Connect with us

Tech

Najlepsze oferty technologiczne firm Apple, Samsung i Bose

Published

on

Rozpoczęcie strzału z broni palnej o północy: Prime Day 2021 rozpoczyna się na Amazon. Czekamy na niekończące się oferty i duże rabaty dziś i jutro and Dwudniowa impreza zakupowa. Oferujemy najlepsze oferty technologiczne.

Nowy telewizor, telefon komórkowy, tablet lub konsola do gier: Wielu klientów czeka na Prime Day ze swoimi wymaganiami technicznymi, aby zaoszczędzić prawdziwe pieniądze. Dobra decyzja, ponieważ znaleźliśmy prawdziwe oferty technologiczne. To jest nasza atrakcja Apple iPhone 12 mini I smartwatch, który wygrał test Apple Watch Series 6. Także to Samsung Galaxy Tab A7 Dostępne w Prime Day za jedyne 139 €. Te i inne oferty technologiczne przedstawimy Państwu szczegółowo.

Najlepsze oferty technologiczne w tej chwili

Top 8: Najlepsze oferty ze wszystkich dziedzin technologii

 • Tablet Microsoft Surface Pro 7 Z 128 GB pamięci w kolorze platynowej szarości za 664,05 euro zamiast 1049 euro.
 • Telewizor Samsung QLED 4K Q60T 55 cali za 569 euro. Możesz zaoszczędzić ponad 80 euro. Smart TV jeszcze nigdy nie był tak tani!
 • Nowy komputer typu Tablet Fire HD 10 z amazon vs. 149,99 EUR 79,99 euro. Dziś możesz zaoszczędzić 47 procent na RRP. Model nigdy nie był tani!
 • Słuchawki Sennheiser HD 450BT Niska cena za jedyne 179,00 EUR 94,05 euro obniżone. Urządzenie nauszne przekonuje wysoką jakością dźwięku, aktywną redukcją szumów nawet w hałaśliwym otoczeniu i nawet 30 godzinami pracy na baterii.
 • Inteligentne sterowanie ogrzewaniem w najlepszej cenie: inteligentny termostat płynu chłodzącego tado W podwójnym opakowaniu jest tańszy niż kiedykolwiek i łatwy do samodzielnego montażu.
 • Fire TV Stick TV Połowa ceny: po prostu uaktualnij swój telewizor i oglądaj ulubione seriale i biblioteki multimediów za pomocą Amazon Fire TV Streaming Stick.
 • Amazon Echo Dot Za mniej niż 25 euro – inteligentny głośnik z Alexą i bogatym dźwiękiem nigdy nie był tani.
READ  Apple Watch 6: Bezpłatna stała naprawa czarnego ekranu

Najlepsze oferty Samsunga w skrócie

Telewizory, smartfony i głośniki należą do najpopularniejszych urządzeń firmy Samsung. W Prime Day będziesz miał możliwość uzyskania dostępu do najnowocześniejszych technologii i konkurencyjnych produktów w korzystnych cenach. Podsumowaliśmy dla Ciebie dzisiejsze najlepsze oferty Samsunga:

Smartfony i tablety w standardowych cenach

Smartfony i tablety są idealnym towarzyszem w podróży, a urządzenia przenośne są szczególnie praktyczne wieczorem na kanapie. Amazon przygotował szczególnie tanie oferty na Prime Day.

 • Huawei MatePad T 10s Dostępne już dziś w standardowej cenie 199 € 129 euro. W innych sklepach płacisz co najmniej 15 euro.
 • Motorola Moto G10 Dziś tylko 25% taniej 149,99 EUR 112,99 euro. Ma 6,5-calowy ekran, 64 GB i 48-megapikselowy aparat. Było tak tanio, jak jest dzisiaj Początkujący smartfon Wycięcie nr.

Telewizory i laptopy już w sprzedaży

Dzięki dużym i wysokiej jakości telewizorom możesz intensywniej oglądać filmy i seriale. Jednak większe modele są często droższe. W samą porę na Prime Day Amazon bagatelizuje popularne telewizory Philips, Sony czy LG.

Najlepsze oferty na głośniki i słuchawki

Muzyka jest idealnym akompaniamentem do udanego dnia – czy to przy grillu, w ogrodzie czy na plaży. Kup teraz głośniki i słuchawki po obniżonej cenie od znanych marek, takich jak Sennheiser i Samsung w Amazon Prime Day 2021.

Najlepsze oferty gier na Amazon Prime Day można znaleźć na spieletipps.de.

Oferty Prime Day z innych regionów Jestem twój bar w t-online: Szukamy dla Ciebie najlepszych ofert i sprawdzamy ceny. Bądź na bieżąco i sprawdź później.

Zaoszczędź pieniądze i uzyskaj dodatkowe korzyści dzięki tym sztuczkom

 • książki audior – Członkowie Amazon Prime, którzy są również nowymi klientami Audible, mają szansę zaoszczędzić 70 procent przez sześć miesięcy. Płacisz tylko 2,95 EUR. słyszalne na W każdej chwili można ją anulować.
 • Marki Amazon – Przyjmowanie klientów Rabat do 20 procent Na wybranych markach Amazon, w tym produktach domowych i elektronicznych, artykułach sportowych AmazonBasics, Umi i Eono, drogerii i produktach higieny osobistej Solimo oraz przekąskach Happy Belly.
READ  Pierścionek Elden osiągnął złoty status

W ten sposób znajdujemy najlepsze oferty technologiczne na Prime Day 2021

Naszym celem jest znalezienie dla Ciebie najlepszych ofert. Przy wyborze produktów zwracamy uwagę na aktualne najtańsze ceny, dobre recenzje i różne wyniki testów. Wybieramy nasze najlepsze oferty według najlepszych cen i badamy niezależnie i bez prowizji. Porównujemy ceny w dużych sklepach internetowych, dzięki czemu możemy określić dla Ciebie realne oszczędności i ocenić ofertę.

W przypadku produktów sprzedawanych za pośrednictwem tej witryny t-online otrzymuje prowizję od sprzedawcy. Jako kupujący nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Kompozycja z korektą słońca — pomiary pierwiastków korygują rozbieżność między spektrografem a nauką o słońcu

Published

on

Zaskakująco inaczej: nasze Słońce zawiera więcej tlenu, krzemu i neonu niż wcześniej sądzono — a proporcja wszystkich ciężkich pierwiastków jest o 26% wyższa niż w obecnych modelach, odkryli astronomowie. To nie tylko rzuca nowe światło na strukturę i skład naszej gwiazdy, ale nowe wartości ilustrują również rozbieżność między danymi spektroskopowymi a pomiarami heliograficznymi, która była zdumiewająca od dziesięcioleci.

Aby dowiedzieć się, jakie pierwiastki zawiera gwiazda, taka jak nasze słońce, astronomowie używają Spektroskopia: Ciemne linie w tęczy widma światła pokazują, gdzie i jakie części promieniowania są pochłaniane przez atomy. W latach dwudziestych astrofizycy odkryli również, że siła tych linii spektralnych pozwala również na wyciągnięcie wniosków na temat temperatur u ich źródła. Od tego czasu widmo słoneczne stanowiło ważną podstawę dla modeli budowy i ewolucji Słońca i innych gwiazd.

Subtelne ciemne linie widma słonecznego ujawniają jego pierwiastek.© M. Bergemann / MPIA / NARVAL @ TBL

zaskakująca sprzeczność

Jeszcze bardziej szokujące było to, że kilka lat temu astronomowie zdali sobie sprawę, że te dane i modele były niezgodne z wynikami nauka o słońcu pasować. Dzięki tej stosunkowo nowej metodzie pomiarowej naukowcy wykorzystują drobne oscylacje Słońca i jego powierzchni do wyciągania wniosków na temat procesów i formowania się wewnątrz. Jednak obserwacje heliosmu odbiegają od tradycyjnych modeli opartych na danych spektroskopowych w kilku kluczowych punktach.

Jedna ze sprzeczności polega na tym, że warstwa na Słońcu utworzona przez prądy konwekcyjne musi być znacznie większa niż przewidują modele. Prędkość fal dźwiękowych w dolnej części obszaru konwekcji, całkowita ilość helu i uwalnianie neutrin słonecznych również wykazują wyraźne różnice w porównaniu z modelami spektroskopowymi. Przez lata astronomowie zbijali z tropu i debatowali nad tą fundamentalną sprzecznością, którą nazwano „kryzysem słonecznej obfitości”.

Jak wyjaśnić tę rozbieżność między dwiema podstawowymi i ugruntowanymi metodami badań Słońca? Niektórzy badacze wysunęli dość dziwne hipotezy, w których mówi się, że nasza gwiazda połykała ubogi w metale gaz we wczesnych latach lub ciemna materia jest ukryta we wnętrzu Słońca.

READ  Telewizory OLED otrzymują aktualizację gry Dolby Vision 120 Hz za granicą

Nowa ocena widma słonecznego

Jednak astronomowie kierowani przez Ekaterinę Mag z Instytutu Astronomii im. Maxa Plancka w Heidelbergu wybrali inne podejście. Dotychczas modele oparte na danych spektroskopowych zakładały głównie lokalną równowagę termiczną (LTE) we wnętrzu Słońca. Następnie energia w każdym regionie gwiezdnej atmosfery osiąga równowagę, która określa lokalną temperaturę. Jednak ostatnie dane wskazują, że ta równowaga termiczna nie jest osiągana w wielu atmosferach gwiezdnych – a zatem model jest nadmiernie uproszczony.

Dlatego Mag i jej zespół wykorzystali dane z widm słonecznych o wysokiej rozdzielczości, aby dokładniej obliczyć oddziaływanie promieniowania z materią w fotosferze słonecznej przy użyciu tak zwanych obliczeń innych niż LTE. Na podstawie tych obliczeń odtworzyli związek między siłą linii widmowych a obfitością odpowiedniego pierwiastka – i w ten sposób uzyskali nowe dane dotyczące składu chemicznego Słońca.

Słońce jest bogate w minerały bardziej niż oczekiwano

Zaskakujący wynik: nowe odkrycia znacznie odbiegają od obecnych modeli w przypadku wielu ważnych komponentów. Słońce najwyraźniej zawiera więcej tlenu, krzemu i neonu, niż wcześniej zakładano. „Wartość nasycenia tlenem była o około 15 procent wyższa niż w poprzednich badaniach”, mówi Mag. Ogólnie rzecz biorąc, udział pierwiastków cięższych od helu w Słońcu jest o 26 procent wyższy niż wcześniej sądzono – więc Słońce jest znacznie bogatsze w minerały niż poprzednie założenia.

Co najważniejsze, te nowe wartości rozwiązują „kryzys obfitości słońca”: wprowadzając wartości pierwiastków spektralnych do modeli budowy i ewolucji Słońca, znika zagadkowa rozbieżność z pomiarami sejsmicznymi Słońca. „Po raz pierwszy standardowe modele Słońca oparte na wynikach spektroskopii mogą odtworzyć wewnętrzną strukturę Słońca, która została określona technikami helioscience” – mówi zespół badawczy.

Lepszy sposób na modele energii słonecznej

Badania torują zatem drogę nowym modelom struktury Słońca i gwiazdy, które są zgodne z obserwacjami spektroskopowymi i heliosmologią. „Nowe modele Słońca, oparte na nowych wartościach składu chemicznego, które zidentyfikowaliśmy, stają się bardziej realistyczne niż kiedykolwiek: tworzą model Słońca, który pasuje do wszystkich informacji, jakie posiadamy o strukturze Słońca dzisiaj. — dźwięk fale, neutrina, jasność i promień Słońca — bez konieczności korzystania z Dziwnej fizyki wewnątrz Słońca” — mówi Maria Bergmann, koleżanka z magazynu.

READ  PlayStation Plus w marcu z ARK i Ghostrunner

Kolejną zaletą jest to, że nowe modele można również lepiej zastosować do gwiazd innych niż Słońce. Stawia to przyszłe analizy chemii gwiazd, a tym samym rekonstrukcję chemicznej ewolucji naszego wszechświata, na coraz solidniejszym fundamencie. (Astronomia i Astrofizyka, 2022; doi: 10.1051/0004-6361/202142971)

Źródło: Instytut Astronomii im. Maxa Plancka

Continue Reading

Tech

EOS R7 i EOS R10 plus dwa nowe obiektywy do kolekcji

Published

on

Canon wprowadził dwa aparaty bezlusterkowe APS-C, EOS R7 i EOS R10. Istnieją również soczewki zaprojektowane specjalnie do samochodów. W przypadku firmy Canon jest to pierwsza linia aparatów bezlusterkowych, w których zastosowano APS-C ze współczynnikiem kadrowania wynoszącym 1,6x do pełnej klatki. Najsilniejszym konkurentem w tym segmencie jest Sony. Obiektywy zaczynają się od RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM i RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM. Więcej do obserwowania. Ponadto obiektywy z serii EF i EF-S mogą być używane w aparatach R – czasami z ograniczeniami i adapterami; Tymczasem w EF-M pojawia się pytanie o przyszłość.

Aparat EOS R7 i R10

EOS R7 i EOS R10 są w zasadzie bardzo podobne i istnieje kilka różnic w korpusie. Najpierw przyjrzyj się czujnikowi: EOS R7 ma czujnik 32,5 MP, a EOS R10 powinien mieć czujnik 24,2 MP. Ta różnica wyznacza również podstawy dla obu modeli: EOS R7 generuje 30 klatek na sekundę przy użyciu elektronicznej migawki, a EOS R10 generuje 23 klatki na sekundę. Oba modele z mechaniczną migawką wykonują 15 klatek na sekundę. R7 zamyka się o 1/8000; R10 z 1/16000. Współdzieląc technologię Dual Pixel CMOS AF II, EOS R7 jest wyposażony w kontroler Multi AF i pokrętło sterowania polem, które zapewniają łatwiejszą i dokładniejszą obsługę. Warto również pozyskać klientów ze środowiska lustrzanek cyfrowych, zwłaszcza EOS 7D.

Jeśli chcesz robić filmy za pomocą aparatu i masz pewne wymagania, otrzymasz najbardziej wszechstronny pakiet z EOS R7. Oba mogą robić 4K UHD przy 60 klatkach na sekundę z teoretycznie nieograniczoną długością klipów; R7 ma tryb przycinania, canon log 3, kinowy łańcuch i gniazdo słuchawkowe, a także bardziej wyrafinowany stabilizator obrazu z IBIS do IS. Posiada również dwa gniazda kart UHS-II. Na szczęście obie kamery mają w pełni funkcjonalną gorącą stopkę, dzięki której mikrofony mogą komunikować się bez oplotu kabla.

READ  TFT: Dzisiaj uruchomimy piątą grupę rozliczeniową

Aparaty są podobne, ale w torbie zachowują niezbędną odległość od siebie, co jest również widoczne w wadze: przy 612 gramach R7 jest nieco cięższą siostrą niż R10 przy 429 gramach. Oba są dość lekkie w porównaniu. Zgubione lusterko nie tylko oszczędza wagę, ale także zgubioną wbudowaną lampę błyskową.

2 soczewki RF-S

Wraz z dwoma aparatami firma Canon wprowadza również dwa nowe obiektywy RF-S, które uzupełniają istniejącą gamę RF-S. Jak wspomniano na początku, aparaty mogą korzystać z samych 26 pełnoformatowych obiektywów RF oraz obiektywów EF (-S) do aparatów DLSR. Ale to nie działa w drugą stronę: obiektywy RF-S nie są kompatybilne z lustrzankami cyfrowymi i EOS-M i dają 1,6-krotne przycięcie na pełnoklatkowej lustrzance cyfrowej. Dwa nowe obiektywy zostały zapowiedziane przez Canona jako obiektywy kitowe, są więc dostępne (i prawdopodobnie głównie) z korpusem.

Jest model RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM (29-72mm), który Canon ocenia jako wielofunkcyjne zastosowanie w codziennej fotografii i który dzięki swoim kompaktowym wymiarom nie powinien być uciążliwy podczas podróży. W międzyczasie RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM (29-240mm) obejmuje znacznie większy zasięg i będzie rzadko zmieniany, ale także pozostaje kompaktowy ze względu na zasięg.

Podobnie jak w przypadku modeli EF-S, w obrazie dominuje plastik, w tym na bagnecie. Tworzywa sztuczne pomagają w ustalaniu ceny i wagi; 18-45 waży tylko 124 gramy; 18-150-305 gramów Jest uchwyt filtra z 49 mm lub 55 mm, ale nie ma uszczelniacza ani osłony przeciwsłonecznej. Oba mają pierścień powiększenia i pierścień ostrości.

Ceny pozostają takie same: R7 kosztuje 1499 euro, a w zakresie 18-150 mm 1889 euro. R10 kosztuje 979 euro, w połączeniu z 18-55 1099 euro, z 18-150 1369 euro. 18-45 mm kosztuje 349 euro, a 18-150 mm 569 euro. Opakowanie zawiera baterię, ładowarkę i pasek, a także soczewkę do wyświetlaczy zestawu.

READ  Sceny z gry na PC, PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One X + Szczegóły techniczne
Continue Reading

Tech

Podgląd Findera ze spacją wciąż jest wadliwy ›ifun.de

Published

on

Apple nadal nie jest w stanie zmierzyć się z problemami funkcji Findera „Przeglądaj” pod kontrolą. Ta funkcja nie może być również niezawodnie używana w systemie macOS 12.4. Zamiast wyświetlać podgląd dużego pliku, naciśnięcie spacji powoduje wyświetlenie tylko okna z miniaturą wybranego pliku.

Biorąc pod uwagę fakt, że błąd – niezależnie od poprzednich wersji beta – był znany od czasu wydania macOS Monterey siedem miesięcy temu, a Apple nie naprawił problemu z siedmioma aktualizacjami wydanymi dla macOS Monterey od tego czasu, można by prawie uwierzyć, że jest to nieoficjalnie obsługiwana funkcja. Wręcz przeciwnie, Apple aktywnie promuje opcję naciśnięcia spacji, aby wyświetlić szybki podgląd pliku w pełnym rozmiarze i poświęca osobny rozdział opcji znajdującej się w podręczniku macOS Monterey.

Kategoria Przeglądaj i edytuj pliki za pomocą Quick Look na Macu Przewodnik Apple wyjaśnia opcje związane z szybkim podglądem, a także zwraca uwagę na mniej znane. Na przykład można wybierać, przeglądać i edytować różne obiekty lub odtwarzać pliki wideo.

Napraw błędy podglądu macOS

Problem zwykle występuje, gdy komputer Mac nie uruchamia się ponownie przez długi czas. Zamiast dużego okna podglądu po naciśnięciu spacji wyświetlana jest tylko miniatura lub ogólna ikona pliku.

Apple Alt Escape

Alternatywą dla ponownego uruchomienia komputera może być również wymuszone ponowne uruchomienie Findera. Aby to zrobić, użyj wbudowanej funkcji macOS ”Zakończ natychmiast’, odpowiednie okno można również otworzyć za pomocą skrótu klawiaturowego Command-Alt-Esc.

Inną opcją byłoby to Monitor aktywności mactutaj możesz użyć podstawowego procesu „QuickLookService” za pośrednictwem Kliknij myszą przycisk zatrzymania Zacząć od nowa.

READ  PlayStation Plus w marcu z ARK i Ghostrunner
Continue Reading

Trending