Connect with us

entertainment

Błąd podczas wyświetlania ProSieben „Dueling Around the World” — anulowane

Published

on

Joko Winterscheidt był odpowiedzialny za upadek Duel um die Welt.Zdjęcie: zrzut ekranu / ProSieben

„Duel Around the World – Team Goku vs. Team Class” rozpoczął swój dziewiąty sezon od 4 grudnia na ProSieben. W ostatnim dotychczas odcinku Klaas Heufer-Umlauf pokonał swojego przyjaciela, a na początku nowego show zaprezentował się także jako wielki mistrz świata, w tym Take that performance. Teraz chodziło o obronę tytułu i szybko pojawiły się rażące problemy, z których część była odpowiedzialna za Goku Winterscheidta. Ale w serialu nie powinno to być tylko jednym błędem.

Najpierw Goku wymyśla zlecenie dla raperki Fanta 4, Michy Beck. Raper musiał pojechać do Chorwacji i początkowo nakręcić kilka scen w stylu popularnego Tenetu. Ale dla Mishi samo zadanie było zbyt małe, by zagrażało życiu.

Klaas Hofer Umlauf, Janine Michelsen i Joko Winterscheidt "Pojedynki na całym świecie".

Klaas Hofer Umlauf, Janine Michelsen i Joko Winterscheidt w „Pojedynku na całym świecie”.Zdjęcie: ProSieben / Benedikt Müller

Misja Mitchie Beck „Pojedynek na całym świecie” musi zostać odwołana.

Po kilku początkowych potyczkach Michi została zabrana do kilkumetrowej dziury w ziemi w Chorwacji. Zadanie: wskoczyć do dziury na linie w taki sposób, aby wyglądała, jakby wyszła z dziury, gdy biegniesz nią do tyłu.

ProSieben często demonstruje obecność zespołu ochrony w celu zapewnienia fizycznego bezpieczeństwa kandydatów. Tutaj również był obecny ekspert od kaskaderów – a zadanie musi najpierw zostać przetestowane z torbą i manekinem, zanim zostanie wykonane. Konstrukcja liny, którą miała być zabezpieczona Michi, pozostawiała niepokojąco niepewne wrażenie.

Michi Beck sprawdza dziurę w ziemi, do której musi wskoczyć.

Michi Beck sprawdza dziurę w ziemi, do której musi wskoczyć.Zdjęcie: zrzut ekranu / ProSieben

Worek testowy w końcu zerwał przewód. Nie jest to dobry znak do wykonania sztuczki. Ekspert kaskaderski Daniel skomentował tylko, że należy „sprawdzić, co jest nie tak”. W tym momencie Mishi był już bardziej zaniepokojony: „Przez cały czas myślałem, że chcą mnie oszukać. Ale potem zauważyłem, że coś poszło nie tak. Gówno już się działo”.

Kiedy lina zerwała się również z manekinem, ekspert ruchu potwierdził pojawiające się złe podejrzenia: „Nie wiem, co powiedzieć, musimy to sprawdzić jeszcze raz. Po tej plaży musimy anulować cały numer”.

Goku szybko powiedział o swoim czynie, przyznając, że „wiele poszło nie tak”, co „nie powinno pójść źle”. Problem polegał zatem na tym, że oferta musiała znajdować się wokół punktu przekątnego, który Mitchie Beck zarobiłby, przechodząc misję Klaasa. Jednak Goku nie chciał mu na to pozwolić. Uzasadniony wniosek Michi po zniesionym wyzwaniu:

Michi Beck At "Pojedynki na całym świecie".

Michy Beck, „Pojedynki na całym świecie”.Zdjęcie: zrzut ekranu / ProSieben

W nadchodzącym sezonie gwiazda muzyki ma dostać nową pracę, ale klip okazał się bardzo niezadowalający dla wszystkich zaangażowanych, w tym publiczności. W studiu trwała debata o trudno dostępnym punkcie kraju. Klass znalazła jasne słowa: „Czy wystawiamy tę śmieszną sztukę, udając trochę głupich i udając, że nie warto?”

Następnie rozwiązanie było gotowe dla moderatorki Janine Michelsen: Per Podanie Publiczność musi głosować, czy Mitchie Beck zasłużył na ten punkt, mimo że nie mógł wykonać zagrażającego życiu zadania. Jednak użytkownicy Twittera niekoniecznie byli zadowoleni z tego podejścia, a niektórzy podejrzewali, że wyzwanie było tak niesprawiedliwe, że widzowie pobrali aplikację:

Następnie Michelsen poczynił ważne spostrzeżenie: „Dla ludzi, którzy nie byli nadmiernie zszokowani telewizorem, to był test. Wprowadziliśmy nasze środki ostrożności, więc sprawdzamy rzeczy. W tym przypadku nie zadziałały”. 83 proc. publiczności przyznało Michy Beckowi punkt po zakończeniu głosowania.

Nikita Thompson staje przed samobójczym wyzwaniem

Po tym, jak Joko wygrał grę studyjną, w której dwie twarze telewizyjne musiały wypić jak najwięcej wody z niezwykle dużych statków, kolejne wyzwanie było kontynuowane. Tancerka Nikita Thompson została adoptowana przez Klass Meksyk Wysłałem.

Tam miała wykonać skok spadochronowy z boku na bok, ale w skoku odpaliła spadochron z pistoletu na flary. Klass komentuje tę bardzo delikatną kwestię:

„Przeszukałem moje paskudne zdolności i wyciągnąłem to zadanie”.

Goku zgodził się: „Całe to zadanie jest nieproporcjonalne”. – Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że Nikita nigdy nie skakał na spadochronach i był to pierwszy raz, kiedy dwie osoby robiły ten wyczyn jednocześnie.

Nikita Thompson wykazał się odwagą w skokach spadochronowych.

Nikita Thompson wykazał się odwagą w skokach spadochronowych.Zdjęcie: zrzut ekranu / ProSieben

Niewiele myśląc, Nichiata już przyjął wyzwanie, ku wielkiemu zdumieniu zespołu. Nawet akrobatka, która wyjaśniła jej procedurę, kazała koleżance wykonać skok. Ale tutaj też niektóre rzeczy nie powinny na razie zadziałać. W powietrzu 41-latek wycelował w spadochron, ale spadochron się nie zapalił. Użyty lekki pistolet był za mały.

READ  Porady kulturalne: wydarzenia od 3 do 5 września we Frankfurcie nad Odrą

Praca miała się skończyć po prostu próbami, ale Nikita wykazał się dużą odwagą i chciał powtórzyć trik. Dodatkowo, uzbrojony w piłki tenisowe wypełnione czarnym prochem, w końcu udało mi się podpalić spadochron akrobatą. „Jeśli coś zrobię, chcę to zrobić dobrze”Instruktorka tańca podkreśliła i zdobyła wiele szacunku dla moderatorów:

„Nie przychodzi mi do głowy ktoś, kto mógłby to zrobić i odważyłby się to zrobić”.

Nikita Thompson zdołał odpalić spadochron w drugiej próbie.

Nikita Thompson zdołał odpalić spadochron w drugiej próbie.Zdjęcie: zrzut ekranu / ProSieben

Lucy Djakovska od razu chciała znów rywalizować

Po kolejnej grze studyjnej następna została piosenkarka Lucy Djakovska Szwecja Wysłałem. Tam początkowo myślała, że ​​dzieli się lokalnym przysmakiem, czyli sfermentowaną rybą, z jednym z miejscowych Dla mnie Powinien jeść. Byłoby to jednak zbyt łatwe na Pojedynek na całym świecie.

W samochodzie, w którym zjedzono rybę, Lucy również musiała wjechać do dołu lodowego i pozwolono jej wynurzyć się ponownie tylko wtedy, gdy była całkowicie wypełniona wodą. To jest lodowaty grobowiec.– powiedział Klass z zewnątrz. – Tylko jeśli ci się nie uda – dodał Goku Bloos.

Lucy Djakovska wychodzi z samochodu do lodowatej wody.

Lucy Djakovska wychodzi z samochodu do lodowatej wody.Zdjęcie: zrzut ekranu / ProSieben

Ale nawet po ciężkiej kolizji i początkowych trudnościach z rozbiciem przedniej szyby, Lucy w końcu udało się wydostać z auta. „Radość po tym doświadczeniu jest nie do opisania. Byłam z siebie taka dumna, bo pokonałam siebie”Wokalista powiedział z dumą. I podobnie jak Nikita była tak zainspirowana, że ​​Lucy chciała od razu ponownie wykonać tę pracę.

Wkrótce pojawiły się podobieństwa do starego odcinka „Duel um die Welt”, w którym również występowała woda lodowa: W tym czasie Klass bał się pływać z jednej lodowej dziury do drugiej. W porównaniu z wyzwaniem Lucy było to kiepskie osiągnięcie.

Axel Stein ein Deja-vu . hat

Axel Stein po raz drugi został nominowany do grona celebrytów. Claes już zlecił mu misję, która musiała zostać odwołana. W tym czasie miał zostać zastrzelony z najmniejszej broni na świecie. Nie stało się to w ostatniej chwili, ale Axel był gotowy.

Teraz wróciła w to samo miejsce w Liechtensteinie, gdzie tym razem miał zostać zastrzelony „legalnie” czterema miotaczami ognia przez 45 sekund, zawinięty w ciasto „jak knedle”. Aktor początkowo sceptycznie mówił o tym zadaniu:

Jeden ekspert zgodził się również: „Więc jeśli masz coś życie Połóż się, połóż się.” Jeśli ciasto zostanie przekłute do środka, to płomienie dosłownie „spalają mięso z kości”. Jest tylko jeden haczyk Historia Co więcej, bo przewracanie i przykrywanie nim ciasta powinno zająć tylko 20 minut. Koordynator kaskaderów w końcu wydał ostrzeżenie, że procedura zagraża życiu i po prostu nie należy jej kopiować. Axel Stein przyjął wyzwanie pomimo ostrzeżenia.

Goku podkreślił również po raz kolejny, że w żadnym wypadku nie należy kopiować misji, Axel ze swojej strony zdołał wstać ze zwęglonego ciasta „jak chleb z wydrążonego patyka”.

Axel Stein pozwolił, by został zastrzelony przez miotacze ognia.

Axel Stein pozwolił, by został zastrzelony przez miotacze ognia.Zdjęcie: zrzut ekranu / ProSieben

Gwiazdy błyszczą dzielnie, Goku i Klass dostają lekkie gry telewizyjne

Choć zadanie Axela nie było łatwe, po odcinku odniosło się wrażenie, że Kobiety W „Duel um die Welt” jest wyraźnie odważniejsza i nie waha się ani chwili.

Stało się to jeszcze bardziej widoczne w innych grach studia, ponieważ kiedy Joko i Klaas musieli wrzucać rzeczy do kabrioletu na przykład z balkonu, Joko miał problemy z graniem, ponieważ miał wielki lęk wysokości. Jenine Michaelsen również zauważyła po klipie Lucy: – Lucy, w tym momencie wszyscy zdejmujemy czapki. To była inna kobieta, która naprawdę dobrze sobie poradziła.

Claes zwyciężył pod koniec występu.

Claes zwyciężył pod koniec występu.Zdjęcie: zrzut ekranu / Prospain

Klass wygrywa show brutalną siłą

W finale skrzynia z kluczem miała zostać przyniesiona z wysokiego słupa po trofeum w gablocie. Po tym, jak cały projekt trwał wiecznie, Klass szybko zdobył kamień i naprawił problem z rudą przemoc. Transmisja trwała całe dziesięć minut, więc Janine zrezygnowała z podejścia. „Nie chcę w ten sposób wygrywać”.Ale to nie ma znaczenia, powiedział Goku w tle. Klass nadal jest mistrzem świata.

(cfl)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Najlepsze dzisiejsze programy telewizyjne: „Doskonała kolacja” i „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część pierwsza”

Published

on

Szukasz wskazówek na poniedziałkowy program? Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze rekomendacje z programu telewizyjnego. Niezależnie od tego, czy jest to reality show, czy pojedynek kulinarny: tutaj znajdziesz przegląd naprawdę wartościowych programów telewizyjnych. jego praca!

Wskazówki telewizyjne dla Ciebie dzisiaj na news.de
Zdjęcie: Adobestock/Jenko Ataman

Dzięki wskazówkom dzisiejszego programu z news.de jesteś dziś dobrze poinformowany, czy jest to pojedynek kulinarny, czy reality show: po raz kolejny znaleźliśmy dla Ciebie cztery ekscytujące programy z programu telewizyjnego, abyś mógł oglądać najlepsze tylko z tych dwóch. Znani aktorzy i aktorki, tacy jak Marceline Raydan Ivins i Bob McCarron, czekają na Ciebie. Znajdź programy, których na pewno nie możesz dziś przegapić dzięki rekomendacjom telewizyjnym z news.de.

Ciesz się programami HD — dzięki Sky

Pojedynek kulinarny: „The Perfect Dinner” (19:00 na Vox)

Pięciu kucharzy-amatorów z jednego miasta zaprasza do swojego domu i serwuje trzydaniowe menu. Cały wieczór oceniają uczestnicy: czy stół jest pięknie udekorowany, dobór dań harmonijny, a obsługa uprzejma?.

Ten kulinarny pojedynek Lis Zajmuje 75 minut.

Reality Show: „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część 1” z Bobem McCarronem (22:15 w RTL)

Wreszcie znowu gorączka dżungli w ciepłych regionach! Z RPA zaczyna się „Jestem celebrytą – zabierz mnie stąd!” W piętnastolecie sezonu. Nominowanym jak zwykle towarzyszyć będą mediatorzy Sonya Zittlow i Daniel Hartwich. Również D Bob powraca i przygotuje gwiazdy na Próby Dżungli. Kto zostanie królem lub królową dżungli w 2022 roku?

Ten reality show z Bobem McCarronem w roli głównej RTL Zajmuje 55 minut.

Dokumentacja: „Nigdy nie było miłości” (22:30, 3 soboty)

Dokument opowiada historię niesamowitej, ale prawdziwej miłości oficera SS do żydowskiego więźnia, która zaczyna się w Auschwitz, a kończy 30 lat później w wiedeńskiej sali sądowej. Helena Citron była jedną z pierwszych tysięcy kobiet deportowanych do Auschwitz, Franz Wansch młody oficer SS znany w obozie ze swojego brutalnego zachowania. Helena szybko znajduje w nim pocieszenie i ochronę, ponieważ zakochuje się w jej pięknym, śpiewającym głosie. I musi mu w kółko śpiewać piosenkę: „To nigdy nie była miłość”.

READ  Dieter Bohlen ogłosił nową pracę w telewizji – to zaskakujące

Te dokumenty na 3sob Zajmuje 80 minut.

Dokumentacja: „Marceline. Woman. Century” z Marceline Loridan Ivins i Joris Ivins (23:50 w sobotę 3rd)

Bezczelna i ognista, ruda na jej dzikich włosach wciąż błyszczy w wieku 90 lat: Ocalała z obozu koncentracyjnego i pisarka Marceline Loridan Evins była tak żywa, że ​​nie wydawała się pomnikiem. Urodzona w Paryżu jako Marceline Rosenberg, w wieku piętnastu lat została deportowana z ojcem do okupowanej przez Niemców Polski. On jest Auschwitz, ona Birkenau. Swoją powieścią „Ona nie wróciła” utrzymywała przy życiu jego pamięć.

Dokument Cordelii Dvorak przedstawia Marceline Loridan Ivins jako siebie i Jorisa Ivinsa obiecującego sobie 75 minut rozrywki.

Jeśli szukasz ekscytujących filmów, seriali lub innych programów sportowych w programie telewizyjnym, znajdziesz je w naszym dziale wiadomości Wiele rekomendacji telewizyjnych.

Do stworzenia tego artykułu wykorzystano dane z programu telewizyjnego z grupy medialnej FUNKE. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, prosimy o kontakt z [email protected]

Śledź News.de już na Portal społecznościowy Facebook i youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, ekscytujące informacje o swoich ulubionych gwiazdach i bezpośrednią linię redaktora.

ROJ / news.de

Continue Reading

entertainment

Jungle Camp 2022: Skandal w „Spotkaniu Jungle Stars” – TV – Jungle Camp

Published

on

Było jasne, że to nie będzie pokojowe!

W niedzielny wieczór odbyła się premiera RTL „Spotkanie klas z Gwiazdami Dżungli – Rozpakowujemy!” Znane, ponieważ nagranie faktycznie doprowadziło do dramatu: najbardziej spiczasty język i dżungla IBES w 2004 roku, Desirée Nick (65), upadł podczas kręcenia filmu i musiał iść do szpitala.

Więc jeśli serial wysadzi twojego złego Nicka, strzeż się. Aktorka Katie Karenbauer, lat 59, która uciekła w środku spotkania w klasie buszu i wyszła ze studia, prawdopodobnie też tak myślała.


Urocza, hałaśliwa gospodarz Olivia Jones ze swoimi gośćmi, którzy wszyscy przybyli na zjazd klasowy w stonowanych barwach. Tylny rząd (od lewej): Dolly Buster, Georgina Fleur, Katie Karenbauer, Mariella Arens, Thomas Robrath i Torsten Legat. W pierwszym rzędzie (od lewej): Jürgen Melsky, Melanie Muller, prezenterka Olivia Jones, Danny Buechner, Joy Heindel, Menderes Bagji i Sarah Knabek Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Co się stało?

Znakomita grupa byłych Forest Stars była właściwie dość spokojna. Menderes Bağcı (37 l.) był asystentem moderatora Olivia Jones (52 l.), Thorsten Legat (53 l.) przywiózł ze sobą zaskakującą część „Kasalla”, a Królowa Dżungli z 2014 r., Melanie Müller (33 l.), była w dobrym humorze.

Kiedy Olivia zapytała ją: „Odkąd się widzieliśmy, co zrobiłeś?” Melanie odpowiedziała po prostu: „Rozwód. Rozwód”.

W każdym razie wycieczka była zaskakująco cicha, chociaż nikt wcześniej nie dowiedział się, kto został zaproszony na „zjazd klasowy”. Jednak Legat był przerażony, że na dywanie może nagle znaleźć się dawna koleżanka z lasu: Helena Forrest (47 l.).

Grawerowane: „Nie mogę. Mam opryszczkę na wardze”. Dla Melanie Muller było również jasne: „Czy możesz też powiedzieć, kogo nie możesz się doczekać? Sarah Knabeck. Nie byłabym z tego zadowolona”.

Ale ani śladu po tych dwojgach – trasa pozostała zaskakująco harmonijna. Olivia Jones prawie się trochę znudziła: „Wszyscy się kochacie, prawda?”


Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)

Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

To w ogóle nie pasuje do obozu w buszu, więc Jones był zachwycony, gdy nagle zadzwonił dzwonek do drzwi: „Moja niespodzianka. Teraz proszę się na coś przygotować!” I nagle w pokoju znalazła się Sarah Knabeck (35 l.).

Stanęła przed wszystkimi innymi kandydatami i zaczęła z mikrofonem napisaną przez siebie piosenkę rapową: „Pozostanę leśną gwiazdą, bez względu na to, co mówią inni!”

Między nimi była trochę zdezorientowana, a Melanie Muller nie mogła w to uwierzyć: „O mój Boże!” Pozdrowienia były wtedy w połowie przyjazne. Nawet Katie Karenbauer, lat 59, została przytulona, ​​chociaż ogromny Zoff z Sarah i jej kolegami z obozu w legendarnym sezonie 2011 pozostaje niezapomniany.


Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah Knappik

Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah KnappikZdjęcie: RTL/Frank W. Humble

W tamtym czasie wszyscy prosili ją, by opuściła obóz, a ona założyła, że ​​gwiazda boysbandu Jay Khan (39) był dramatem miłosnym, w końcu przerwała występ z irytacją.

Po ponownym pokazaniu zdjęć z tamtych czasów, Sarah z dumą stwierdziła podczas trasy „Class Reunion”: „Jestem jedynym, który miał jaja i oddał swoje pieniądze!”

Katie nie była już w nastroju na życzliwość, odpowiedziała: „Po tym zarobiłeś dużo pieniędzy, kochanie!” I nagle wybuchła jedenaście lat później – Katie Karenbauer zaczęła mówić: „Nagle beczka podniosła się i powiedziała coś o nas obu, co nie było prawdą. Pani powiedziała wtedy, że jedna z nich lubi stopy, a ja jestem pijany koniakiem, koniaku nie piję!”


Nie wyglądaj na zbyt podekscytowanego: Menderes, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)

Nie wyglądaj zbyt namiętnie: Menderes Bagci, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Sama Sarah chciała całkowicie opuścić tę historię, twierdząc: „Nie chcę już schodzić do tego poziomu”.

Po tym zdaniu Katie zerwała się i wyszła ze studia: „Przepraszam”. Pozostali się nią zaopiekowali, nawet Olivia Jones była trochę zszokowana: „Czy to nie takie szalone, jak Katie wciąż jest zdenerwowana?”

Stała teraz przed willą i protestowała: „Zarobiłam pieniądze będąc ofiarą. Wszyscy jesteśmy złymi facetami. Siedzę tam, nie lubię słuchać kłamstw. Kiedy skończysz z Sarah, ja chętnie wrócę.”

Sarah pozostała zrelaksowana i powiedziała tylko: „Musisz w pewnym momencie zrezygnować”. Niedługo później Katie Karenbauer wróciła do studia z Sarah Knabeck bez komentarza.

READ  TV Park: Kiwi nie może już tego ukrywać - „Czy zauważyłeś?”
Continue Reading

entertainment

Poważne zarzuty wobec rodziny Williego Herrena

Published

on

Celebryci właśnie przenieśli się do obozu w dżungli, ale tajemnice dotyczące ogniska zostały już ujawnione. Jasmine Heirin rzuca światło na przerażające szczegóły swojego życia z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną.

Zmarł 20 kwietnia Willie Śledź Całkowicie nieoczekiwane w wieku zaledwie 45 lat. śmierć „LindenstrasseGwiazdy były ogromną stratą, zwłaszcza dla jego żony Jasmine Heeren, która zmaga się z tym do dziś, jednak po dziewięciu miesiącach odważyła się podjąć jedno z największych wyzwań na niemieckiej scenie telewizyjnej: „Gwiazda – weź mnie stąd! „

W piątek 43-latek przeprowadził się do RTL z dziesięcioma innymi celebrytamiobóz w dżungli – Drugiego dnia ujawniła swój związek z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną. Krótko przed jego śmiercią nie mieszkają już razem, ale „nigdy się nie rozstaliśmy”, wyjaśniła teraz Jasmine i ujawniła: „Kłamaliśmy”. Powód: rodzina Willisów.

Jasmine i Willie Hearn: Para jest małżeństwem od 2018 roku. (Źródło: IMAGO / Future Image)

Żadne z nich nie chciało się zerwać, ale „pewne rzeczy się wydarzyły i po prostu chciałem zostać sam” – powiedział piosenkarz. „Zawsze byli ludzie, którzy próbowali nas zerwać, ponieważ podobno to moja wina, że ​​Willie brał jakieś substancje”.

Nie tylko grożono jej, gdy jej mąż przebywał za granicą w programie telewizyjnym, ale także została fizycznie zaatakowana. „Kilka osób mnie pobiło. Zabrano mnie do mieszkania pod pretekstem, a potem mnie pobili” – powiedziała Yasmin, podnosząc poważne zarzuty wobec krewnych zmarłego męża.

„Jestem tutaj, aby zacząć od nowa”

43-latka powiedziała, że ​​nie potrafi wymienić żadnego przed kamerami, ale było to trzech członków rodziny. Resztę opowiedziała policja. W każdym razie, ze względu na ciągłe zagrożenie, ona i jej mąż sformułowali plan skierowania rodziny w złym kierunku: „Powiedział, że mam pomysł: idź do adwokata rozwodowego, zabierz ich ze sobą, pomyślą, że jesteśmy rozdzielony.”

READ  Dieter Bohlen ogłosił nową pracę w telewizji – to zaskakujące

Ich zgoda: kiedy wszystko się uspokoiło, chcieli razem uciec. Ale potem zmarł Willie Hearn. „To była moja wielka miłość,” powiedziała Jasmine ze łzami. „Wciąż bardzo mnie to boli, ale bardzo się staram się tego pozbyć.” Piosenkarka powiedziała, że ​​nie chce rozmawiać na ten temat, bo jestem tu, żeby zacząć wszystko od nowa.

Continue Reading

Trending