Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Video Pass ruszył dziś w Polsce

dystans Wczorajsze plotki Ma Sony Zgoda„PlayStation Plus Video Pass” rozpoczyna się dzisiaj jako „usługa testowa”. Dotyczy to jednak tylko rynku polskiego.

Usługa, która wyciekła wczoraj na PlayStation.com, daje użytkownikom PS4 i PS5 w Polsce dostęp do ponad 20 filmów i programów telewizyjnych Sony Pictures. Co kwartał będzie pojawiać się więcej treści. Nie ma za to żadnych kosztów, ponieważ dostęp jest częścią subskrypcji PS Plus.

PlayStation Plus Video Pass może pokonać inne kraje

W Polsce test potrwa rok, w przeciwieństwie do Nicka Maguire, wiceprezesa ds. Usług globalnych w SIE Pajęcza sieć Reklamować. Jednocześnie potwierdził, że firma zdecydowała się na przeprowadzenie testu w Polsce na podstawie określonych danych. Po pierwsze, Sony chce monitorować popularność usługi przed podjęciem decyzji, czy uruchomić ją na większą skalę.

„Chcemy zobaczyć, jak gracze skorzystają z takiej usługi” – powiedział Maguire. „Na jakie tytuły patrzysz, co Cię interesuje i jak często z nich korzystasz. Jednak w tej chwili nie mogę powiedzieć, co się stanie, jak będzie wyglądał proces testowania na innych rynkach i jaka będzie przyszłość subskrypcji PlayStation Plus Video Pass będzie wyglądać po fazie testów. ”

Zapytany, dlaczego do testu wybrano polski rynek, Maguire powiedział: „Doskonale wiemy, że mamy w Polsce dużą bazę graczy, którzy wyróżniają się uczestnictwem i aktywnością w sieci i mediach społecznościowych. Platformy VoD To dla nas idealne połączenie. Idealny rynek do świadczenia usług testowych w ramach programu PS Plus i sprawdzenia, co myślą o tym nasi główni użytkownicy.

Nie potrafił wymienić żadnych innych danych, które ostatecznie doprowadziły do ​​podjęcia decyzji. Podkreślił tylko, że Polska spełnia wszystkie ważne kryteria dla Sony.

Więcej o Sony:

Firma Sony niedawno ogłosiła, że ​​jeszcze w tym roku PlayStation Store nie będzie oferować sprzedaży ani wypożyczania treści telewizyjnych i filmowych. Od 31 sierpnia 2021 r. Treści wideo nie będą już dostępne w sklepie cyfrowym. Jednak użytkownicy nadal mają dostęp do istniejących zakupów.

READ  Co książę Karol odziedziczył po swoim zmarłym ojcu Filipie


Więcej informacji o Playstation Plus.

Zwykle linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców detalicznych są linkami stowarzyszonymi. Dokonując zakupu, otrzymujemy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać do sfinansowania strony, z której można korzystać bezpłatnie. Nie masz żadnych wad.