Connect with us

Tech

Testowanie przyszłości Camelot: Saga Arthura jako gry planszowej

Published

on

  1. w grze
  2. gry planszowe

kreatura:

do: Sebastian Młoty

The Future of Camelot jest publikowany przez Schmidta Spiele i kosztuje 25-30 euro. © Gry Schmidta

Kiedy król Artur wzywa, zbierają się Rycerze Okrągłego Stołu. W końcu ta gra planszowa opowiada o przyszłości Camelot.

Jeśli chodzi o znalezienie obiektywnej podstawy dla nowej gry planszowej, autor stoi przed dużym problemem. Właściwie w ostatnich latach prawie wszystko było sponsorowane. Nawet niszowe tematy, takie jak Cyberpunk czy dziwaczne scenariusze podróży w czasie, już dawno przestały zdobywać nagrodę Innovation Award w 2022 roku. Co więc należy zrobić? Dlaczego nie odzyskać prawdziwego klasyka? To też może się zmienić Emmanuel Briano pomyślał, który pochłonął swój ostatni dowcip na tegorocznym Schmidt Spiel. Jego gra kręci się wokół legendarnej sagi o Królu Arturze i Rycerzach Okrągłego Stołu. „Przyszłość Camelotu” to rycerskie zaangażowanie, magiczne umiejętności i oczywiście poszukiwanie Świętego Graala, którego nie można przegapić.

Przyszłość Camelot jest w Twoich rękach

Czternastu rycerzy stoi po twojej stronie w spisku o władzę w Camelocie. Będziesz desperacko potrzebował ich wsparcia, ponieważ zajdą daleko, aby wykonać znaczące zadania dla królestwa. W zamian daje Król Artur rosnące wpływy w jego pałacu. Ale oczywiście twoi koledzy starają się uniknąć króla w ten sam sposób. Stwarza to konflikt i dźgnięcie przy wejściu do sali tronowej, prawie wszystko jest dozwolone…

Przyszłość gry planszowej Camelot Armor Herb Figurki króla tronu
W The Future of Camelot pole gry można połączyć w jednostki. © Gry Schmidta

Konflikt toczy się głównie wokół samych nadchodzących misji, ponieważ tylko jeden gracz otrzymuje zaszczyt wysłania swoich zwolenników w podróż. Ale zamiast przemocy zbrojnej należy zachować ostrożność. Dobre oszustwo to połowa sukcesu. Każda wycieczka, którą bierzesz Potajemnie Do trzech figurek rycerzy w twojej dłoni. Gdy wszyscy gracze wybiorą liczbę, rozpoczynają się łamigłówki. Jak myślisz, ilu rycerzy trzymają w pięściach gracze? Ktokolwiek odgadnie dokładną liczbę, może wysłać swoich rycerzy na jedno z oferowanych zadań.

  • Od 2-5 osób w wieku 10 lat
  • Czas gry: 45-60 minut
  • Autor: Emmanuel Briano
  • Wydawca: Schmidt Games
  • Cena: 25-30 euro

Prawdziwe oszustwo w przyszłości Camelot

Oczywiście przyszłość Camelotu nie jest przypadkowym domysłem. W bieżącej rundzie każdy gracz prawdopodobnie będzie spekulował, że jego rycerze wygrają w bardzo konkretnym meczu Wyprawa aby móc wysyłać. W zależności od liczby graczy istnieje od pięciu do sześciu kart Misji, które podlegają określonej kolejności. Każda karta ma od jednej do trzech tarcz. Reprezentują liczbę figurek rycerzy, które muszą zostać użyte do wykonania tego kontraktu. Jeśli dobrze zgadniesz, możesz faktycznie wysłać swoich rycerzy na upragnioną wyprawę. W przeciwnym razie ryzykujesz automatyczną zmianą harmonogramu lub – w najgorszym przypadku – koniecznością odesłania rowerzystów do domu bez robienia czegokolwiek.

READ  Karta sieciowa 5 nm DDR5 PCIe 5.0: Marvell Octeon 10
Mapy przyszłych misji Camelot Knight King Thron Arrows Staff Sword.
Karty misji są sercem przyszłości Camelot. © Gry Schmidta

Gdy masz już misję, każdy rycerz może teraz wykonać swoją pracę i zająć jeden z symboli tarczy na karcie misji. Są one pokazane w czterech różnych kolorach, a każdy reprezentuje pokój w pokoju Pałac Królewski. Rycerza można teraz przenieść do tego pomieszczenia, gdzie zajmuje jedno z cennych miejsc. Stamtąd twoi obserwatorzy będą teraz wpływać na ciebie.

Gry mocy w przyszłości Camelot

W tych czterech pokojach można zdobyć mnóstwo punktów zwycięstwa. Im więcej postaci zakwaterujesz w każdym pokoju, tym lepiej dla ciebie. Jednak ważne jest tutaj również taktyczne rozmieszczenie kawalerii. Każdy pokój ma swoją własną charakterystykę i zawiera indywidualną mini-grę, w której walczysz o najlepszy wynik. Na King’s Training Arena umieść swoje postacie w siatce 4×4. W tym celu próbujesz zająć łańcuchem trzech rycerzy, czy to poziomym, pionowym czy ukośnym. Klasyczna gra planszowaCztery zwycięstwaMówi cześć Ci, którzy umiejętnie wyślą swoich rycerzy w kosmos, mogą odblokować cenne nagrody.

Camelot Future Queen Heart Herb HJelm Figurki Buty Fan
W The Future of Camelot walczysz także o interes królowej. © Gry Schmidta

Czasami, jak w pokoju z okrągłym stołem, wystarczy po prostu stworzyć większość. Z kolei w hali próbujesz zajmować niektóre pola w kolejności kolistej, ponieważ są one w pasuje do królowej naśladować. Jeśli zdobyłeś wystarczającą reputację u Fair Lady, otrzymasz mnóstwo punktów bonusowych. W kaplicy zamkowej znowu idziesz ścieżką wiernych. Kwatery rycerskie stają się coraz węższe ku górze, tak że ostatecznie tylko jeden gracz może wspiąć się na górę pomieszczenia. I tutaj oczywiście zdobywasz najwięcej punktów zwycięstwa.

Wymienne elementy gry zapewniają różnorodność w przyszłości Camelot

Camelot Future oferuje alternatywne pokoje w Pałacu Królewskim dla większej różnorodności. Możesz łączyć pokoje według własnych upodobań lub po prostu wybierać je losowo. W zależności od konfiguracji ekranu to się zmienia Droga taktycznaponieważ każdy pokój oferuje nie tylko własną mini-grę, ale także nowy układ wielu dodatkowych akcji.

READ  Windows 11: foldery i skróty można przeciągać na pasek zadań
Przyszłość Camelot Postacie Bohaterowie Tableau Shields Night Sword
W przyszłość Camelot można opcjonalnie grać bohaterami. © Gry Schmidta

Były one obficie rozmieszczone na polach budynku. Nie tylko można tam zdobyć dodatkowe punkty zwycięstwa, ale jest jeszcze więcej punktów. Na przykład często możesz wysłać kolejnego rycerza do konkretnego pokoju, co czasami wiąże się bezpośrednio z wykonaniem innej akcji. Tak powstają piękne rzeczy reakcja łańcuchowa, jeśli z góry zaplanujesz swój ruch taktycznie. Na niektórych polach można również odkryć fragmenty Świętego Graala. Król nagradza ich również punktami zwycięstwa na koniec gry. Oczywiście największy zwrot uzyskasz, gdy będziesz zbijać razem całe Grails.

Rycerze na odludziu w przyszłości Camelot

Bardzo przydatne mogą być również pola drzewiaste na ekranie. Pozwala zostać rycerzem Backland Zwróć go do swojego osobistego ekwipunku. Jeźdźcy uwielbiają biegać, jeśli nie odniesiesz pełnego sukcesu w początkowej rundzie zgadywania. Jeśli pierwotnie chciałeś wysłać trzech rycerzy, ale zamierzona misja nie była już dostępna, użyte liczby nie mogą być już w pełni wchłonięte przez kartę misji. Pozostali rycerze kończą gdzieś w Outbacku i muszą najpierw zostać ponownie rozkazani za pomocą tej dodatkowej procedury.

Przyszły magik Camelot Numery zamówień Blanks Herb Hełm Świece
Ranga gracza odgrywa bardzo szczególną rolę w The Future of Camelot. © Gry Schmidta

Jeśli strzała rycerza jest trochę ciasna, możesz użyć kampania powrotna Również aktywnie przynosić. Jeśli na początku rundy nie ukryjesz żadnej postaci w swojej pięści, możesz nie wykonać żadnego z przedstawionych zadań, ale możesz sprowadzić do dwóch rycerzy z Outbacku. Zwolennicy też nie wracają bez łupów. Każdy z nich przynosi do domu porcję kubka.

Odważni bohaterowie kształtują przyszłość Camelot

Opcjonalnie grę można rozbudować o pięciu bohaterów Camelot. Każdy z nich ma dwie specjalne zdolności, z których każda może być użyta raz na grę. Pięć postaci jest również powiązanych z małą historią klatki. Na przykład Parzival już taki ma Święty Graal Trzymam rękę, ale nie zdawałem sobie wtedy sprawy z jej wartości. Teraz wygląda na to, że przygląda się bliżej Pucharom Królestwa i nie musi na ślepo rysować kafelka Fragmentu, jak jego rywale. Ponieważ postacie bohaterów zmieniają proces tylko selektywnie, można je łatwo zintegrować z grą już od pierwszej gry.

READ  Tylko przez dwa dni: Media Markt i Saturn zaczynają zamykać oferty zimowe
Przyszłość Camelot Grill Chalice Cup Gold Gems
Król nagradza zdobyte trofeum w przyszłości Camelot dużą liczbą Punktów Zwycięstwa. © Gry Schmidta

Odbiornik Camelot jest odpowiedni dla dwóch do pięciu osób w wieku 10 lat i starszych. Na mecz powinno liczyć 45-60 minut. Możesz teraz znaleźć grę w cenie 25-30 EUR w handlu.

Podsumowanie: Rycerze Ranking Tour podnieśli ten czcigodny Ranking Testowy w grze na przyszłość Camelot

Tablica wyników Przyszłość Camelot
The Future of Camelot Royal Jury przyznaje ten kamień milowy w teście w grze. © ingame.de

Różnorodny wygląd przyszłości Camelot już daje pewne wyobrażenie. Gra może nie być skierowana do zagorzałych miłośników gier planszowych, którzy chcą zagłębić się w taktyczne sztuczki. W przypadku prawdziwych lisów strategicznych czynnik losowy może być zbyt duży. Więc to jest imponujące Adres Schmidta z innymi atrybutami. Na przykład, hazard na miejscu pożądanego gracza początkowego wywołuje emocje w każdej runie. Każdy, kto źle tu gra, często musi nieco obniżyć swoje ambicje. Przynajmniej w obecnej rundzie, w końcu wszystkie karty są ciągle przetasowywane w The Future of Camelot. Wszelkie interakcje łańcuchowe, które czasami występują, gdy konstelacje są korzystne dla postaci rycerza, również są świetną zabawą. Posąg tutaj, potem kolejny posążek tam i cześć presto… jest ciepły, kropelkowy prysznic. Oczywiście nie jest to łatwe do zaplanowania. Jeśli plan nie działa, to jest twój plan talent do improwizacji poszukiwany. Ale właśnie to sprawia, że ​​przyszłość Camelot jest tak atrakcyjna.

+ Modułowa struktura gry zapewnia różnorodność Umiarkowana głębia taktyczna
+ wysoka reakcja
+ Piękny wyświetlacz wizualny
+ Przystępne zasady
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Pamięć USB nie pojawia się na routerze w Eksploratorze

Published

on


Do większości routerów można podłączyć dysk USB lub dysk twardy USB. Pamięć jest wtedy dostępna dla wszystkich urządzeń w sieci domowej, aby uzyskać dostęp do przechowywanych tam plików lub zapisać je na innych urządzeniach. Aby to zrobić, musisz najpierw aktywować wersję SMB w menu routera i, w zależności od modelu, utworzyć konto autoryzowanego użytkownika.

Dostęp do plików na komputerze z systemem Windows jest szczególnie łatwy, jeśli podłączysz urządzenie pamięci masowej USB jako dysk sieciowy. Wtedy wygląda jak lokalny dysk twardy w Eksploratorze Windows i możesz normalnie otwierać, edytować i zapisywać pliki. Jednak ekran w Eksploratorze często powoduje problemy: urządzenie pamięci USB nie pojawia się tam i dlatego nie można go skonfigurować jako dysk sieciowy.

Pierwszą przeszkodą jest zwykle protokół SMB (Server Message Block): obecne komputery i routery obsługują tylko wersje SMBv2 i SMBv3, które są oznaczone jako bezpieczne. Jednak w przypadku starszego sprzętu może się zdarzyć, że stary SMBv1 jest nadal używany. Powinieneś więc upewnić się, że twój komputer i router działają z tą samą wersją SMB – najlepiej SMBv2 lub SMBv3. Od wersji 1709 systemu Windows 10 te wersje były używane domyślnie, a stary protokół SMBv1 nie jest już w ogóle instalowany lub jest automatycznie odinstalowywany po pewnym czasie, jeśli nie jest używany. Aktualizacja oprogramowania układowego pomaga w przypadku starszego routera, aby mógł on również obsługiwać bezpieczną wersję SMB: tak było na przykład w przypadku urządzeń Fritz od wersji Fritz-OS 7.20.

Jeśli pamięć USB nie może być skonfigurowana jako dysk sieciowy w routerze, często pomaga wprowadzenie bezpośredniej ścieżki do katalogu.

Powiększenie

Jeśli pamięć USB nie może być skonfigurowana jako dysk sieciowy w routerze, często pomaga wprowadzenie bezpośredniej ścieżki do katalogu.

READ  Resident Evil Village: już wyprzedane

Jeżeli dysk USB w routerze, pomimo poprawnej wersji SMB, nadal nie jest wyświetlany w środowisku sieciowym Eksploratora Windows, warto wpisać bezpośrednią ścieżkę urządzenia pamięci masowej – można to zrobić w polu wyszukiwania Windows lub w adresie pasek Eksploratora Windows. Na przykład w Fritzbox wpis to \\ fritz.box. Wewnętrzny adres IP routera również powinien działać.

Ta metoda nie działa z niektórymi routerami. Ścieżka o nazwie pendrive lub dysk twardy oparta na wzorcu „\\nazwa routera\nazwa magazynu” również nie prowadzi do miejsca docelowego. Tutaj musisz wskazać bezpośrednio folder na pamięci USB: jeśli utworzyłeś katalog o nazwie „Pobrane” na dysku twardym lub dysku twardym, powinien on pojawić się po wpisaniu \\ Nazwa routera \ Downloads w Eksploratorze lub jako ścieżka połączenia dla działający dysk odpowiadający sieci.

Rada:

Wskazówka dotycząca zakupów 2022: routery i wzmacniacze WLAN

Continue Reading

Tech

Oświetlenie Philips Hue nie jest dostępne przez Alexa

Published

on

Obecnie wydaje się problemy z połączeniem pomiedzy dwa Dając Philips Hue i Amazon Alexa. Narastają raporty, że urządzenia są niedostępne i że też Skonfiguruj połączenie konta powodować problemy. Oto krótki przewodnik, jak rozwiązać problem między światłami Amazon Alexa i Philips Hue.

Nie można uzyskać dostępu do urządzeń Philips Hue Nie można skonfigurować umiejętności Alexa – oto jak to działa!

Niektórzy użytkownicy żarówek Philips Hue widzą obecnie komunikat w aplikacji Alexa Urządzenia nieosiągalne być. Urządzeniami tymi również nie można sterować za pomocą poleceń głosowych. Dlatego sensowne jest rozpoczęcie nowego wyszukiwania urządzenia za pośrednictwem Amazon Alexa. Daleko od tego, ponieważ to nie rozwiązuje sytuacji, ponieważ urządzenia są już znane Amazon Alexa za pośrednictwem wewnętrznego identyfikatora. Ale (dezaktywacja) reaktywacja umiejętności Amazon Alexa stwarza kolejny problem, ponieważ link do konta dla umiejętności Philips Hue Alexa również wydaje się być uszkodzony, a usługa potwierdza komunikat o błędzie.

Jeśli więc wyłączysz tę umiejętność, a następnie włączysz ją ponownie, będziesz musiał ponownie wprowadzić informacje o swoim koncie, po czym pojawi się komunikat o błędzie „Tym razem nie można sparować z Hue. Spróbuj ponownie później. „W aplikacji Alexa .

W ten sposób możesz aktywować umiejętność Philips Hue Alexa, nawet jeśli pojawi się komunikat o błędzie!

Istnieje proste rozwiązanie, aby mimo wszystko z powodzeniem aktywować Alexa Skill firmy Philips Hue. Najłatwiej to zrobić na komputerze, ponieważ tutaj możesz po prostu wejść na stronę Alexa i aktywować umiejętność. Ta strona internetowa jest nieco bardziej ograniczona niż aplikacja Alexa na smartfony, ale tutaj możesz aktywować umiejętności. Wystarczy wejść na https://alexa.amazon.de.

Całość jest nieco trudniejsza na smartfonie. Tutaj trzeba „przekonać” witrynę, pokazując prawdziwą. Mam iPhone’a i kiedy wywołuję powyższy adres URL w Safari, po prostu otrzymuję wiadomość, aby zainstalować i używać aplikacji Alexa. Tutaj wystarczy kliknąć „aA” w pasku adresu po lewej stronie, aby dokonać wyboru na liście, aby wyświetlić witrynę na komputery stacjonarne. Niestety nie mogę powiedzieć, jak to działa na telefonie z Androidem, bo nie mam smartfona, ale jest zdecydowanie podobnie.

READ  Windows 11: foldery i skróty można przeciągać na pasek zadań

Strona otworzy się i możesz przejść do Alexa Skills w menu, ponownie aktywować Philips Hue Skill i połączyć ją ze swoim kontem. Następnie należy ponownie uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń za pomocą głosu i aplikacji Alexa.

Jeśli masz również problemy z Philips Hue Skill, a problemów nie można rozwiązać za pomocą powyższych porad, napisz do nas tutaj na stronie internetowej w komentarzach. Być może pomożemy również Tobie w rozwiązaniu Twojego problemu. W przeciwnym razie odwiedź naszą stronę internetową Grupa na Facebooku dla inteligentnych mówcówJest tu kilka tysięcy użytkowników, którzy chętnie Ci pomogą i służą radą i pomocą!

Continue Reading

Tech

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS –

Published

on

Wreszcie, w imieniu JBL, ich pierwsze słuchawki douszne z serii Quantum Osobiście stopy (wcześniej były nowością w CES 22), niektórzy z obecnych reporterów spojrzeli po sobie ze zdumieniem. Co to znaczy, że te małe wkładki douszne są do „gry”? Najbardziej namiętni i czyści gracze chcieliby mieć pełne słuchawki, prawda? Czy dadzą im głośniejszy projekt, w tym niektóre światła RGB, a następnie za dodatkowe 50 USD? Tak bardzo się myliliśmy.

Testowałem JBL Quantum TWS przez miesiąc w wielu różnych sytuacjach i czynnościach, w tym oczywiście grając na różnych platformach, ale nosiłem też walizkę na podróż pociągiem i samolotem, codzienne spacery, rozmowy telefoniczne lub siłownię. W tym sensie całkowicie zastąpili inny model producenta, który zawsze nosiłem ze sobą, JBL Life Pro + TWS. I wiesz co? Całkowicie je zastąpili, czego wcale się nie spodziewałem.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Metalowe detale jednostek.

Główna różnica między JBL Quantum TWS i Live Pro + lub nowszym Live Pro 2 polega na tym, że ten pierwszy zawiera klucz sprzętowy mini USB-C, rodzaj pamięci USB podłączanej do różnych urządzeń, około 2,4 GHz o niskim opóźnieniu, minimalizując potencjalne opóźnienia lub Opóźnij dźwięk uzyskany przez Bluetooth. Oznacza to, że ta sama technologia jest używana w innych tego typu bezprzewodowych zestawach słuchawkowych do gier JBL kwantowy 610 Używany, ale nadal do podłączenia tych małych wkładek dousznych.

Reklama:

Zanim przyjrzymy się, co to oznacza na poziomie gry, nie możemy zignorować słonia w pokoju. Klucz sprzętowy sprawia, że ​​futerał jest nieco większy i cięższy, a dodatkowa technologia sprawia, że ​​Quantum TWS trzyma się nieco wyżej. To stworzyło we mnie stronniczość: jako użytkownik Live Pro+ nie sądziłem, że jego dodatkowe funkcje mogą zrekompensować dodatkową wagę i przestrzeń. Jednak z czasem całkowicie podbiły moje serce.

READ  OnePlus Nord CE: OxygenOS 11.1.5.5 .rozprowadzany

Po pierwsze dlatego, że gra nieco lepszym dźwiękiem, to coś mówi. Może to być spowodowane ulepszonym ANC (Adaptive Noise Cancellation), dodatkowymi mikrofonami, a może faktem, że sprzęt jest w nieco grubszym korpusie, ale nie miernikiem JBL Reflect Flow Pro (stworzonym dla sportu), który nadal bym użyj wyższej stawki. Chodzi o to, że pokrowiec daje mi lepsze wyczucie w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza na nutach basowych i podczas dzwonienia. Po drugie, Live Pro + dał mi pewne problemy: prawa słuchawka douszna była wyciszona lub muzyka czasami się zatrzymywała, prawdopodobnie dlatego, że brud blokował jeden z mikrofonów, bez względu na to, jak mocno go czyściłem. Ale myślę, że nawet chwyt jest lepszy w moim uchu.

Całą tę dobroć można prawdopodobnie znaleźć w odnowionym JBL Live Pro 2, który ma również mniejszy i lżejszy korpus, ale ponieważ możemy grać w gry, Quantum wygrywa tutaj przytłaczającą większość.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWSRecenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Pudełko zawiera klucz sprzętowy USB-C.

Reklama:

Najlepsze słuchawki na Nintendo Switcha?

Nie każde urządzenie, które znajdziemy w domu, obsługuje Bluetooth 5.0 lub nowszy, a jeśli chcemy grać na przykład na Nintendo Switchu (Bluetooth 4.1, nawet obecny model OLED) różnica jest ogromna. życie albo śmierć. Zdobyć lub zdobyć gola. Nie spodziewałem się, że klucz sprzętowy USB-C na Nintendo Switch będzie działał w trybie ręcznym, ale działa: konsola natychmiast rozpoznaje go jako „USB Audio”. W moich testach przejście z dźwięku Bluetooth na akcesorium USB było niezwykle zauważalne, nawet po prostu przeglądając deskę rozdzielczą i menu. I to nie tylko opóźnienie, ale znacznie większa głośność przez USB, która poprawia jakość dźwięku.

Podczas tych wyjazdów grałem w gry z różnych gatunków, oczywiście w Al: Somnium Files: nirvan, nie trzeba szybko reagować odruchami rysi, ale jest Mario Strikers: Battle League Football. Chodzi o to, że gdy wypróbujesz te bezprzewodowe słuchawki douszne USB na Switchu z odpowiedzią mniejszą niż 50 ms, nie będziesz już chciał łączyć ich przez Bluetooth, co też jest dość denerwujące.

READ  Windows 11: foldery i skróty można przeciągać na pasek zadań

Ponieważ jakość dźwięku i redukcja szumów JBL Quantum TWS są wyjątkowe, nadaje się również do gier na konsole i komputery PC. Na przykład użyłem go podczas symulacji, gdy zrobiło się zbyt ciepło z moim JBL Quantum ONE (lub dowolnym innym zestawem słuchawkowym do gier). Dzięki mocnemu basowi, który wytwarzają i czystości pozostałej przestrzeni dźwiękowej, te małe słuchawki douszne mogą stać obok bardziej dedykowanego sprzętu i można nimi zarządzać za pomocą oprogramowania JBL QuantumSURROUND.

Mogą również łączyć się z telefonami z Androidem przez USB-C (Apple naprawdę powinno się poddać i dołączyć do globalnego standardu) i chociaż brzmi to nudniej dla smukłego urządzenia mobilnego z wiszącą częścią, zawsze jest to lepsza opcja jakości, jeśli jesteś np. Podróż pociągiem. Tak czy inaczej, w przypadku bardziej intensywnego urządzenia, takiego jak Nintendo Switch, natychmiast staje się to naturalną i lepszą opcją.

Recenzja słuchawek do gier JBL Quantum TWS
Tak, działa w trybie ręcznym z przełącznikiem i świetnie wygląda bez opóźnień.

Oczywiście źródło dźwięku można przełączyć z bluetooth na klucz sprzętowy za pomocą dotyku, za pomocą aplikacji lub przypisując skrót kranu, a to podwójne wejście oznacza również tryb dźwięku z dwóch źródeł: możesz przejść od odtwarzania lub pracy na komputer do odbierania połączenia przez telefon.

Wreszcie projekt gier, który łagodzi moje obawy, okazał się wcale nie denerwujący. Zamiast tego powiedziałbym, że nadaje im osobisty charakter, niezależnie od tego, czy chodzi o słuchawki douszne, czy o samą obudowę, z błyszczącymi paskami na matowym plastiku w sportowym stylu adidas oraz metalowymi detalami na kapsułkach i sztyftach. Wyróżniają się nieco dłużej niż inne lepkie wkładki douszne – tylko trochę – i dobrze brzmią.

Jak widać moje zastrzeżenia są dość proste. Oczywiście obudowa jest nieco większa i ciężko wyjąć wkładki douszne i włożyć je z powrotem bez patrzenia, ponieważ są one przechowywane poziomo, aby zaoszczędzić miejsce, a nie w pionie (tak, przyznam się, że raz przypadkowo próbowałem włożyć klucz USB do włożenia go do ucha…). Jest też kilka problemów z aplikacją JBL Headphones, jeśli chodzi o ich lokalizację (coś, czego nie potrzebowałem po wstępnej konfiguracji, szczerze mówiąc).

READ  Czy to gwiazda neutronowa? Naukowcy odkryli w kosmosie niezwykły obiekt

Ale poza tym JBL Quantum TWS różni się od innych produktów do gier, a także w odniesieniu do poprzedniego codziennego TWS. Wygląda dobrze, jest elegancki i inny, ma 16 godzin pracy na baterii, wygląda naprawdę dobrze i oferuje najnowocześniejszą redukcję szumów. Jeśli dużo grasz na telefonie komórkowym/laptopie/laptopie lub jeśli chcesz od czasu do czasu pozbyć się ciepła w słuchawkach, jest to produkt 2 w 1, który musisz mieć: idealny do grania bez opóźnień i jakości dźwięku, idealny zabrać ze sobą, aby nosić i słuchać muzyki, gdziekolwiek jesteś.

Porównanie: JBL Quantum TWS, Live Pro + TWS i Reflect Flow Pro.

Continue Reading

Trending