Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Bayern Monachium kontra Gladbach-Eberl nie zgadza się z Flickiem: „Nie pokazuj mi ptaka, Hansi”

Podczas Zwycięstwo Bayernu 6: 0 nad Borussią Monchengladbach Spowodował sytuację między trenerem FCB Hansi Flickiem a dyrektorem sportowym Gladbacha Maxem Eberlem dla podniecenia.

Wyzwalaczem była czerwona kartka dla Tanguy Nianzo z Bayernu po błędzie na Brill Empolo w 75. minucie Flick krzyknął „O mój Boże”, wyrażając swój brak zrozumienia decyzji sędziego, Tobiasa Stylera. Dyrektor sportowy FCB Hasan Salih Hamidic również został potępiony.

Wtedy kołnierz Eberla eksplodował. 47-latek podskoczył i krzyknął do Flicka: „Jesteście mistrzami Niemiec i prowadzicie 5-0. Potrzebna jest odrobina dobrej woli”. Wkrótce potem Eberle dodał: – Nie pokazuj mi ptaka, Hansi! Nie podoba mi się to.

Na pytanie, czy rzeczywiście zaoferował Eberle ptaka, Flick odpowiedział po meczu o godz niebo Z „nie” jasne! W ogóle nie chciał przeceniać swoich emocji: „To jest część tego. Był emocjonalny w obu fotelach”.

Bayern Monachium ukoronował swój tytuł ceremonią. Ponieważ RB Lipsk przegrał po południu 3: 2 z Borussią Dortmund, drużyna z Monachium była już pewna swojego tytułu mistrza Niemiec przed rozpoczęciem meczu.

READ  Verstappen RB16B Crash w kwalifikacjach!