Connect with us

entertainment

„Umawiamy się!” Jest przy niej nowy

Published

on

„Umawiamy się!”  Jest przy niej nowy

Katarzyna Eisenblut Komentuje plotki o nowej miłości

Katarzyna Eisenblut

© instagram.com/katharina_eisenblut_official

Zaledwie kilka tygodni temu Katharina Eisenblut była bardzo wzruszona: jej małżeństwo się rozpadało. Ale teraz były kandydat DSDS ma wszelkie powody, by znów zabłysnąć. VIP.de wie, kto za tym stoi.

Na początku marca 29-letnia Katharina Eisenblut ze łzami w oczach ogłosiła, że ​​rozstała się z mężem Niko Kronenpeterem, z którym ma syna. „Odeszłam i nadal bardzo to boli” – napisała w filmie na Instagramie. Po kilku tygodniach złamane serce wydaje się być daleko. Była gwiazda DSDS niedawno wywołała plotki o nowym partnerze. Teraz Katarina komentuje to bardziej szczegółowo.

Katarina Eisenblut: „Nigdy się tego nie spodziewałam…”

W ramach sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie początkowo nie zdradziła, dlaczego odzyskała radość życia, ale stwierdziła, że ​​był ku temu powód. „Stało się coś bardzo nieoczekiwanego, co wywołało u mnie uśmiech. Nigdy się tego nie spodziewałam, ale radzę sobie świetnie” – napisała niedawno pod zdjęciem, na którym widać jej szczęśliwy uśmiech w promieniach słońca. I dalej: „Zatraciłam się na lata i bardzo się cieszę, że znowu tu jestem. Chcę Ci wszystko od razu powiedzieć! Nie potrafię tego opisać słowami. Całe ciało się trzęsie. Jestem bardzo szczęśliwy ze wszystkiego, co nadchodzi.”

Fani szybko podejrzewali, że za szczęściem 29-latki odpowiedzialny jest nowy mężczyzna. Ponieważ na pytanie: „Dlaczego taki szczęśliwy?” Na następnym slajdzie Katarina odpowiedziała: „Ponieważ sprawiasz, że jestem szczęśliwa”. Umieściłam pod nim trzy białe serca. Przedstawione zdjęcie przedstawiało stół w restauracji. Wydawało się, że naprzeciwko niej siedzi młody mężczyzna, jego twarzy nie było widać, ale mógł zadać jej to samo pytanie.

Katarina potwierdza: „Tak, spotykamy się!”

Nawet potem nadal wyglądała na zalotną i intymną, mając u boku nowego mężczyznę, nadal ukrywała jego twarz. Ale teraz przynajmniej potwierdza pogłoski o nowym związku. „Tak, spotykamy się” – wyjaśniła w wywiadzie dla RTL. To była najlepsza rzecz, jaka ją spotkała po bolesnej rozłące z byłym mężem. Jest „naprawdę fajny” – mówi z entuzjazmem i dobrze dogaduje się ze swoim rocznym synkiem Emilio.

READ  Pełnometrażowy film fabularny: „Niko” – historia szoku, odwagi i przyjaźni

Na razie zatrzymuje jego tożsamość dla siebie, ale wyjawia: „Znamy się od czterech lat i jest dla mnie bardzo dobry”. Jednak pomysłowi fani Katariny wierzą, że znaleźli jej nowego mężczyznę. Młody człowiek nazywa siebie Dom i ma około 11 700 obserwujących na Instagramie. Na jego zdjęciach widać, że nosi te same bransoletki, co mężczyzna, którego wielokrotnie można zobaczyć w relacjach Katariny na Instagramie. Jest jeszcze jeden znak, że to on ją teraz uszczęśliwia: pod jednym ze swoich postów cztery dni temu influencer umieścił w komentarzu czerwone serce, na co Dom odpowiedział białym sercem.

Była kandydatka DSDS rozstała się na początku marca

Katharina Eisenblut zaledwie kilka tygodni temu zerwała z Nico Kronenpeterem. Spotkali się w kawiarni. W bardzo krótkim czasie przeprowadzili się do własnego domu, adoptowali psa i zaręczyli się. W lipcu 2022 roku oboje zostali rodzicami małego Emilio. 11 listopada piosenkarka i przedsiębiorca marketingowy z Monachium wzięła ślub cywilny. Ale ich małżeństwo nie miało trwać długo. Czy po zerwaniu z Nico Katharina ponownie znalazła szczęście z Domem? Mamy nadzieję, że wkrótce to ujawnimy.

Wykorzystane źródło: instagram.com

spg VIP.de

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can

Published

on

moc?  Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
Continue Reading

entertainment

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem | NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Published

on

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem |  NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Stan na: 23 czerwca 2024 o 17:21

Muzyka, imprezy i żywiołowa atmosfera: dziesiątki tysięcy fanów świętuje na festiwalu Hurricane w Schessel koło Rothenburga – wreszcie nawet w słońcu. Policja też jest zadowolona.

Przy suchej i częściowo słonecznej pogodzie dziesiątki tysięcy fanów bawiło się ostatnim dniem Hurricane Festival. W piątek inaczej: czasami pojawiało się oficjalne ostrzeżenie o silnych burzach nad obszarem w regionie Rothenburg. Wieczorem na jednej ze scen nie dało się już grać z powodu ulewnego deszczu. W tegorocznym programie festiwalu wzięło udział ponad 80 zespołów i wokalistów. Należą do nich światowej sławy artyści, tacy jak brytyjski piosenkarz pop Ed Sheeran i kanadyjska piosenkarka rockowa Avril Lavigne.

Około 75 000 fanów muzyki w Chesil

Według naocznych świadków atmosfera festiwalu była radosna i pełna witalności. Organizator FKP Scorpio spodziewał się, że w weekend festiwal odwiedzi około 75 000 osób. Przed startem sprzedano około 70 000 biletów z 78 000 dostępnych.

Filmy

1 minuta

To już niemal tradycja: także w tym roku festiwal muzyczny w powiecie Rothenburg nie przetrwa deszczu. (22.06.2024) 1 minuta

Festiwal ma przeważnie spokojny charakter

Z punktu widzenia policji festiwal przebiegał w dużej mierze spokojnie. Dlatego liczba przestępstw była stosunkowo niska. Dyrektor operacyjny policji, Jörg Wiesmann, w podsumowaniu zacytował tytuł piosenki Eda Sheerana. Z punktu widzenia policji festiwal przebiegł niemal idealnie, powiedział Fisman. Kiedy przybyli na miejsce w ubiegły czwartek, początkowo zatrzymano 25 kierowców, ponieważ byli pod wpływem narkotyków. Jednak z punktu widzenia policji legalizacja marihuany na terenie festiwalu nie była zauważalna. Przy ponad 70 000 odwiedzających zgłoszono tylko trzy bójki i dwanaście raportów o kradzieżach. Rzecznik policji powiedział, że spadek liczby przestępstw pokazał, że festiwal przebiegał spokojnie. Przez trzy dni festiwalu służbę pełniło około 400 policjantów.

READ  Broń dla Ukrainy: Polska nazywa dostawę niemieckiego hełmu „żartem”

Więcej informacji

Festiwal Futur 2 w Hamburg Park © NDR Info Zdjęcie: Astdi Kühn

Festiwal Futur 2 w Hamburgu pokazuje, jak w sposób zrównoważony zorganizować imprezę plenerową. Nadzieja: inni organizatorzy pójdą ich śladem. więcej

Dwie kobiety rozmawiają z kimś na podłodze.  © Zrzut ekranu

4 minuty

Alexandra Rothgeber i jej zespół interwencji kryzysowej na dwie zmiany mieszają się z festiwalową publicznością. (22.06.2024) 4 minuty

Wielu gości festiwalu przechodzi pod znakiem przy wejściu na Festiwal Hurricane "tornado" podczas.  © Alliance image / Niemiecka Agencja Prasowa |  Hauck-Christian Dietrich Zdjęcie: Hauck-Christian Dietrich

Cztery sceny, 82 zespoły, 78 000 gości: co roku festiwal przyciąga do Chesil wielu fanów rocka, punka, popu, hip-hopu i electro. więcej

Wrażenia z Festiwalu Huraganów 2022. © Benjamin Hülsenkremer/bigbasspic.de Zdjęcie: Benjamin Hülsenkremer

Wszystkie informacje na temat Hurricane Festival 2024 w Schessel w Dolnej Saksonii w skrócie. więcej

To słowo jest zapisane na bransoletce "Panama".  © Picture Alliance / R. Goldman Zdjęcie: Picture Alliance / R. Goldman

Taniec, przepychanie się, przepychanie – na festiwalu to zupełnie normalne. Ale czasami dotyk lub spojrzenie nie wydają się właściwe. Pomoc w tej kwestii można uzyskać na festiwalach takich jak Hurricane czy Deichbrand. (12 czerwca 2024)
więcej

Fani rozciągają się przed sceną "Szybszy etap" Wacken Outdoors 2023. © Picture Allianz / DPA Zdjęcie: Christian Charicius

Koszty organizatorów dramatycznie wzrosły z powodu inflacji, a rosnące ceny biletów nie są w stanie tego pokryć. (5 czerwca 2024) Więcej

Ten temat w programie:

NDR 1 Dolna Saksonia | Witam Dolną Saksonię | 22 czerwca 2024 | O 19:30

logo NDR
Continue Reading

entertainment

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Published

on

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Royal Ascot – to stała data w kalendarzu Williama i Kate od wielu lat. W tym roku (18-22 czerwca 2024) książę musiał obejść się bez żony – szybko jednak znalazł efektowną zastępczynię w podwójnym opakowaniu.

Ulubieniec jej teściowej

Zamiast być z Kate, William drugiego dnia tradycyjnej imprezy przechadzał się po torze wyścigowym ze swoją macochą Camillą i teściową Carole Middleton. Obraz bogów lub lepiej: dla dziennikarzy. Bo Carol ledwo odchodziła od szwagra i od czasu do czasu dzielnie trzymała go za rękę.

Ale duet, w szczególności William i Camilla, przyciągnął uwagę i serca.

William i Camilla: Towarzystwo Przeznaczenia

Czy jazda bryczką jest przyjemna?

Tradycyjna procesja powozów na początku Royal Ascot jest uważana za akt kultu. W tym roku odbyła się druga tura, ale zabrakło głównego aktora. Bo tak naprawdę zaszczyt pierwszego powozu przypada zawsze parze królewskiej. To głupie, gdy brakuje głównego aktora.

Drugiego dnia William i Camilla byli zmuszeni pojawić się sami: zarówno Charles, jak i Kate byli nieobecni na wydarzeniu – ze względów zdrowotnych oraz ze względu na napięty harmonogram. Według brytyjskiej gazety Mirror, król zrobił sobie krótką przerwę w Royal Ascot ze względu na serię publicznych spotkań w pałacu Buckingham.

rozwiązanie? Potrzebny jest symbol zastępczy. Zatem William wkroczył – bez ostrzeżenia ze strony pałacu – w miejsce ojca i postawił go na boku Camilli. Zgodnie ze staroszkolną modą miał na sobie cylinder i uśmiechał się swoim najlepszym uśmiechem. Królowa, która miała na sobie królewski niebieski strój i pasującą biżuterię, najwyraźniej dobrze się bawiła z Williamem.

Królewski pokaz ekstrawagancji

Royal Ascot nie słynie z koni, ale ze słynnego ubioru. Slogan: Czapki na głowie, szykuj się, ruszaj! Im bardziej ekstrawagancko, tym lepiej – a członkowie rodziny królewskiej również traktują to bardzo poważnie.

Niezależnie od tego, czy jest to Fergie z Eugenią i Beatrix, czy Edward z Sophie i Zarą Tindall: rodzina królewska i królewska Ascot – to połączenie stworzone w niebie.

Continue Reading

Trending