Connect with us

Tech

Model Nintendo Switch OLED: wyprzedaż ogólnokrajowa (aktualizacja)

Published

on

Nowy model Nintendo Switch OLED jest dostępny w kolorze czarnym i białym/neonowym czerwonym/neonowym niebieskim (zdjęcia: Nintendo of Europe)


Nintendo niespodziewanie zapowiedziało model Nintendo Switch OLED z większym ekranem. Dostawa: od 8 października 2021 r.

Aktualizacja z 20 lipca 2021: Nintendo Switch OLED był sprzedawany w całym kraju: gdzie można było zamówić w przedsprzedaży (Amazonka*, Otto*, Saturn*, rynek mediów*, GameStop), rezerwacje nie są już planowane. Więc jednostka jest chwilowo wyprzedana.

To, czy i w jakim stopniu klienci mogą spodziewać się dodatkowych zamówień w przedsprzedaży przed dostawą 8 października 2021 r., jest przedmiotem zapytania GamesWirtschaft skierowanego do Nintendo of Europe.

Aktualizacja z 15 lipca 2021 r.: Amazon na razie przestał akceptować kolejne zamówienia w przedsprzedaży Nintendo Switch OLED – nie wiadomo, czy i kiedy zostaną dodane jednostki. Skala wskazuje na wyjątkowo duże zapotrzebowanie.

Sprzedawcy ci przyjmują zamówienia w przedsprzedaży na Nintendo Switch OLED

Tymczasowe zamówienia w przedsprzedaży nie są już akceptowane

Jeszcze nie otwarte


Aktualizacja z 14 lipca 2021 r.: Amazon idzie do przodu w konkurencyjnej cenie: model Nintendo Switch OLED dostępny już za 349,99 € Można zamówić w przedsprzedaży*.

Aktualizacja z 8 lipca 2021: MediaMarkt i Saturn obniżyły taryfę przedsprzedażową nowego modelu Nintendo Switch OLED do 359,99 euro. Ci, którzy zamówili tam wczoraj, zapłacą oczywiście niższą „nową” cenę. Kolejną nowością na naszej liście jest Otto, który obecnie żąda 369,99 €.

Aktualizacja z 7 lipca 2021: Dzień po ogłoszeniu modelu Nintendo Switch OLED konsolę można już zamawiać w przedsprzedaży u kilku sprzedawców, zwłaszcza w MediaMarkt i Saturn. Cena 399,99 € znajduje się w górnej części oczekiwanego przedziału cenowego.

Jednak prawdopodobnie nastąpią zmiany przed dostawą – jeśli do tego czasu cena spadnie, klienci MediaMarkt i Saturn automatycznie skorzystają z taryfy obowiązującej 8 października. Cena za MediaMarkt Austria wynosi 359 euro.

Na Amazon możesz umieścić „nowy” klucz na swojej liście obserwowanych (neonowa zgnilizna / neonowy niebieski*/ biały*). Zakładamy, że strony produktów zostaną wkrótce aktywowane. GameStop uwzględnił już oba warianty.

READ  Technologia rozszerzania pamięci RAM - Nowa funkcja zwiększająca pamięć RAM dla smartfonów OPPO - Sprzęt

Zapowiedź prototypu Nintendo Switch OLED

Nowości z 6 lipca 2021 r.: Od miesięcy pojawiło się przemyślane i drogie Nintendo Switchdo W formie einer Switch Pro Spekulowano, że to Model liftingu twarzy z 2019 roku zastępuje. Dzisiejsza pewność: Nintendo przynosi 8 października równolegle z Fuzja Metroida Wprowadziła na rynek model Nintendo Switch OLED – w wariantach czarno-białych, a drugi z Joy-Cons w neonowej czerwieni/neonowoniebieskim kolorze.

Punkt cenowy: co najmniej 350 euro. Dla porównania: obecna seria Nintendo Switch jest obecnie Około 330 EUR. Dostępna jest również torba transportowa.

Podstawowe dane techniczne, czas pracy baterii (około 9 godzin), waga i podstawowe wymiary urządzenia nie zmieniają się wbrew oczekiwaniom, ale ekran jest większy niż podstawowy (7 cali zamiast 6,2 cala). Ekran powinien mieć mocniejsze kolory i jaśniejszy kontrast.

Wewnątrz zintegrowane jest 64 GB pamięci, podwajając znane do tej pory 32 GB. Nowe funkcje to znacznie szersza podstawka, połączenie LAN i wbudowany głośnik. Podobnie jak oryginalny przełącznik, nowy model można odtwarzać na telewizorze, w trybie stołowym oraz jako urządzenie przenośne.

Dla tych, którzy grają przede wszystkim na Nintendo Switch na swoim domowym telewizorze, jest stosunkowo niewiele ulepszeń w porównaniu z poprzednim Switchem (który pozostanie na rynku). Specjalne funkcje modelu Nintendo Switch OLED są specjalnie skierowane do użytkowników, którzy często i często korzystają z urządzenia w trybie stołowym lub ręcznym.

Wszystkie poprzednio wydane kontrolery i akcesoria Joy-Con, takie jak gry Ring Fit i Switch, oczywiście pozostaną kompatybilne z nowym modelem.

Model OLED dopełnia gamę produktów przełączników na górze. Nintendo Switch Lite, zaprojektowany do użytku w podróży, był ostatnio dostępny za mniej niż 200 euro.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

OnePlus Nord CE: OxygenOS 11.1.5.5 .rozprowadzany

Published

on

OnePlus od dłuższego czasu pozwala swojej grupie Nord przebić się do niższych przedziałów cenowych. Są teraz trzy kolejne modele klasycznego smartfona Nord. Ostatnio został przesunięty Nord CE (wydanie podstawowe) Dla mnie Północ 2 Przed. z Aktualizacja do OxygenOS 11.1.5.5 Nord CE otrzymuje teraz niewielką aktualizację. Dla tego OnePlus Nord N10 5G jest obecnie dystrybuowany z systemem Android 11 Prawdopodobnie „ostatni skok w głównym wydaniu”. Oprócz kontroli zarządzania temperaturą, ogólnej poprawy stabilności i usunięcia drobnych błędów, wprowadzono również pewne poprawki w kamerze.

Według własnych oświadczeń poprawiono ostrość i stabilność obrazu. Ponadto balans bieli powinien teraz działać bardziej spójnie, a tym samym zapewniać bardziej spójny obraz. Należy również poprawić jakość obrazu Nightscape, tryb nocny OnePlus. Aktualizacja zostanie rozesłana natychmiast – także w tym kraju. Jednak, jak zwykle, możesz postępować „falami”, więc aktualizacja może trochę potrwać. Jeśli jesteś trochę pochopny, możesz użyć nieoficjalnej aplikacji Oxygen Updater i ręcznie wcisnąć aktualizację.

Reszta

 • System
  • Ulepszone zarządzanie w celu kontrolowania przegrzania
  • Popraw stabilność i napraw znane problemy
 • kamera
  • Popraw klarowność i stabilność obrazu
  • Poprawiona spójność balansu bieli w celu poprawy płynności obrazu
  • Poprawa jakości fotografii w Nightscape

Linki Amazon są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie.


READ  Nintendo Switch Lite będzie wkrótce dostępny w kolorze niebieskim • Eurogamer.de
Continue Reading

Tech

Za czarną dziurą: naukowcy potwierdzają przewidywania Einsteina

Published

on

Czarne dziury zaginają czasoprzestrzeń tak bardzo, że praktycznie możemy się wokół nich rozejrzeć. To, co kiedyś obliczył Albert Einstein, może teraz zmierzyć amerykańscy astronomowie.

Astronomowie ze Stanford University mają przewidywania ogólnej teorii względności z Albert Einstein zostało potwierdzone. Według raportu naukowców pod kierunkiem Dana Wilkinsa w czasopiśmie Nature, byli w stanie użyć dwóch satelitów do pomiaru promieni rentgenowskich, które zostały wystrzelone bezpośrednio za czarną dziurą.

Według Einsteina jest to możliwe, ponieważ intensywna grawitacja obiektu zniekształca czasoprzestrzeń do tego stopnia, że ​​nawet obszary znajdujące się za nią stają się widoczne. To wcześniejsze założenie teoretyczne zostało teraz po raz pierwszy potwierdzone pomiarami, pisze czasopismo naukowe „Spectrum”.

W tym celu w styczniu 2020 r. naukowcy skierowali teleskopy rentgenowskie NuSTAR13 i XMM-Newton na supermasywną czarną dziurę w galaktyce „I Zwicky 18” oddalonej o około 59 milionów lat świetlnych. Teleskopy zarejestrowały błyski promieniowania rentgenowskiego, które powstały w bezpośrednim sąsiedztwie czarnej dziury i zostały odbite przez tak zwany dysk akrecyjny. Zniekształcona długość fali odbitego błysku światła potwierdziła badaczom, że rzeczywiście spojrzeli poza czarną dziurę.

READ  Teraz także dla M1 Mac
Continue Reading

Tech

Naukowcy sprawiają, że woda jest metaliczna — eksperyment daje elektrony bez wody i przewodnictwo — bez wysokiego ciśnienia

Published

on

Cudowna przemiana: Naukowcy po raz pierwszy podali mineralne właściwości wody – bez wysokiego ciśnienia iw temperaturze pokojowej. Udało się to osiągnąć dzięki niezwykłej sztuczce: pozwalają one na kondensację pary wodnej na kropli ciekłych metali alkalicznych w próżni. Migracja elektronów z metalu dała cienką warstwę przewodności wody i wygląd metalu na krótki czas: kropla nabrała złotego połysku.

Metale mają dobrą przewodność dzięki Niepozycyjne elektrony zewnętrzne Może swobodnie poruszać się w sieci atomowej. Inaczej jest w przypadku wody destylowanej: ponieważ zewnętrzne elektrony atomów pozostają silnie związane, czysta woda jest prawie doskonałym izolatorem. Aby była przewodząca, a więc metaliczna, należy mocno ścisnąć cząsteczki wody. Wyższe ciśnienie powoduje, że orbity skrajnych elektronów schodzą się razem, tak że nakładają się na siebie. Ze względu na wzrost gęstości elektronowej, niektóre elektrony stają się ruchome, a tym samym umożliwiają przepływ prądu.

Jednak problem: „W przypadku czystej wody wymagane do tego ciśnienie szacuje się na 48 megabarów – przekracza to nasze obecne możliwości eksperymentalne i może wystąpić tylko w jądrach planet lub dużych gwiazd” – wyjaśnia Philip Mason z Czeska Akademia Nauk w Pradze i współpracownicy. W rzeczywistości istnieją dowody na to, że wodór, hel i prawdopodobnie również woda water Wewnątrz Jowisza Może być metaliczny.

Minerały alkaliczne i woda – delikatna mieszanka

Ale jest inny sposób, co naukowcy demonstrują teraz w eksperymencie. Punktem wyjścia do tego był pomysł, że gęstość elektronów w wodzie można również zwiększyć poprzez domieszkowanie – poprzez wstrzykiwanie dodatkowych elektronów z innej substancji. Z poprzednich eksperymentów wiadomo było również, że metale alkaliczne będą w zasadzie odpowiednie jako donory elektronów.

Jeśli chodzi o mieszanie metali alkalicznych i wody, istnieje krytyczny problem – jak wie większość szkół: „Jeśli wrzucisz do wody kostkę sodu, nie dostaniesz wody mineralnej, ale natychmiast otrzymasz gwałtownie wybuchową wodę mineralną”. wyjaśnia kolega Mason Pavel Jungwirth. „Aby obejść tę gwałtowną i kontrproduktywną reakcję, zrobiliśmy to na odwrót: dodaliśmy wodę do metalu”. Ilość wody była tak mała, że ​​nie doszło do wybuchu.

READ  Opublikowano zwiastun startowy i pełną listę ocen kierowców dla F1 2021
Te obrazy pokazują, jak zmienia się kolor kropli metalu alkalicznego po wytrąceniu cząsteczek wody.© Phil Mason / IOCB Praga

Kropla staje się lśniącym złotem

W szczególności eksperyment działa w następujący sposób: mała kropla roztworu sodowo-potasowego emanuje z mikrodyszy w silnie podciśnieniowej komorze próbki. Srebrna kropla rośnie przez około dziesięć sekund, zanim oddzieli się od dyszy i odpadnie. W miarę formowania się kropli naukowcy wstrzykują do komory parę wodną. Niektóre cząsteczki wody osadzają się na powierzchni kropelek i tworzą warstwę wody, która kondensuje z prędkością około 80 warstw molekularnych na sekundę.

Co ciekawe: gdy tylko pierwsze cząsteczki wody osadzają się na kropli minerału, zmienia się jej kolor. „Srebrna kropla sodowo-potasowa ma złoty połysk, co jest bardzo imponujące” – mówi współautor Robert Seidel z Helmholtz Berlin Center for Materials and Energy w Berlinie. Metaliczny złoty połysk utrzymuje się przez około pięć sekund, zanim ostatecznie kolor kropli zmieni się z brązowego i fioletowego na biały.

Swobodne elektrony w warstwie wody

Ta zmiana koloru wskazuje na krytyczną zmianę zachowania elektrochemicznego warstwy wody. Jak potwierdzają analizy spektroskopowe, nieprzewodząca woda staje się przewodząca w czasie, gdy się zapala – i nabiera właściwości metalicznych. „Nasze obserwacje potwierdzają, że złoty kolor i jego charakterystyczny połysk wskazują na zmineralizowaną naturę wodnej warstwy powierzchniowej” – piszą Mason i współpracownicy.

Można to zmierzyć obecnością fluktuacji ładunku, tak zwanych plazmonów, oraz faktem, że powstaje pasmo przewodnictwa o szerokości około 1,1 elektronwolta – wyjaśniają naukowcy. Oba wskazują, że w wodzie znajdują się teraz swobodnie poruszające się elektrony. Pochodzi z metalu alkalicznego i jest przenoszony do warstwy wodnej po akumulacji cząsteczek wody. Według pomiarów gęstość tych dodatkowych elektronów podczas fazy złotej wynosi około pięciu bilionów elektronów na centymetr sześcienny.

Tak działa przekierowanie wody.© Thunderf00t

Metal bez wysokiego ciśnienia

I tak ten eksperyment udowadnia to, co wcześniej uważano za niemożliwe: wodę można uczynić mineralną nawet bez ekstremalnego ciśnienia. W eksperymencie z upuszczaniem ten stan, nietypowy dla czystej wody, trwał kilka sekund, jak podają naukowcy. Jednak reakcja chemiczna metali alkalicznych z wodą prowadzi do powstania białego wodorotlenku alkalicznego.

READ  ESET: złe reklamy zagrażają urządzeniom z Androidem i iOS

„Nasze badanie nie tylko pokazuje, że woda mineralna może być faktycznie wytwarzana na Ziemi, ale także pokazuje właściwości spektralne związane z jej pięknym złotym metalicznym połyskiem” – mówi Seidel. Umożliwi to w przyszłości badanie właściwości i zachowania wody mineralnej nawet bez wysokiego ciśnienia. (Natura, 2021; doi: 10.1038/s41586-021-03646-5)

Źródło: Centrum Materiałów i Energii im. Helmholtza w Berlinie, Instytut Chemii Organicznej i Biochemii Czeskiej Akademii Nauk

Continue Reading

Trending