Connect with us

sport

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2023: Francja pokonała gospodarzy Szwecję w półfinale – odczyt indeksu

Published

on

Francja rywalizuje w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2023 w Polsce i Szwecji.

Mistrz olimpijski siedzi przeciwko suwerennemu gospodarzowi Szwecji 31:26 (16:12) do góry.
Mecz finałowy już w niedzielę o 20:30 (na żywo w Eurosporcie i w odkryciu +) na broniącego tytułu mistrza Francji z Danii.

wm

Drux odchodzi wcześniej: duet z Bundesligi nominowany do mundialu

Aktualizacja wczoraj o 14:13

Sfrustrowani Szwedzi muszą pogrzebać swoje marzenie o mundialu i zmierzyć się z Hiszpanią w barażach o trzecie miejsce.

Francja przeciwko Szwecji: taśma do czytania

+++ Kliknij, aby odświeżyć +++

Wniosek: Francja jest zbyt silna, aby gościć kraj-gospodarza

Dzięki dojrzałemu występowi Francja nie dała gospodarzowi Szwecji szansy w żadnym momencie meczu. W obronie Francuzi byli zwarti i wielokrotnie zmuszali szwedzkich graczy na polu obrony do rzucania z dużej odległości. Remeli był szczególnie przekonujący w ataku. Francuska gwiazda w większości zabiegów podjęła słuszną decyzję. Ponadto Gerrard wygrał pojedynek bramkarzy z Bałyką. W finale Dania czeka teraz na supergwiazdę Mikkela Hansena.

Koniec: Francja – Szwecja 31:26

Francja wygrała drugi półfinał ze Szwecją 31:26 i jest w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2023 z Danią.

58 minut: Francja – Szwecja 30:26

Wygląda na to, że gra zdecydowała. Rozczarowanie widać było na twarzach Szwedów już przed końcowym gwizdkiem meczu. Francuzi teraz sprytnie nie doceniają czasu i nie dają Szwedom szansy. Dodatkowo Gerrard posiada jeszcze dwie piłki od przeciwnika.

56 minut: Francja – Szwecja 30:25

Gospodarz potrzebuje teraz cudu. Francuz awansował pięcioma punktami na cztery minuty przed końcem. Wygląda na to, że francuski zespół jest bardzo przygotowany na to. Szczególnie Remili raz po raz pokazuje całą swoją klasę w ofensywie.

53 minuty: Francja – Szwecja 29:24

Szwedzi grają teraz bardzo zaciekle w ataku i dwukrotnie bardzo szybko gubią piłkę. Francuzi wykorzystują błędy rywalki i ponownie powiększają przewagę.

READ  Union Berlin: TSG Hoffenheim zainteresowane przedłużeniem kontraktu Marvina Friedricha?

50 minut: Francja – Szwecja 26:23

Gra staje się bardziej kolorowa. Szwedzi starają się czerpać energię z trybun i walczyć o każdą piłkę, tymczasem gospodarzom udaje się zdobyć dwie bramki. Ale akcja Francuza całkowicie zdarła i optymalnie wykorzystała dwuminutową karę rywala.

46 minut: Francja – Szwecja 24:21

Raz po raz Remili znajduje najlepszego zawodnika. Szwedzi nie mogą zapanować nad francuską gwiazdą. Ponadto mistrzowie olimpijscy zamykają prawie wszystkie swoje wyniki lodowatym zimnem. Szwedzi reagują i przechodzą na pozycję bramkarza.

42 minuty: Francja – Szwecja 22:18

W ataku Szwedów działa teraz znacznie więcej. Gracze z pola obrony agresywnie atakowali obronę i wygrali. Problemem gospodarzy jest obecnie obrona. Tam Francuzi przychodzą raz po raz, aby redagować stopnie naukowe. Na czele Francuzów.

38 minut: Francja – Szwecja 20:16

Francuzi rzadko popełniają błędy. Raz za razem cierpliwie szuka się okazji w ataku, a potem ją znajduje. Z drugiej strony Szwedzi gonią bezradność i nie znajdują środków do obrony. Do tego Palicka nie może przejąć piłki w drugiej połowie.

34 minuty: Francja – Szwecja 18:13

Francuzi wychodzą z szatni z mocnym akcentem. W poważnych tarapatach Remili Dika znajduje Mem, by oszukać Kempę, co jest zdumiewająco kompletne. Do tego Szwedzi dostają dwuminutową karę za uderzenie Gerrarda w głowę przez Felixa Klara. Francuzi chłodno wykorzystują tę przewagę.

31 minut: Francja – Szwecja 16:12

Sędziowie rozpoczynają drugą połowę w Tele 2 Arena. Szwecja miała piłkę.

Pierwsza połowa: Francja – Szwecja 16:12

Francuzi przekonali się w pierwszej połowie na całej linii. W obronie mistrzyni olimpijska jest zwarta i zmusza Szwedów do uderzenia piłki od tyłu. W ataku Remili zawsze bierze sprawy w swoje ręce i oprócz potężnych strzałów stawia również swoich podopiecznych w centrum uwagi. Z drugiej strony gospodarze są nieco nieśmiali w ataku i obronie. W drugiej połowie gospodarze muszą znacznie poprawić wynik.

READ  Baumgart: „Nie chcę dzisiaj świętować”

28 minut: Francja – Szwecja 15:11

Teraz Szwedzi starają się być odważniejsi w ataku i narzucają indywidualne akcje. Palicka jest jego niezbędnym wsparciem. Jednak różnica pozostaje stała.

Minuta 25: Francja – Szwecja 14:9

Remilly jest głównym graczem Francuzów. Albo strzela sam, albo umiejętnie strzela kolegom z drużyny. W obronie Francuzi ustawili się z tyłu i zmusili Szwedów do strzelania od tyłu. Gerrard zwykle jest tam, aby wykonywać te rzuty i prostować strzały przeciwnika. Szwedzi są trochę w tyle.

Minuta 22: Francja – Szwecja 11:9

Szwedzi nadal mieli problemy ze stworzeniem wolnych okazji strzeleckich w zorganizowanej grze ofensywnej. Zwykle to indywidualne działania prowadzą do sukcesu. Dla Francuzów Quentin Mahe po raz trzeci strzelił z siedmiometrowej linii.

18 minut: Francja – Szwecja 9:7

Francja teraz z dwoma niepotrzebnymi dwuminutowymi karami. Jednak Szwedzi nie mogą rozgrywać sytuacji większości tak, jak chcą. Z drugiej strony francuscy gracze z pola obrony wielokrotnie dominowali i wygrywali rzuty wolne.

Minuta 14: Francja – Szwecja 8:5

Francja w finale jest znacznie skuteczniejsza od Szwedów. Po raz pierwszy Francuzi posunęli się nieco dalej. W szczególności Remili zawsze akcentuje mocnymi ujęciami od tyłu lub subtelnymi nawiązaniami do koła.

11 minut: Francja – Szwecja 6:4

Obecnie obie drużyny przyspieszają. Prawie żadna zorganizowana gra ofensywna, ale obie drużyny forsują szybkie strzały z pola obrony. Ale bramkarze wciąż wchodzą im w drogę.

7 minut: Francja – Szwecja 2:3

To będzie intensywny mecz, w którym główną rolę odegrają bramkarze. Palicka przekonuje na początku gry niesamowitymi interwencjami. Ale w niczym nie ustępuje Gerrardowi. Obie drużyny wciąż mają problemy w ataku, ponieważ defensywa jest dobrze powiązana.

Trzecia minuta: Francja – Szwecja 1:1

Przede wszystkim skupiamy się na bramkarzach. Szwed Andreas Palica i bramkarz Francji Vincent Girard od razu pokazali klasę i obronili pierwsze strzały przeciwnej drużyny. Nedim Remely w końcu przełamał urok Francji.

READ  brak oszacowania? Dlatego Lewandowski naprawdę chce opuścić Bayern Monachium

Pierwsza minuta: Francja – Szwecja 0:0

Wrzut ma miejsce w drugim półfinale. Francja jako pierwsza atakuje. Szwecja pierwsza w obronie.

INFO: Dania czeka w finale

Dania czeka na zwycięzcę półfinału pomiędzy Francją a Szwecją w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2023. Duńczykom udało się Wygrana dzisiejszego wieczoru w pierwszym półfinale z Hiszpanią 26:23 (15:10).. Może to doprowadzić do nowej wersji finału 2021. Wtedy Dania i Szwecja zmierzyły się ze sobą z lepszym finiszem Duńczyków.

INFORMACJA – Witam

Witamy w półfinale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2023. Kraj-gospodarz, Szwecja, marzy o awansie do finału. Ale kraje skandynawskie będą musiały wyprzedzić mistrzów olimpijskich i faworytów do tytułu we Francji. Wrzuć o 20:30. Benedikt Walgenbach towarzyszy grze bezpośrednio dla Ciebie na klawiszach – miłej zabawy!

Możesz być zainteresowanym także tym:Eksplozja marzeń o mundialu: Niemcy przegrywają z Francją