Connect with us

Tech

Przegląd sieci bezprzewodowej – korzystaj z Androida Auto bezprzewodowo

Published

on

Coraz więcej aktualnych modeli samochodów oferuje możliwość korzystania z Android Auto za pośrednictwem ekranu dotykowego samochodu. Niestety, aby z niego korzystać, nadal trzeba podłączyć smartfon do samochodu za pomocą kabla USB. Tylko bardzo nowe samochody oferują tę funkcjonalność bezprzewodowo. Ale oczywiście są też użytkownicy, którzy nadal chcą korzystać z tej funkcji bezprzewodowo.

Obecnie jest wielu producentów, którzy chcą oferować tę funkcjonalność przy mniejszych urządzeniach. Ale na razie tylko jedna firma wyróżnia się dojrzałym rozwiązaniem. Dzięki AA Wireless otrzymujesz małe urządzenie do podłączenia do samochodu. Możesz natychmiast i bezprzewodowo korzystać z funkcji Android Auto. Smartfon może teraz pozostać w kieszeni i łączyć się z mini adapterem przez Bluetooth i WLAN.

Zakres dostawy

Zakres dostawy zestawu bezprzewodowego AAW jest szybko wyjaśniony, ponieważ składa się on tylko z dwóch części. Z jednej strony sam adapter, a z drugiej krótki kabel USB. Kabel służy do podłączenia adaptera do pojazdu. Zestaw nie zawiera żadnych innych części i nie jest wymagany adapter.

Specyfikacja

kolor: czarny
Wymiary: 49mm x 49mm x 12mm
spinki do mankietów: 1 x USB-C
spinki do mankietów: Bluetooth 4.2 i Wi-Fi: 2,4 GHz/5 GHz AC/N
Uzdrowiciel: Czterordzeniowy 1,3 GHz
Zużycie energii: 90mA do 330mA

instalacja

Instalacja jest bardzo łatwa. Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji AAWireless Companion za darmo ze sklepu Google Play. Dzięki tej aplikacji możesz dokonać różnych ustawień, a także uruchomić nowe oprogramowanie układowe na adapterze. Następnie wystarczy podłączyć krótki kabel USB-C z zakresu połączenia do złącza w adapterze i do portu USB pojazdu. Teraz połączenie adaptera z samochodem i smartfonem zajmuje kilka sekund.

Po nawiązaniu połączenia możesz korzystać z interfejsu Androida, tak jak do tej pory. Jednak teraz nie jest już konieczne podłączanie irytujących przewodów między smartfonem a samochodem.

READ  Użytkownicy WhatsApp powinni zachować ostrożność: to paskudne oszustwo naraża smartfon na niebezpieczeństwo


wrażenia

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

usługi

Nic nie przypomina klasycznej obsługi bezprzewodowego adaptera AAW. Ponieważ oprócz przycisku resetowania na adapterze nie ma innych przycisków, które można nacisnąć. Jeśli możesz porozmawiać o procesie, możesz to zrobić za pomocą aplikacji towarzyszącej.

Gdzie usługa jest tutaj niewłaściwym słowem. Ponieważ ta aplikacja jest używana tylko do ustawień lub aktualizacji oprogramowania układowego. Innymi słowy, ustawienia, które wprowadzasz raz i nie są wymagane do aktywnego użytkowania. W końcu adapter zapewnia jedynie bezprzewodowe połączenie między samochodem a smartfonem. Interfejs Android Auto jest następnie odtwarzany w klasyczny sposób na ekranie dotykowym samochodu.

Za pomocą aplikacji towarzyszącej można dokonać następujących ustawień:

 • Podłączanie trybu kablowego
 • Przejść przez
 • Opcje Wi-Fi
 • zacząć zakończyć
 • Limit czasu Wi-Fi
 • Naprawa awarii VAG
 • Zmień rozdzielczość
 • Kliknij limit
 • zlew mediów
 • Basen TTS
 • Automatyczne ustawianie ostrości wideo
 • tryb klucza sprzętowego
 • Tryb dewelopera
 • Przywrócenie ustawień fabrycznych
 • Aktualizacja firmware
 • Sparowane smartfony
 • Pomoc i wsparcie

Wniosek dotyczący bezprzewodowego adaptera Android Auto AAW

Dla nas bezprzewodowy adapter AAW jest obecnie najlepszym adapterem do bezprzewodowego połączenia smartfona z ekranem samochodu. Istnieje kilku innych producentów, którzy oferują podobne urządzenia, ale ten adapter działa lepiej i jest bardziej niezawodny. Ten konwerter to właściwie czasy Kampania Indiegogo Zacząłem i zebrałem tak wielu fanów, że teraz możesz mieć swoich własnych Sklep Budynek.

W momencie pisania tego artykułu czas dostawy wynosił siedem dni ze względu na duże zapotrzebowanie. Jesteśmy szczególnie pod wrażeniem niewielkich wymiarów, szybkiej instalacji i szybkiej reakcji, że adapter łączy się nawet ze smartfonem. Często wystarczy wsiąść do samochodu, a po uruchomieniu silnika falownik jest już podłączony. Możemy polecić ten adapter każdemu, kto jest zirytowany koniecznością każdorazowego podłączania smartfona do pojazdu za pomocą kabla. Smartfon może pozostać w kieszeni lub w szufladzie i nadal mieć pełen zakres funkcji Android Auto.

READ  Farming Simulator 22 ogłoszony z DLSS i DLAA

Cena i dostępność

Bezprzewodowy adapter AAW jest dostępny w chwili pisania tego artykułu w cenie 83,00 EUR za sztukę. Obecnie istnieje osobna strona internetowa do sprzedaży konwertera. Jednak klienci z Niemiec są obecnie przekierowywani na stronę Indiegogo. Nie stanowi to jednak problemu, ponieważ adapter można zamówić również tutaj bez żadnych problemów. Po prostu załóż darmowe konto na Indiegogo i zamów konwerter.

Kiedy zamówiliśmy adapter, został dostarczony w ciągu tygodnia. Ponieważ twórca tego konwertera ma siedzibę w Holandii, pakiet nie jest zbyt daleko od Niemiec.

Aby sklep mógł być używany również w Niemczech, obecnie musisz przejść przez stronę Indiegogo. Samo zamówienie jest szybkie, jak znasz ze zwykłych sklepów internetowych. Jeśli adapter trafi do Amazona lub innych sklepów, oczywiście dodamy artykuł w tym miejscu.

Zamów sieć bezprzewodową AAW na Indiegogo

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Ryzen 7000 i Zen 4: AMD zapraszają na transmisję na żywo 30 sierpnia

Published

on

Zdjęcie: AMD

Plotki naprawdę zaczynają się gotować: AMD teraz publicznie zaprasza Cię do wejścia na żywo 30 sierpnia. Następnie zostaną zaprezentowane nowe procesory Ryzen (Ryzen 7000, Raphael). Będzie też wgląd w nową architekturę Zen 4.

Od tygodni podejrzewano, że 30 sierpnia AMD wprowadzi nową generację procesora Ryzen 7000 o nazwie kodowej Raphael. Zobaczymy, czy inne spekulacyjne terminy testów i rozpoczęcia sprzedaży również będą prawdziwe. W szczególności ostatnia data pozostaje niejasna.

Mapa drogowa dla AMD Ryzen 7000 z Zen 4

Na „Transmisja na żywo AMD odbyła się na „Zen 4” i procesorach Ryzen nowej generacji„Dr Lisa Sue (CEO), Mark Papermaster (Chief Technology Officer i Executive Vice President) oraz inni eksperci w AMDWgląd w najnowszą architekturę „Zen 4”Według komunikatu prasowego wysłanego dziś po południu.

Jednak w tym kraju zainteresowani muszą zostać do późna, bo „Live Premiere” odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na Kanał AMD na YouTube Możesz śledzić transmisję na żywo. Potem będzie też nagranie AMD.com/Ryzen Złożony.

READ  Mała cena za ogromny tablet
Continue Reading

Tech

Action-Adventure ukaże się 24 sierpnia na PC i konsolach

Published

on


24 sierpnia ukaże się „Islands of Adventure” autorstwa niezależnego twórcy gier Kyle’a Thompsona. Za wydanie odpowiada firma Armor Games Studios. Gra to piękna metroidvania, w której musisz pomóc dzielnej myszy Iko w ponownym złożeniu zepsutego świata.

Lot balonem

Świat został rozdarty na strzępy i składa się wyłącznie z pływających wysp. To rozpaczliwie wymaga prostowania! Kontrolujesz mysz Iko, która leci z wyspy na wyspę w swoim zepsutym i zniszczonym balonie, ożywiając magnetyczne rdzenie wyspy.

Jak powinno być, wielu wrogów sprzeciwia się temu projektowi. Jednocześnie możesz spodziewać się wielu zabawnych postaci.

Niskie wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe są raczej niskie. Zalecane Core i3 i GeForce GT640 z 8 GB pamięci RAM. Minimalne wymagania są prostsze. Ta gra będzie działać na prawie każdym komputerze.

wniosek

Jeśli szukasz zmiany i chcesz wesprzeć niezależnego twórcę gier, zdobądź Islets. Gra ukaże się 24 sierpnia 2022 roku na PC Przełącznik Nintendopojawią się Xbox One i Xbox Series S/X.

150 miejsc pracy

0 komentarzy

READ  Samsung wyznacza granicę: kultowa seria Galaxy może na zawsze pozostać historią
Continue Reading

Tech

Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Published

on

Wydany 13 sierpnia 2022 r. Nowa dekoracja podstrunnicy Pikmin w Bikmin Bloom! Wykonując cotygodniowe wyzwania od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2022 r., możesz tymczasowo zdobyć złote nasiona, które wyrosną na pikmin, aby ozdobić twoją podstrunnicę! Nawet jeśli wygrasz tylko jedną gwiazdkę, otrzymasz złote ziarno. (Ale jeśli zatrzymasz się w połowie, nie dostaniesz jednego.) W sumie są cztery typy: czerwony, żółty, fioletowy i skrzydlaty Pikmin.

Złote Pąki mogą dojrzewać w zaledwie 100 krokach i stać się Pikminem, który ozdobi Twoją podstrunnicę!

Bikmin Bloom

Bikmin Bloom
Bikmin Bloom

Możesz również znaleźć duże pąki z symbolami okazji, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na spacer w okresie imprezy. Te pąki stają się również ozdobą podstrunnicy Pikmina.

Fingerboard to popularna gra podobna do mini deskorolki, którą bardzo lubiłem, gdy byłem mały. Możesz „jeździć” dwoma palcami, a nawet robić z nim „fajne sztuczki”! Skoków, zakrętów i innych rzeczy można się nauczyć, ale oczywiście nie jest to bliskie doświadczania prawdziwej deskorolki. Ozdobne podstrunnice Pikmin są dostępne w różnych nadrukach i wzorach.

 • Możesz zdobyć złote ziarno i duże ziarno z żetonem wydarzenia specjalnego w tym samym czasie.
 • Nie możesz znaleźć drugiego dużego ziarna z żetonem wydarzenia specjalnego, jeśli już go posiadasz. Ale kiedy pozwolisz mu się gotować i wybierzesz Pikmina, możesz znaleźć innego.
 • Pikmin do dekoracji na podstrunnicy można rozłożyć tylko ze złotych pąków i dużych pąków, które symbolizują wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz im przeciwdziałać, zwiększając poziom przyjaźni za pomocą czerwonego, żółtego, fioletowego lub skrzydlatego Pikmina.
 • Duże pąki oznaczone specjalnym symbolem wydarzenia wyrosną w Pikmin na podstrunnicę nawet po zakończeniu wydarzenia.
READ  Resident Evil 8: piracka wersja powinna działać płynniej niż wersja na PC
Continue Reading

Trending