Connect with us

entertainment

Co dalej? Poniedziałek, 24 maja 2021 r

Published

on

Monachium. O 15:10 najsłynniejszy pięciogwiazdkowy hotel w Niemczech Fürstenhof otwiera swoje podwoje i zaprasza widzów na rodzinne dramaty o klanie Saalfeld. Od czasu pierwszej emisji we wrześniu 2005 roku udana telenowela ARD od poniedziałku do piątku opowiada historie o miłości, zmaganiach i ciosach losu w malowniczym Bichlheim, fikcyjnej scenerii serialu.

„Love Storm” poniedziałek 24 maja 2021: odcinek odwołany

Love Storm w poniedziałek została odwołana. Odcinek 3607 zostanie wyemitowany 25 maja 2021 roku.

„Love Storm” we wtorek 25 maja 2021: odcinek 3607

Maja i Florian podczas wyszukiwania natrafili na stare konto e-mail od Erica. Florian niepostrzeżenie próbuje uzyskać wskazówkę dotyczącą hasła od swojego brata – bezskutecznie. Aby przefiltrować ich głowy, weszli Maja i Florian i już udało nam się znaleźć prawidłowe hasło. Oboje przytulają się z dreszczykiem.

Christophe dowiaduje się, że Werner chce kupić akcje Ariane i żąda od niego rezygnacji. Kiedy Werner odmawia, Christophe daje Ariane do zrozumienia, że ​​nie powinna być zbyt szczęśliwa. Zdezorientowana wycofała swoją ofertę Wernerowi.

Alphonse Hildegard zaskakuje zwycięskim asystentem językowym. Hildegarda jest początkowo sceptyczna, ale szybko znajduje przyjemność w nowoczesnej technologii, a Alphonse jest zdumiony, chce nawet zatrzymać asystenta głosowego.

Michael przyznaje Rosalie, że tajemniczy list dotyczy dokumentów rozwodowych Nataszy i że nie powiedział jej, ponieważ nie chciał jej przeszkadzać. Ale potem Rosalie znalazła bilet na pociąg do Hamburga. Jest zdenerwowana i pyta Michaela o to, dlaczego zabronił jej widzieć się z Nataszą.

Maja (Christina Arends, po lewej) czyści Floriana (Arne Loper, po prawej) i jej głowę. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w środę 26 maja 2021: odcinek 3608

Kiedy zdesperowany Cornelius wydaje się tak dobrze zaznajomiony z bliskością Seleny, Kristof nabiera podejrzeń. Wtedy Selena zapewniła go, że między nią a Larsem nic się nie dzieje, ale nadal będzie daleko od niego. Podczas gdy obaj przytulają się później, Selena i Cornelius nie mają pojęcia, że ​​są obserwowani.

READ  Brakujące ogniwo: Sophie Scholl i pamięć

Maja i Cornelius są rozczarowani, że w starych e-mailach Erica nie znajdują dowodów zaprzeczenia. Cornelius widzi tylko jedną możliwość: musi przedstawić Ericowi fałszywe dowody. Kiedy opowiada Maga swoje myśli, spada z chmur.

Ariane broni się przed przełożonym i spowalnia plany Kristofa. Podczas gdy Werner jest coraz bardziej niespokojny, Kristof stara się mieć pewność, że jego intrygi się powiodą. Ma już rozwiązanie, które przyspieszy wsparcie Ariane.

Alphonse jest zdenerwowany, że Hildegarda poświęca zbyt wiele uwagi asystentowi językowemu i skarży się Maxowi na jego cierpienie. Ma pomysł, jak Alphonse może odzyskać głos Hildegardy.

Po kłamstwie Michaela Rosalie prosi go o romantyczny symbol miłości. Kiedy Michael mówi Robertowi o swoich myślach, radzi mu, że zwykle mniej znaczy więcej. I tak Michael powraca do swojego planu i wreszcie ma dla Rosalie wyjątkową niespodziankę.

Selena (Katia Rosen, po lewej) podkreśla Kristoff (Dieter Bach, po prawej), aby w przyszłości bardziej zdystansować się od Larsa. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w czwartek 27 maja 2021: odcinek 3609

Selena jest zdesperowana, ponieważ nie chce już dłużej okłamywać Kristoffa o jej prawdziwym związku z Larsem. Prosi o radę Alphonse’a i ostatecznie decyduje się powiedzieć Christophe’owi prawdę. Kiedy Maja się dowiaduje, błaga matkę, by dalej okłamywała Kristofa. Ale Selena nie może tak żyć.

Podczas rozmowy telefonicznej od George’a Max słyszy, że stawia na wygraną Vanessy w turnieju szermierczym i że nie dba o jej zdrowie. Kiedy Max zaskoczył Vanessę, poinformowała go, przekazała mu jasny komunikat …

Kiedy Florian znalazł e-mail z wyrokiem skazującym na koncie e-mailowym Erica, on i Maja szybko zorientowali się, że Cornelius musiał tam umieścić sfałszowane dowody. Ponieważ Korneliusza nie można było przekonać, że ta czynność doprowadzi go do więzienia, sam Florian usunął wiadomość e-mail, więc Korneliusz był zirytowany i skierował do niego prośbę.

Werner myśli o partii szachów przeciwko sobie, ponieważ chce rozegrać słynną partię ze swojej szkolnej książki o szachach. Kiedy Cornelia się zatrzymuje, okazuje zainteresowanie. Wtedy Werner chce wiedzieć, jaki będzie jej następny najlepszy krok. Czy Leah może zastąpić jego brata Andre jako nowego partnera do gry Wernera?

READ  Fani są wrogo nastawieni do Anny Heizer z powodu mutanta Omicron: ona mocno strzela!

Sherine (Merve Çakır, r.) Potajemnie lubi być blisko Floriana (Arne Löber, L.). © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w piątek 28 maja 2021: odcinek 3610

Aby udowodnić sobie, że nadal jest zakotwiczona w życiu, Ariane uczestniczy w spotkaniu właścicieli i zgadza się wygłosić przemówienie otwierające imprezę charytatywną. Eric nie uważa, że ​​to dobry pomysł, ale Aryan jest na złym tropie. Całą noc pracowała nad swoim przemówieniem, ale podczas imprezy leki pokazały swoje działanie …

Sherine Le Florian przedstawia pomysł, w jaki sposób mógł przekonać Erica do przyznania się. Kiedy chce powiedzieć to Mai, Maja ma słabą chwilę. Problemy rodziców kosztowały ją dużo siły, więc Florian stoi u jej boku ze współczuciem. Maja lubi być blisko niego następnego dnia rano. Jednak tylko Max ma ciekawe wieści …

Vanessa mówi George’owi o zarzutach Maxa przeciwko niemu. George odrzuca to i wyjaśnia, dlaczego jest z nią. Ale potem usłyszał, że Max szukał wsparcia Alphonse’a. Dlatego George hojnie zaprosił Sonnbichlerów na mistrzostwa Niemiec w szermierce. Alphonse wierzy w ten pomysł, ale powoli zaprzecza jego wątpliwościom.

Przed Wernerem (Dirk Gallupa, L.) Christoph (Dieter Bach, R.) cieszy się, że jego plan działa. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Obejrzyj film „Burza miłości” online w basenie

Das Erste prezentuje również cały program telewizyjny jako Live TV ARD Media Library za.

Czy przegapiłeś odcinek „Love Storm”?

Cóż, pierwszy zwyczaj pojawia się następnego dnia, aby rano o 9:55 wyemitować nowy odcinek. Piątkowy odcinek zostanie wyemitowany ponownie w następny poniedziałek, również o godzinie 9.55.

Możesz także oglądać odcinki nawet przez miesiąc po ich pierwszym wyemitowaniu na stronie internetowej „Sturm der Liebe”. DasErste.de Patrzeć na. Znajdziesz tam informacje o obsadzie i poszczególnych odcinkach, a także szeroki wachlarz materiałów dodatkowych oraz blog, który pozwoli Ci zajrzeć za kulisy.

READ  Tak aktorka wygląda dzisiaj

Gdzie gra Love Storm?

Centralną scenerią opowieści jest Fürstenhof w fikcyjnym mieście Bichlheim. Tłem jest prywatny zamek w miejscowości Vagen w Górnej Bawarii, około pół godziny jazdy od Rosenheim. Inne miejsca znajdują się na terenie firmy Bavaria Film GmbH, gdzie znajduje się kolejna willa, która służyła jako tło dla historycznego filmu „Mannowie – powieść stulecia”. W kolekcji willa służy jako tło dla zachodniego skrzydła Fürstenhof.

Zdjęcia krajobrazowe pojawiają się pośród dziwnych scen u podnóża alpejskiego, między innymi w tle tyrolskiego pasma górskiego Samer Kaiser.

„Sturm der Liebe” to niemiecka firma eksportująca telenowele

Nawet jeśli serial stracił teraz widzów, nadal mieści się w dwucyfrowym przedziale ze średnim udziałem w rynku wynoszącym 14 procent. Tak więc „Love Storm” można opisać jako prawdziwą historię sukcesu Das Erste.

W 2010 roku telenowela zdobyła niemiecką nagrodę telewizyjną w kategorii „Najlepszy serial codzienny”. W 2013 r. Nastąpiła europejska nagroda mydlana dla „Najlepszego serialu zagranicznego”. Specjalny odcinek 3000-lecia rocznicy (Pierwsza emisja 20 września 2018 r.) Obejrzała 1,66 mln widzów, co daje stacji łączny udział w rynku na poziomie 17,4%.

Sturm der Liebe jest produkowany w tym kraju przez monachijską firmę telewizyjną Bavaria Film. Ale niemiecka telenowela otwiera się również na większą widownię niż kiedykolwiek wcześniej w innych krajach.

Sprzedając prawa do 20 stacji, sukces wykroczył daleko poza region niemieckojęzyczny. Serial będzie nosił miano telewizji włoskiej, bułgarskiej, francuskiej, polskiej i islandzkiej. Love Storm był nawet nadawany w Kanadzie. Tymczasem niemiecka telenowela okazała się prawdziwym sukcesem eksportowym.

Śniąca para z filmu Burza miłości

Mając teraz 17 eskadr, możesz stracić z oczu wszystkie pary, które zgromadziły się w Fürstenhof. Czy nadal możesz to wszystko połączyć? Oto pary, które marzą o „ SdL ” na każdą porę roku:

 • Sezon 1: Laura i Alexander
 • Sezon drugi: Miriam i Robert
 • Sezon trzeci: Samia i Gregor
 • Sezon czwarty: Emma i Felix
 • Sezon piąty: Sandra i Lucas
 • Sezon 6: Eva i Robert
 • Sezon siódmy: Teresa i Moritz
 • Sezon 8: Marilyn i Konstantin
 • Sezon dziewiąty: Pauline i Leonard
 • Sezon dziesiąty: Julia i Niklas
 • Sezon 11: Louisa i Sebastian
 • Sezon 12: Clara i Adrian
 • Sezon 13: Rebecca i William
 • Sezon czternasty: Alicia i Victor
 • Sezon 15: Denise i Joshua
 • Sezon 16: Francesca i Tim
 • Sezon 17: Maja i Florian

Maja von Thalheim (Christina Arends) i Florian Vogt (Arnie Looper) to para marząca o siedemnastym sezonie „Burzy miłości”. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Kirsten Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem w sprawie jego obraźliwych tekstów piosenek

Published

on

Kirsten Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem w sprawie jego obraźliwych tekstów piosenek
 1. Strona główna
 2. telewizja

Naciska

Roland Kaiser świętuje swoją rocznicę na scenie wielkim występem w ZDF. Jest tam także Christine Ott. Piosenkarz popowy nie tylko ma dla niego słowa pochwały.

Offenburg – Kiedy Roland Kaiser (71 l.) będzie obchodził swoje urodziny na scenie, najwybitniejsi niemieccy artyści będą oczywiście świętować razem z nim. Na scenie występują między innymi Beatrice Egli (35), Melissa Naschenong (33) i Kirsten Ott (42). Ten ostatni nie tylko wykonał klasyczną „Joannę” Kaisera, ale także rozmawiał później z Giovannim Zarrellą i Rolandem Kaiserem. Czasami musiała się uśmiechać, słysząc obrzydliwe słowa cesarza.

Ze względu na jasne teksty: Kirsten Ott zmierzy się z Rolandem Kaiserem

Kirsten Ott otwiera rocznicowy występ Rolanda Kaisera, śpiewając jego przebój „Joanna”. „Urodziła się, by śpiewać tę piosenkę” – Giovanni Zarrella chwali swoją odnoszącą sukcesy koleżankę po jej występie i wita ją na długiej sofie na scenie ZDF. Jego pierwsze pytanie od Kirsten Ott: „Dlaczego właściwie chciałaś zaśpiewać tę piosenkę?” Odpowiada bez wahania: „Bo to dość chwytliwa melodia i znam ją od dawna. Kiedy ją zaśpiewasz, zostaje w głowie”.

Christine Ott uśmiechnęła się: „Ale muszę przyznać, że jesteś też trochę łobuzem”. „Tak myślisz?” – pyta Roland Kaiser z niewinnym uśmiechem na ustach. „Te słowa…” piosenkarka pop kręci głową. „Tak, on ma wszystko” – mówi Giovanni Zarrella. Roland Kaiser nie mówi tego poważnie, przepraszając za tekst swojej piosenki. „Nie, myślę, że to świetne” – musi w końcu przyznać Kristen Ott.

Zbliżenie na Christine Ott. Kirsten Ott 16 grudnia 2023 w Offenburgu w ramach programu ZDF Giovanni Zarrella prezentuje 50-lecie Rolanda Kaisera 16 grudnia 2023 w Offenburgu (fotomontaż)
„Little Rogue”: Kerstin Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem na temat jego wybuchowych tekstów piosenek (fotomontaż) © IMAGO/Bildagentur Monn & IMAGO/Eibner

To nie pierwszy raz, kiedy słowa Rolanda Kaisera spotkały się z krytyką. Kilka tygodni temu Barbara Schönberger i Atse Schröder dyskutowali o niemieckim hicie podcastu „With the Waffles of a Woman”, a dokładniej o sprośnych tekstach Rolanda Kaisera i Andrei Berg. Wykorzystane źródła: ZDF/Giovanni Zarrella przedstawia: 50 lat Rolanda Kaisera

READ  Claudia Roth o swoich projektach kulturalnych i politycznych - Culture and Entertainment
Continue Reading

entertainment

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Published

on

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Wiele jest również do zrobienia w odniesieniu do Berlina i Brukseli. PiS był w ciągłym konflikcie z Komisją Europejską w sprawie reformy sądownictwa, a rząd federalny zadręczał go żądaniami bilionowych odszkodowań wojennych na świecie. Z drugiej strony Tusk i jego współpracownicy opowiadają się za drogą proeuropejską i bardziej ugodową polityką wobec Niemiec.

Nowy stary

66-latek z Gdańska był premierem Polski w latach 2007-2014. W tym czasie utrzymywał dobre relacje z kanclerz Angelą Merkel (CDU). Tusk chce pod koniec tygodnia udać się do Brukseli na szczyt Unii Europejskiej, na którym będzie omawiana większa pomoc dla Ukrainy.

Ale wielu polskich obywateli także wiąże duże oczekiwania z nowym rządem. PiS rozgniewał wiele osób zaostrzeniem praw do aborcji, a przyszły rząd chce ponownie zliberalizować to ustawodawstwo. Tusk zapowiedział już restrukturyzację nadawcy publicznego, z którego PiS uczynił swoje narzędzie propagandy.

Mimo chęci zmian Tusk będzie musiał także zmierzyć się z problemem wspólnego pożycia. Prezydent Duda może wstrzymać wiele inicjatyw reformatorskich. W ostatnich tygodniach dał wyraźnie do zrozumienia, że ​​wymagany przez konstytucję status bezpartyjnego głowy państwa to dla niego jedynie formalność.

READ  Na tym polega planowanie rodziny
Continue Reading

entertainment

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Published

on

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Gary Sinise jest głęboko zasmucony
Syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Posłuchaj materiału

Ta wersja audio została stworzona sztucznie. Więcej informacji | Wyślij swoją opinię

Makana Anthony Sinise i jego rodzina przez kilka lat walczyli z rzadkim nowotworem, ale ostatecznie zmarł z powodu powikłań w wieku zaledwie 33 lat. Ojciec Gary Sinise opisuje sytuację jako „rozdzierającą serce” prawie dwa miesiące po śmierci.

Amerykański aktor Gary Sinise stracił syna. Makana Anthony „Mac” Sinise zmarł w wieku 33 lat po długiej walce z rakiem. Jak ogłosił w emocjonalnym oświadczeniu gwiazda „Forresta Gumpa”, jego syn zmarł 5 stycznia.

Wiadomość została opublikowana na stronie głównej Fundacji Gary'ego Sinise'a i na jej profilu na Instagramie. Obok zdjęcia śmiejącego się Maca aktor napisał, że 8 sierpnia 2018 roku u jego syna zdiagnozowano „bardzo rzadki nowotwór” – struniak. Struniaki to nowotwory złośliwe kręgosłupa i podstawy czaszki.

Sinise powiedział również, że choroba pojawiła się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak u jego żony Moiry Harris zdiagnozowano raka piersi w trzecim stadium. Podczas gdy Moira osiągnęła remisję i po leczeniu pozostała wolna od raka, choroba Maca rozprzestrzeniła się i „z biegiem czasu coraz bardziej mu przeszkadzała”.

Sinise zauważył, że jego syn był „wyjątkowym perkusistą”. Często towarzyszył swojemu słynnemu ojcu, który także grał w zespole. Zmarły był absolwentem Uniwersytetu Południowej Kalifornii, gdzie oprócz gry na perkusji studiował pisanie piosenek i kompozycję.

Gary Sinise napisał, że jego syn przeszedł pięć różnych operacji kręgosłupa w latach 2018–2020 i został sparaliżowany od klatki piersiowej w dół z powodu wpływu choroby na jego organizm. Pomimo tych ograniczeń nadal pracuje nad albumem „Resurrection and Revival”. „W tygodniu, w którym album trafił do druku, Mac przegrał walkę z rakiem. Zmarł 5 stycznia 2024 r. i został pochowany 23 stycznia”.

Rodzina „ze złamanym sercem”

Gary Sinise opisał swój smutek tymi wzruszającymi słowami: „Jak każda rodzina, która doznała takiej straty, jesteśmy głęboko zasmuceni i radzimy sobie najlepiej, jak potrafimy. Dla rodziców utrata dziecka jest bardzo trudna”. To było „rozdzierające serce i bardzo trudne”.

Podkreślił: „Walka naszej rodziny z rakiem trwała pięć i pół roku i z biegiem czasu stawała się coraz trudniejsza. Choć nasze serca bolą po jego stracie, pociesza nas informacja, że ​​Mac już nie walczy i jest inspiracją i „dotknął większość z nas”. Swoją drogą, to zrobił. „Toczył żmudną walkę z nieuleczalnym rakiem, ale nigdy się nie poddał”.

Gary Sinise i Moira Harris są małżeństwem od 1981 roku. Oprócz Maca mają dwie córki. Aktor zasłynął z wielu hollywoodzkich produkcji, takich jak „Forrest Gump”, „Apollo 13” czy „Zielona mila”.

READ  Lola Webert wścieka się przeciwko linii lotniczej po horrorze: „The Last Dirty Club”
Continue Reading

Trending