Connect with us

entertainment

Krytyka SPD Mechbergera: „Byliśmy ślepi, naiwni i kryminalnie naiwni”

Published

on

Zaktualizowano 23.06.2022 07:41

Redaktor naczelny „Pioniera” wyraził rozczarowanie wahaniami dotyczącymi niemieckich dostaw broni na Ukrainę. Z drugiej strony dziennikarz Taza pochwalił „przywództwo od tyłu” kanclerza Olafa Schultza (SPD) i kopiącego lidera CDU Friedricha Merza. Były minister finansów SPD Peer Steinbrueck ostro skrytykował byłego kanclerza Gerharda Schroedera

To był temat „Maischbergera”

Wojna na Ukrainie i rola kanclerza Schulza na długie miesiące okupowała Niemców i ich sojuszników. Sandra Meißberger dyskutowała również kontrowersyjnie ze swoimi gośćmi, jak należy oceniać stanowisko i komunikację Schulza.

Ponadto środowa edycja ich talk show dotyczyła również podwyżki podstawowych stóp procentowych przez Europejski Bank Centralny. Wyszło na ulicę, gdy pojawiła się gwiazda telewizyjna Barbara Schonberger.

Goście

 • Ulrich Weckert: Jak najwięcej wyjaśniać coś bez emocji, a potem nie przywiązywać się do tego? W przypadku pierwszego (dziennikowy środek przekazu) jest to definicja „scholz”. Nawiasem mówiąc, 79-latek zadzwonił do „Habeckena” za odmienne zachowanie doradcy. Weckert był również zaskoczony faktem, że doskonale sprawdzi się jako czołowa siła w Niemczech. Wraz z Francją musimy być tymi, którzy popychają Europę do przodu. Publiczność nawet oklaskiwała. W końcu powinieneś prowadzić Niemcy, ale mądrze. Nawet jeśli to tylko pomysły.
 • Michael Brooker: Redaktor naczelny „Pionierów” był rozczarowany niechęcią Schulzego do dostarczania broni na Ukrainę. Hamował w wielu miejscach i potrafił wiele. – Trochę za późno. Brooker życzył sobie także większego przywództwa z Niemiec. „Musimy grać naszą siłą gospodarczą w zakresie polityki bezpieczeństwa”. To jest pośpiech. Również w tym momencie widzowie studia klaskali.
 • Ulryk Hermann: Taz był jedynym dziennikarzem, który uchronił Schultza przed oskarżeniem o wahanie. „Zełenski potrzebuje kogoś za granicą, kto weźmie odpowiedzialność za uczciwość” – powiedziała o ostrej krytyce prezydenta Ukrainy. Powinien wyjaśnić ludziom, że jego kraj nie jest odpowiedzialny za możliwą porażkę w wojnie, „ale Zachód z powodu niewystarczających dostaw broni”. Odważna teza. Hermann okazał się wyraźnym przeciwnikiem kontynuowania pracy trzech niemieckich reaktorów jądrowych, które nadal pracują w celu opanowania kryzysu energetycznego. „Nawet jeśli elektrownie jądrowe będą nadal działać, nie będziemy w stanie rozwiązać problemu z gazem. Problem”. Według Hermanna, przywódca CDU Friedrich Merz wskazał dokładnie na to w przemówieniu. „Dużo mówi, ale nie ma pojęcia o faktach” – powiedział wyryty Hermann. „To jest niebezpieczne na dłuższą metę”.
 • Analog Steinbrücka: Były federalny minister finansów (SPD) mianował swojego byłego kolegę z gabinetu Schulz „Bardzo dobry facet i bardzo doświadczony w tej materii”, ale też krytykował jego styl komunikacji i kwestionował, czy Schulz „znalazł zainteresowanie komunikatywne” dla Niemców w obecnym kryzysie. Błędy swojej partii wobec Rosji tłumaczył skuteczną polityką Williego Brandta. „Byliśmy ślepi, byliśmy naiwni i zbrodniczo naiwni. Nie sami, ale przede wszystkim SPD”. Kluczowe pytanie dla Steinbrücka, który wyglądał na znacznie młodszego niż 75 lat, to jak powinien wyglądać „sposób życia z Rosją” w przyszłości? Steinbrück był pewien, że „Putin nie zostanie usunięty”. Polecił „duży kij pod stołem” do przyszłych rozmów. Wreszcie socjaldemokrata bardzo krytycznie odnosił się do polityki stóp procentowych EBC, którą częściowo obwiniał za wysoką inflację. SPD przepowiada trudne czasy dla Niemców: znaczne spowolnienie wzrostu i koniec prosperity modelu Republiki Federalnej.
 • Barbara Schönberger: Dla nowego moderatora „Czy rozumiesz zabawę?” Rozrywka „oczywiście” jest bardzo ważna nawet w tak trudnych czasach jak te. „Powinniśmy starać się być dobrymi ludźmi, bez względu na to, jakie wiadomości otrzymujemy” – powiedziała gwiazda telewizji. Kiedy Meischberger zapytała ją, co sądzi o Schulzu, Schöneberger roześmiał się: „Gdzie jest piwo Steinbrueck, kiedy go potrzebujesz?” Jedno z jej najśmieszniejszych i oczywiście nie do końca poważnych zdań pochodziło od piosenkarza Robbiego Williamsa: „Kiedy go spotykałam, niestety byłam w ciąży”.
READ  Andrew Fletcher ✝︎: „Należy do nas alkohol i dziewczyny”.

To był moment wieczoru w „Maischbergerze”

Byłaby to bezlitosna ugoda z byłym doradcą, który utknął w ślepym zaułku w swoich (finansowych) stosunkach z Rosją Władimira Putina. Peer Steinbrück ubolewał, że jego przyjaciel z partii, Gerhard Schroeder, „zniszczył się dla podręczników historii”, pomimo dobrych wyników jako kanclerza. Jasne słowa byłej kanclerz, która przegrała wybory federalne w 2013 roku dla Angeli Merkel. Ale Steinbrück nie żądał jednego: komitetu partyjnego Schroedera. Każdy musi sam decydować.

Przeczytaj także: Były kanclerz Gerhard Schroeder stracił część swoich praw

To było przemówienie wieczornego pojedynku

Dziennikarz „Taz” Hermann postrzega większą rolę przywódczą Niemiec na świecie jako większe zagrożenie i chwali styl przywództwa kanclerza. Schulz chce wspólnie rozwiązywać problemy z innymi narodami. „To nie znaczy, że nie prowadzi. Ale jedzie z tyłu, a nie z przodu”. Oskarżyła współpracownika Michaela Brookera o faworyzowanie jednego Ideą „Leadership jest postawienie się w mediach z dużym zaufaniem”.

Dziennikarz może tylko potrząsnąć głową. Nie, jego celem nie jest „jazda szerokopasmowa, śmiało, proszę podążaj za mną”, ale idealnie nadaje się do jazdy po Trójkącie Weimarskim z Polską, Francją i Niemcami. Ktoś powinien wzbudzać kontrowersje, mówi Brookers. Żałował, że Schulz nie jest z przodu podczas jazdy, a nie zawsze z tyłu jako bierny widz. To właśnie oznacza dla niego „prowadzenie od tyłu”. Nie tylko Brooker i Hermann znaleźli wspólny język w tej kwestii.

Tak walczyła Sandra Meicheberger

W rozmowie ze swoim gwiazdorskim gościem, Peerem Steinbrueck, gospodyni pokazała wszystkie swoje atuty. Sposób, w jaki kontynuowałem badanie historycznych błędów Partii Socjaldemokratycznej w jej postępowaniu wobec Rosji i wreszcie doszedłem do tego, że Steinbrück nawet wyraźnie wspomniał o pominięciu swojej partii, jest godny szacunku.

Potem Meicheberger wydawał się bardziej zrelaksowany podczas płytkiej rozmowy z Barbarą Schönberger. Poproszony o skomentowanie poszczególnych słów kluczowych, Meicheberger powiedział dziwne słowa Schönbergera: „Jedno zdanie o kurczaku!” Może to być również humorystyczny i poprawiający nastrój początek rozmowy dla jakiegoś poważnego polityka.

READ  ARD ripcord ciągnie się: przekręcony wyświetlacz wychodzi z programu ze skutkiem natychmiastowym

To jest podstawa

Co robimy przeciwko ogromnej inflacji, przeciwko przerażającemu wzrostowi cen energii? Ulrich Weckert, który długo mieszkał we Francji i nazywał siebie „trującym trucicielem”, zasugerował kontynuację eksploatacji trzech niemieckich reaktorów jądrowych i ograniczenie prędkości w celu oszczędzania energii. „Tak, mój Boże”, powiedział Weckert, „czy 19 stopni nie wystarczy?”

Kto oferuje niższą temperaturę w pomieszczeniu? Barbara Schonberger powiedziała, że ​​mogłaby żyć w 17 stopniach, po prostu zarzuciłaby koc na głowę i założyła gruby sweter. Podczas gdy Brooker chciał energetyki jądrowej jako pomostu do odnawialnych źródeł energii, Hermann ogłosił ją wyraźnym przeciwnikiem energetyki jądrowej.

Konkluzja dotycząca miejsca Niemiec w świecie i Europie za kanclerza Olafa Scholza również była podzielona. Przez dziesięciolecia, powiedział Beer Steinbrück, SPD tłumiła ideę, że „Niemcy powinny odgrywać wiodącą rolę w świecie”. Chociaż przywódca SPD Lars Klingbeil powiedział to publicznie – w porozumieniu z Schulzem – okaże się, jak te słowa przełożą się na konkretną politykę. Ponieważ rzekomy „punkt zwrotny” w niemieckiej polityce zagranicznej i bezpieczeństwa pojawia się przede wszystkim w świetle ograniczenia dostaw broni na Ukrainę.

Steinbrück stwierdził, że wojna ukraińska była również punktem zwrotnym dla Niemiec. W związku z planami Putina, by zdestabilizować Europę i Unię Europejską na dobre dziesięć lat, „Wszyscy zapadliśmy w polityczną śpiączkę. Budzimy się od tego dnia”.

zdjęcie zwiastuna: © / © WDR / Oliver Zippy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Call the Police 110 Black Box: Biblioteka mediów, aktorzy, krytyka, fabuła

Published

on


 • W niedzielę 3 lipca 2022 r. A Policja Call 110: Czarna skrzynka 20:15 najpierw.
 • The intrygować A krytyka Do filmu Niedziela z Magdeburga.
 • obsada, biblioteka multimediów A Czasy emisji Podekscytowanie na pierwszy rzut oka.

Starszy inspektor Doreen Brash był tym razem z A zabicie Brak widocznego motywu. Zabójca, Adam Dahl, został aresztowany na miejscu. Przyznał się. Ale nikt nie znał przyczyny morderstwa – nawet Adam.

„Polizeiruf 110: Black Box”: nowy thriller z Magdeburga

Po imprezowym weekendzie 21-letni Adam Dahl jedzie pociągiem do Magdeburga ze swoim przyjacielem Tommym. Oboje są szczęśliwie zakochani. Ale nastrój nagle się zmienił, gdy Christoph Auchmann wszedł z parą do przedziału pociągu. Coś się wydarzyło w Adamie. Tego właśnie szuka główny inspektor Doreen Brach po zamordowaniu Christopha Ochmanna…

Było to zarówno w południowych Niemczech, jak i Austrii nocne szaleństwo Znane wielu dzieciom: bajki o fikcyjnej postaci przypominającej kruka, niegrzecznej osobie porwane dzieci, używany do pomocy rodzicom w kontrolowaniu potomstwa – w dzisiejszych czasach taka metoda nauczania młotkiem jest niewyobrażalna. Nowy nieudany thriller kryminalny z serii „Zadzwoń na policję 110” Akcja nie rozgrywa się w południowych Niemczech, ale Nocne Szaleństwo odgrywa ikoniczną rolę w niedzielnym thrillerze w Magdeburgu na wschodzie.

„Call 110: Black Box”: historia

upoważniony Doreen Brash A Gunter Marquez W nowej sprawie stają przed wielką tajemnicą: dlaczego Adam Dalkto ze swoim partnerem Tomislav Bogonovic W pociągu z Berlina do Magdeburga brutalnie mordujesz kolejnego przechodnia w pociągu? Sprawca nie może powiedzieć, dlaczego popełnił krwawy czyn. Dopełnia to wszystko i mówi, że nawet nie pamięta, co zrobił. Wydaje się, że młody człowiek ma bolesne problemy, które komisarz Brash rozumie. Po jednej ze swoich ostatnich spraw Doreen Barch również jest w szoku – widzi czerwień, gdy drzwi są zamknięte. Jej ataki paniki są uderzająco zabarwione na czerwono w thrillerze.

READ  Andrew Fletcher ✝︎: „Należy do nas alkohol i dziewczyny”.

Aby dowiedzieć się, co się dzieje z Adamem, inspektor Brash zwraca się do zrozpaczonych, emerytowanych rodziców Dyrektor LKA Klaus Volker Dahl więc jest Pani Bianca – Gryzie na granicie. Ojciec również próbuje stawiać przeszkody na drodze Bracha i wykorzystać swoje wpływy, by uwolnić syna. Płaci też koledze Adama Tommy’emu, żeby to miał złe zdanie Zarzuca się, że Adam działał w samoobronie. Ale Doreen Brasch nie poddaje się i zagłębia się w przeszłość rodziny i znajduje skomplikowane powiązania. Wyjaśnia to pogmatwana fabuła, ale zostaw Zdrowy rozsądek Na drodze.

w & quot; Police Call 110: Czarna skrzynka " Adam Dahl zabija człowieka bez powodu. Wszystkie informacje o emocjach na pierwszy rzut oka.

W Police Call 110: The Black Box Adam Dahl zabija człowieka bez motywu. Wszystkie informacje o emocjach na pierwszy rzut oka.
© Zdjęcie: MDR / filmpool fiction / Conny Klein

Recenzja „Polizeiruf”: co to jest „czarna skrzynka”?

dyrektor Ute Wieland Przemienia się z filmem teatralnym, na podstawie scenariusza autorstwa Zora Holtfritter, krwawy akt barbarzyńcy w pociągu, jego przeszłość jest absolutnie niesamowita. Nawet jeśli to oczywiste, że seriale kryminalne nie przedstawiają rzeczywistości i nie muszą. Jednak telewizyjny thriller kryminalny musi pochodzić od szanowanej postaci ARDTaki łańcuch dąży do identyfikowalności i wiarygodności. w środku „czarna skrzynka” Nie torba, nie etui. Gdy film krąży, niedzielna opowieść w części pierwszej żegna się z letnimi wakacjami.

To przynosi nowe „wezwać policję” Jeden z czterech pistoletów A: Wolałbym znowu wyprowadzić psa.

Obsada „Polizeiruf 110: Black Box”: spojrzenie na obsadę

w Policja Call 110: Czarna skrzynka Claudia Michelsen straciła stanowisko głównego inspektora Doreen Brach. Ale aktorzy, którzy również należą do pluć? The Pracuje W skrócie:

rola – aktor

 • Główny Inspektor Doreen Brach – Claudia Michelson
 • Radca kryminalny Uwe Lemp – Felix Furtler
 • Gunter markiz Pablo Grant
 • Adam D. Eloi Mesjasz
 • Tomislav Bogunovic – Kai Muller
 • Klaus Volker Dahl i Sven Eric Bechtholf
 • Bianca Dahl-Corina Kirchhoff
 • Dr Sabine Brunlich-Susan Boy
 • Główny posterunkowy Ricknagel – David Rowland
 • Marianne Kurth – Julia Blankenburg
 • Christoph Ochmann – Helge Tramsen
 • Kristen Zubak – Eva Weissenborn
 • Beno Zubak-Hilmar Eichhorn
 • Profesor Crabbe – Dominic Scheffner
 • Karina – Jenny King
 • Dejan Bogonovic – Zlatko Maltar
 • Prokurator Wegner – Mark Dresander
 • Sędzia – Kristen Roller
 • Sprzątaczka Carmen – Anna Pulitzer
 • Doktor więzienny – Tomasz Bartłomiej
 • Edita Ponofsky Melanie Toth
 • Caspar Eric Michael
READ  „Za każdego uchodźcę bierzemy 12 000 dolarów”

„Polizeiruf 110: Black Box”: daty emisji i biblioteka mediów

w Policja Call 110: Czarna skrzynka Widzowie mogą spodziewać się trochę mniej 90 minut prowokowanie przestępstwa.

The Czasy emisji aksamit czas emisji W skrócie:

 • Niedziela 3 lipca 2022 o godz. 20:15 pierwszego dnia
 • Niedziela 3 lipca 2022 o 21:45 Jeden dzień

Nie masz czasu na oglądanie filmu w linearnej telewizji? nie martw się. „Zadzwoń na policję 110: czarna skrzynka” Po pierwszej emisji telewizyjnej 3 lipca 2022 r. za sześć miesięcy w ARD .biblioteka multimediów Dostępny online.

„Zadzwoń na policję 110”: To są detektywi

W filmie kryminalnym „Polizeiruf 110” badają różne zespoły i poszczególni inspektorzy. Oto przegląd śledczych:

 • Claudia Michelsen jako główny inspektor Doreen Brach (Magdeburg)
 • Łukasz Grigorowicz jako główny inspektor Adam Raczyk i Andrzej Kachmarczyk jako kandydat na inspektora Vincent Ross (Brandenburgia, Polska)
 • Anneke Kim Sarnau jako detektyw Catherine Koenig i Lena Beckmann jako detektyw Millie Boy (Rostock)
 • Verena Altenburger jako komisarz policji Elizabeth Eckhoff (Monachium)
 • Peter Kurth jako główny inspektor Henry Koech i Peter Schneider jako główny inspektor Michael Lehmann (Haley)
Continue Reading

entertainment

Ulrich Tokur krytykuje ARD za zmniejszenie wydatków na Tatort

Published

on

„Te gigantyczne urządzenia stają się coraz bardziej referencyjne”

Ulrich Tukur szczerze opisuje ten dylemat w wywiadzie dla t-online: „Powietrze się przerzedza, pieniądze spadają i jest coraz trudniej”. Co to dokładnie oznacza, nadal nie jest jasne. Zapytany mieszkaniec Hesji staje się prostszy – a przede wszystkim nie pozostawia dobrych włosów, jeśli chodzi o regulowanie nadawców. „Ci giganci stają się coraz bardziej autoreferencyjni”, mówi Tukur o nadawcach o ARD i ZDF, które często są wyśmiewane jako podobne do urzędników, i dodaje: „Muszą spełniać pełne świadczenia emerytalne pracowników”.

Ulrich Tukur: Jako Felix Moreau jest aktywny w HR od 2010 roku. (Źródło: HR / Katrin Denkewit)

To jest powód, dla którego wydaje się coraz mniej pieniędzy na dobre filmy. Wielokrotnie nagradzany aktor narzeka na kulturę wydatkową nadawców publicznych: „To bardzo mały procent, który wciąż wpływa na tak zwaną sztukę”. Dowiedz się więcej o tle: Jak wynika z najnowszego raportu rocznego, tak ARD i ZDF wydają swoje pieniądze.

Murot przed zakończeniem „miejsca zbrodni”? Wskazówki Tukura

Oto jak Tukur również opowiada o swojej przyszłości „Tatort”. 64-latek, którego urodziny są za kilka tygodni, sygnalizuje koniec swojego zaangażowania w ARD. Mówi o „dwóch lub trzech latach” – i wkłada do ust liczbę 65. W końcu w tym wieku urzędnicy, podobnie jak komisarze, powinni móc przejść na emeryturę i cieszyć się emeryturą.

Ulrich Tukur nakręci kolejną „scenę zbrodni” z Florianem Gallenbergerem. Produkcja rozpocznie się zimą, tłumaczy aktor t-online. I jest pewien, że „rzecz naprawdę ma wszystko”. Nie ujawnił dokładnie, co go czeka w roli śledczego LKA Felixa Morota. Po prostu dużo: to najlepszy scenariusz, jaki przeczytał od czasu „Born in Pain”. „Scena Zbrodni” 2014 roku została nagrodzona m.in. Złotą Kamerą i Nagrodą Grimme.

READ  ARD ripcord ciągnie się: przekręcony wyświetlacz wychodzi z programu ze skutkiem natychmiastowym
Continue Reading

entertainment

Góry Nienawiści: Obchody rocznicy były tak piękne – Góry Nienawiści

Published

on

Pogoda prawie dopisała z okazji 50. rocznicy powstania rejonu Hasberg. Ponieważ słońce świeciło prawie cały dzień, ale nie było chmur ani niczego innego, co sprawiało, że tereny targowe w Królewcu były bardzo ciepłe. Z tego powodu wizyta prawdopodobnie nie spełniła oczekiwań. Jednak ci, którzy uczestniczyli w programie, nie byli rozczarowani i mogli zaopatrzyć się w przydatne informacje w różnych kioskach klubowych i federacyjnych w okolicy. Do tego pyszne kulinarne przysmaki w różnych sytuacjach i nikt nie musiał umierać z pragnienia. Festiwal powiatowy otworzył w porze lunchu na dużej scenie na rynku przed ratuszem w Królewcu przez dyrektora powiatu Wilhelma Schneidera, który przybył do Regiomontanusstadt na rowerze, a także kilku burmistrzów i ich zastępców w zgromadzeniu z różnych stron . Już nie w stroju rowerowym, ale w eleganckim garniturze, urzędnik powiatu przywitał wszystkich gości, w tym przede wszystkim przyjaciół z gmin partnerskich powiatu we Francji, Polsce i Szwecji: „Jesteśmy żywą i nowoczesną dzielnicą i chcemy to pokazać na naszych jubileuszowych obchodach!” Oddając swoją twórczą siłę w służbie regionu przez ostatnie 50 lat i chcąc kontynuować to w przyszłości, wyjaśnił treść i harmonogram festiwalu oraz oddał głos burmistrzowi Królewca Klausowi Pettenbrunn. Podziękował wszystkim uczestniczącym klubom oraz za to, że Królewiec, który ładnie ubrał się na ten festiwal, został wybrany na miejsce obchodów rocznicy dzielnicy.

READ  Piosenkarka DSDS sprzedana jako dziecko: surowa historia Natalie Ehrlich - TV
Continue Reading

Trending