. Gościom Berlina rzadko udawało się odciążyć drużynę: np. w czwartej minucie, kiedy Tai Ronning wpadł na trzecią bramkę przeciwnika, ale Zak Boychuk nie trafił w dośrodkowanie.

W połowie pierwszej tercji Berlińczycy odważyli się na bardziej ofensywne ataki. Poruszał się w górę i w dół z dużą prędkością. Chwile na oddech? Całkowicie nieistniejący. Był to hokejowy szczyt godny finału, który mógł zakończyć się bramkami, gdyby szczególnie Hildebrand – wspierany przez obronę Berlina – i jego odpowiednik bramkarz Christers Godlewskis nie zachowali się znakomicie. Łotysz wystąpił w meczu przeciwko Fischtown Pinguins w 19. minucie, kiedy potężnie obronił strzał napastnika Eisbären Fredrika Tiefelsa. „Przejście z obrony do ataku było niewiarygodnie szybkie. Zgodnie z oczekiwaniami Bremerhaven spisał się bardzo dobrze. (…) Jake jest tam, aby dokonać wielkich interwencji” – powiedział dyrektor sportowy Isbaren Stefan Reichers podczas trzeciej przerwy w „Magenta Sport”. „ ”. .

Wyróżnienie za podkreśleniem za podkreśleniem – ale nie ma celu

Scena trwała nieprzerwanie. Światło reflektorów podąża za światłem reflektorów – tak intensywne, że (prawie) wszyscy zgubili się w tłumie. Otwarte wymiany są często używane jako określenie, ale w przypadku tej gry było to idealne określenie. Chęć zdobycia pierwszego gola była wśród obu drużyn wyjątkowo duża. Statystyki strzeleckie nieco na korzyść gospodarzy (10:7 po 15 minutach drugiej tercji), ale na lodzie celność była imponująca. Słupki, poprzeczka i bramkarze sprawili, że wynik utrzymał się na poziomie 0:0.

Niezależnie od tego, czy będzie to podwójna interwencja Hildebranda w meczu z Jake’em Virtanenem (30.). A może to była najlepsza szansa Eisbärena na festiwalu wielkich szans – choć klasyfikacja była prawie niemożliwa: Ty Ronning, który w czwartym meczu strzelił trzy gole, nie dorównał na swojej żaglówce Gudlevskisowi (37).

„Obydwie drużyny grają bardzo dobrze w obronie, jeden gol może zrobić różnicę” – powiedział krótko po przerwie drugiej połowy zawodowiec Izbarena, Len Bergman: „Obydwaj bramkarze grali świetnie przez całą serię”. To niesamowicie zabawne. W tej intensywnej grze widać, że stają się ciężkie nogi, „ale myślę, że w kilku ostatnich finałach dostałem kolejny zastrzyk energii. Na pewno jest tam mnóstwo adrenaliny” – powiedział Bergman.

Strajk Pföderla otwiera drogę do tytułu

Ostatnia trzecia część była kontynuowana z energią i adrenaliną. Bergman zawsze o tym wie: w tak zaciętym meczu o mistrzostwie może zadecydować jeden gol. Eisbären strzelił tego gola. Po 44 minutach 30-latek trafił z prawego punktu wznowieniowego. Piłka mocno uderzyła w lewy górny róg i to pozornie niepokonany Godlewski nie wyglądał najlepiej. Bramka ta oznaczała piątą bramkę dla Berlina 1:0 w piątym finale.

Trasa dała Berlińczykom zauważalnie więcej pewności siebie (i nie tylko). Berlińscy kibice świętowali w Bremerhaven Ice Arena i szturmowali stołeczny klub. Zaledwie pięć minut po zdobyciu pierwszego gola, podopieczni Izbarena ponownie skierowali piłkę nad linię bramkową Manuela Federera (49. minuta). Sędziowie szczegółowo sprawdzili bramkę, zanim ostatecznie zdecydowali: Godlewscy nie interweniowali, normalny gol. Obie drużyny miały więcej okazji, ale to one zadecydowały o wyniku. Dziesięć minut później berlińczycy świętowali dziesiąte mistrzostwo Niemiec.

Aubin: „Jestem dumny, naprawdę dumny z zespołu”

„To była ciężka walka. Niektórzy chłopcy krwawią, ale wszystko jest w porządku” – powiedział odnoszący sukcesy trener Serge Aubin w „Magenta Sport” i: „Jestem dumny, naprawdę dumny z zespołu. Wszyscy to wiemy sezon był trudny, ale w tym roku „Moje dzieci wróciły od pierwszego dnia i chciały pokazać, kim naprawdę jesteśmy”.

Kai Vismann, który zdobył już z klubem swój trzeci tytuł mistrzowski, powiedział: „To niesamowite uczucie szczęścia. W każdej serii drużyny dużo od nas wymagały” – powiedział kapitan Izbaren. Przede wszystkim znalazł też słowa uznania dla pokonanego Fischtown Pinguins: „Wielki szacunek dla Bremerhaven Atmosfera tutaj jest szalona. Zasługują teraz na świętowanie wicemistrza. To była ostatnia seria na bardzo wysokim poziomie szczęśliwi, nigdy się nie poddajemy i zawsze walczymy, a teraz nadszedł czas świętowania.”

Mecz jest w transmisji na żywo

Transmisja: rbb24, 26 kwietnia 2024 o godzinie 22:00

READ  Mistrzostwa Świata 2022: W ciasnym mundurze: niemiecki zawodnik dopinguje Brazylię Sports

sport

Khalifa Klopp: Arne Slott „chciałby przejść do Liverpoolu”

Published

on

Stan na: 26 kwietnia 2024 o 13:56

Poszukiwani następcy trenera Jurgena Kloppa Liverpool FC Wydaje się, że wiele zależy od Holendra Arne Slotta z Feyenoordu Rotterdam.

Mogę tylko powiedzieć, że kluby negocjują. Mogę tylko poczekać i zobaczyć, co się wydarzy.Trener Rotterdamu powiedział przed meczem ligowym No dalej, Orły Deventer w „szczególnie„Dla niego było jasne, „Chcę jechać do Liverpoolu”– powiedziała Fata.

Dyskutowane są wysokie opłaty za transfer

Slott (45 lat) nadal ma dwuletni kontrakt z Feyenoordem. Dyskutowana jest opłata za transfer w wysokości dziesięciu milionów euro. Według doniesień medialnych Slot już od kilku dni zaczyna odgrywać rolę najbardziej prawdopodobnego kandydata na następcę odnoszącego sukcesy niemieckiego trenera.

Klopp ogłosił w styczniu zeszłego roku, że pod koniec sezonu zrezygnuje z funkcji trenera Liverpoolu i zrobi sobie dłuższy okres odpoczynku. Trenuje Liverpool od 2015 roku, a w 2020 roku poprowadził klub do pierwszego od 30 lat mistrzostwa.

Wygląda na to, że Klopp mógłby dobrze żyć ze Slottem jako jego następcą. Zapytany o Holendra, Klopp powiedział, że podoba mu się sposób, w jaki drużyny hazardowe grają w piłkę nożną. „Jeśli to jest rozwiązanie, jestem szczęśliwy”.

Zdobywca Pucharu z Rotterdamem

Slott został trenerem zaraz po zakończeniu kariery piłkarskiej w 2013 roku. Początkowo był asystentem, a następnie głównym trenerem AZ Alkmaar na sezon 2019/20. Tam zbierał średnią punktów na mecz wynoszącą 2,11 – więcej niż jakikolwiek inny trener w historii klubu.

Jednak w grudniu 2020 roku współpraca nagle się zakończyła: Slott prowadził negocjacje z Feyenoordem, a AZ Alkmaar go zwolnił: „Chcemy trenera, który będzie w Arizonie całkowicie skupiony”.Klub stwierdził.

A Slott osiągnął to, czego chciał: od sezonu 2021/22 z sukcesem pracuje w Feyenoordzie, gdzie zastąpił Dicka Advocaata. W Rotterdamie zazwyczaj gra w ustawieniu 4-3-3, polegając na ofensywnym pressingu i atakujących bocznych obrońcach. Zewnętrzni pomocnicy następnie przechodzą na środek, aby stworzyć tam przewagę.

Slott odniósł pewien sukces ze swoim pomysłem na piłkę nożną: w swoim pierwszym sezonie z Rotterdamem dotarł do finału Pucharu Ligi Europejskiej Konferencji, a rok później poprowadził klub do mistrzostwa. W ubiegłą niedzielę (21 kwietnia 2024) Rotterdam pod wodzą Slotta zwyciężył w finale Pucharu Krajowego.

„Był prawdziwym trenerem”.

Fakt, że Sloat jest dziś trenerem odnoszącym sukcesy, nie jest zaskoczeniem dla niektórych jego kolegów z drużyny. Na przykład Bram van Polen powiedział kiedyś w wywiadzie dla „NOS”, że Slott faktycznie szkolił swoich kolegów z drużyny jako graczy. „Był prawdziwym trenerem”.

Teraz może podążać za Jurgenem Kloppem w Liverpoolu. Sposób gry obu zawodników, w tym pressing i intensywność, pokrywają się. Nie byłoby to wielką niespodzianką – i w pewnym sensie byłoby – nie byłoby to następcą Kloppa.

W zeszłym roku firma Slot Company Voetbal International przeprowadziła dłuższy wywiad. Oczywiście mówił o piłce nożnej i misji w Rotterdamie. Ale mówił także o Pepie Guardioli. Slott dostrzegł podobieństwa w swojej pracy trenerskiej z Guardiolą, który regularnie sprawiał kłopoty drużynie Kloppa w Liverpoolu w meczach z Manchesterem City. Był, jak powiedział Slott, a „Maniak kontroli, jak Pep Guardiola”.

Następnie Slott powiedział kolejne zdanie, którego tak naprawdę nie używa się, starając się o pracę w Liverpoolu. Powiedział: „Nie ma drużyny, którą wolałbym oglądać niż Manchester City”.