Connect with us

entertainment

Domniemana dziewczyna Matsa Hummla, Nicola Cavanis: Tak zachowuje się model! | rozrywka

Published

on

Domniemana dziewczyna Matsa Hummla, Nicola Cavanis: Tak zachowuje się model!  |  rozrywka

Mówi się, że podbiła serce gwiazdy BVB Matsa Hummelsa (34 l.)!

Jednak niesamowite Po tym, jak Dortmund pokonał AC Milan i awansował do 1/8 finału Ligi Mistrzów, okazało się, że nowy „bóg futbolu” Mats Hummels (34 l.) również strzelił miłosnego gola!

Według informacji BILD nową kobietą obok inteligentnego zawodowego piłkarza będzie monachijska modelka Nicola Cavanis (24 l.). Ale kto jest nowym skarbem Matsa? Zaoferuj im BILD.

Dream Body: Nicola odnosi duże sukcesy jako modelka bielizny i bikini

Zdjęcie: Nicola/Instagram

Jej kariera modelki

Kim jest piękna brunetka o zielonych oczach? Nicola ma absolutnie wymarzone wymiary (ma 1,75 m wzrostu, wymarzone wymiary: 85-61-91) i dlatego pracuje głównie jako modelka bielizny.

Pracowała nawet jako modelka dla amerykańskiej marki bielizny „Victoria’s Secret”, która od dawna uważana jest za wyróżnienie w branży modelek. Francuska producentka bielizny Etam również umiejętnie pokazała swoje wymarzone ciało.

Uśmiechała się także na okładkach wielu niemieckich magazynów: gościła na okładce magazynu „Shape”, była twarzą kampanii „Instyle” oraz pojawiła się w niemieckim magazynie „Vogue” w sesji zdjęciowej Lacoste.

Odniosła jednak ogromny sukces jako modelka i twarz słynnej marki „Nivea”. Miliony znają reklamę z piękną Nicolą, która została wyemitowana po raz pierwszy w lutym 2021 roku.

W najlepszej formie: Nicola Cavanis w katalogu wiosna/lato 2021 amerykańskiego producenta bielizny „Victoria's Secret”

W najlepszej formie: Nicola Cavanis w katalogu wiosna/lato 2021 amerykańskiego producenta bielizny „Victoria’s Secret”

Zdjęcie: Sekret Wiktorii

Jest także gwiazdą internetu

Ale to nie wszystko: Nicola Kavanis to jedna z najbardziej wpływowych postaci w Niemczech! Tylko na swoim profilu na Instagramie ma ponad 1,5 miliona obserwujących.

Pozwala im uczestniczyć w swojej pracy modelki i regularnie zabawia je filmami i postami z dziedzin mody, podróży i sportu. Nicola prezentuje także swoją sportową stronę na YouTube, TikTok i publikuje treningi.

READ  Anya Elsner straszy widzów Jungle Camp wypowiedziami na temat swojej matki
Na Instagramie pokazuje się sportowo: Czy Nicola od razu zakochała się w Mats?

Na Instagramie pokazuje się sportowo: Czy Nicola od razu zakochała się w Mats?

Zdjęcie: Nicola/Instagram

Twoje dzieciństwo i młodość

Pochodząca z Monachium pierwsze kroki jako modelka stawiała już w wieku siedmiu lat, pracując jako modelka dla dziecięcej kolekcji „Escada”.

„Moja mama tam wtedy pracowała i jedna z jej koleżanek zapytała mnie, kiedy odwiedzam mamę w pracy, czy chcę pracować jako miniaturowa modelka w grupie jej dzieci. Była to jednak moja pierwsza i ostatnia praca, dopóki nie złożyłam aplikacji do agencji modelek po ukończeniu liceum” – powiedział Nicola Cavanis do magazynu „Forum” w 2021 r.: „Po trzech miesiącach dostałem potwierdzenie”.

Nowa miłość Hummelsa? To wideo uczyniło ją sławną

Nowa miłość Hummelsa?: Nicola Cavanis zasłynęła dzięki temu filmowi

Źródło: Instagram @nicola, @aussenrist15

Nicola nauczyła się fotografować, pracując jako modelka: „Moi przyjaciele i ja spotykaliśmy się regularnie, gdy mieliśmy 13 lub 14 lat, pożyczaliśmy aparat mojego ojca i robiliśmy sobie nawzajem zdjęcia. Ponieważ dorastaliśmy na wsi, mieliśmy możliwość szybkiego dotarcia do pięknych miejsc i zrobienia tam zdjęć.Zawsze przesyłaliśmy zdjęcia na Facebooka.

Po ukończeniu szkoły średniej, w wieku 17 lat, podpisała kontrakt z agencją modelek. Ukończyła jednak szkolenie jako urzędnik ds. ubezpieczeń i finansów i uzyskała kwalifikacje wstępne do uczelni technicznej. W końcu zaczęła pracować jako modelka na pełen etat. Od dawna jest częścią monachijskiej sceny VIP.

Fesches Wiesn-Girl: W Monachium modelka Nicole jest integralną częścią sceny VIP

Fesches Wiesn-Girl: W Monachium modelka Nicole jest integralną częścią sceny VIP

Zdjęcie: Nicola/Instagram

Życie osobiste i hobby

Codzienne życie Nicoli charakteryzuje zdrowy tryb życia i jej pasja do fitnessu. „Ćwiczę cztery do sześciu razy w tygodniu, gram w tenisa i lubię długie spacery” – mówi. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu – „to po prostu uwalnia umysł i ducha”. Ale lubi też przebywać w domu: „Lubię oglądać historyczne filmy dokumentalne i kryminały”.

Nicola jest Strzelcem. Nadal dzieliła się zdjęciami z kotem. „Moją pasją jest opowiadanie o miłości własnej i samorozwoju. Dużo o tym czytam i słucham wielu podcastów. Moim największym celem jest być szczęśliwym i dawać rady innym” – powiedziała kiedyś w rozmowie z Agencja „Crystal”, dla której była modelką.

Twój styl mody

Nicola opisuje swój styl ubioru jako „dziką mieszankę”. Modelka z Monachium w wywiadzie dla „Forum”: „Czasami noszę klasyczne i proste ubrania, zakładam garnitur ze spodniami i nakładam na niego ładny płaszcz. Innego dnia wyciągnąłem dżinsy z szafy i założyłem je z butami Nike Air Jordan i krótkim topem.

Zrównoważony rozwój jest dla niej ważny: „Kiedy robię zakupy, sprzedaję lub oddaję używaną odzież, zależy mi na opakowaniach wolnych od plastiku, a kilka lat temu całkowicie zakazałam plastikowych butelek”.

Jedna z najwybitniejszych influencerek w Niemczech: ikona mody Nicola Cavanis ma 1,5 miliona obserwujących na Instagramie

Jedna z najwybitniejszych influencerek w Niemczech: ikona mody Nicola Cavanis ma 1,5 miliona obserwujących na Instagramie

Zdjęcie: Nicola/Instagram

Uwielbia wątrobę i jej podroby

Nicolas Cavanis ma osłodzić życie gwiazdorowi Matsowi HummelsowiAle trzymaj się z daleka od cukru!

Jej ulubione potrawy również są dość nietypowe jak na modelkę: „Odżywiam się bardzo zdrowo, ale lubię też mięso i ryby. Moje ulubione potrawy to podroby, takie jak kwaśne płuca czy wątroba, ale ich nie jem” – ujawniła w wywiad z Crystal Models.dużo.

Były chłopak

Według doniesień Nicola Cavanis spotyka się z monachijskim analitykiem nieruchomości Sippo Reichartem. Na swoich profilach w mediach społecznościowych udostępniła kilka zdjęć inteligentnej mieszkance Monachium.

Modelka Nicola Cavanis ze swoim byłym chłopakiem, monachijskim analitykiem nieruchomości Sippo Reichartem

Modelka Nicola Cavanis ze swoim byłym chłopakiem, monachijskim analitykiem nieruchomości Sippo Reichartem

Zdjęcie: Nicola/Instagram

Twoje plany na przyszłość

„Osobiście chcę wyjść za mąż i mieć dzieci gdzieś po dwudziestce” – Nicola jest tego pewna.

Ma wielkie plany: więcej pracy dla modelek, występy na okładkach magazynów i programów telewizyjnych. NA Instagrama I youtube Chce kontynuować swoją działalność i dostarczać wartość dodaną swoim obserwującym. Jednocześnie angażuje się w inicjatywę rodziców „Stażysta3” w Klinice Dziecięcej Haunersche w Monachium i wspiera dzieci chore na nowotwory.

Ambitna Nicola sama osiągnęła sukces jako modelka i influencerka. Lubi Matsa Hummelsa Podobało Ci się to?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

W obliczu rewolucji – DW – 11 lutego 2021

Published

on

W obliczu rewolucji – DW – 11 lutego 2021

„Rewolucja to przygoda serca” – mówi do mikrofonu legendarny reporter Ryszard Kapuściński (1932-2007). Wywiad telewizyjny odbywa się w jego domu, w biurze, wśród książek i stosów materiałów. Reżyser Andreas Hössli w swoim wysoce politycznym dokumencie „Nagi król – 18 części rewolucji” wielokrotnie konfrontuje się z nim – w wywiadach historycznych i aktualnych Niepokoje w Polsce I w Iran„Być człowiekiem w czasach rewolucji.

Mit reportera: Pisarz Ryszard Kapuściński (1932-2007) uczynił reportaże literackie społecznie akceptowalnymiFoto: W-Film/Mira

Film opowiada historię pisarza Kapuścińskiego, który w 1978 roku wyjeżdża do Teheranu, aby pracować jako reporter Rewolucja irańska Zgłosić. Wydarzenia tam nie dawały mu spokoju – dopóki powstanie stoczniowców w 1980 roku nie zmieniło także jego rodzinnej Polski. Reżyser Housley wielokrotnie przeplata rewolucyjne wydarzenia w obu krajach. Pomiędzy nimi niczym tekstowe pomosty istnieją fragmenty reportaży literackich Kapuścińskiego.

W kręgu tajnych służb

Housley znał osobiście Ryszarda Kapuścińska. W latach 1978–1980 mieszkał jako pracownik naukowy w Warszawie i dużo podróżował po kraju: „Był dla mnie jak przewodnik we wszystkim” – powiedział DW reżyser. Masowe strajki w Polsce, niepokoje rewolucyjne, euforia, która ogarnęła kraj, walka ruchu związkowego o demokrację – Hosley był świadkiem tego wszystkiego z bliska.

Wkrótce zagraniczny dziennikarz, mający także kontakty z działaczami polskiej opozycji, trafia na celownik tajnych służb. Housley dowiedział się, że jest obserwowany, gdy znalazł w polskich archiwach swoje akta pod kryptonimem „Vigorant Hassan” i je przestudiował. W tym imponującym dokumencie swoje poszukiwania dowodów łączy z cytatami z reportaży literackich Kapuścińskiego.

Rewolucyjne przebudzenie narodu: masowe protesty w stolicy Iranu Teheranie (1978)Foto: W-Film/Mira

Lata rewolucji irańskiej

W ostatnich latach reżyser kilkakrotnie podróżował do Iranu, aby przeprowadzić badania, przeprowadzić wywiady i nakręcić film. Przyprowadza przed kamerę interesujących historycznie partnerów do rozmów: dziennikarz Paris Rafie, który opowiada o strachu i represjach, pisarz Amir Hassan Jahlatan, który musiał uciekać do Włoch przed zamachami ze strony tajnych służb, młody reżyser Negar Tehseli, który tropi Irańczyków w archiwach fotograficznych po rewolucji 1978 r.

READ  Emmerich: Celnik dał radę w sprawie straszliwego napadu w urzędzie celnym
1 lutego 1979 r. z wygnania w Paryżu powrócił ajatollah Chomeini.Foto: W-Film/Mira

Jak pyta Housli Mohsen Rafiq Dost: Kierowca miał przywieźć do miasta ajatollaha Chomeiniego z lotniska w Teheranie po jego powrocie z wygnania 1 lutego 1979 r. Samochód zepsuł się w środku podekscytowanego tłumu i Chomeini musiał odlecieć helikopterem. Rafik Dost opowiada o tych godzinach, jakby to było wczoraj. Wysoce autentyczny współczesny świadek rewolucji irańskiej, która na początku stycznia 1979 roku wypędziła z kraju poprzedniego władcę, szacha perskiego.

Życie codzienne nadal toczy się w wielkim mieście

Reżyser był trzykrotnie aresztowany w Iranie. Został ponownie zwolniony. Nadal nie wie, która to z wielu tajnych służb Iranu. Świat obrazów, które uchwycił swoim aparatem w tym głęboko religijnym kraju, jest imponujący i niezwykły: artystyczne ujęcia kinowe, pogodne ujęcia twarzy, nocne krajobrazy ulic i ruchliwych ulic miast.

Poszukiwanie „nieskończonego piękna” napędza go: „Sam podchodzę do ludzi i patrzę im w twarz: co się dzieje w ich głowach?” – mówi Housley w wywiadzie dla DW. „Jak ta historia rewolucji wyraża się w oczach, w myślach, a także w tym, co się mówi. Jak historia wyraża się w teraźniejszości – to dla mnie ważny temat”.

Odważne kobiety odegrały ważną rolę w Iranie podczas rewolucji 1978/1979.Foto: W-Film/Mira

Osobiste poszukiwania antyków w Polsce

W Polsce na światło dzienne wychodzi kolejny problem. „Zbierając materiały do ​​tego filmu, poprosiłem o dostęp do akt mojego polskiego wywiadu” – mówi. „Znalazłem szczegółowy, dziwny materiał, będący wyrazem wysokiego stopnia bezsilności, jaka dotknęła aparat państwowy w obliczu zbliżającej się rewolucji”.

Reżyser przed kamerą konfrontuje swoich byłych obserwatorów – aż po byłego szefa polskiego wywiadu, którego lodowate, błękitne oczy, przypominające szklane kule, nie wyrażają żadnych emocji – z pytaniami o sens i konstrukcję filmu. Ogromne urządzenie inwigilacyjne w ówczesnej Polsce.

Niezależnie od tego, czy chodzi o archiwum polskiego wywiadu, czy o organ rejestracyjny Stasi: obsesja agencji na punkcie gromadzenia dokumentów nie zna granicFoto: W-Film/Mira

„To, co mogłem zrobić jako student, było nieproporcjonalne do faktu, że obserwuje się i monitoruje kogoś 24 godziny na dobę” – powiedział w wywiadzie dla DW. „I to, że potrzeba dwunastu funkcjonariuszy przypisanych tylko do tej jednej osoby. Dla mnie to niedorzeczne. To raczej wskazuje, że te tajne służby nie są już zbyt skuteczne”.

READ  Polska przedłuża zakaz kąpieli i wędkowania

„Solidarność”: Początek demokracji w Polsce

Siła solidarności: Masowe protesty polskich robotników domagają się demokracji i prawa do strajku.Foto: W-Film/Mira

Czarno-biały materiał archiwalny, nakręcony przez fotografa Jacka Petryckiego, opowiada o niepokojach politycznych w Polsce na początku lat 80.: „Widzę mężczyzn w grupach w stoczni Gdańskiej, nikt nie skanduje haseł i nie maszeruje protestów na ulicach słychać.” Żadnych uniesionych pięści, tylko zamyślone twarze” – w filmie.

W rozmowie z reżyserem Andreasem Höslim Petrycki wspomniał, że w całym kraju nagle zaczęli rozmawiać o rzeczach, o których do tej pory rozmawiano jedynie za zamkniętymi drzwiami. „Ci pracownicy rozmawiali o cenzurze w Polsce i prawie do strajku, co jest czymś wyjątkowym”. 31 sierpnia 1980 roku podpisano Porozumienie Gdańskie: „To jest godzina zerowa dla niezależnego związku zawodowego zwanego Solidarnością” – to historyczne wydarzenie uczciła prasa zagraniczna. Lider strajku Lech Wałęsa Staje się bohaterem ludowym.

W polskiej telewizji prawie nie ma o tym relacji. W ciągu trzech miesięcy dziesięć milionów robotników i pracowników dołączyło do Solidarności jako członkowie związkowi – prawie jedna trzecia populacji Polski. To było rewolucyjne.

Housley był świadkiem tego okresu zamieszania. „Strajcy zajęli fabryki latem 1980 roku” – wspomina. „Po prostu zostali w fabrykach i nie było żadnych demonstracji ulicznych”. „To była świadoma decyzja, ponieważ dziesięć lat temu wojsko i policja w Polsce otworzyły ogień do protestujących robotników, zabijając setki osób”.

Lech Wałęsa, przywódca strajku stoczniowców, jest w Polsce czczony jako bohater roku 1980.Foto: W-Film/Mira

Tłumienie ruchu demokratycznego

Półtora roku później było już po wszystkim: 13 grudnia 1981 roku do okupowanych hut i stoczni wjechały czołgi, a rząd ogłosił stan wojenny. Zakazanie Związku Solidarności i aresztowanie jego przywódców. W sierpniu 1982 r. świadek zakazanej demonstracji w Warszawie sfotografował uciekającego mężczyznę, potrąconego przez wojskową ciężarówkę.

Brutalna operacja wojskowa w Polsce: aresztowano przywódców strajku protestacyjnego.Foto: W-Film/Mira

Obrazy masowych protestów w Polsce i Iranie głęboko wryły się w pamięć świata. Odnoszą się do bieżących wydarzeń w Birmie, Hongkongu i gdzie indziej: rewolucyjnych niepokojów dotykających cały świat. Ten dokument pokazuje to bardzo wyraźnie.

READ  Ekscytacja koncertem Lou Bega w polskiej bazie wojskowej

„Nagi król. 18 fragmentów o rewolucji” (CH/PL/D, 2021), reż. Andreas Hoesli, od 11 lutego 2021 r. o godz W-Film Kino Online Zobaczmy – 42. rocznica rewolucji irańskiej.

Continue Reading

entertainment

Festiwal Filmowy w Cannes: Putin umiera w filmie o sztucznej inteligencji! | rozrywka

Published

on

Festiwal Filmowy w Cannes: Putin umiera w filmie o sztucznej inteligencji!  |  rozrywka

Wladimir Putin als Leinwand-Star? Klingt nach einem ganz üblen Horror …

Und doch ist der russische Diktator in diesen Tagen tatsächlich Gesprächsthema beim Filmfestival in Cannes, weil er in einem neuen Kino-Film zu sehen ist. Mitgewirkt hat er dabei nicht – künstliche Intelligenz steckt hinter dem Projekt!

„Ich habe Putin angerufen und gefragt, ob er mitmachen wolle“, erklärte der polnische Regisseur Patryk Vega (47). Und fügte hinzu: „Ach, war ein Scherz.“

Der polnische Filmregisseur Patryk Vega

Foto: Instagram/patryk_vega_official

Sein Film „Putin“ ist allerdings ernst gemeint. Die filmische Biografie, so sagte Vega bei einer Präsentation in Cannes, umfasse etwa 60 Lebensjahre des russischen Machthabers.

Im Film, soviel hat Vega schon verraten, stirbt Putin am Ende! „Es sollte ein Happy End sein.“

An diesem Wladimir ist nichts echt! Eine Szene aus „Putin“

An diesem Wladimir ist nichts echt! Eine Szene aus „Putin“

Foto: picture alliance / ASSOCIATED PRESS

Wie funktioniert das KI-Konzept, das einen Spielfilm über und mit Putin ganz ohne den echten Putin möglich macht? Zunächst habe der Regisseur seine Filmfigur durch eine Vielzahl realer Aufnahmen von Putin kreieren wollen. Doch die Qualität sei für eine große Leinwand nicht gut genug gewesen, erklärte Vega. „KI muss gefüttert werden. Es braucht 20 000 Bilder in hoher Auflösung, damit es funktioniert.“

Der echte Wladimir Putin (71) am 17. Mai 2024 bei einer Pressekonferenz während seiner China-Reise

Der echte Wladimir Putin (71) am 17. Mai 2024 bei einer Pressekonferenz während seiner China-Reise

Foto: Mikhail Metzel/via REUTERS

Stattdessen hat Vega nach eigenen Angaben eine ganz neue Technik entwickelt: Diese ermöglicht es ihm, mithilfe von künstlicher Intelligenz auf das Gesicht eines realen Schauspielers mit der gleichen Statur wie Putin dessen Gesicht zu montieren. „Es ist der erste Film, der diese Technologie nutzt.“

READ  „Classroom of the Elite” spotkała się z krytyką za słabą jakość animacji - Anime2You

Im Film sieht man Putin, wie man ihn kennt: in Diktatorenpose, an barocken Schreibtischen, aber auch wie er Klavier spielt und sich im Krankenbett in die Hose gemacht hat.

„Ich wollte in den Kopf von Putin hineinkriechen“, so Patryk Vega. Sein Film sei eine Art „Gebrauchsanleitung“ für den russischen Präsidenten. „Putin ist nicht verrückt. Aber bei ihm dreht sich alles um sein Ego“, meint der Regisseur, der kurz nach Beginn des Ukraine-Kriegs die Idee zum Film hatte. Das Ergebnis ist eine Mischung aus politischem Thriller und psychologischem Porträt des russischen Machthabers.

Ob der gefakte Putin das Publikum überzeugt, wird sich demnächst zeigen. Der Film wurde nach Angaben des Vertriebs bereits in mehr als 50 Länder verkauft – auch nach Deutschland. Weltweiter Kinostart ist am 26. September.

Continue Reading

entertainment

Księżniczka Madeleine wraca do swojej ojczyzny, Szwecji: jakie są powody?

Published

on

Księżniczka Madeleine wraca do swojej ojczyzny, Szwecji: jakie są powody?

To już oficjalne: Madeleine, zaginiona księżniczka Szwecji, pakuje walizki i latem wraca do Sztokholmu. Dzieje się tak po latach spędzonych za granicą: Madeleine wyjechała do Nowego Jorku w 2010 roku, a Kalifornia jest jej adoptowanym domem od 2018 roku.

Dlaczego teraz ciągnie Cię do swoich korzeni? Prestant zapytał ekspertkę rodziny królewskiej ARD, Leontine Greiffen von Schmittau:

Powód 1: Rodzina na pierwszym miejscu

Szwedzka rodzina królewska jest uważana za bardzo bliską sobie. Mówi się, że król Karol Gustaw nalegał, aby cotygodniowy posiłek spożywać ze swoimi dziećmi i wnukami. Pary Victoria i Daniel oraz Carl Philip i Sofia trzymają się razem nie tylko dla korony, ale także w czasie wolnym: często można widywać tę czwórkę podczas wspólnych zajęć – czy to na spacerach, czy na koncertach. Prawie nigdy tam: Madeleine. Dobrym powodem jest to, że odległość między Sztokholmem a Kalifornią wynosi około 8600 km.

Rzadko zdarza się, aby wszyscy byli razem. Rodzina spotyka się raz w roku na Olandii, ich wakacyjnej wyspie. Ale czy to wystarczy?

Madeleine jest rozwiedzioną osobą rodzinną i chce, aby jej dzieci dorastały ze szwedzkimi kuzynami. Ponadto Leonor, Nicolas i Adrian powinni być pod wpływem szwedzkiej mentalności i kultury i powinni idealnie opanować szwedzki jako swój język ojczysty.


Ekspert rodziny królewskiej Leontyna, hrabina von Schmittau
obecny

Powód 2: dziecko niepiśmienne

W 2023 roku królowa Sylwia obchodziła swoje osiemdziesiąte urodziny. „Może to być również powód, dla którego księżna Madeleine chce jak najlepiej wykorzystać czas, który pozostał jej z rodzicami” – powiedział ekspert ds. rodziny królewskiej ARD.

Powód 3: Wymagana jest szlachta

Ale czy przeprowadzkowe plany Madeleine mają wyłącznie charakter sentymentalny? Nie można wykluczyć, że na jej decyzję miały wpływ także zasady sukcesji tronu.

Choć jest stosunkowo mało prawdopodobne, aby jej najstarsza córka, księżniczka Leonora, pewnego dnia została królową, zajmuje ona co najmniej dziewiąte miejsce w kolejce do szwedzkiego tronu. Jednakże ona i jej rodzeństwo nie zachowują tego miejsca, chyba że dorastają w Szwecji, jak stanowi Konstytucja w zasadach dziedziczenia.


Ekspert rodziny królewskiej Leontyna, hrabina von Schmittau
obecny

Trudne relacje Madeleine z ludźmi

Pozycja Madeleine wśród ludzi od lat się waha. Wszyscy to wiemy: jeśli jedna osoba odchodzi, druga jest zła.

Brawa dla Madeleine: Ankieta przeprowadzona przez gazetę „Svensk Damtidning” pokazała, jak naprawdę niepopularna jest księżniczka: Na pytanie, do którego członka rodziny królewskiej mają największe zaufanie, 54% ankietowanych odpowiedziało, że najbardziej ufa księżnej księżna koronna Wiktoria odejdzie. Zero procent głosowało na Madeleine.

Nawet jej mąż, Chris O’Neill, miał się lepiej, choć tylko trochę. Powodem było to, że rzadko widywano ją w domu.

Zbuntowana księżniczka

Wysoki rangą członek rodziny królewskiej mieszkający za granicą: wielu Szwedów nadal jest z tego powodu zdenerwowanych, nawet po latach.

Powiązania Madeleine ze szwedzką rodziną królewską były wielokrotnie kwestionowane, podobnie jak jej miłość do ojczyzny. Szwedzi chcieli wiedzieć: w jaki sposób Madeleine mogła wykonywać swoje królewskie obowiązki za granicą?

Pozycja Madeleine w rodzinie królewskiej

Madeleine nie jest już uwzględniona w bieżącym raporcie finansowym rodziny królewskiej. I naprawdę dalej Strona główna szwedzkiej rodziny królewskiej Oczywiście zakres ich odpowiedzialności jest ograniczony odległością. „Jej Królewska Wysokość Księżniczka Madeleine od kilku lat mieszka wraz z rodziną w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ mieszka za granicą, publiczne programy księżnej są ograniczone”.

READ  Gwiazda „Do widzenia Niemcy” Peggy Jerewicz: Ból po operacji plastycznej

W końcu, gdy „nadchodzi okazja”, księżniczka Madeleine bierze udział w uroczystościach na szwedzkim dworze.

wszystko dobre, co się dobrze kończy? Jednak Szwedzi zawsze chcieli odzyskać swoją „zaginioną księżniczkę” – i teraz doczekali się szczęśliwego zakończenia. Czy Madeleine zmieni teraz wszystko?

Continue Reading

Trending