Connect with us

entertainment

Koledzy wchodzą w interakcję w horrorze: niemieckie gwiazdy filmowe krytykują politykę Corony

Published

on

Koledzy wchodzą w interakcję z przerażeniem
Niemieckie gwiazdy filmowe krytykują politykę Corony

Kilku znanych niemieckich aktorów publikuje w Internecie satyryczne wiadomości wideo, w których krytykuje działania rządu federalnego w sprawie Corony. Kilku kolegów reaguje z przerażeniem. Brawa za akcję pod odpowiednim kątem.

Pod tym szyldem około 50 znanych aktorów filmowych i telewizyjnych prowadzi ogromną kampanię internetową # Podbij to wszystko Wzbudzić. Artyści tacy jak Ulrich Tukur, Volker BrochMerit Baker, Richie Muller Heike MakachJan Joseph Levers i kilku innych jednocześnie rozpowszechniło satyryczne klipy z danymi osobowymi dotyczącymi polityki rządu federalnego wobec koronawirusa na Instagramie i na platformie wideo YouTube w czwartek. Inni znajomi z celebrytów zareagowali z przerażeniem. Sposób koordynacji prac jest początkowo nieznany. Wkrótce hashtagi #allesdichtmachen, #niewiederaufmachen i # lockdownfürimmer były najczęściej używane wieczorem na Twitterze w Niemczech.

„Bez wyjątku zamknąłem wszelką działalność ludzką i każde miejsce komercyjne” – mówi na przykład Tukur w rządzie federalnym. „Robią to nie tylko teatry, kawiarnie, szkoły, fabryki, biblioteki i sklepy z guzikami, ale także wszystkie sklepy spożywcze, cotygodniowe targi, a przede wszystkim wszystkie supermarkety”. Dodaje: „Kiedy umieramy z głodu w naszych ciałach, a nie tylko w naszych duszach i wszyscy umieramy razem z myszą, pozbawiamy również wirusa i jego pokręcone zmutowane rzeczy podstawy życia”.

W swoim klipie Leavers ironicznie dziękuje „wszystkim mediom w naszym kraju, które są niestrudzenie odpowiedzialne od ponad roku i z jasnym stanowiskiem, które zapewnia, że ​​system alarmowy pozostaje dokładnie tam, gdzie powinien, czyli na szczycie ”. Kampania spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem w mediach społecznościowych, ale także bardzo silną dezaprobatą, zwłaszcza ze strony celebrytów.

„Aktorzy z #allesdichtmachen mogą wepchnąć swoje paradoksy w głąb respiratora” – powiedział prezenter na Twitterze Tobias Schlegel, który jest również lekarzem ratunkowym. Komik Marcus Mittermeyer skomentował: „Nikt nie zapytał mnie, czy chcę wziąć udział w #allesdichtmachen. Dzięki Bogu!” Dziennikarz medialny Stefan Nijmeyer z internetowego magazynu „uebermedien.de” napisał o „obrzydliwej satyrze” i „przełamaniu tamy”, które są również „największym dotychczasowym sukcesem bocznej sceny myśliciela”.

„Nie możesz być poważny”

Pianista Igor Levitt napisał na Twitterze: Najpotężniejszą bronią przeciwko pandemii jest „zła, wąska ironia, która w końcu jest po prostu miłą kpiną, która nikomu nie pomaga. Poseł do Parlamentu Europejskiego w Parlamencie Europejskim, Eric Marquart, skrytykował, że uważa ten czyn za zły i „uważa to za wyraz rosnącej rezygnacji tych, którzy w rzeczywistości są zdrowi na umyśle”.

Inni znani aktorzy dołączyli do dyskusji za pośrednictwem Instagrama. Elias Mubarak napisał: „Sarkazm nikomu nie pomaga”. Każdy chce wrócić do normalności i tak się stanie. Hans Jochen Wagner opisał tę procedurę jako żenującą. Aktor napisał, że tego nie rozumie i zapytał Liverisa: „Nie możesz być poważny”. Christianowi Ullmanowi przypomniał się nawet prawicowy narrator spiskowy, Ken Gibson: „Nie mógł powiedzieć tego piękniej”. Nora Cherner zarzuciła filmowcom działanie z nudy i kpiny.

Satyryk Jan Bomermann odpowiedział na akcję na Twitterze, że jedynym filmem, który należy obejrzeć „Jeśli masz problemy ze środkami powstrzymującymi korony”, jest film dokumentalny Berlin Charité ARD zatytułowany „Stacja 43 – Umrzeć”. Aby to zrobić, umieść hashtag #allenichtganzdicht i uśmiechnij się, by płakać.

Z drugiej strony oklaskiwał były szef Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji Hans-George Massen, który na Twitterze określił akcję jako „wielką”. Wirusolog z Hamburga Jonas Schmidt Chanasset mówił o „arcydziele”, które „powinno nas bardzo zastanowić”. „To sprytny protest” – napisała na Twitterze członkini Bundestagu Joanna Cuttar. Świętujesz Jean-Josepha Leversa.

Scena artystyczna i kulturalna od ponad roku bardzo cierpi z powodu środków Corony. Na przykład według Federalnego Stowarzyszenia Dramatu (BFFS) wielu aktorów w Niemczech praktycznie nie miało dochodów od marca 2020 r. Według stowarzyszenia dwie trzecie do trzech czwartych wszystkich aktorów i aktorek żyje z występów gościnnych w teatrach, obecnie nie są w stanie lub prawie nie są w stanie pracować. W Niemczech jest w sumie około 15 000 do 20 000 przedstawicieli.

READ  Grupa Siedmiu wzywa Białoruś do natychmiastowego zakończenia tragedii uchodźców na granicy z Polską
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Sofia Tomala – Dowcip celebryty Lukasa Podolskiego: „Ma jednego na wafelku” – ludzie

Published

on

Post na Instagramie, kebab, dostawa gratis, ciężarówka z 13 tonami piasku, a w środku piłkarz Lukas Podolski (36 l.) i Sophia Thomalla (32 l.) medium.

Co tu montuje? Odpowiedź: Prawdopodobnie najfajniejszy żart tygodnia.

Nadawca i nadawca dokuczają sobie na Instagramie – a wszyscy fani śmieją się na podłodze.

„Wracamy do Kolonii. Pierwszy kebab” – napisał Poldi na Instagramie i połączył swój łańcuch z kebabami. Do niedawna mistrz świata był jeszcze w Polsce, by kibicować swojemu klubowi piłkarskiemu „Górnik Zabrze”, tym razem z trybun kibica.

Górny komentarz pod postem z kebabem to szybki gest Sophii Thomali: „Myślałem, że kebab uczynił cię milszym?” Żartowałem z wyglądu Poldiego. Natychmiast nadszedł jego kontratak: „Haha-ha-ha-ha-ha… jesteś w Kolonii? Pierwsza pomoc jest w drodze…!”

Powiedział i zrobił. Jak wygląda pierwsza pomoc dla mojego dziecka? Żywność Doner z dostawą ekspresową. Thomala roześmiał się z torbą Doner Kebab od piłkarza. „Człowiek z kebabu był tutaj! Dotyk! 1:1 Lukasa Podolskiego. To był rzut karny bez bramkarza. „


Lukas Podolski i Sophia Thomalla walczą na Instagramie – oboje są bystrzyZdjęcie: Instagram / sophiathomalla

Ponieważ oryginalny Berlin nie potrzebuje kebaba jako zabiegu kosmetycznego, a przede wszystkim przeciąganie nie jest satysfakcjonującym wynikiem, koszyk powrotny, który nastąpił po nim, jest szybszy niż chciałby Poldi.

I na pewno nie liczył na zemstę Tomali! Ponieważ była taka odważna…

Pośrednik zamówił gigantyczną ciężarówkę – w tym 13 ton piasku do zabawy. (Dla porównania: przeciętna samica słonia waży około trzech ton.) Dostawa doprowadziła do serca sofijskiej firmy „Schüttflix” tuż przed parkiem sportowym Lukasa Podolskiego w Bergheim!

„Myślenie o zabawie w piasku zawsze może zostać wykorzystane jako sportowiec” – napisała Sophia w swojej historii na Instagramie, jednocześnie nagrywając całą akcję zemsty na Instagramie. Nie trzeba dodawać, że oboje reklamują swoją firmę. Ale w tak kapryśny sposób, że fani po prostu się tym cieszą. Ogromna kupa piasku? Po prostu krzycz!


Powracająca ciężarówka nie nadjechała długo i poważnie wyrzuciła 13 ton piasku przed stadion Poldi Sports Stadium

Furgonetka powrotna – a raczej ciężarówka powrotna – nie była długo oczekiwana. 13 ton piaszczystej ziemi przed stadionem sportowym BoldiZdjęcie: Instagram / sophiathomalla


misja zakończona!  Sophia przedstawia wynik swojego aktu zemsty

misja zakończona! Sophia przedstawia wynik swojego aktu zemstyZdjęcie: Instagram / sophiathomalla

Kiedy cały piasek został wyrzucony, obraz tego jest również zawarty w historii – w tym jego GIF i kilka śmiejących się emoji.

Czy uważasz, że ten piłkarz jest bardzo zabawny? tak! Poldi bierze to z dobrym humorem!

Sfilmował się przed olbrzymią kupą piasku, kompletnie w to nie wierząc. Poldi bulgocze: „Thomalla ma jeden na swoim gofrze. Nie jest już całkiem czysty”.

Ale nie martw się, tutaj nie ma złej krwi – oboje mogą spokojnie patrzeć na siebie w piaskownicy i dzielić łódkę.


Poldi przyjmuje to z humorem – wciąż nie uważa tego zachowania za całkowicie naturalne

Poldi przyjmuje to z humorem – ale nie uważa tego za całkowicie naturalnyZdjęcie: Instagram / lukaspodolski

Jak ojciec dwójki dzieci odzyskuje ze swojej posiadłości 13 ton piasku – na Instagramie pokazuje się z łopatą i taczką, ale czy to zadziała!? – i czy Doner Kebab naprawdę sprawi, że będzie ładniejszy, okaże się. Prawda jest taka, że ​​Thomalla lubił jeść kebaby, które zostały dostarczone w pełni. – Dobrze smakowało. Dzięki.

Teraz dla dostawcy wynosi 2:1. Zobaczmy, czy mój syn podąża za tym samym…

READ  Locarno 2021: Niesamowita wygrana w filmie akcji.
Continue Reading

entertainment

Renee Caselli ujawnia, jak „dzika” była jego zwycięska noc

Published

on

RTL>audycja>

Tango, nigdy wcześniej nie widziane w „Let’s Dance”. I Najlepszy sposób na rozebranie skarpetek w stylu freestyle nawet dla najbardziej profesjonalnych tancerzy: Renee Caselli i Katherine Menzinger zapewniają wielki finał – i wygraj sezon jubileuszowy! Ale jak obchodzisz nasze? Nowa „tańcząca gwiazda” Właściwie jego zwycięstwo? Zaskakująca odpowiedź znajduje się w filmie. Ale możemy powiedzieć jedno: Filiżanka herbaty to także dobry sposób na upieczenie filiżanki tańca…

Przy okazji wszystkie informacje o finale „Let’s Dance” znajdziecie tutaj na naszej taśmie.

Tak wygląda radość: Katherine Menzinger i Renee Caselli wygrywają Let’s Dance 2022!

© RTL / Guido Engels

Renee Caselli i Katherine Menzinger prześcigają się w finale „Let’s Dance”

ten krwawe ustasiniaki i Ciężkie treningi przez 14 godzin Jesteśmy tego warci: René Caselli I Katarzyna Menzinger Zmierz się w finale piętnastego sezonu „Let’s Dance” Janine Ullmann i Zsolt Sandor CzechLubić Matthias Meester i Renata Lusin przez. „Od początku było tak zimno i wiedzieliśmy, że trenowaliśmy tak ciężko, że nie mogliśmy się już z tego wydostać”.Więc artysta cyrkowy w wywiadzie RTL.

Renee mógł wreszcie trzymać w rękach trofeum „Tańcząca gwiazda” Pierwszy w historii „Ninja Warrior Germany” Nawet dobrą godzinę po zakończeniu nadal nie mogłem w to uwierzyć. Na pewno najpierw będzie duża impreza, prawda? Tak, to też jest możliwe… „Jesteśmy nudnymi złoczyńcami”, 25-latek otwarcie przyznaje. Pokazujemy również dokładnie, jak ta dwójka świętuje swój sukces i czego Renee nauczyła się podczas „Let’s Dance” w powyższym filmie.

Na filmie: To tango sprawia, że ​​Joachim Lambi oniemieje

Oglądaj „Let’s Dance” 2022 w telewizji i RTL+

Radujcie się drodzy fani „Let’s Dance” – bo taneczna przygoda jeszcze się nie skończyła! 27 maja, od 20:15, RTL zaprezentuje swoje „Wielkie wyzwanie kariery”. Scenę taneczną można również oglądać na żywo w RTL+ równolegle z transmisją telewizyjną.

READ  Aktor Pete Smith nie żyje

Wycieczka taneczna Renee Caselli i Katherine Menzinger Nawiasem mówiąc, wiele innych sezonów „Let’s Dance” jest również dostępnych do streamowania w dowolnym momencie w RTL+. (ngo)

Continue Reading

entertainment

11 mln euro odszkodowania: skazanie przemytników papierosów w Dusseldorfie – Nadrenia – Aktualności

Published

on

We wtorek Sąd Okręgowy w Dusseldorfie skazał pięciu oskarżonych w wielomilionowym procesie o przemyt papierosów. Mówi się, że mężczyźni z Meerbusch, Mönchengladbach i Polski przemycili z Polski do Niemiec do 114 milionów papierosów.

Sąd rejonowy skazał oskarżonych na odpowiednio dwa i pół i pięć lat więzienia za uchylanie się od płacenia podatków handlowych i podatku od gangów. Pięciu oskarżonych w wieku od 40 do 54 lat przyznało się do winy.

Do 24 000 paczek papierosów na lot

Towar przeznaczony był do sprzedaży w Belgii i Wielkiej Brytanii. Tam cena paczki papierosów jest znacznie wyższa niż w Polsce. Według sądu, do 24 000 paczek papierosów było przewożonych przez granicę Polski w jednym transferze – zamaskowanych jako przesyłki drewniane.

Ponieważ paczki papierosów zawsze były nieopodatkowane, według aktu oskarżenia szkody dla niemieckiego organu podatkowego mają wynieść ponad 11 milionów euro. Prokurator zakłada, że ​​są inni wspólnicy. Jednak oskarżeni zachowali milczenie, według ich prawników, z obawy przed represjami.

Nieznana informacja zwróciła uwagę śledczych na przemytników

Śledczy namierzyli już pięciu podejrzanych w 2019 r. dzięki anonimowej wskazówce. W listopadzie 2020 r. policja znalazła 3,5 miliona papierosów w polskiej ciężarówce wjeżdżającej do Bielefeld. W tym kontekście przeszukiwano również magazyny w Meerbusch i okolicach. Według policji znaleziono około 120 000 euro w gotówce i pięć ołówków z amunicją.

Czas lokalny w WDR Düsseldorf Raporty na ten temat w dniu 8 marca 2022 r. od godziny 19.30.

READ  RTL zrzuca bombę: od jesieni będzie gościć „Das Supertalent”!
Continue Reading

Trending