Connect with us

entertainment

Chwila szoku! Nina poznaje swojego byłego męża Martina

Published

on

RTL>audycja>

29 kwietnia 2022 – 11:57 rano godzina

rzeczywiście (Wolfgang Bahru) wciąż jest tym zszokowany Myriam (Sara Lis) Zmarł w jego ramionach. W tej chwili jest też jakiś dramat Linostram (Matthias Unger) Mansi. Ale co dalej? Joe wie, że nie jest odpowiedzialny za śmierć Miriam. Nie strzelał. Ale czy rodzina Gernerów o tym wie? Iphone (Jeza Zack) Nie jestem pewien.

Część 2 i 3 tygodniowego zapowiedzi z aktorem GZSZ Thomasem DrechselMożesz również zajrzeć tutaj – po prostu przewiń w dół.

Nina znów widzi swojego byłego męża

Nina (Maria Widge) były mąż Jaskółka oknówka Oliver Frank mógł być najciemniejszym rozdziałem jej życia. Nina od lat cierpi na Martina i jego agresywną naturę. Martin jest teraz z powrotem w sąsiedztwie, ale nic nie zostało z poprzedniego odnoszącego sukcesy biznesmena i Martina bezdomnego. Córka Nina (Olivia Merhi) już przecięła jego drogę, Ale nie powiedziała o tym matce i bratu, żeby ich chronić. Jednak to się nagle zmienia, gdy Nina spotyka samą Martina. Jak zareaguje na to Nina? Pojawia się w drugiej części tygodniowego podglądu GZSZ.

GZSZ zawsze na tydzień przed emisją telewizyjną

GZSZ zawsze na tydzień przed emisją telewizyjną

Louis jest zszokowany śmiercią Miriam

Śmierć Maryi (Sarah Fox) łzy Ludwik (Mark Weinman) upadł na ziemię pod nogami. Fakt, że ta dwójka właśnie się rozpadła, pogarsza sytuację Lewisa, Ponieważ zdecydował się na Moretza (Lennaart Borcher) i przeciwko Miriam. W całym swoim smutku, czy Lewis mimo wszystko popełni wielki błąd? Trzecia część tygodniowego podglądu GZSZ pokazuje dokładnie, co się dzieje.

Oglądaj nowe odcinki GZSZ wstępnie załadowane na RTL+

Wścibski? „Gute Zeiten, Schlechte Zeiten” można oglądać w RTL+ na siedem dni przed emisją w telewizji. (Ugh)

READ  Tylko dwie drużyny po 2016 roku również w '21 w ćwierćfinale Pucharu Narodów Europy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Polski reżyser jest związany ze szpitalem z Cannes

Published

on

Polski reżyser Jerzy Skolimowski, którego film „EO” rywalizuje na Festiwalu Filmowym w Cannes, rozmawiał z Cannes z przekazem wideo ze szpitala w Warszawie.

Podstawy w skrócie

  • 84-latek powiedział w piątek, że był tak podekscytowany pokazem swojego filmu w Cannes, że nie mógł długo spać.

Z powodu braku snu upadł na ulicę i uderzył głową o chodnik. Z tego powodu musiał jechać do szpitala i nie mógł pojechać na Lazurowe Wybrzeże na premierę swojego filmu.

„EO” opowiada historię osła – z punktu widzenia zwierzęcia. We wzruszającym filmie, moderowanym małymi dialogami, widzowie śledzą różne sceny z życia osła. Zabiera go m.in. do cyrku i bitwy dorożkami.

W swojej wiadomości wideo Skolimowski naśladował odgłosy swojego „osła”, jak to nazwał. Ciągle powtarzał: „Och, och, och, och”. Osioł jest żywym stworzeniem, tak jak my. „Protestuję przeciwko przemysłowemu ubojowi zwierząt i przeciwko przemysłowi futrzarskiemu” – powiedział Skolimovsky.

Więcej na ten temat:

cyrk


READ  Więc Harry i William muszą współpracować przy pogrzebie
Continue Reading

entertainment

Organizatorzy ESC: Anomalia w drugim półfinale – Kultura i rozrywka

Published

on

Turyn/Genewa (dpa) – Organizatorzy Konkursu Piosenki Eurowizji (ESC) stwierdzili nieprawidłowości w głosowaniu po Grand Prix Turynu. Wpłynęło to na drugi półfinał, poinformowała w piątek Europejska Unia Nadawców (EBU).

Z wypowiedzi organizatorów wynika, że ​​trybunały arbitrażowe w niektórych uczestniczących krajach mogły przyznawać sobie punkty.

Continue Reading

entertainment

„Uderzyłem w dno”: Gisele Bundchen otwarcie mówi o zaburzeniach lękowych

Published

on

Zaktualizowano 19.05.2022 22:02

  • Modelka Gisele Bundchen cierpiała w przeszłości na zaburzenia lękowe.
  • W wywiadzie 41-latek szczerze o tym mówił.
  • Wspomniała między innymi, że czasami czuła się tak, jakby znalazła się na dnie.

Dowiedz się więcej wiadomości o celebrytach tutaj

Gisele Bundchen daje szczery wgląd w swoje przeszłe życie. Modelka znana jest z uroczej osobowości i promiennego uśmiechu. Ale Bündchen nie zawsze czuła się naprawdę szczęśliwa, mówi. w jednym Wywiad z brytyjskim „Vogue” Otworzyłem się na temat mojego wyniszczającego zaburzenia lękowego i ataków paniki.

„Na zewnątrz wyglądało na to, że miałem to wszystko, gdy miałem zaledwie 22 lata. Wewnątrz czułem się, jakbym uderzył w dno” – mówi model.

Formularz przeszedł wypłatę

Gdy miała dwadzieścia kilka lat, była nałogowym palaczem i co wieczór piła butelkę wina. „Wyobraź sobie, co to zrobiło z moją głową” — mówi matka dwójki dzieci. Półtora roku później poszedłem na fizjoterapię za radą koleżanki. Szybko nazwał to kompleksową rehabilitacją, podczas której Bündchen przez kilka miesięcy cierpiał na ciężkie migreny.

Ale w tamtym czasie nie miała innego wyjścia. „Pamiętam, jak mówił do mnie: ‚Cóż, chcesz żyć? „To było takie proste” – mówi Bundchen.Do dziś 41-latek budzi się o 5 rano, aby medytować i ćwiczyć.

Szczęśliwe małżeństwo z Tomem Bradym

Modelka Gisele Bundchen Był jednym z najbardziej udanych modeli w branży od późnych lat 90-tych. Przez lata była twarzą marki bieliźnianej Victoria’s Secret. Była w prywatnym związku z Leonardo DiCaprio od 2000 do 2005. Od 2009 jest żoną zawodowego piłkarza Toma Brady. Mają dwoje dzieci, syna Benjamina i córkę Vivian.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Hailey Bieber dzieli się z publicznością przerażającym momentem swojego życia. 10 marca amerykańskie media poinformowały, że modelka jest w szpitalu. Kilka dni później do domu wróciła żona Justina Biebera. Zasugerowała, że ​​powodem jej hospitalizacji był udar mózgu – ale nie wyjaśniła przyczyn. Teraz 25-latka przerwała milczenie. W filmie szczerze mówiła o tym przerażającym incydencie: „To był przerażający moment w moim życiu. Przez głowę przeszło mi tyle myśli. Bałem się, skąd to się bierze? Czy doznam trwałego uszkodzenia z tego powodu? ”

READ  Tylko dwie drużyny po 2016 roku również w '21 w ćwierćfinale Pucharu Narodów Europy
Continue Reading

Trending