Connect with us

entertainment

Video Pass ruszył dziś w Polsce

Published

on

dystans Wczorajsze plotki Ma Sony Zgoda„PlayStation Plus Video Pass” rozpoczyna się dzisiaj jako „usługa testowa”. Dotyczy to jednak tylko rynku polskiego.

Usługa, która wyciekła wczoraj na PlayStation.com, daje użytkownikom PS4 i PS5 w Polsce dostęp do ponad 20 filmów i programów telewizyjnych Sony Pictures. Co kwartał będzie pojawiać się więcej treści. Nie ma za to żadnych kosztów, ponieważ dostęp jest częścią subskrypcji PS Plus.

PlayStation Plus Video Pass może pokonać inne kraje

W Polsce test potrwa rok, w przeciwieństwie do Nicka Maguire, wiceprezesa ds. Usług globalnych w SIE Pajęcza sieć Reklamować. Jednocześnie potwierdził, że firma zdecydowała się na przeprowadzenie testu w Polsce na podstawie określonych danych. Po pierwsze, Sony chce monitorować popularność usługi przed podjęciem decyzji, czy uruchomić ją na większą skalę.

„Chcemy zobaczyć, jak gracze skorzystają z takiej usługi” – powiedział Maguire. „Na jakie tytuły patrzysz, co Cię interesuje i jak często z nich korzystasz. Jednak w tej chwili nie mogę powiedzieć, co się stanie, jak będzie wyglądał proces testowania na innych rynkach i jaka będzie przyszłość subskrypcji PlayStation Plus Video Pass będzie wyglądać po fazie testów. ”

Zapytany, dlaczego do testu wybrano polski rynek, Maguire powiedział: „Doskonale wiemy, że mamy w Polsce dużą bazę graczy, którzy wyróżniają się uczestnictwem i aktywnością w sieci i mediach społecznościowych. Platformy VoD To dla nas idealne połączenie. Idealny rynek do świadczenia usług testowych w ramach programu PS Plus i sprawdzenia, co myślą o tym nasi główni użytkownicy.

Nie potrafił wymienić żadnych innych danych, które ostatecznie doprowadziły do ​​podjęcia decyzji. Podkreślił tylko, że Polska spełnia wszystkie ważne kryteria dla Sony.

Więcej o Sony:

Firma Sony niedawno ogłosiła, że ​​jeszcze w tym roku PlayStation Store nie będzie oferować sprzedaży ani wypożyczania treści telewizyjnych i filmowych. Od 31 sierpnia 2021 r. Treści wideo nie będą już dostępne w sklepie cyfrowym. Jednak użytkownicy nadal mają dostęp do istniejących zakupów.

READ  „Transit Filmfest” rozpoczyna się w Ratyzbonie – Ratyzbonie – Nachrichten


Więcej informacji o Playstation Plus.

Zwykle linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców detalicznych są linkami stowarzyszonymi. Dokonując zakupu, otrzymujemy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać do sfinansowania strony, z której można korzystać bezpłatnie. Nie masz żadnych wad.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Ulrich Tokur krytykuje ARD za zmniejszenie wydatków na Tatort

Published

on

„Te gigantyczne urządzenia stają się coraz bardziej referencyjne”

Ulrich Tukur szczerze opisuje ten dylemat w wywiadzie dla t-online: „Powietrze się przerzedza, pieniądze spadają i jest coraz trudniej”. Co to dokładnie oznacza, nadal nie jest jasne. Zapytany mieszkaniec Hesji staje się prostszy – a przede wszystkim nie pozostawia dobrych włosów, jeśli chodzi o regulowanie nadawców. „Ci giganci stają się coraz bardziej autoreferencyjni”, mówi Tukur o nadawcach o ARD i ZDF, które często są wyśmiewane jako podobne do urzędników, i dodaje: „Muszą spełniać pełne świadczenia emerytalne pracowników”.

Ulrich Tukur: Jako Felix Moreau jest aktywny w HR od 2010 roku. (Źródło: HR / Katrin Denkewit)

To jest powód, dla którego wydaje się coraz mniej pieniędzy na dobre filmy. Wielokrotnie nagradzany aktor narzeka na kulturę wydatkową nadawców publicznych: „To bardzo mały procent, który wciąż wpływa na tak zwaną sztukę”. Dowiedz się więcej o tle: Jak wynika z najnowszego raportu rocznego, tak ARD i ZDF wydają swoje pieniądze.

Murot przed zakończeniem „miejsca zbrodni”? Wskazówki Tukura

Oto jak Tukur również opowiada o swojej przyszłości „Tatort”. 64-latek, którego urodziny są za kilka tygodni, sygnalizuje koniec swojego zaangażowania w ARD. Mówi o „dwóch lub trzech latach” – i wkłada do ust liczbę 65. W końcu w tym wieku urzędnicy, podobnie jak komisarze, powinni móc przejść na emeryturę i cieszyć się emeryturą.

Ulrich Tukur nakręci kolejną „scenę zbrodni” z Florianem Gallenbergerem. Produkcja rozpocznie się zimą, tłumaczy aktor t-online. I jest pewien, że „rzecz naprawdę ma wszystko”. Nie ujawnił dokładnie, co go czeka w roli śledczego LKA Felixa Morota. Po prostu dużo: to najlepszy scenariusz, jaki przeczytał od czasu „Born in Pain”. „Scena Zbrodni” 2014 roku została nagrodzona m.in. Złotą Kamerą i Nagrodą Grimme.

READ  „Transit Filmfest” rozpoczyna się w Ratyzbonie – Ratyzbonie – Nachrichten
Continue Reading

entertainment

Góry Nienawiści: Obchody rocznicy były tak piękne – Góry Nienawiści

Published

on

Pogoda prawie dopisała z okazji 50. rocznicy powstania rejonu Hasberg. Ponieważ słońce świeciło prawie cały dzień, ale nie było chmur ani niczego innego, co sprawiało, że tereny targowe w Królewcu były bardzo ciepłe. Z tego powodu wizyta prawdopodobnie nie spełniła oczekiwań. Jednak ci, którzy uczestniczyli w programie, nie byli rozczarowani i mogli zaopatrzyć się w przydatne informacje w różnych kioskach klubowych i federacyjnych w okolicy. Do tego pyszne kulinarne przysmaki w różnych sytuacjach i nikt nie musiał umierać z pragnienia. Festiwal powiatowy otworzył w porze lunchu na dużej scenie na rynku przed ratuszem w Królewcu przez dyrektora powiatu Wilhelma Schneidera, który przybył do Regiomontanusstadt na rowerze, a także kilku burmistrzów i ich zastępców w zgromadzeniu z różnych stron . Już nie w stroju rowerowym, ale w eleganckim garniturze, urzędnik powiatu przywitał wszystkich gości, w tym przede wszystkim przyjaciół z gmin partnerskich powiatu we Francji, Polsce i Szwecji: „Jesteśmy żywą i nowoczesną dzielnicą i chcemy to pokazać na naszych jubileuszowych obchodach!” Oddając swoją twórczą siłę w służbie regionu przez ostatnie 50 lat i chcąc kontynuować to w przyszłości, wyjaśnił treść i harmonogram festiwalu oraz oddał głos burmistrzowi Królewca Klausowi Pettenbrunn. Podziękował wszystkim uczestniczącym klubom oraz za to, że Królewiec, który ładnie ubrał się na ten festiwal, został wybrany na miejsce obchodów rocznicy dzielnicy.

READ  Mistrzostwa Czterech Skoczni 2021/22 Oberstdorf dzisiaj: pary, daty, inauguracje, telewizja i transmisja na żywo – informacje o dzisiejszym snowboardzie
Continue Reading

entertainment

„Zdejmij ubranie i jęcz”: Elias Mubarak był dyskryminowany ze względu na płeć

Published

on

„Rozbierz się i jęcz”
Elias Mubarak cierpiał z powodu dyskryminacji seksualnej

Sceny intymne na planie są zwykle niewygodne dla uczestników i wymagają dużej dozy finezji. Aktor Elias Mubarak wspomina niepokojące doświadczenie, które sprawiło, że jego kolega płakał. Dziś nie można już tego tolerować.

Aktor Elias Mubarak w przeszłości został poddany seksizmowi w filmie, z którym teraz będzie sobie radził inaczej. „Musiałem sfilmować scenę seksu, a reżyser powiedział wcześniej: »Zdejmijcie im ubrania i płaczcie«” – powiedział 40-latek gazecie Bild. Pamiętam, jak mój kolega płakał po tym i ja też byłem bardzo zdenerwowany. „Nie może już tolerować tego dnia. Oczywiście ma teraz inne nastawienie”, ale niestety takie rzeczy nadal się zdarzają. Może częściej” – powiedział Mubarak.

W rozpoczynającym się w czwartek filmie Liebesdings Aniki Decker M’Barek („Fack ju Göhte”) gra gwiazdę filmową, ściganą na każdym kroku przez fanów, paparazzi i dziennikarzy w Berlinie. Ciężko walczy o utrzymanie w tajemnicy swojego życia prywatnego – i zakochuje się w młodej aktorce teatralnej. Mubarak powiedział Bildowi, że zauważenie go zajęło dużo czasu.

Zna inne czasy. „Kiedy doradzono mi zmianę nazwiska, ponieważ nigdy mi się to nie uda”. W tym czasie niemiecka telewizja była cała biała. „Po prostu w niemieckiej telewizji nie było osób o innym kolorze skóry lub pochodzenia imigracyjnego”. I wtedy nie spodziewał się, że „wszystko będzie dla mnie takie wspaniałe”.

Zapytany, czy często jest niedoceniany, czy niedoceniany, Mubarak odpowiedział: „Oczywiście. Ale to dobrze, kiedy jestem niedoceniany. To oczywiście najlepsza taktyka dla mnie.

Mubarak przyznał się do błędów w wywiadzie. „Jestem w świetnym nastroju. Staram się nad tym popracować”. Coraz więcej mówi do siebie: „Wolałbyś raczej milczeć”. Ponieważ przez większość czasu nie jest to warte późniejszych emocji.

READ  Mistrzostwa Czterech Skoczni 2021/22 Oberstdorf dzisiaj: pary, daty, inauguracje, telewizja i transmisja na żywo – informacje o dzisiejszym snowboardzie
Continue Reading

Trending