Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

SPEEDWAY: Martin Smolinksi przegrał ze swoim zespołem Landshut w Polsce

  • zTomasz Benedykt

    Blisko

W wyścigu w Rawiczu drużyna eksperta szybkości z Olching Martina Smolinsky’ego przegrała 41:48.

Olking – Po dobrym starcie goście dostali w upale pierwsze trzecie uderzenie w szyję: Mario Knightermeyer upadł przedwcześnie i został znokautowany przez lekarza. Kolejna ciekawa scena była kontynuowana przez siedem biegów: w ostatniej rundzie debel Rawiserów był czysty przy 5:1 przeciwko Martinowi Smolinsky’emu, który musiał wystartować sam po wykluczeniu Nitermeyera. Ale wtedy rower Damiena Palinsky’ego zaczął mocno palić. Demat Keenan Rev rozejrzał się i upadł. Smolinsky ukończył okrążenie, ale bieg został powtórzony. Reeve w końcu go wygrał.

Kolejna chwila szoku dla dziewięciu demonów w upale: Valentine Grover minął Damiena Palinsky’ego, gdy obaj upadli. Chociaż wielu widziało Balinsky’ego jako przyczynę upadku, Grobauer został zdyskwalifikowany. Mimo że Kai Huckenbeck ponownie wygrał bieg, drugiego diabła zabrakło do zebrania punktów. Landshut nie mógł uniknąć trzeciej porażki z rzędu. Diabły wciąż czekają na swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Więcej wiadomości Forstanfeld można znaleźć ze świata sportu w hrabstwie Brook Tutaj.

Piłka nożna amatorska jest w regionie Tutaj W domu.

READ  Corona - Bavaria Opening Now: To są nowe zasady dotyczące napojów gazowanych dla ogródków piwnych, kina i osób zaszczepionych