Connect with us

Tech

Kup PS5: nowe konsole w MediaMarkt – fani ponownie uderzają o dostawy

Published

on

  • NSJonas Dirks

    Blisko

W tym tygodniu na MediaMarkt pojawiły się dwie nowe konsole PS5. Dzięki drugiej renowacji fani mogą trafić na MediaMarkt.at.

Aktualizacja z 31.06.2021: Kalendarzowy tydzień 30 powoli dobiega końca i tym razem pojawiły się nowe konsole PS5 na MediaMarkt i Saturn. Oczywiście fani po raz kolejny korzystają z okazji, aby kupić dwa całkowicie puste sklepy internetowe sprzedawców, jeśli chodzi o dostawy. PlayStation 5 trafił do sprzedaży w tym tygodniu w czwartek. Około godziny 11:00 klienci mogą spodziewać się rezygnacji z nowego PS5. Jak zwykle minęły zaledwie minuty, zanim konsole PlayStation 5 trafiły do ​​sprzedaży.

klawiatura PlayStation 5 (PS5)
Wersja (data pierwszej publikacji) 19. Listopad 2020
twórca Sony Interactive Entertainment (SIE)
Rodzaj Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie 09. Generacja konsoli
średnia pamięć Blu ray

Na szczęście sklep internetowy MediaMarkt w Austrii ponownie poszedł w jego ślady wczoraj z nowymi konsolami PS5. Około godziny 10:45 pojawiły się tutaj nowe konsole PlayStation 5. Niestety MediaMarkt nie wysyła konsol z Austrii bezpośrednio do Niemiec, dlatego dołączenie do serwisu jest tylko częściowo przydatne dla niemieckich graczy. Wygląda więc na to, że Saturn i MediaMarkt przegapili swój proszek, jeśli chodzi o odnowienie PS5 w weekend. Nie przewidujemy więc kolejnego dropu PlayStation 5 w ten weekend. Jeśli taka zmiana nastąpi, poinformujemy Cię oczywiście niezwłocznie.

Kup PS5: Nowe konsole w MediaMarkt — Sklep w Austrii dodaje więcej

Aktualizacja z 30.07.2021: i kontynuuj z nowymi konsolami. Po tym, jak MediaMarkt i Saturn zapewniły wczoraj graczom nową metamorfozę PS5, są teraz również w Austrii. W MediaMarkt.at znajduje się obecnie plik PS5 normalne i PS5 jest w pakiecie ze Spider-Manem Milesem Moralesem kupić. Jedyny haczyk: zaopatrzenie PS5 jest dostępne tylko w Innsbrucku. Również w Austrii Click & Collect pozostaje mottem przy zakupie PlayStation 5.

Konsole PS5 zamówione wczoraj w MediaMarkt i Saturn oferują teraz jeszcze więcej powodów do radości. Jak dotąd nie otrzymaliśmy żadnych raportów o anulowanych konsolach, takich jak najnowszy raport z gry na PS5 w OTTO. Oczywiście masz pod kontrolą spadki PS5 w MediaMarkt i Saturn. Jeśli interesuje Cię również zgiełk innych sprzedawców, zapoznaj się z naszym artykułem na temat aktualnego stanu PS5.

Kup PS5: nowe konsole w MediaMarkt i Saturn — odnowione w sklepie internetowym

Aktualizacja z 29.07.2021 o godzinie 11:00: Ups, to było szybkie. Właśnie pisaliśmy, że przeróbka PS5 od MediaMarkt i Saturn jest bardzo prawdopodobna, więc dystrybutorzy wyprzedzają nas z nowymi konsolami PlayStation 5. Jeśli nadal chcesz połączyć się z konsolą, możesz PS5 na Saturnie i PS5 w MediaMarkt Kup Teraz.

Kup PS5: nowe konsole w MediaMarkt i Saturn – wszystko odnowione

© MediaMarkt / Saturn / Sony / Unsplash

Zwykłe PlayStation 5 jest oferowane z napędem płytowym. To też jest na Saturnie PS5-Pakiet z grzechotką i Clankiem. W tej chwili nie można oczekiwać wielkości spadku na PS5. MediaMarkt i Saturn mogą sprzedawać masywne konsole PS5, ale mogą szybko skończyć z PlayStation 5. Więc uderz szybko i zabezpiecz swoje PS5, powodzenia.

READ  Wydobywanie Ethereum: Bitmain Antminer E9 32 RTX 3080 może zakończyć wydobywanie GPU

Aktualizacja z 29.07.2021: Na próżno szukasz nowych konsol PS5 w MediaMarkt i Saturn. Ale uwaga nadal jest skupiona. W rzeczywistości, wkrótce może nastąpić duża modernizacja PS5 w MediaMarkt i Saturn. Powodów jest kilka: najprostszym jest to, że PlayStation 5 po prostu od dawna nie było dostępne na MediaMarkt i Saturn. Ostatnia aktualizacja PS5 miała miejsce 8 lipca – zarówno w MediaMarkt, jak i Saturn.

Inny powód: kontenerowiec kiedykolwiek dany. Na początku roku Kanał Sueski był jeszcze zamknięty, a teraz dotarł do Rotterdamu. Podobno w niezliczonych załadowanych kontenerach jest ogromny zapas PS5. Jeśli plotka o PS5 jest prawdziwa, w przyszłym tygodniu może padać w Europie na nowe konsole. W szczególności MediaMarkt i Saturn, jako duzi dilerzy PS5, prawdopodobnie otrzymają sporą część dostaw PlayStation 5. Nadszedł więc czas, aby trzymać kciuki i wytrwać.

Kupowanie P55: Renowacja w MediaMarkt i Saturn — nowe konsole kontraktowe

Aktualizacja z 27.07.2021: Wielki spadek PS5 w MediaMarkt i Saturn jeszcze się nie wydarzył. Wczoraj odbyło się demo dla PlayStation 5, gdzie można zabezpieczyć PS5 umową na telefon komórkowy od MediaMarkt i Saturn. Żart na ten temat: Brak telefonu komórkowego z PS5 i brak umowy. Więc co zrobić z umową, to prawdziwe pytanie. Wykwalifikowani użytkownicy społeczności PS5 liczyli na ukrytą ofertę. W przypadku umowy PS5 na co najmniej 24 miesiące musisz zapłacić dodatkowy koszt co najmniej 336 euro za część mobilną i maksymalnie 456 euro.

Nie jest to dobra oferta, jeśli nas o to poprosisz. W międzyczasie kontraktów na PS5 nie można już znaleźć w MediaMarkt i Saturn. Prawdziwy spadek PS5 wciąż czeka na MediaMarkt i Saturn. Szanse na odnowienie są zwykle wysokie u dystrybutorów, ponieważ od dawna nie było żadnych nowych konsol. Jednak obecnie nie ma konkretnych wskazówek, że PS5 spadnie.

Aktualizacja z 26.07.2021: MediaMarkt i Saturn wspinają się na szczyt listy najbardziej poszukiwanych na kolejny spadek PS5. W piątek dodała również firma spedycyjna OTTO, dzięki czemu MediaMarkt i Saturn są teraz największymi sprzedawcami detalicznymi, którzy od dawna nie wystawiali PlayStation 5. Minęło sporo czasu, gdy w MediaMarkt i Saturn pojawiły się nowe konsole PS5 8 lipca – około 18 dni temu.

Tak więc wszystkie oznaki są już dobre na kolejny spadek PS5 w MediaMarkt i Saturn. Powinny pojawić się tylko nowe konsole. W ciągu kilku dni mają przybyć do Rotterdamu. Kontenerowiec Ever Given Gate zacumuje po sześciu miesiącach opóźnienia. Trzeba wczytać wiele nowych konsol PS5. Może to oznaczać odnowienie trybu PS5 w całej Europie – trzymamy kciuki.

READ  Po wydaniu wersji PS5 nie ma natywnej rozdzielczości 4K

Kupowanie PS5: Odnowienie od MediaMarkt i Saturn – kiedy jest odpowiedni czas?

Aktualizacja z 24.07.2021 r.: MediaMarkt i Saturn pozwalają teraz łowcom PS5 na nerwy. Nie było dostawy PlayStation 5 u niemieckich dealerów. PS5 nie zostało upuszczone w czwartek, w piątek nie ma nowych konsol, a odnowienie PlayStation 5 w sobotę wygląda dość ponuro. PS5 zwykle nie jest widoczny w weekendy i prawdopodobnie tak pozostanie dzisiaj.

To może się zmienić w przyszłym tygodniu. Oprócz OTTO uważamy, że szanse na spadek PS5 są stosunkowo prawdopodobne, przynajmniej na Saturnie. Jednak obecnie nie ma oficjalnego oświadczenia dotyczącego możliwego odnowienia PS5. Więc najpierw zrelaksuj się i ciesz się weekendem.

Kup PS5: MediaMarkt i Saturn czekają na dostawy – nie ma jeszcze nowych konsol

Aktualizacja z 21.07.2021: Wczoraj pojawiły się spadki PS5 w Alternate i Expert – również dobry znak modernizacji PlayStation 5 w Saturn i MediaMarkt. Zwykle po kolejnym spadku PS5 wygląda na to, że duża konsola znów zaczyna się poruszać. Nie możemy więc dziś wykluczyć możliwości deszczu na konsolach PS5, przynajmniej na Saturnie. Obecnie uważamy, że MediaMarkt jest wysoce nieprawdopodobnym kandydatem, ponieważ ostatnio w sprzedaży były tylko duże jednostki PlayStation 5.

Aktualizacja z 20.07.2021PS5: PS5 nie jest jeszcze dostępne w Saturn i MediaMarkt, ale konkurencja jest pełna nadziei. Dealer Expert rozpoczął nowy tydzień PS5 dziś rano, wprowadzając nową konsolę. Nie było wielu konsol PlayStation 5, ale znak jest jasny: dostawy są w drodze, a jak już informowaliśmy, Saturn i tak jest obecnie na liście rozwijanej PS5.

Odnowienie w Expert pośrednio zwiększa prawdopodobieństwo modernizacji PlayStation 5 w Saturn. MediaMarkt prawdopodobnie nie będzie miał PS5 na swoim pokazie w tym tygodniu, ponieważ siostrzana firma nadal ma PS5 na wyświetlaczu. Doświadczenie pokazuje, że największe szanse na drop PS5 są we wtorek, środę i czwartek rano. Zobaczmy, czy w tym tygodniu pojawi się więcej dostaw PS5.

KUP PS5: Brak show w weekend – brak nowych konsol PlayStation 5

Aktualizacja z 19.07.2021: Przez weekend MediaMarkt i Saturn trzymali się mocno, ale w przyszłym tygodniu niektórzy gracze już mają nadzieję na nowe kolekcje PS5. Na celowniku potencjalnych graczy PlayStaion 5: Saturn. Po MediaMarkt sprzedawca nadal ma na wystawie nową konsolę PS5 Sony, ale w co ważne niewielkich ilościach. Zwykle spadek PS5 przez dwie siostrzane firmy następuje w podobnym stopniu po spadku PS5 przez drugiego sprzedawcę. Ostatnio tak nie było w przypadku konsoli PlayStation 5.

W związku z tym prognoza dla Saturna jest stosunkowo wysoka. Gracze spodziewają się, że Sony PS5 spadnie na Saturnie w ciągu najbliższych kilku dni. Ale czy to jest realistyczne? Nie ma na to jasnej odpowiedzi. Nie ma żadnych oświadczeń od Sony ani Saturna na temat obecnej lokalizacji konsoli PS5. Jeśli jest wyprzedaż PS5, prawdopodobnie będzie to wtorek, środa lub czwartek. Tradycyjnie, środek tygodnia jest najbardziej prawdopodobny dla sprzedaży Sony PS5.

READ  Nowa funkcja Map Google: ułatwia to użytkownikom planowanie podróży

Oryginalna wiadomość z 16.07.2021: Hamburg – PS5 Teraz jest to pozycja obowiązkowa dla graczy. Nic więc dziwnego, że konsola jest chronicznie wyprzedana u wszystkich dealerów. Nasze siostrzane firmy MediaMarkt i Saturn nie są wyjątkiem. Również tutaj gracze muszą być stale w pogotowiu, aby zabezpieczyć jedną z upragnionych konsol. Aby upewnić się, że to również działa, pomożemy Ci nie przegapić spadku PS5 i ocenić obecną plotkę o konsoli na MediaMarkt i Saturn.

Kup PS5: kiedy MediaMarkt i Saturn otrzymają dostawy?

Wielu zadaje sobie pytanie, nikt nie ma gotowej satysfakcjonującej odpowiedzi: kiedy pojawią się nowe konsole dla MediaMarkt i Saturn? Kiedy wreszcie nadejdzie duża podaż PS5? Niestety nie wiemy, czy obecnie nie ma wiarygodnych informacji o nowych spadkach PS5 w MediaMarkt i Saturn. nikt z Sony Obecnie istnieje opinia w tej sprawie od dystrybutorów. Z drugiej strony Sony ma zachęcać kupców do sprzedaży PS5 przez Click & Collect – najlepiej na wyłączność. Łatwo zrozumieć, dlaczego tak się dzieje w Sony.

Największym cierniem w boku producenta PS5 są obecnie sprzedawcy i spekulanci, którzy zabezpieczają ogromne ilości nowej konsoli, a następnie odsprzedają ją na rynku wtórnym po wygórowanych cenach. Sony oczywiście tego nie lubi, więc próbuje rozbić lub przynajmniej zapobiec niepopularnemu rynkowi wtórnemu za pomocą narzędzia Click & Collect. Jeśli MediaMarkt i Saturn współpracują ze sobą, oznacza to po prostu, że klienci muszą odebrać konsolę w sklepie i nie można jej dostarczyć do domu. Z drugiej strony spekulanci i sprzedawcy nie mają możliwości niepostrzeżenia przewożenia większych ilości konsoli.

Kup PS5: na początku sierpnia może pojawić się kilka nowych konsol w MediaMarkt i Saturn

Tak jak powiedziałem, obecnie nie można powiedzieć, kiedy w końcu pojawią się duże dostawy w MediaMarkt i Saturn. Ale jest kilka wskazówek na temat kolejnego spadku PS5. Pamiętacie kontenerowiec Ever Given, który zamknął Kanał Sueski na początku tego roku? Statek opuścił Egipt i jest w drodze do portu w Rotterdamie. Jeśli Ever Given pojawi się pod koniec miesiąca, oznacza to również nowe konsole. W załadowanych kontenerach powinny znajdować się stosy konsol PS5. Oczywiście będzie również sprzedawany na MediaMarkt i Saturn. Oznacza to więc, że trzeba trochę dłużej poczekać, aż w końcu dotrą duże zapasy.

Lista reguł oceny: © MediaMarkt / Saturn / Sony / Unsplash

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Nowa przeglądarka Edge jest dostępna na Xbox

Published

on

Microsoft dał Xboxowi nową przeglądarkę Edge, której można używać do grania w gry Stadia, uzyskiwania dostępu do Discord i nie tylko.

Firma Microsoft wydała zaktualizowaną wersję przeglądarki Edge dla konsoli Xbox. Po sześciomiesięcznym okresie próbnym wersja Chromium Edge jest teraz dostępna na wszystkie konsole Xbox One i Xbox Series X/S.

Wersja przeglądarki na Xbox działa teraz tak płynnie, jak na PC i wygląda w zasadzie tak samo. Synchronizuje również wszystkie ustawienia, ulubione, karty i historię online.

Dzięki obsłudze myszy i klawiatury możesz uzyskać dostęp do Worda lub Excela online lub grać w gry Google Stadia, opcjonalnie przy użyciu konsoli Xbox. Chociaż Xbox nie ma jeszcze aplikacji Discord, nowa wersja Edge może być używana do uzyskiwania dostępu do wersji internetowej. Dzięki Discord możesz wykonywać połączenia głosowe i brać udział w czatach na kanale tekstowym.

Przetestowaliśmy już nową przeglądarkę Edge i możemy potwierdzić, że ta wersja jest bardzo dużym ulepszeniem w stosunku do swojego poprzednika. Bardziej nowoczesny wygląd i krótsze czasy ładowania sprawiają wrażenie bardziej nadętych.

READ  Wydobywanie Ethereum: Bitmain Antminer E9 32 RTX 3080 może zakończyć wydobywanie GPU
Continue Reading

Tech

Produkt niszowy staje się obowiązkowym stylem życia

Published

on

Jak dotąd iPad mini miał nieco drugorzędne życie w rodzinie tabletów Apple. Teraz najmłodszy aktor przeszedł metamorfozę i nagle gra na samej górze. Mimo niewielkich rozmiarów…

Innowacją był Apple Keynote 2021: Szósta generacja iPada mini jest teraz dostępna w zupełnie nowym wyglądzie. Agencja informacyjna prezentowana w wiadomościach miała już okazję przetestować nowy tablet Apple przed wejściem do sprzedaży. Od 24 września urządzenia dostępne są również w sklepach Apple na całym świecie.

Wraz z ponownym wprowadzeniem najmniejszego członka rodziny iPadów, Apple w dużym stopniu polega na karcie Lifestyle, co widać również po dostępnych kolorach. Oprócz szarej przestrzeni i gwiazdy polarnej (białej) jest róża i fiolet. W szczególności dwie ostatnie grupy mają wyraźnie żeńską grupę docelową. Po rozpakowaniu iPad mini naprawdę imponuje eleganckim, prostym designem i solidnym wykonaniem produktów Apple.

Pasuje do projektu!

Całkowicie zmieniony projekt jest atrakcyjny i opiera się na obecnych iPadach Pro, iPadach Air i iPhone’ach. Kanciasty projekt nawiązuje do obecnego Apple, który jest używany w iPhone’ach od 12. generacji. Zasadniczo podstawowy model zwykłego iPada nie osiągnął jeszcze nowego wyglądu. Nawet w ostatniej wersji, która została zaprezentowana równolegle z nowym iPadem mini.

Wyświetlacz Liquid Retina iPada mini znacznie się powiększył w porównaniu z poprzednim modelem. Apple nazywa to skutecznym pełnoekranowym wyświetlaczem reklamowym. 8,3-calowy ekran o rozdzielczości 2266 x 1488 pikseli zastąpił przycisk Home. Znajduje swoją nową lokalizację w prawym górnym rogu obudowy.

Bardziej kompaktowy pomimo większego ekranu

Ogólnie wymiary stały się mniejsze w porównaniu z poprzednim modelem. Szerokość 134,8 mm pozostała bez zmian, a grubość o 0,2 mm mniejsza, ale długość 195,4 zamiast 203,2 mm jest zdecydowanie zauważalna. iPad mini mieści się w kieszeni kurtki i łatwo znika w kopertówkach, co czyni go bardziej atrakcyjnym, szczególnie dla kobiet.

READ  Motorola Edge 20 wyciekła z informacjami o technologii

Pod pudełkiem jest też kilka nowości: dzięki chipowi A15 Bionic iPad mini zapewnia do 80 procent wyższą wydajność niż poprzednia generacja. Tablet obsługuje również technologię 5G i jest wyposażony w nowe, mocniejsze aparaty. Z jednej strony przedni aparat z ultraszerokokątnym czujnikiem 12 MP i tylny aparat z czujnikiem 12 MP z pikselami ostrości i większą przysłoną. Apple Pencil jest teraz również obsługiwany.

wniosek

W ostatnich latach tablety wielu producentów stały się większe. Małe urządzenia często nie są w stanie sprostać wysokim wymaganiom z powodu niewystarczającej wydajności. Apple wkracza teraz w tę niszę dzięki nowemu iPadowi mini. Grupą docelową będzie można zarządzać, ale jeśli szukasz małego tabletu, który z łatwością może rywalizować z większymi braćmi pod względem wydajności, to nie możesz uniknąć najmniejszego tabletu od Apple.

Cena – przynajmniej jak na standardy Apple – jest stosunkowo umiarkowana. Cena zaczyna się od 549 euro za tablet 64 GB z Wi-Fi. iPad mini 256 GB z Wi-Fi i siecią komórkową jest dostępny za 889 EUR. Dla porównania: cena nowego iPada waha się od 379 do 689 euro, a iPada Air od 649 do 959 euro. Zaawansowane rozwiązanie Apple, iPad Pro, kosztuje od 879 do 2409 euro.

Continue Reading

Tech

Więc używasz M.2 SSD w konsoli

Published

on

Z niedawno wydaną aktualizacją dla PlayStation 5 Firma Sony włączyła opcję instalacji rozszerzenia pamięci za pośrednictwem dysku SSD M.2. Zrobiłem to teraz sam przy użyciu konsoli i chciałbym o tym krótko powiedzieć kilka słów.

Sony ma pewne wymagania dotyczące dysków SSD M.2. Tak więc nie można po prostu zainstalować dowolnego dysku SSD, według Sony, musi to być przynajmniej model PCI Express Gen4x4. Jeśli rozejrzysz się po YouTube, znajdziesz też kilka testów, które doszły do ​​wniosku, że możliwe są również inne warianty, ale kupiłem oficjalnie obsługiwany dysk SSD Western Digital 1 TB – od 250 GB do 4 TB obsługiwane przez PS5.

WD_BLACK SN850 1 TB Wewnętrzny dysk SSD NVMe do gier; Technologia PCIe Gen4, prędkość odczytu do 7000 MB/s, M.2 …

  • WD_BLACK SN850 imponuje nie tylko smukłą konstrukcją, ale wewnętrzny dysk twardy zapewnia również doskonałą wydajność w grach.
  • Wewnętrzny dysk twardy SSD o pojemności do 1 TB zapewnia wystarczająco dużo miejsca na zapisywanie ulubionych gier — a do środka zmieści się również kolejny duży tytuł
  • Wewnętrzny dysk SSD oraz niesamowita prędkość odczytu i zapisu do 7000 MB/s i 5300 MB/s sprawiają, że szybciej wchodzisz do gry

Masz zmienną długość, możesz używać modeli 30, 40, 60, 80 lub 110 mm, ale żaden z nich nie musi być większy niż 2,5 mm i 11,25 mm grubości. Nie masz tak grubego dysku SSD? To prawda, ale Sony zaleca stosowanie radiatora/radiatora, który obecnie jest trudny do uzyskania. Tutaj też są testy, które pokazują, że można je wykonać również bez radiatora, ale biorąc pod uwagę żywotność, osobiście zastosuję się do zalecenia. Mój wybór padł na jednostronny model od Icy Box.

READ  IKEA Symfonisk: pojawia się nowy wzmacniacz ramki do zdjęć

Teraz dochodzimy do instalacji, która jest stosunkowo łatwa. Ale żeby to zrobić, musisz najpierw otworzyć konsolę. Umieść PS5 z dyskiem Blu-Ray przed sobą w lewym dolnym rogu – oczywiście zamkniętym. Teraz łapiesz prawy górny róg i wciskasz coś w dół, jednocześnie podnosząc nieco lewy dolny róg napędu. Pokrywa konsoli wyskakuje. Dbrand wyjaśnia wszystko w swoim filmie instalacyjnym do ciemnych paneli:

Po otwarciu urządzenia widać już osłonę gniazda SSD. Odkręciłem to śrubokrętem krzyżakowym i zdjąłem pokrywę. Teraz znajdziesz otwór ze śrubą i podkładką. Poluzuj śrubę (przekładkę) po prawej stronie i umieść dysk dystansowy w gnieździe, które pasuje do długości dysku SSD. Jeśli kupisz standardowy dysk SSD, powinien mieć długość 80 mm.

Teraz montujesz radiator, zwykle w zestawie są samoprzylepne podkładki cieplne, które przykleja się do radiatora, a następnie z kolei przykleja radiator do dysku SSD. W moim przypadku były dwie dodatkowe gumki do mocowania korpusu do SSD. W zależności od typu zakupionego radiatora może być konieczne połączenie ich ze sobą.

Gdy to zrobisz, włóż dysk SSD do portu, a karta powinna wystawać pod kątem. Teraz ostrożnie wciśnij dysk SSD i wkręć śrubę na miejsce w przekładce. Załóż nasadkę, załóż ją z powrotem i mocno dokręć.

kompletny. Teraz ponownie podłączasz kable za pomocą cewki Play Station Konsola się uruchomi. Natychmiast po uruchomieniu PlayStation 5 poinformuje Cię, że dysk SSD M.2 musi zostać sformatowany. Możesz to zrobić za dotknięciem przycisku. Teraz następuje test prędkości i uzyskałem prędkość odczytu 6,8 GB/s. Ale to może się różnić nawet w przypadku identycznego dysku SSD. Jedyną ważną rzeczą jest to, że masz ponad 5,5 GB/s.

Po przejściu do ekranu głównego systemu możesz przejść do Ustawienia > Pamięć > Miejsce instalacji i zdecydować, czy gry na PS5 i PS4 zakończą się w przyszłości standardowo na dysku SSD M.2 czy w pamięci konsoli. Możesz także przenosić gry z pamięci konsoli na dysk SSD w Bibliotece gier. To już było.

READ  Vampire: The Masquerade – Bloodhunt – ujawnia nowy zwiastun i zapowiada zamknięcie Alpha

Linki afiliacyjne są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic się nie zmienia w cenie. Dziękuję za wsparcie!


Continue Reading

Trending