Connect with us

entertainment

Zbrodnie nazistowskie: późne obciążenie rodziny sprawcy

Published

on

Kiedy Adolf Hitler wygłaszał przemówienie na balkonie Hofburga na Heldenplatz, Charlotte i Otto Wachter stali około metra za „Fuhrerem”. W tym czasie, w marcu 1938 roku, Otto Wacher był już zagorzałym narodowym socjalistą.

W 1923 wstąpił do wiedeńskiej SA, aw 1930 do NSDAP. Wächter odegrał wiodącą rolę w zorganizowaniu nieudanego puczu lipcowego w 1934 roku, w wyniku którego zamordowano ówczesnego kanclerza Austrii Engelberta Dollfussa. Następnie uciekł do Niemiec i wrócił w marcu 1938 roku. „Przyłączenie” Austrii do nazistowskich Niemiec było szczęśliwym dniem dla przodków Wächtera-Stanfela.

Późne obciążenie rodziny nazistowskich sprawców

Poczuła ciążące na niej poczucie winy, poczucie winy, które nie było jej własnym: swoją historię opowiada wnuczka wysokiego rangą dowódcy SS.

43-letnia artystka i trenerka życia od kilku lat intensywnie trenuje historię swojego dziadka. Powiedziała ORF., że pomogły jej badania przeprowadzone przez brytyjskiego prawnika i pisarza Sandsa. Sands, sam potomek ofiar Holokaustu, dociera do sedna rodzinnej historii Strażników w filmie dokumentalnym What Our Fathers Did – A Nazi Legacy, a następnie w Die Rattenlinie.

Galicja „wolna od Żydów” z pomocą Wächter

Wcześnie wiedziała, że ​​jej dziadek był nazistą i jaką „dużą rolę” odegrał w narodowym socjalizmie, ale dowiedziała się dużo później. W Wikipedii jest teraz długi wpis na temat Otto Wächtera, ale w tamtym czasie „nie było zbyt wiele w Internecie”, mówi Wächter-Stanfel. W każdym razie nie wystarczy mieć całościowy obraz człowieka, którego nazistowska kariera nie była dyskutowana w rodzinie i którego jej ojciec Horst uważa za przyzwoitego i diabolicznego człowieka pod presją czasu.

Badania Sands ujawniają inny obraz. W swojej książce skrupulatnie śledzi rolę Otto Wachtera w epoce nazistowskiej: zwalnianie nienazistowskich urzędników ze stanowiska ministra stanu w Austrii, co często oznaczało dla poszkodowanych obozy koncentracyjne; wydalenie polskich Żydów ze stanowiska gubernatora krakowskiego; utworzenie getta krakowskiego; praca jako władca Galicji, którą naziści chcieli „uwolnić od Żydów” i przy pomocy której zdołali to zrobić; Masowe mordy ludności żydowskiej we Lwowie, za które Wächter był politycznie odpowiedzialny.

READ  Marta Arendt inspiruje fanów - tymi zdjęciami

ORF.at

Frederica Magdalena i Shutter Stanville opowiadają historię swoich dziadków

Dusza cierpiała z powodu milczenia

„Kiedy miałem 16 lat, zobaczyłem Listę Schindlera. Ten film bardzo mnie sfrustrował. Dopiero 20 lat później dowiedziałem się: Mój dziadek miał z tym coś wspólnego. Był szefem Urzędu Cywilnego w Krakowie i zbudował getto”, mówi Wächter-Stanfel. „Całe życie miałem okropne poczucie winy”. W wieku 18 lat po raz pierwszy poczułem się naprawdę chory psychicznie. Jej „załamanie psychiczne” mogło doprowadzić do hospitalizacji. Jako młoda kobieta była już podejrzliwa wobec swojej konstytucji w odniesieniu do historii rodziny i tajemnicy, nawet jeśli „nie wiedziała tego wyraźnie”.

Kiedy została matką po dwudziestce, Wächter-Stanfel rozpoczęła terapię mowy, aby znaleźć wyjście z błędnego koła milczenia rodziny. „Nie chciałem, aby moja córka przechodziła przez to samo cierpienie, co ja”. W sztuce Wächter-Stanfel znalazł sposób na wyrażenie niewyrażonych uczuć, a później nową religię w islamie. Wszystko to przyczyniło się do jej „uzdrowienia”. To, że Wächter-Stanfel przeszła na islam, było także odejściem od jej babki, która po wojnie została „główną katoliczką” i chciała „zostać zakonnicą”.

pomóc w pracy

„Było dla mnie wielkim ciężarem, że moi dziadkowie byli tak zaangażowani w narodowy socjalizm”, mówi Wächter-Stanfel, a przede wszystkim, że „mój dziadek” jest odpowiedzialny za śmierć „tak wielu ludzi”. Ale im więcej zajmujesz się faktami, tym bardziej pogodzisz się z historią rodziny i mówisz o niej, „tym lepiej się poczujesz”.

Galeria zdjęć z 3 zdjęciami

Ofiary rozstrzelano w polskim mieście Bośni

Narodowy Instytut Pamięci الذكرى

W polskim mieście Bochnia 18 grudnia 1939 r. ponad 50 Polaków zostało zabitych przez niemieckie siły okupacyjne w „zemście”
Żołnierze Wehrmachtu strzelają do Polaków w Bochni

Narodowy Instytut Pamięci الذكرى

Otto Wacher, ówczesny gubernator Kraukau, napisał do swojej żony Charlotty w liście, że powinien rozstrzelać 50 Polaków
Otto i Shutter w masakrze w Bushni

Narodowy Instytut Pamięci الذكرى

Wächter był obecny na masakrze

Milczenie powinno chronić rodziny sprawców

Socjolog Maria Pohn-Lauggas zajmuje się badaniami biograficznymi ze szczególnym uwzględnieniem historii nazizmu. „Milczenie o winie” jest „obecne” we wszystkich rodzinach nazistowskich sprawców – mówi w rozmowie z ORF.at. Często wnuki dużo wiedzą o jeńcach wojennych i trudnych czasach, jakie nastąpiły po wojnie, ale nie wiedzą „co się wydarzyło przed 1945 rokiem, jakie zbrodnie się wydarzyły”. Milczenie jest również kluczowe dla rodzin ofiar, ale jest to kwestia milczenia „aby chronić przyszłe pokolenia”. W rodzinach przestępców funkcją milczenia jest „ochrona siebie”.

Wpływ na potomstwo może być „całkiem ogromny”, mówi Bohn Laugas. „To wykracza poza obawy, że twoi dziadkowie mogą cię zabić, strach, że jesteś bezwartościowy i że nie radzą sobie dobrze”. Efekt. Luki w wiedzy „muszą być wypełnione wyobraźnią przez wnuki”.

Przerwy w rodzinie

Cisza panuje również w rozszerzonej rodzinie Wächter-Stanfels. Tylko jej ojciec Horst mówi o swoim ojcu Otto. Przekazał także dziennik swojej matki Charlotte autorowi Sands, który mógł go używać tylko do przeglądania historii rodziny. Wziął też udział w filmie dokumentalnym, co spowodowało, że rodzina zwróciła się przeciwko niemu.

Ale zrobił to, by udowodnić, że jego ojciec nie był złym człowiekiem. Wnuczka Wächtera-Stanfela widzi to inaczej. Ten fakt oraz fakt, że publicznie nazwała swojego dziadka „masowym mordercą”, „częściowo odpowiedzialnym za Holokaust”, z kolei zniszczyły jej relacje z ojcem. W pewnym sensie „zabroń tego”.

Mowa ofiary jest sposobem na pogodzenie się z rodzinami

Członek rodziny, który zadaje krytyczne pytania dotyczące historii rodziny nazistowskiego sprawcy, często spotyka się z agresją, mówi Bohn-Laugas. „Może posunąć się tak daleko, że wykluczy osobę z rodziny”. Bohn-Laugas mówi, że dominujący dyskurs społeczny wpływa na to, jak rodziny radzą sobie z własną historią. „W Austrii była to bardzo przemowa ofiary”.

Miało to wpływ na rodziny i było „nadal silnym wpływem”. Z reguły więc istnieje również różnica w dostępie do przeszłości rodziny, w zależności od tego, czy pokolenie dzieci urodziło się na wojnie, czy należało do pokolenia 68., które częściej krytykowało swoich rodziców.

bicie żydów

Dziadek Wächter-Stanfels był od najmłodszych lat antysemitą. Brał już udział w biciu Żydów na Uniwersytecie Wiedeńskim, a od 1919 r. był członkiem Niemieckiego Klubu, „twierdzenia narodowego socjalizmu”, mówi jego wnuczka. Wächter ukrywał się w austriackich górach przez ponad trzy lata po wojnie.

Z niewielkimi pieniędzmi, ale z pomocą swoich nazistowskich sieci, „udało mu się przejść” tam. Wächter-Stanfel mówi, że fakt, iż Amerykanie, Sowieci i Polacy chcieli go jako zbrodniarza wojennego, nie przeszkodziło mu w roli statysty w filmie.

„Wielka” babcia z czasów nazistowskich Wächter

Esesman zmarł w Rzymie w 1949 roku, chcąc uciec do Ameryki Południowej, przy wsparciu austriackiego biskupa Aloisa Hodala. Wächter-Stanfel nie spotkała swojego dziadka, w przeciwieństwie do swojej babci Charlotte. Była jak „generał”, mówi. „Cisza” w jej rodzinie, „która trwa do tej pory, emanuje z niej”.

Jej babcia była także „antysemicką i nacjonalistyczną” nazistką. Wächter-Stanfel twierdzi, że to absurd, że jej zmarła babcia nigdy nie „widziała” jej winy. Charlotte Wachter opowiadała o epoce nazistowskiej, w której żyła w przepychu i przepychu, gdy była żoną gubernatora krakowskiego, a później w Galicji, w 1977 r. „cudownym czasie”, o czym świadczą nagrania z jej posiadłości.

Zwracając się do „Rola wnuków”

Wächter-Stanfel chce otwarcie i publicznie mówić o swoich dziadkach, o roli dziadka w Holokauście oraz o „katastrofie” spowodowanej przez „zbyt wielu ludzi”. Artysta mówi, że przekonanie, że w rodzinie można „wszystko zrobić dla siebie” jest „iluzją”.

Dla społeczeństwa ważne jest, aby potomkowie sprawcy przerwali milczenie, Wächter-Stanfel jest przekonany: „Myślę, że to jest rola wnuków i prawnuków”. Zresztą uważa to za swoją „odpowiedzialność”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Charlene z Monako: „Gra w oczekiwanie”: niszczycielskie wieści

Published

on

Charlene von Monaco musi zostać w RPA do końca października

Zaledwie dwa tygodnie później w wywiadzie bardziej szczegółowo na temat Przyczyny ich choroby 43-latek znów się odezwał. Według amerykańskiego „people.com” Charlene powiedziała „South African Radio 702”, co oznacza dla niej długa rozłąka z bliskimi – i że będzie musiała długo czekać na lot powrotny. Nie spodziewaj się powrotu do Monako do końca października. Dewastująca perspektywa, do tego czasu zostały jeszcze trzy miesiące!

Ale księżniczka jest odważna: „Nie mogę wymusić lekarstwa, więc utknęłam w RPA do końca października” – mówi. Jest to „gra w oczekiwanie”. Kolejny proces jest w toku, ale wydaje się, że jest w porządku.

Wideo: W dziesiątą rocznicę ślubu – romantyczna historia miłosna Alberta i Charlene.

Ciężkie czasy dla księżniczki

Jednak niespodziewanie długi pobyt w RPA nie jest dla niej łatwy. Czas być daleko od rodziny i dzieci „Trudne” miesiące to zrobił. „To najdłuższy czas, kiedy byłam poza Europą i moimi dziećmi” – wyjaśnia księżniczka. Często kontaktujesz się z nimi przez Facetime. „Oni też tu byli, przyjechali do Natal i wrócą po operacji” – powiedziała radośnie Charlene von Monaco. Według „people.com” Albert i dzieci planują wyjazd do RPA pod koniec sierpnia, jeśli pozwoli na to sytuacja polityczna. I tak były pływak powtórzył ponownie: “Jak powiedziałem, to jest gra na czekanie. Nie mogę przewidzieć, jak przebiegnie proces zdrowienia. Ale tak, jest mi bardzo smutno, że nie mogę być tego lata z moimi dziećmi w Europie. “

Witaj mamo, jesteśmy tutaj! W poniższym filmie wybrali się na safari ze swoimi uroczymi bliźniakami.

READ  Shift Into the ICU?: Jean-Joseph Leavers otrzymał odrzucenie
Continue Reading

entertainment

Bitwa o twierdzę brzeską: dlatego Niemcy nie mogli pokonać Sowietów

Published

on

II wojna światowa
Bitwa o Twierdzę Brzeską – dlaczego Niemcy nie potrafili pokonać Sowietów

Bohaterski obraz przedstawia sowiecki kontratak z izby chorych na dziedziniec.

© Commons

Podczas ataku na Związek Radziecki Niemcy musieli zdobyć twierdzę brzeską. Już w pierwszych dniach stało się jasne, jaki gwałtowny opór mogą zaoferować rzekomo „metaludzie”.

Twierdza Brzeska, obecnie znajdująca się na zachodniej granicy Białorusi, kilkakrotnie walczyła podczas II wojny światowej. W 1941 r. twierdzę zajęły wojska sowieckie. Z powodu notorycznego porozumienia między ZSRR a Niemcami po upadku polskiego ruchu oporu został przekazany Armii Czerwonej. Jednak, jak wiadomo, pakt Hitlera i Stalina nie był początkiem pokojowego współistnienia; Odłożył tylko atak Hitlera na głównego wroga na Wschodzie.

Kiedy Wehrmacht rozpoczynał operację Barbarossa w czerwcu 1941 roku, stara twierdza z XIX wieku była jednym z pierwszych celów. Na pierwszy rzut oka szturm na twierdzę przez niemiecką 45. Dywizję Piechoty nie miał szczególnego znaczenia dla kampanii. Dopiero później, a w niektórych przypadkach dopiero po wojnie, można było zobaczyć, dlaczego Niemcy nie potrafili obalić Sowietów pomimo lekkomyślnego ataku.

przestarzały obiekt

Sam zamek był już stary w czasie I wojny światowej. W 1941 r. większość budynków wykorzystywana była wyłącznie jako magazyny. Pozostało jednak miejsce u zbiegu dwóch rzek – Bugu Zachodniego i Mukhavets. Ukształtowanie terenu utrudnia rozstawienie czołgów. Schrony i mury fortu zostały zaprojektowane na potrzeby działań wojennych w XIX wieku, ale nadal zapewniały ochronę obrońcom.

Niemcy rywalizowali z co najmniej 15 000 mężczyzn, a Sowieci mieli około 9 000 do 11 000 mężczyzn stacjonujących wokół twierdzy, a także straż graniczną i setki członków rodziny.

Niemcy przygotowują się do ataku artyleryjskiego. Na jego rozkaz część garnizonu wyrwała się z zamku. W teorii była to decyzja słuszna, w praktyce zła – bez twierdzy jedyne słabo uzbrojone siły zostały otoczone przez Niemców. Naruszono również teren twierdzy, ale już pierwszego dnia walk obrońcom udało się odeprzeć osiem niemieckich ataków.

W nocy 23 czerwca Niemcy wycofali się z twierdzy, by ponownie ostrzeliwać ich z artylerii. Prawie 2000 Sowietów przyjęło następną ofertę pójścia do niewoli. Pozostałe siły mocno przejęły kontrolę nad częściami twierdzy.

Silny opór wokół fortu wschodniego

Dowódca 45. Dywizji Piechoty gen. dyw. Fritz Schleiber tak pisał o walce o wschodnią twierdzę: „Tu nie można było posuwać się tylko piechotą, bo świetnie zorganizowany ostrzał karabinów i karabinów maszynowych z głębokich stanowisk armat i podkowy w forma obu zbliżyła się, było tylko jedno rozwiązanie: zmuszenie Sowietów do poddania się przez głód i pragnienie”. Opór we wschodniej twierdzy mógł zostać przełamany dopiero, gdy niemieccy pionierzy zdetonowali minę pod tą częścią twierdzy. Niemiecki ksiądz Rudolf Gschopf: „Stopniowo w upartych bitwach udawało nam się zajmować jedno stanowisko obronne za drugim. Garnizon tak zwanego „domu oficerskiego” na centralnej wyspie już nie istniał, z wyjątkiem samego budynku … Opór trwała, dopóki ściany budynku nie zostały zniszczone i spłaszczone przez silniejsze wybuchy”.

Bitwa żołnierzy Armii Czerwonej połączyła siły niemieckie, ale nie miała żadnych implikacji strategicznych. Pierwszej nocy Niemcy mogli korzystać z ważnych dróg i linii kolejowych. Jednak problem, że niemiecka ofensywa ostatecznie się nie powiodła, był już tutaj widoczny. Wola oporu zwykłego żołnierza sowieckiego trwała nadal w beznadziejnej sytuacji, ponieważ pozostali przeciwnicy poddaliby się i walki trwałyby do końca. Iluzja „podludzi” eksplodowała na początku kampanii. Generał porucznik Schleiber zauważył, że „Rosjanie w Brześciu Litewskim walczyli zaciekle i uparcie. Pokazali doskonałe wyszkolenie piechoty i wykazali się niezwykłą gotowością do walki”. Oficjalny opór załamał się 30 czerwca. Obrońcy powstrzymywali Niemców przez ponad tydzień.

duży opór

Ogólnie obraz wyglądał inaczej: Wehrmacht posuwał się bardzo szybko, z powodu chaosu i braku organizacji nie było spójnej obrony z tyłu. Niemcy schrzanili swoje zwycięstwa i niezliczonych więźniów. Ale już pierwsze spotkanie w Brześciu mogło im pokazać, jak uparta jest obrona kraju i ile strat będzie kosztować jej dalszy postęp. Ówczesny chaos zatopił to, co później stało się największą radziecką legendą wojny. Bo nawet po oficjalnym zakończeniu walk nie wszyscy żołnierze poddali się. Walki trwały dalej w labiryncie piwnic i korytarzy pod zamkiem. Poszczególne grupy przeżyły ponad 30 dni bez zapasów i jedzenia, nawet bez wody. Ich walka przez długi czas przeszła niezauważona, dopiero gdy akta 45. Dywizji Piechoty wpadły w ręce Armii Czerwonej, zauważono, że zachodnia granica nie zawaliła się jak domek z kart. Kiedy natarcie Armii Czerwonej ponownie dotarło do Brześcia, odnaleziono ostatnie heroiczne litery obrońców wyryte w ścianach piwnic.

„Umrzemy, ale nie opuścimy zamku”.

„Umieram, ale się nie poddam. Żegnaj ojczyzno”.

Narodziny sowieckiej legendy

Nie tylko relacjonując desperacki upadek sił sowieckich latem 1941 r., Los stał się centralną bohaterską historią dla Sowietów i został wzmocniony, by bronić twierdzy przez kilka miesięcy. Śmiała możliwość, bo zamek faktycznie upadł po ośmiu dniach i nic się nie zmieniło, tylko dlatego, że niektórzy żołnierze byli uparci w bunkrze. Podobnie jak literatura towarzysza Niemców, ale także literatura aliantów zachodnich, sowieccy pisarze lat 50. nie pozwolili jej zatrzymać z powodu braku źródeł. Twórcza wyobraźnia pomogła wypełnić luki, więc opór został przedstawiony w 3D.

Walka o zamek Konstantina Simono („Żyjący i umarli”) osiągnęła poziom światowej literatury i została sfilmowana w 2010 roku w filmie „Burza na Twierdzę Brzeską”. Film oferuje sceny akcji i niespodzianki, które trzeba zobaczyć z mieszanką przedwojennego życia na zamku i prześladowań z czasów stalinowskich. Od tego czasu nieruchome obrazy z filmu wielokrotnie pojawiały się w sporach jako fałszywe obrazy okrucieństw.

Po zakończeniu walk twierdzę zajął 307. batalion policji niemieckiej. W ciągu 14 dni zginęło 4000 żydowskich mężczyzn oraz około 400 komunistów i sowieckich urzędników.

Przeczytaj także:

Bitwa pod Dubnem – Armia Czerwona chciała zatrzymać niemiecką ofensywę z 3000 czołgów

Dom Pawłowa – Jak sierżant niemieckiej drużyny był przetrzymywany przez sześćdziesiąt dni

Próba ratowania żołnierzy Wehrmachtu pod Stalingradem nie powiodła się

Rżew 1942 – Dlaczego dawno zapomniano o „młynek do mięsa” na froncie wschodnim?

Kłopoty z rosyjskim filmem wojennym: Bohaterskie czyny nie istniały

READ  Mały instytut o dużym wpływie
Continue Reading

entertainment

Olimpia wioślarstwo 2021: harmonogram, transmisja, telewizja – wszystkie informacje o wioślarstwie w Olimpii 2021

Published

on


Olimpia 2021 w lubić Idzie pełną parą i konkurencja też wioślarze Ja zacząłem.

Oto informacje o przemiana i telewizja i Strumieńi miejscei Zawodyi rozkład jazdy i stan.

Rowing Olympia 2021: daty najważniejszych zawodów

Szybki rzut oka na ostatnie biegi wioślarzy:

 • czwartek 29 lipca 2021: dwóch wioślarzy bez pilotów, dwóch lekkich wioślarzy od 02.18
 • piątek 30 lipca 2021: pierwsza, ósma o 2:33 w nocy

Rowing Olympia 2021: Kto będzie transmitował zawody?

W Niemczech dzielą ARD i ZDF Zawody wioślarstwa radiowego. a Transmisja na żywo 24 godziny każdy كل środkowy- lub ZDF MediaTek można uzyskać dostęp.

ten Czasy emisji tutaj w Przegląd:

 • czwartek 29 lipca 2021 Od 02.18 w ARD
 • piątek 30 lipca 2021 Od 02.33 rano w ZDF

Transfer wioślarstwa w Olimpii 2021: różnica czasu i czasu w Japonii

Kim jest Wioślarstwo w Olimpia 2021 Chcesz zobaczyć, czasami musisz zaakceptować, w środku noc do rozważenia. Japonia wyprzedza o siedem godzin czas niemiecki. Jeśli u nas jest 12 w południe, w Tokio jest już 19. Zaczyna się w dni pełne wrażeńful przemiana Już w środku nocy, inaczej można je zobaczyć Zawody Albo wcześnie, w południe, albo wczesnym wieczorem. Przenosić kanał TV W Japonii kończy się o 17:00.

Darmowa telewizja, ARD, ZDF, transmisja na żywo: gdzie będą transmitowane Igrzyska Olimpijskie 2021?

Igrzyska Olimpijskie rozpoczęły się w sobotę 24 lipca 2021 r. Oprócz transmisji telewizyjnej można również śledzić zmagania online: W Transmisja na żywo ARD lub W transmisji na żywo ZDF.

W kolejnych dniach i później czasy Przenosić ZDF i ARD ten Igrzyska Olimpijskie w telewizji:

 • 29.07.2021: 00.50 do 17.00 – ARD
 • 30.07.2021: 01.10 do 17.00 – ZDF
 • 31.07.2021: 23.55 do 17.00 – ARD
 • 01.08.2021: 01.15 do 17.00 – ZDF
 • 02.08.2021: 02.10 do 17.00 – ARD
 • 03.08.2021: 01.35 do 17.00 – ZDF
 • 04.08.2021: 00.55 do 17.00 – ARD
 • 05.08.2021: 00.45 do 17.00 – ZDF
 • 06.08.2021: 01.05 do 17.00 – ARD
 • 07.08.2021: 23.45 do 17.00 – ZDF
 • 08.08.2021: 23.55 do 17.00 – ARD
READ  Hiszpania vs Polska Transmisja: Telewizja i transmisja w ARD lub ZDF: Gdzie będzie dziś pokazywany na żywo EM 2021 w bezpłatnej telewizji?

Wioślarstwo na Igrzyskach Olimpijskich 2021 w Tokio: aktualne wyniki

ten 8. Niemcy ma srebrny medal Wygrał, ale przegapił swojego wielkiego gola. Po trzech z rzędu tytułach mistrza świata, jacht pokazowy Niemieckiego Związku Wioślarskiego musiał przyznać się do porażki z Teamem Nowej Zelandii w finale na Sea Forest Waterway. Na trzecim miejscu uplasowała się Wielka Brytania. Tak więc ósma wciąż czeka na swój pierwszy złoty medal od Letnich Igrzysk 2012 w Londynie. Pięć lat temu w Rio również sięgnąłem po srebrny medal.

Dzień po jego nagłej śmierci w półfinale Jeden wioślarz Oliver Zeidler wygrał finał z. 25-latek pokonał Włocha Gennaro Di Mauro i Kanadyjczyka Trevora Jonesa. Mieszkający w Ingolstadt człowiek, który zgłosił się do konkursu jako złoty kandydat, zakończył Letnie Igrzyska na siódmym miejscu. Przy znacznie słabszych wiatrach i mniejszych falach Zeidler jest znacznie lepszy na drodze wodnej Sea Forest niż około 24 godziny wcześniej.

Continue Reading

Trending