Connect with us

entertainment

Online – ROD Festival w Westrumänien

Published

on

piątek 17 września 2021

„Rumunia na żądanie” lub ROD (niem. Rumunia na żądanie) to nazwa karawany, która od kilku tygodni podróżuje po regionie, niosąc kulturę i medycynę zmarginalizowanym społecznościom.

Projekt został zainicjowany przez DocuMentor w 2020 roku. Stowarzyszenie zrzesza rumuńskich reżyserów i dokumentalistów i ma na celu upowszechnianie filmów wśród szerokiej publiczności. Karawana kulturalna do tej pory podróżowała do różnych miejsc w zachodniej Rumunii i dostarczała filmy i przedstawienia teatralne społecznościom, które od dawna nie spotkały się lub nie zetknęły się z tego typu formami ekspresji kulturalnej. Na przykład konwój zatrzymywał się w więzieniach, sanatoriach dla bezdomnych czy ośrodkach rekonwalescencji i rehabilitacji neuropsychologicznej. W 2021 roku karawana ruszyła w kierunku lokalnych obszarów okręgu administracyjnego Timis/Timi, w tym Hatzfeld/Jimbolia, Busiasch/Buziaș, Lugosch/Lugoj, Nădrag, Poieni oraz w okręgu Hunedoara Costești. W Timisoarze/Timisoarze konwój zatrzymał się do tej pory na zmarginalizowanym obszarze Blaşcovici, a także w więzieniu Popa apcă oraz w schronisku dla bezdomnych Pater Jordan. W weekendy festiwal ROD przybywa do dzielnicy Freidorf. Pod koniec września karawana zatrzymuje się również na Rynku Badea-Cârțan.

Na pytanie „Blașcovici, gdzie jesteś?” , gdyby region mógł mówić, odpowiedziałbyś po prostu „via passerelle”. Obszar, w bezpośrednim sąsiedztwie północnego dworca kolejowego i stadionu piłkarskiego CFR, w rzeczywistości nie znajduje się na obrzeżach Timisoary, ale jest zmarginalizowany ze względu na słabą ofertę transportową i socjalną. W pierwszy weekend września karawana zatrzymała się w Blașcovici na skrzyżowaniu Cosmonauților-Dunărea-Bârzava. Teren przydrożny, obok budynków prefabrykowanych, stanowi idealną oprawę dla projekcji filmowych i teatralnych dla młodych i starszych oraz galerii zdjęć.

“Poprosiliśmy pięciu fotografów z Timisoary, aby przed imprezą spacerowali po Blaškovići i obserwowali atmosferę, charaktery i działania w okolicy. Następnie wszystko zostało uchwycone przez kamerę i pokazane na miejscu podczas festiwalu. Byliśmy zaskoczeni sukcesem imprezy w tym obszarze” – powiedział Vlad Marco Tulia, rzecznik prasowy przyczepy kempingowej. Cieszymy się, że wrócimy z naszą interwencją kulturalną w przyszłym roku, ale mamy świadomość, że na miejscu jest wiele innych potrzeb” – kontynuuje Marco Tolia.

READ  Recenzja DVD od jakiegoś czasu nie była na koncercie - piątek

W związku z tym karawana kulturalna przywiozła ze sobą partnera: we współpracy ze Stowarzyszeniem Anestezjologii i Intensywnej Terapii Aurel-Mogoșeanu (Asociația pentru ATI) pierwszego dnia utworzono „mpreună pentru viață” (Razem dla życia). różnych bezpłatnych usług medycznych dla mieszkańców Blașcovici. Specjaliści z kilku szpitali w Timisoarze wykonali EKG, USG i inne badania lekarskie z różnych dziedzin, takich jak medycyna wewnętrzna/gastroenterologia, kardiologia, pulmonologia, neurologia, pediatria, endokrynologia, dermatologia i inne. Z tej okazji na miejscu zorganizowano również konwój szczepień. Osoby, które chcą być zaszczepione przeciwko Covid-19, mogą zostać zaszczepione szczepionkami BioNTech/Pfizer i Johnson & Johnson. Z lokalnych usług medycznych w regionie Blaškovići skorzystało około 70 osób.

Wkrótce po zatrzymaniu się w regionie Blaškovići konwój trafił do więzienia. Na dziedzińcu aresztu przy ul. Fabuła oparta jest na prawdziwej historii, która wydarzyła się w Krakowie w 2008 roku. Rumuńsko-polski film w reżyserii Anki Damian opowiada historię Claudio Krulika (głos: Vlad Ivanov), rumuńskiego gościa-pracownika, niesłusznie oskarżonego przez polską sędzia za kradzież portfela wybitnego sędziego i zostaje osadzony w więzieniu w Krakowie. . W kilku listach do rumuńskich polityków i polskiego wymiaru sprawiedliwości oskarżony domagał się lepszych warunków przetrzymywania i przedstawiał dowody swojej niewinności. Ale jego wiadomości zostały zignorowane. W desperacji Crulic rozpoczyna strajk głodowy. Za późno lekarze więzienni rozpoczęli sztuczne karmienie i, co gorsza, wbijali igłę w płuca umierającego. Zatrzymanemu nie grozi już długo oczekiwane uniewinnienie.

Dokument, który zdobył kilka nagród na festiwalach filmowych, w ten weekend zostanie ponownie wyświetlony w Timisoarze w dzielnicy Freidorf. Film ma zostać pokazany 18 września na polskiej ulicy.

Celem Projektu Mobilności Kulturalnej ROD jest dotarcie do grup marginalizowanych, do których trudno dotrzeć do kultury. Oprócz pokazów plenerowych „ROD Festival” prezentuje spektakle teatralne i wystawy fotograficzne w najbardziej niekonwencjonalnych miejscach: wśród prefabrykowanych budynków poszczególnych dzielnic Timisoary, na dziedzińcu więzienia Buba Sabko, w noclegowni dla bezdomnych . Stowarzyszenie Caritas Diecezji Rzymskokatolickiej Timisoara lub Neuropsychologiczne i Neuropsychologiczne Centra Rehabilitacji i Rehabilitacji w Govogdia i Senersje.

READ  Hught Shaw: Willk atakuje rząd federalny - „upokorzenie polityki”

W schronisku dla bezdomnych w Timisoarze na Constantin-Brâncoveanu-Straße pokazywano krótkie filmy. Przedstawiono tu również badania lekarskie w kontekście konwoju medycznego. W połowie tego tygodnia projekt wędrówki trafił do Sinersig w gminie Boldur, do Centrum Neuropsychiatrycznej Rehabilitacji i Rehabilitacji. Krótkie filmy były emitowane na stronie przez godzinę. 16 września konwój udał się do Lugos do ośrodka podobnego do Urzędu Opieki Społecznej w Timisoarze.

W sobotę i niedzielę karawana zatrzymuje się na dwa dni w innym zmarginalizowanym rejonie Timisoary: we Freidorfie na trasie polskiej ponownie organizowane są filmy, teatr i badania lekarskie mieszkańców tego obszaru. 20 września w Hatzfield odbędą się pokazy filmów dla dzieci. W połowie przyszłego tygodnia, 22 i 23 września, konwój znajdzie się na rynku Badi Qaran.

Wstęp na wszystkie wydarzenia ROD Caravan jest bezpłatny. Jednak, aby zapobiec infekcji koronowej, należy przestrzegać środków bezpieczeństwa i dystansu społecznego. Projekt kulturalny jest częścią programu kulturalnego TM2023 RESTART Centrum Projektowego Miasta Timisoara. Szczegóły dotyczące wydarzeń można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku facebook.com/RodFestival.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

U21 Niemcy – Izrael na żywo dzisiaj w telewizji: Transmisja eliminacji do Mistrzostw Europy: Gdzie będzie transmitowany międzynarodowy mecz Niemiec U-21?

Published

on


Po wygranej 3-1 z Łotwą stał się Reprezentacja Niemiec do lat 21w ten czwartek 07.10.2021, przeciwko Izrael na kolejne zwycięstwo.

Izraelczycy są na drugim miejscu i wygrali pierwsze dwa mecze grupowe 2-1. Z drużyną wygrywa U21- Trener Antonio de Salvio Spada na szczyt tabeli i trzyma przeciwników na dystans. Izraelska drużyna z Trener Alon Hazan Miał znacznie trudniejszy program startowy niż ten z Węgrami i Polską Reprezentacja Niemiec. Niemcy U-21 stoją przed prawdziwym wyzwaniem.

 • Początek i czas: Kiedy to się dzieje? U21 Międzynarodowy zamiast dzisiaj?
 • Gdzie jest testament? Niemcy vs Izrael na żywo dzisiaj Przenosić?
 • Wszystkie informacje o Przesyłaj na telewizję i streamuj chodź tu.

Niemcy vs Izrael – Eliminacje do Mistrzostw Europy U-21 2023: Data, godzina, początek

Kwalifikacja do Mistrzostwa Europy 2021 Dziś wybrane zostaną Niemcy U-21 i Izrael U-21 czwartek 7 października 2021, zamiast. Rozpoczęła się gra 18:15. Mecz międzynarodowy odbędzie się za: Arena Bentlera w Paderborn.

Szybki przegląd wszystkich informacji o grze:

 • reprezentacje narodoweNiemcy do 21 lat, Izrael do 21 lat
 • KonkurencjaEliminacje do Mistrzostw Europy U-21 2023, Grupa B
 • Data i godzinaCzwartek, 7 października 2021 o godz. 18.15
 • miejsce: Bentler Arena, Paderborn

Niemcy kontra izraelska telewizja: Czy międzynarodowy mecz U21 będzie dziś transmitowany w bezpłatnej telewizji?

Wielkie pytanie, które wielu fanów piłki nożnej zadaje sobie przed dzisiejszym meczem, brzmi: czy będzie to międzynarodowy mecz niemieckiej drużyny do lat 21? Na żywo w telewizji Przenosić? Dobre wieści: ProSieben MAXX pokaż spotkanie On żyje Cały czat Darmowa telewizja. Jeden 17:45 Nadajnik rozpoczyna wysyłanie pliku Raporty wstępne. Pęd się skończył 18:15.

Wszystkie informacje o nadawanie telewizji W skrócie:

 • W obliczu… Osiągnięcie: Niemcy U21 vs Izrael U21
 • Bezpłatna transmisja: I
 • nadawca: ProSieben MAXX
 • Wyślij początek: 17:45
 • Inicjowanie: 18:15
READ  Hape Kerkeling: Czego można się spodziewać po powrocie z telewizji - rozrywka

Transmisja na żywo między Niemcami a Izraelem: w ten sposób możesz dziś zobaczyć swoje kwalifikacje EM na żywo online

Oprócz przemiana W bezpłatnej telewizji jest też Bezpłatne transmisje na żywo zatrudnienie ran.de. Tutaj nie jest wymagana rejestracja. jako postęp ProSieben MAXX na swojej stronie internetowej Przesyłaj strumieniowo online. Tutaj musisz się zarejestrować za darmo. też na JOYN Mecz można oglądać na żywo na stacji ProSieben MAXX po rejestracji. platforma nadawcza dazn Spotkanie nie będzie transmitowane.

Yusuf Mukoko z Niemiec świętuje dzisiaj, że nie doszło do kontuzji. Musiał odejść kontuzjowany przed meczem.
© Foto: Oksana Dzadan

Youssoufa Mokoko odchodzi kontuzjowany przed międzynarodowym meczem U-21

Antonio de Salvo, nowy trener Niemiec do lat 21, musi zadebiutować Torjäger Joseph Mukoko zrzeczenie się. 16-latek opuścił hotel kontuzjowanej drużyny w środę wieczorem i wrócił do swojego klubu Borussii Dortmund, poinformował Niemiecki Związek Piłki Nożnej. De Salvo powiedział już tego popołudnia: „Miał drobną kontuzję mięśnia i jest obecnie poddawany rezonansowi magnetycznemu”. Mukoko opuścił mecz Izraela w Paderborn w czwartek i pięć dni później na Węgrzech. De Salvo pochwalił Mokoko, który we wrześniu ustanowił rekord jako najmłodszy strzelec i reprezentant Niemiec do lat 21, nazywając go „genialnym talentem”.

Liga Narodów na żywo w telewizji: Gdzie będą dziś transmitowane półfinały i finał?

W dzisiejszy czwartek, oprócz U21, odbędą się kolejne mecze międzynarodowe dla pierwszych reprezentacji narodowych Francja i Belgia zamiast. Obie drużyny spotykają się w półfinale Liga Narodów UEFA nad sobą. Możesz przeczytać tutaj, jak Francja vs Belgia jest na żywo w telewizji i audycji.

Wszystkie informacje o Finały Ligi NarodówJak posty za to Wniosek i Mecz o trzecie miejsce, także przemiana Jeśli chodzi o te dwie gry, ten artykuł zawiera:

Gdzie w telewizji i na żywo będzie transmitowany mecz Hiszpania – Francja?

Niemcy-Rumunia: Wszystko do transmisji i skład na eliminacje do Mistrzostw Świata

Reprezentacja Niemiec spotkać się w piątek 08.10.2021, do następnej zniżki w Eliminacje do Mistrzostw Świata. trener narodowy Hansi Flick Zaczął z sukcesem od trzech zwycięstw, a teraz dąży do czwartego sukcesu z reprezentacją narodową w eliminacjach z Rumunią.

Przeciw Rumunom stawia Flicka w centrum obrony z profesjonalną Chelsea Antonio Rudigera I Niklas Soleil Z Bayernu Monachium. Więcej informacji na temat możliwego składu Niemiec przeciwko Rumunii znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie możesz oglądać mecz Niemiec na żywo w telewizji i transmisji, możesz znaleźć wszystkie ważne informacje w tym artykule:

READ  „Brak odniesienia”: Brakująca więź między Chrisem Prue a jego synem?

Darmowa telewizja i transmisje na żywo - Gdzie będzie transmitowany międzynarodowy mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata?

Continue Reading

entertainment

Złe wątpliwości Tila Schweigera dotyczące incydentu z Baldwinem: „Rozmyślnie” załadowana broń

Published

on

Til Schweiger skomentował w wywiadzie śmierć fotografki Heleny Hutchins. Alec Baldwin został przypadkowo postrzelony z naładowanego pistoletu.

© Stefan Sauer / Jim Weber / Santa Fe Nowy Meksykanin / AP / dpa

Niemiecki aktor Til Schweiger skrytykował tragiczny wypadek na planie filmu Rust. Miał głębokie współczucie dla Aleca Baldwina, ale na ostrą amunicję nie było tam miejsca.

LOS ANGELES – 57-letni Til Schweiger wie, o czym mówi, kiedy mówi o broni, amunicji i tym podobnych. Jako komisarz „Tatort” Tschiller wystrzelił już z kilku broni drugoplanowych, aw 2009 roku odniósł wielki sukces jako aktor w słynnym na całym świecie „Inglourious Basters”. Wykonawca akcji wyraził się teraz w wywiadzie z zdjęcie w niedzielę Za straszne wydarzenie wokół iz Alekiem Baldwinem, który nieumyślnie zabił fotografa ostrym pistoletem i poważnie zranił reżysera „Rdzy”.

Śmiertelny wypadek na planie „Rust”: Alec Baldwin strzela do fotografa

Do wypadku doszło w czwartek (21 października 2021 r.) w amerykańskim stanie Nowy Meksyk. Śmiertelne strzały padły podczas kręcenia zachodniego filmu Rust, raniąc fotografkę Helenę Hutchins. Reżyser Joel Sousa, 48 lat, który stał za nią, również został ranny. Kula wystrzelona przez aktora Aleca Baldwina trafiła 42-latkę w klatkę piersiową, kopnęła ją w plecy, a następnie trafiła w wyjście. Helikopter ratunkowy przyleciał 30 minut później, ale jakakolwiek pomoc przyszła za późno dla strzelca. Zginęła w drodze do Albuquerque. Sousa mógł w międzyczasie opuścić szpital. Byłem w szoku po wypadku. Teraz nagranie połączenia alarmowego zostało opublikowane.

Til Schweiger: Głębokie współczucie dla Aleca Baldwin

Til Schweiger współczuje Alecowi Baldwinowi. Trudno sobie wyobrazić „jaki ciężar niesie ze sobą teraz”. Jest jednak krytykowany, ponieważ uważa, że ​​„ostra amunicja nie ma nic wspólnego z miejscem strzelaniny”. Powszechną praktyką na planie filmowym jest to, że pistolety filmowe to broń, która była wcześniej używana do ostrej amunicji, a następnie została przerobiona. Til Schweiger jest zdumiony, że taki incydent miał miejsce w Ameryce, kraju broni, ze wszystkich miejsc. Są mistrzowie broni „niezwykle dokładni”. Amerykańskie media podały, że Alec Baldwin (63 l.) nie wiedział nic o amunicji, ponieważ asystent dyrektora dał mu broń i potwierdził, że nie jest uzbrojony. Teraz ustalono osobę odpowiedzialną za bezpieczeństwo broni.

Alec Baldwin rozmawia przez telefon na parkingu przed biurem szeryfa hrabstwa Santa Fe po przesłuchaniu w sprawie incydentu na planie.

© Jim Weber / Santa Fe Nowy Meksykanin / AP / dpa

Alec Baldwin złamał zasady pistoletu: „Nie powinieneś kłaść palca na spuście”

Pomimo ignorancji zaangażowanych osób, Til Schweiger wykazuje niewielkie zrozumienie incydentu, ponieważ „zawsze obowiązują najwyższe środki bezpieczeństwa”. Podczas kręcenia filmu obowiązują pewne zasady dotyczące obchodzenia się z bronią. Nie powinny być one skierowane do ludzi, zawsze należy je omijać. „Nigdy nie powinieneś kłaść palca na spuście” i nie bawić się bronią „chyba że kręcisz scenę”. Alec Baldwin właśnie to zrobił: gdy scena nie spełniła oczekiwań reżysera, miała zostać odtworzona. Baldwin następnie wycelował broń w Sousę i Hutchinsa. Świadkowie powiedzieli, że to żart. Teraz cię zastrzelę – powiedział Baldwin, pociągając za spust.

READ  Prince Damien i DJ MICAR: „To nasz osobisty letni hymn!” - Muzyka

Til Schweiger: Zakładając, że ktoś „celowo włoży tam naboje”

Powstaje wiele przypuszczeń na temat tego, jak mogła nastąpić śmierć fotografa. Jak Til Schweiger stawia tezę: „Jeśli [Alec Baldwin] Dwie osoby zostały ranne, a jedna była zabójcą, więc wydaje się prawdopodobne, że ktoś celowo włożył tam naboje. “Rdza” powinna przygotować broń. Alec Baldwin zaprotestował na swoją niewinność i wyciągnął pierwsze wnioski z incydentu. (ale)

Continue Reading

entertainment

Uroczyste otwarcie w kinie: rozpoczęła się 64. edycja DOK Leipzig

Published

on

DOK Leipzig zostanie pokazany w poniedziałek (25.10.2021) przed około 700 widzami w Leipzig CineStar z międzynarodową premierą filmu Ren wpada do Morza Śródziemnego Został uroczyście otwarty.

Ofer Avnon, reżyser filmu otwierającego, był obecny i przedstawił publiczności dyrektora festiwalu Christophe Terste. Ren wpada do Morza Śródziemnego Opisuje wrażenia izraelskiego filmowca, syna ocalałego z Holokaustu, przebywającego w Niemczech i jego zmianę nastawienia po powrocie do rodzinnego Hajfy.

Moderator Julia Weigl i Christoph Tershte wspólnie poprowadzili wydarzenie.

Na otwarciu dr. Skäde Genk, burmistrz i radny ds. kultury w Lipsku oraz Sebastian Hecht, dyrektor Departamentu Kultury i Turystyki w Ministerstwie Nauki, Kultury i Turystyki Saksonii.

„Dla miasta Lipsk Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych i Animacji jest niezastąpionym wydarzeniem na scenie kulturalnej” – powiedziała dr Jennick w swoim powitaniu. i wysyła potężny sygnał do obecnej i przyszłej kultury filmowej.”

Christoph Terste podziękował Burmistrz Kultury za jej wieloletnie i stałe wsparcie, zwłaszcza podczas pandemii, która nadal stanowi szczególne wyzwanie dla instytucji kulturalnych i festiwali.

Sebastien Hecht podkreślił wkład festiwalu w dyskurs społeczny: „Poprzez program towarzyszący na ten rok DOK Leipzig tworzy przestrzeń do dyskusji, angażowania się w sztukę i narracje filmowe z całego świata. Spoglądając na inne kontynenty i podejmując kwestie polityczne, festiwal poszerza nasze horyzonty i pobudza do myślenia.”

Hecht ogłosił następnie zwycięzcę Nagrody Saskiej, która otrzymała 5000 euro, za najlepszy projekt filmu dokumentalnego reżyserki. Irański reżyser Sarvanaz Alambeji zdobył nagrodę za swój projekt złamany kwiat. Nagrodę przekazuje Ministerstwo Nauki, Kultury i Turystyki Saksonii. Do nagrody kwalifikowały się projekty kobiet-dyrektorów wybranych do DOK Co-Pro Marketplace.

Sarvanaz Alambeji będzie z złamany kwiat Przedstawia młodą kobietę z Afganistanu, która wbrew ojcowskiemu sprzeciwowi ojca chce zostać graczem Muay Thai. Jurorzy Fatma Abdollahian i Natalia Emaze postanowili przyznać nagrodę przed festiwalem i pochwalili projekt: „Chcemy nagrodzić filmowca, który jest zaangażowany w swoją pracę i nie boi się podejmować ryzyka”. . Twój wielowarstwowy projekt sugeruje mocny film, który łączy bardzo aktualny temat z osobistą historią”.

READ  Zdobyła Niemiecką Nagrodę Książkową za powieść #metoo

Christoph Terste podziękował Barbarze Kleich, Sekretarz Stanu ds. Kultury i Turystyki, Sebastianowi Hechtowi i saksońskiemu Ministerstwu Nauki, Kultury i Turystyki za ich zaangażowanie: „Dorobek nadal jest trudniej dostępny dla kobiet na całym świecie niż dla mężczyzn. , cena SMWK jest ważnym sygnałem, zgodnym z polityką troski DOK Leipzig o równouprawnienie płci w konkursach”.

Terhechte następnie zaprezentował holenderskiemu reżyserowi Vincentowi Monnikendamowi Silver Dove za film Matka Dao, ŻółwiopodobnaKto otrzymał nagrodę w 1995 roku. Statuetka nie dotarła do reżysera pocztą, a po 26 latach nagrodę można teraz sfabrykować w lokalizacji w Lipsku. Film można zobaczyć w cyklu „Re-Visionen”, w którym DOK Leipzig patrzy na historię swoich festiwali ze współczesnej perspektywy.

Równolegle z ceremonią otwarcia w CineStar 8 Can Ren wpada do Morza Śródziemnego Jest on pokazany we wschodniej hali Dworca Centralnego w Lipsku. Tam też Avon i Christophe Tersti opowiedzieli o filmie przed publicznością.

Wieczorem 24 października amerykańska aktorka filmowa Shelley Silver zaprezentowała pracę z tegorocznego programu z projektem „Hello Du!” Instalacja wideo, sponsorowana przez Konsulat Generalny USA w Lipsku, będzie pokazywana na zewnątrz Muzeum Sztuk Pięknych (MdbK) codziennie od 17:00 do 22:00 przez cały tydzień trwania festiwalu.

DOK Leipzig zaprezentuje do niedzieli (31 października) w dziewięciu różnych miejscach w Lipsku około 170 filmów i literatury faktu z 44 krajów, w tym 37 światowych i 13 międzynarodowych. Pałac Reginy we wschodnim Lipsku będzie tam po raz pierwszy. W tym roku DOK Leipzig ponownie pokaże kilka filmów z bezpłatnym wstępem w Holu Wschodnim Dworca Głównego oraz w Instytucie Polskim.

Złote Gołębie i inne nagrody festiwalowe zostaną wręczone w sobotę 30 października 2021 roku w ramach ceremonii wręczenia nagród.

Przepisy 3G dotyczące ochrony przed Covid-19 mają zastosowanie do wszystkich wydarzeń publicznych podczas tygodnia festiwalowego. Odwiedzający w wieku od 12 lat potrzebują dowodu, że otrzymali szczepienie lub wyzdrowieli z choroby. Alternatywnie, wpis jest możliwy z codziennym negatywnym testem z oficjalnego centrum egzaminacyjnego (bez autotestów). Wyjątkiem jest impreza inauguracyjna w CineStar oraz występy w Instytucie Polskim, do których dostęp mają tylko osoby zaszczepione i czyste. Ochrona ust i nosa jest obowiązkowa na wszystkich terenach imprezy aż do siedzenia.

READ  Recenzja DVD od jakiegoś czasu nie była na koncercie - piątek

Więcej informacji o programie festiwalu można znaleźć tutaj:
Doc Lipsk 2021

Continue Reading

Trending