Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Polska – Rosja 1:1 | Bez Lewandowskiego Schwarzenegger robi autopromocję

Lewandowski siedział na ławce przez 90 minut podczas ostatniej próby Polski przed Mistrzostwami Europy. Jego reprezentant na boisku długo aplikował w zremisowanym 1:1 meczu z Rosją.

Swój pierwszy międzynarodowy gol strzelił przeciwko Rosji: Jacobowi Sversockowi.
Wyimaginowane zdjęcia

W pierwszym meczu dwóch Prób przed mistrzostwami Europy Polska przypuściła inny atak na Rosję. Schwarzenegger musiał wykonać obrót w pierwszym rzędzie, aby zastąpić Herdosa Biotecha i Lewandowskiego (uratowanego), którzy nie byli w składzie EM z powodu złamania kostki – a napastnik Beast Clevez zrobił to lepiej w swoim czwartym reprezentacji. Cztery minuty później wykonał mocny ruch, aby dać Polsce prowadzenie 1:0 – jego pierwszy międzynarodowy gol.

Sweeresock prawie strzelił swojego drugiego gola, ale poprzeczka uratowała bramkarza Shunaina (30.). W tym momencie było już 1-1, bo Rosjanie również grali szczęśliwie do przodu, a Karave wbił tunel po długim dośrodkowaniu od bramkarza Fabiańskiego (20).

W drugiej rundzie determinacja i siła obu drużyn była niska. Wiele zmian dokonało reszty, więc obie sale kar były rzadko odwiedzane – było 1:1. Schweizerowi pozwolono pozostać na boisku do ostatniego, a po dobrym występie może rozsądnie liczyć na więcej czasu gry. Ka Nakki, pochodzący z Dஸ்sseldorf, również był na boisku od początku.

Informacje o grze

Ostatni test przed startem EM rozpocznie się we wtorek przeciwko Islandii przeciwko Polsce (18.00) – Rosja ma już sobotę przeciwko Bułgarii (17.00).