Connect with us

Tech

Najlepsze oferty technologiczne firm Apple, Samsung i Bose

Published

on

Rozpoczęcie strzału z broni palnej o północy: Prime Day 2021 rozpoczyna się na Amazon. Czekamy na niekończące się oferty i duże rabaty dziś i jutro and Dwudniowa impreza zakupowa. Oferujemy najlepsze oferty technologiczne.

Nowy telewizor, telefon komórkowy, tablet lub konsola do gier: Wielu klientów czeka na Prime Day ze swoimi wymaganiami technicznymi, aby zaoszczędzić prawdziwe pieniądze. Dobra decyzja, ponieważ znaleźliśmy prawdziwe oferty technologiczne. To jest nasza atrakcja Apple iPhone 12 mini I smartwatch, który wygrał test Apple Watch Series 6. Także to Samsung Galaxy Tab A7 Dostępne w Prime Day za jedyne 139 €. Te i inne oferty technologiczne przedstawimy Państwu szczegółowo.

Najlepsze oferty technologiczne w tej chwili

Top 8: Najlepsze oferty ze wszystkich dziedzin technologii

 • Tablet Microsoft Surface Pro 7 Z 128 GB pamięci w kolorze platynowej szarości za 664,05 euro zamiast 1049 euro.
 • Telewizor Samsung QLED 4K Q60T 55 cali za 569 euro. Możesz zaoszczędzić ponad 80 euro. Smart TV jeszcze nigdy nie był tak tani!
 • Nowy komputer typu Tablet Fire HD 10 z amazon vs. 149,99 EUR 79,99 euro. Dziś możesz zaoszczędzić 47 procent na RRP. Model nigdy nie był tani!
 • Słuchawki Sennheiser HD 450BT Niska cena za jedyne 179,00 EUR 94,05 euro obniżone. Urządzenie nauszne przekonuje wysoką jakością dźwięku, aktywną redukcją szumów nawet w hałaśliwym otoczeniu i nawet 30 godzinami pracy na baterii.
 • Inteligentne sterowanie ogrzewaniem w najlepszej cenie: inteligentny termostat płynu chłodzącego tado W podwójnym opakowaniu jest tańszy niż kiedykolwiek i łatwy do samodzielnego montażu.
 • Fire TV Stick TV Połowa ceny: po prostu uaktualnij swój telewizor i oglądaj ulubione seriale i biblioteki multimediów za pomocą Amazon Fire TV Streaming Stick.
 • Amazon Echo Dot Za mniej niż 25 euro – inteligentny głośnik z Alexą i bogatym dźwiękiem nigdy nie był tani.
READ  Użytkownicy Apple mogą przestać udostępniać dane

Najlepsze oferty Samsunga w skrócie

Telewizory, smartfony i głośniki należą do najpopularniejszych urządzeń firmy Samsung. W Prime Day będziesz miał możliwość uzyskania dostępu do najnowocześniejszych technologii i konkurencyjnych produktów w korzystnych cenach. Podsumowaliśmy dla Ciebie dzisiejsze najlepsze oferty Samsunga:

Smartfony i tablety w standardowych cenach

Smartfony i tablety są idealnym towarzyszem w podróży, a urządzenia przenośne są szczególnie praktyczne wieczorem na kanapie. Amazon przygotował szczególnie tanie oferty na Prime Day.

 • Huawei MatePad T 10s Dostępne już dziś w standardowej cenie 199 € 129 euro. W innych sklepach płacisz co najmniej 15 euro.
 • Motorola Moto G10 Dziś tylko 25% taniej 149,99 EUR 112,99 euro. Ma 6,5-calowy ekran, 64 GB i 48-megapikselowy aparat. Było tak tanio, jak jest dzisiaj Początkujący smartfon Wycięcie nr.

Telewizory i laptopy już w sprzedaży

Dzięki dużym i wysokiej jakości telewizorom możesz intensywniej oglądać filmy i seriale. Jednak większe modele są często droższe. W samą porę na Prime Day Amazon bagatelizuje popularne telewizory Philips, Sony czy LG.

Najlepsze oferty na głośniki i słuchawki

Muzyka jest idealnym akompaniamentem do udanego dnia – czy to przy grillu, w ogrodzie czy na plaży. Kup teraz głośniki i słuchawki po obniżonej cenie od znanych marek, takich jak Sennheiser i Samsung w Amazon Prime Day 2021.

Najlepsze oferty gier na Amazon Prime Day można znaleźć na spieletipps.de.

Oferty Prime Day z innych regionów Jestem twój bar w t-online: Szukamy dla Ciebie najlepszych ofert i sprawdzamy ceny. Bądź na bieżąco i sprawdź później.

Zaoszczędź pieniądze i uzyskaj dodatkowe korzyści dzięki tym sztuczkom

 • książki audior – Członkowie Amazon Prime, którzy są również nowymi klientami Audible, mają szansę zaoszczędzić 70 procent przez sześć miesięcy. Płacisz tylko 2,95 EUR. słyszalne na W każdej chwili można ją anulować.
 • Marki Amazon – Przyjmowanie klientów Rabat do 20 procent Na wybranych markach Amazon, w tym produktach domowych i elektronicznych, artykułach sportowych AmazonBasics, Umi i Eono, drogerii i produktach higieny osobistej Solimo oraz przekąskach Happy Belly.
READ  Block Party oferuje bezpłatną 10-dniową wersję próbną, aby uruchomić Knockout City • Nintendo Connect

W ten sposób znajdujemy najlepsze oferty technologiczne na Prime Day 2021

Naszym celem jest znalezienie dla Ciebie najlepszych ofert. Przy wyborze produktów zwracamy uwagę na aktualne najtańsze ceny, dobre recenzje i różne wyniki testów. Wybieramy nasze najlepsze oferty według najlepszych cen i badamy niezależnie i bez prowizji. Porównujemy ceny w dużych sklepach internetowych, dzięki czemu możemy określić dla Ciebie realne oszczędności i ocenić ofertę.

W przypadku produktów sprzedawanych za pośrednictwem tej witryny t-online otrzymuje prowizję od sprzedawcy. Jako kupujący nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Za czarną dziurą: naukowcy potwierdzają przewidywania Einsteina

Published

on

Czarne dziury zaginają czasoprzestrzeń tak bardzo, że praktycznie możemy się wokół nich rozejrzeć. To, co kiedyś obliczył Albert Einstein, może teraz zmierzyć amerykańscy astronomowie.

Astronomowie ze Stanford University mają przewidywania ogólnej teorii względności z Albert Einstein zostało potwierdzone. Według raportu naukowców pod kierunkiem Dana Wilkinsa w czasopiśmie Nature, byli w stanie użyć dwóch satelitów do pomiaru promieni rentgenowskich, które zostały wystrzelone bezpośrednio za czarną dziurą.

Według Einsteina jest to możliwe, ponieważ intensywna grawitacja obiektu zniekształca czasoprzestrzeń do tego stopnia, że ​​nawet obszary znajdujące się za nią stają się widoczne. To wcześniejsze założenie teoretyczne zostało teraz po raz pierwszy potwierdzone pomiarami, pisze czasopismo naukowe „Spectrum”.

W tym celu w styczniu 2020 r. naukowcy skierowali teleskopy rentgenowskie NuSTAR13 i XMM-Newton na supermasywną czarną dziurę w galaktyce „I Zwicky 18” oddalonej o około 59 milionów lat świetlnych. Teleskopy zarejestrowały błyski promieniowania rentgenowskiego, które powstały w bezpośrednim sąsiedztwie czarnej dziury i zostały odbite przez tak zwany dysk akrecyjny. Zniekształcona długość fali odbitego błysku światła potwierdziła badaczom, że rzeczywiście spojrzeli poza czarną dziurę.

READ  Apple Director: AirPods mogą stać się monitorami zdrowia
Continue Reading

Tech

Naukowcy sprawiają, że woda jest metaliczna — eksperyment daje elektrony bez wody i przewodnictwo — bez wysokiego ciśnienia

Published

on

Cudowna przemiana: Naukowcy po raz pierwszy podali mineralne właściwości wody – bez wysokiego ciśnienia iw temperaturze pokojowej. Udało się to osiągnąć dzięki niezwykłej sztuczce: pozwalają one na kondensację pary wodnej na kropli ciekłych metali alkalicznych w próżni. Migracja elektronów z metalu dała cienką warstwę przewodności wody i wygląd metalu na krótki czas: kropla nabrała złotego połysku.

Metale mają dobrą przewodność dzięki Niepozycyjne elektrony zewnętrzne Może swobodnie poruszać się w sieci atomowej. Inaczej jest w przypadku wody destylowanej: ponieważ zewnętrzne elektrony atomów pozostają silnie związane, czysta woda jest prawie doskonałym izolatorem. Aby była przewodząca, a więc metaliczna, należy mocno ścisnąć cząsteczki wody. Wyższe ciśnienie powoduje, że orbity skrajnych elektronów schodzą się razem, tak że nakładają się na siebie. Ze względu na wzrost gęstości elektronowej, niektóre elektrony stają się ruchome, a tym samym umożliwiają przepływ prądu.

Jednak problem: „W przypadku czystej wody wymagane do tego ciśnienie szacuje się na 48 megabarów – przekracza to nasze obecne możliwości eksperymentalne i może wystąpić tylko w jądrach planet lub dużych gwiazd” – wyjaśnia Philip Mason z Czeska Akademia Nauk w Pradze i współpracownicy. W rzeczywistości istnieją dowody na to, że wodór, hel i prawdopodobnie również woda water Wewnątrz Jowisza Może być metaliczny.

Minerały alkaliczne i woda – delikatna mieszanka

Ale jest inny sposób, co naukowcy demonstrują teraz w eksperymencie. Punktem wyjścia do tego był pomysł, że gęstość elektronów w wodzie można również zwiększyć poprzez domieszkowanie – poprzez wstrzykiwanie dodatkowych elektronów z innej substancji. Z poprzednich eksperymentów wiadomo było również, że metale alkaliczne będą w zasadzie odpowiednie jako donory elektronów.

Jeśli chodzi o mieszanie metali alkalicznych i wody, istnieje krytyczny problem – jak wie większość szkół: „Jeśli wrzucisz do wody kostkę sodu, nie dostaniesz wody mineralnej, ale natychmiast otrzymasz gwałtownie wybuchową wodę mineralną”. wyjaśnia kolega Mason Pavel Jungwirth. „Aby obejść tę gwałtowną i kontrproduktywną reakcję, zrobiliśmy to na odwrót: dodaliśmy wodę do metalu”. Ilość wody była tak mała, że ​​nie doszło do wybuchu.

READ  Apple Director: AirPods mogą stać się monitorami zdrowia
Te obrazy pokazują, jak zmienia się kolor kropli metalu alkalicznego po wytrąceniu cząsteczek wody.© Phil Mason / IOCB Praga

Kropla staje się lśniącym złotem

W szczególności eksperyment działa w następujący sposób: mała kropla roztworu sodowo-potasowego emanuje z mikrodyszy w silnie podciśnieniowej komorze próbki. Srebrna kropla rośnie przez około dziesięć sekund, zanim oddzieli się od dyszy i odpadnie. W miarę formowania się kropli naukowcy wstrzykują do komory parę wodną. Niektóre cząsteczki wody osadzają się na powierzchni kropelek i tworzą warstwę wody, która kondensuje z prędkością około 80 warstw molekularnych na sekundę.

Co ciekawe: gdy tylko pierwsze cząsteczki wody osadzają się na kropli minerału, zmienia się jej kolor. „Srebrna kropla sodowo-potasowa ma złoty połysk, co jest bardzo imponujące” – mówi współautor Robert Seidel z Helmholtz Berlin Center for Materials and Energy w Berlinie. Metaliczny złoty połysk utrzymuje się przez około pięć sekund, zanim ostatecznie kolor kropli zmieni się z brązowego i fioletowego na biały.

Swobodne elektrony w warstwie wody

Ta zmiana koloru wskazuje na krytyczną zmianę zachowania elektrochemicznego warstwy wody. Jak potwierdzają analizy spektroskopowe, nieprzewodząca woda staje się przewodząca w czasie, gdy się zapala – i nabiera właściwości metalicznych. „Nasze obserwacje potwierdzają, że złoty kolor i jego charakterystyczny połysk wskazują na zmineralizowaną naturę wodnej warstwy powierzchniowej” – piszą Mason i współpracownicy.

Można to zmierzyć obecnością fluktuacji ładunku, tak zwanych plazmonów, oraz faktem, że powstaje pasmo przewodnictwa o szerokości około 1,1 elektronwolta – wyjaśniają naukowcy. Oba wskazują, że w wodzie znajdują się teraz swobodnie poruszające się elektrony. Pochodzi z metalu alkalicznego i jest przenoszony do warstwy wodnej po akumulacji cząsteczek wody. Według pomiarów gęstość tych dodatkowych elektronów podczas fazy złotej wynosi około pięciu bilionów elektronów na centymetr sześcienny.

Tak działa przekierowanie wody.© Thunderf00t

Metal bez wysokiego ciśnienia

I tak ten eksperyment udowadnia to, co wcześniej uważano za niemożliwe: wodę można uczynić mineralną nawet bez ekstremalnego ciśnienia. W eksperymencie z upuszczaniem ten stan, nietypowy dla czystej wody, trwał kilka sekund, jak podają naukowcy. Jednak reakcja chemiczna metali alkalicznych z wodą prowadzi do powstania białego wodorotlenku alkalicznego.

READ  Block Party oferuje bezpłatną 10-dniową wersję próbną, aby uruchomić Knockout City • Nintendo Connect

„Nasze badanie nie tylko pokazuje, że woda mineralna może być faktycznie wytwarzana na Ziemi, ale także pokazuje właściwości spektralne związane z jej pięknym złotym metalicznym połyskiem” – mówi Seidel. Umożliwi to w przyszłości badanie właściwości i zachowania wody mineralnej nawet bez wysokiego ciśnienia. (Natura, 2021; doi: 10.1038/s41586-021-03646-5)

Źródło: Centrum Materiałów i Energii im. Helmholtza w Berlinie, Instytut Chemii Organicznej i Biochemii Czeskiej Akademii Nauk

Continue Reading

Tech

Amazon: Zacznij minimalizować połączenia wideo w Fire TV Cube

Published

on

Amazon wypuścił dwukierunkowe połączenia wideo z zoomem na Fire TV Cube drugiej generacji Aby móc korzystać z zoomu na Fire TV Cube, a zatem potencjalnie na dużym telewizorze w salonie, kompatybilna kamera internetowa musi być podłączona do Fire TV Cube i najnowsze oprogramowanie muszą być zainstalowane z oprogramowaniem układowym.

Jeśli te wymagania są spełnione, możesz pobrać Zoom ze sklepu Fire TV AppStore. Po zainstalowaniu aplikacji użytkownicy mogą uczestniczyć w spotkaniach Zoom jako gość lub zalogować się na swoje istniejące konto Zoom, aby zobaczyć swoje kontakty, zobaczyć nadchodzące spotkania i dołączyć do nich. Zarejestrowani użytkownicy mogą również rozpoczynać własne spotkania za pośrednictwem Fire TV Cube.

W USA Zoom można również uruchomić za pośrednictwem Alexa

W Niemczech aplikacja Zoom jest sterowana za pomocą pilota głosowego Alexa. W USA, gdzie ta funkcja jest również dostępna od dziś, cyfrowy asystent głosowy Alexa może być również używany do wielu funkcji. Podczas gdy w USA identyfikator spotkania i hasło można po prostu przekazać Alexa głosowo, użytkownicy w Niemczech muszą wprowadzać je ręcznie, po jednym znaku za pomocą pilota.

Amazon poleca kamerę internetową 1080p do rozmów wideo

Kamera internetowa podłączona do Fire TV Cube musi obsługiwać USB Video Class (UVC) i rozdzielczość co najmniej 720p z 30 klatkami na sekundę. Amazon zaleca jednak kamerę internetową 1080p z polem widzenia 60-90 stopni, a modele 4K nie są zalecane. Kompatybilne kamery internetowe, które można podłączyć do Fire TV Cube (2. generacji) za pomocą przejściówki micro USB na USB, obejmują następujące modele:

Amazon wprowadził połączenia wideo Alexa za pośrednictwem drugiej generacji Fire TV Cube do innego urządzenia obsługującego Alexa z ekranem pod koniec 2020 roku.

Linki oznaczone gwiazdką to linki afiliacyjne. W przypadku złożenia zamówienia przez ten link, ComputerBase otrzymuje udział w przychodach ze sprzedaży bez podwyższania ceny klienta.

READ  Kreatywność śmigłowca marsjańskiego bada ścieżkę wytrwałości nad polem wydmowym „Séíta”
Continue Reading

Trending