Connect with us

Tech

Patchday, styczeń 2022: Microsoft rozpowszechnia ważne aktualizacje dla Windows 10 i Windows 11

Published

on

Windows 10

Windows 10 i Windows 11 otrzymały kilka poprawek błędów w Patchday w styczniu. Microsoft łata także niektóre luki w zabezpieczeniach.

Firma Microsoft rozpowszechnia nowe styczniowe aktualizacje i usuwa niektóre krytyczne luki w zabezpieczeniach. Pobierz to tutaj. (Źródło: Netzwelt)

  • Patch Day stycznia 2022 uzupełnia luki w Windows 10 i Windows 11.
  • Aktualizacja rozwiązuje problemy z wprowadzaniem tekstu w języku japońskim, Windows Update i kilka nieokreślonych luk w zabezpieczeniach.
  • Należy jak najszybciej zainstalować aktualizacje. Możesz go pobrać tutaj.

Wtorkowy wieczór Microsoft Wprowadzenie zbiorczych aktualizacji z dnia aktualizacji na styczeń 2022 r. Poniżej Windows 10 i Okna 11 Naprawiono kilka drobnych luk w zabezpieczeniach. W tym miesiącu nie było prawdziwych innowacji. Tutaj możesz dowiedzieć się, których wersji systemu dotyczy problem.

Zgodnie z informacjami o łatach wszystkie wersje Windows 10 od 20H2 otrzymają nową aktualizację. Wersja systemu 2004 nie jest już uwzględniana po raz pierwszy w styczniu, ponieważ koniec wsparcia osiągnięto w grudniu 2021. Ta sama aktualizacja zostanie wydana dla systemu Windows 11, a na ten miesiąc nie są planowane żadne nowe funkcje.

Aktualizacja styczniowa rozwiązała problem z japońskimi edytorami IME. Zgodnie z uwagami do aktualizacji wprowadzony tekst nie był wyświetlany poprawnie. Ten błąd został już naprawiony. Ponadto w pakiecie usług wprowadzono ulepszenia, aby zapewnić niezawodną dystrybucję przyszłych aktualizacji.

Wciąż problem z wyświetlaniem się na ekranach HDR pod Windows 11 na chwilę obecną. Rozwiązanie nie zostało jeszcze wydane w tej aktualizacji. Zgodnie ze stanem przetwarzania w informacjach o łatach, osobna poprawka powinna rozwiązać problem pod koniec stycznia.

Styczniowe poprawki są już dostępne. Możesz pobrać i zainstalować go ręcznie z centrum aktualizacji komputera lub za pomocą poniższych łączy.

Jeśli nie masz pewności, której wersji systemu Windows używasz, możesz przejść do Z łatwością wybierz wersję systemu Windows i numer kompilacji.

Oto jak zainstalować aktualizacje

Użytkownicy systemów Windows 10 i Windows 11 zwykle otrzymują aktualizacje automatycznie. Jeśli jest dostępny, zostanie pobrany i zainstalowany przy następnym uruchomieniu systemu – pod warunkiem, że masz Automatyczna aktualizacja systemu Windows nie jest wyłączona ani wstrzymana.

Jeśli chcesz samodzielnie sprawdzić serwer Microsoft pod kątem dostępnych aktualizacji, możesz dowiedzieć się, jak to zrobić w poniższych połączonych instrukcjach Zainstaluj aktualizacje systemu Windows ręcznie Móc.

Windows Patchday: Które wersje 8.1 i 10 otrzymają aktualizacje?

Windows 10 Home i Pro otrzymują wsparcie dla tej wersji przez 18 miesięcy od wydania nowej wersji głównej. Ale użytkownicy wersji Enterprise i Education, 30 miesięcy. Windows 8.1 przedłużono wsparcie do 10 stycznia 2023 r. Oznacza to, że te systemy będą nadal otrzymywać wszystkie ważne aktualizacje zabezpieczeń. Zaleca się jednak, aby zrobić to na czas Aby przejść do systemu Windows 10. stąd też Można dokonać aktualizacji systemu Windows 11.

W przypadku systemu Windows 7 Dzień aktualizacji zakończył się w styczniu 2020 r. Microsoft nie udostępnia już systemu operacyjnego z aktualizacjami dla użytkowników prywatnych. Ten sam los spotkał Windowsa 10 w wersji systemu z 2004 r. w dniu łatki z grudnia 2021 r. W przyszłości aktualizacje będą udostępniane tylko w nowszych wersjach systemu.

Kolejne terminy Microsoft Patchday 2022

Firma Microsoft publikuje te aktualizacje zabezpieczeń dla systemu Windows i jego oprogramowania w każdy drugi wtorek miesiąca. Poniżej znajdziesz wszystkie daty na rok 2022:

  • 15 lutego 2022
  • 08 marca 2022
  • 12. Kwiecień 2022

Należy pamiętać, że ze względu na różnicę czasu w Niemczech aktualizacje są zwykle rozsyłane tylko późnym wieczorem. Odchylenia od ram czasowych można również dokonać w przypadku bardzo pilnych aktualizacji. Jeśli nie zostały jeszcze zainstalowane, te poprawki zawierają również aktualizacje najnowszych aktualizacji.

Cofanie lub cofanie aktualizacji systemu Windows

Jeśli instalowanie aktualizacji systemu Windows jest niewygodne, system oferuje opcję wstrzymania lub anulowania aktualizacji. jak ty Anuluj bieżącą aktualizacjęMożesz dowiedzieć się w połączonych instrukcjach. Jeśli aktualizacja jest już zainstalowana i występują problemy, to pomaga Cofnij tę aktualizację.

LibreOffice

Galeria zdjęć

Top 100 bezpłatnego oprogramowania: przegląd najlepszego bezpłatnego oprogramowania

Top 100 bezpłatnego oprogramowania: przegląd najlepszego bezpłatnego oprogramowania

Należy również uważać podczas pobierania pakietu w tle. Ta prędkość pobierania lub wysyłania staje na przeszkodzie gry lub pływ. Wystarczy jednak kilka kliknięć, aby mieć plik Określ prędkość pobierania. Jeśli szukasz więcej wskazówek i trików, znajdziesz to Wszystkie instrukcje dla systemu Windows 10 połączony.

” Rada: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

READ  Tutaj możesz znaleźć wczesne oferty i super okazje
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Pierścionek Elden osiągnął złoty status

Published

on

Na Taipei Game Show 2022 firmy Bandai Namco i FromSoftware ogłosiły, że elden pierścień Osiągnął złotą pozycję. Oznacza to, że gra jest skończona i gotowa do masowej produkcji. Nic więc nie powinno stanąć na przeszkodzie planowanej premierze 25 lutego.

Teraz nadal pracują nad korektą pierwszego dnia. Kiedy producent Yasuhiro Kitao został zapytany o wywiad, do którego link znajduje się poniżej, stwierdził, że gra zostanie ukończona za około 30 godzin (dzięki VGC).

„To będzie się znacznie różnić w zależności od gracza, ale jeśli chodzi o cele wyznaczone podczas tworzenia, chodzi o to, aby główna droga mogła zostać ukończona w około 30 godzin” – powiedział Kitao.

Oczywiście możesz też spędzić więcej czasu z Elden Ring. „Gra jako całość jest bardzo duża i ma dziesiątki dodatkowych godzin rozgrywki, ale gdybyśmy rozmawiali tylko o głównym torze, nie zajęłoby to dużo więcej czasu”.

Możecie sami Zamów Elden Ring od Amazon tutaj*. Zostanie wydana fizycznie na PS4, PlayStation 5, Xbox i cyfrowo na PC. Jeśli chcesz wejść w bardziej odpowiedni nastrój, możemy Ci pomóc Nasz raport z gry Również z testów sieci Zwiastun historii Polecamy.

Prezentacja na Taipei Game Show 2022

youtube

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

przez JimatsuMateriał: pierścień ognia, Bandai NamcoZ oprogramowania

READ  Premiera DLC Waking Flame z dwoma nowymi lochami w The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online: Blackwood
Continue Reading

Tech

Watch Dogs Legion: koniec z aktualizacjami

Published

on

Jak ogłosili twórcy Watch Dogs Legion, wsparcie popremierowe dla tytułu z otwartym światem zostało przerwane. Dodaje, że trzeci, czwarty i piąty sezon gry wieloosobowej online powróci kilka razy w nadchodzących miesiącach.

W liście otwartym deweloperzy odpowiedzialni za przygodę z otwartym światem Watch Dogs Legion ponownie zwrócili się do społeczności i podziękowali graczom za wsparcie.

Jednocześnie urzędnicy spojrzeli wstecz na rozwój „Legionu Strażników Psów” i zauważyli, że od czasu wydania wydano różne aktualizacje, które obejmują nowe tryby, takie jak „Inwazja”, „Opór” lub pod-„Oglądanie zombie”. Dogs: Legion of the Dead”. Jednak ta zawartość pozostanie bez zmian, ponieważ wsparcie popremierowe dla Watch Dogs: Legion zostało już zakończone. Tym samym łatka 5.6, wydana we wrześniu 2021 r., jest ostatnią aktualizacją tytuł akcji.


Powtarzają się sezony w trybie online

„Wreszcie, dzięki waszym opiniom, dodaliśmy do gry kilka ulepszeń jakości życia. Przez cały czas pokazaliście nam swoje zespoły DedSec, swoich ulubionych rekrutów, najlepsze momenty w grze, grafiki fanów, kostiumy, filmy, i nie tylko.Bardzo podobało nam się oglądanie zawartości specjalnej Duża aktualizacja 5.6 była naszą najnowszą aktualizacją do Watch Dogs Legion” – napisali twórcy na oficjalnej stronie internetowej.

Więcej aktualności o Legionie Watch Dogs:

Jak ogłoszono również, gracze, którzy przegapili wiele nagród w trybie online, mogą spodziewać się kolejnej okazji do zdobycia dodatków. Sezony 3–5 będą regularnie powtarzane przez kilka następnych miesięcy: „Obecny czwarty sezon Rebeliantów będzie kontynuowany z 80 rangami do 22 stycznia 2022 r., a następnie Stripes, sezon 5. Następnie rozpoczną się sezony 3-5 i powrócą gra, dająca ci możliwość zdobycia nagród. Być może przegapiłeś to w przeszłości.

Watch Dogs Legion jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia.

READ  Badanie gier akcji: udana strzelanka pierwszoosobowa?

tych: Ubisoft

Więcej wiadomości na temat Watch Dogs Corps.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać na sfinansowanie darmowej witryny. Nie masz wad.

Continue Reading

Tech

Apple opóźnia wprowadzenie nowych zasad usuwania kont i masowych wirtualnych wydarzeń online

Published

on

| 21:11 | 0 komentarzy

Apple opóźniło egzekwowanie niektórych zasad App Store, które miały wejść w życie 31 stycznia. Daje to programistom więcej czasu na zmianę aplikacji, aby były zgodne z planowanymi regułami wirtualnych wydarzeń grupowych online i usuwanie kont w aplikacji. Nowy termin wyznaczono na 30 czerwca.

Kredyt fotografa: Apple

Apple wydłuża terminy nowych polis

W aktualizacji wydanej w sobotę w Apple Witryna programisty Firma poinformowała, że ​​zmieniły się terminy obowiązywania zasad dotyczących aplikacji w App Store. Terminy zostały przedłużone, dając programistom kilka miesięcy więcej na wprowadzenie zmian w swoich aplikacjach.

„Aby dać Ci więcej czasu na aktualizację aplikacji, zmieniliśmy następujące wymagania do 30 czerwca 2022 r.” – napisał Apple.

Pierwsze przedłużenie terminu dotyczy wyjątku, który Apple wprowadził dwa lata temu. Firma Apple zezwoliła aplikacjom oferującym usługi grupowe w czasie rzeczywistym (wirtualne wydarzenia grupowe online) na korzystanie z metod płatności innych niż zakupy w aplikacji podczas pierwszego zamknięcia w 2020 r. To zwolnienie zostało wprowadzone, aby pomóc firmom próbującym dostosować się do pandemii. Ze względu na niedawny powrót COVID, zwolnienie to zostało przedłużone do czerwca. To już drugi raz, kiedy Apple przedłużyło zwolnienie.

Planowane reguły usuwania kont zachęcą aplikacje do oferowania łatwej do znalezienia opcji usuwania kont w aplikacji. Apple powiedział, że ta funkcja powinna usunąć całe konto użytkownika wraz ze wszystkimi danymi osobowymi. Pierwotny termin stosowania tej zasady upłynął pod koniec stycznia. Apple twierdzi teraz, że firma daje wydawcom i programistom aplikacji więcej czasu, dostrzegając złożoność wprowadzenia tej funkcji.

W pewnym sensie trendem stało się ogłaszanie przez Apple zmian w zasadach App Store i terminie, tylko po to, aby kilkakrotnie opóźnić wdrożenie. To odpowiedź firmy na komentarze deweloperów, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na przykład w zeszłym roku przejrzystość śledzenia aplikacji została wdrożona w kwietniu 2021 r., po tym, jak pierwotnie była zaplanowana na wrzesień 2020 r. W niektórych przypadkach, po komentarzach deweloperów, całkowicie zrezygnowano ze zmiany reguły.

READ  Tutaj możesz znaleźć wczesne oferty i super okazje
Continue Reading

Trending