Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Po zarzutach Berbaugh ponownie wspomniał o szczegółach w sylabusie

Niemcy Zielony kandydat na prezydenta

Po zarzutach – Barbach ponownie wspomniał o szczegółach w swoim programie nauczania

Analina Barbach na portrecie

Annalina Barbach jest pierwszą kandydatką na prezydenta Partii Zielonych. Uważnie obserwowaliśmy 40-latkę: jej dotychczasowe stanowiska polityczne, gdzie stoi – oczywiście, dokąd chce jechać.

Dziennikarz oskarżył Annalinę Bairbach o wymienienie niewłaściwych członków w swoim powrocie. Teraz zielony kandydat na prezydenta wspomniał o tej informacji. Była jednak w stanie zaprzeczyć zarzutowi.

RE.Zieloni zrewidowali i doprecyzowali informację dotyczącą wniosku kandydatki na kanclerz Annalinę Barbach. Tym samym partia odpowiedziała na zarzuty dziennikarza „FAZ” Philipa Flickerta, który w piątek wieczorem opublikował na Twitterze, że podał fałszywe informacje na temat członka Barbach. Na przykład – wbrew temu, co pierwotnie stwierdzono w CV – nie jest członkiem Niemieckiego Funduszu Marshalla i UNHCR.

W odpowiedzi na prośbę WELT AM SONNTAG rzecznik Partii Zielonych powiedział, że od 2013 r. regularnie działa narodowy partner UNHCR, ONZ. Odbywa się to teraz „dokładniej poprzez dodawanie kategorii”. Publicznie dostępne wideo z programu nauczania nie mówi już o członkach, ale ogólnie o „komitetach doradczych, członkach (sponsorujących)” i „regularnym wsparciu”.

W tym punkcie Fairbank wymienia łącznie 16 firm. Jeśli chodzi o German Marshall Fund (GMF), rzecznik Barbaugh powiedział, że jest „absolwentem Marshall Memorial Fellowship organizacji German Marshall Fund”. Zdecydowanie nie jest to członek. Fairbanks zakończył projekt GMF w 2011 roku.

Tutaj znajdziesz treści z Twittera

Aby komunikować się lub wyświetlać treści z Twittera i innych sieci społecznościowych, potrzebujemy Twojej zgody.

Czterech z pierwszych dziesięciu zostało oskarżonych przez Blaira Barbacha o wykroczenie. Oprócz GMF i UNHCR, w sylabusie wymieniono Poll Foundation’s Europe / Atlantic Advisory Board. Ponadto Barbach wyjaśnił, że później opuścił radę doradczą. Czwartym zarzutem było to, że Barbach nie był już członkiem stowarzyszenia, któremu odmówił kandydat na prezydenta. Istnieje „Solarware Botsdam”, które nie ma strony głównej.

Według Flickert dezinformacja na stronie głównej Fairbanks została zmieniona późnym piątkowym wieczorem. Poziomy były tam już wspomniane. Na przykład Namerbach po raz pierwszy twierdził, że jego tytuł magistra „prawa międzynarodowego” uzyskał w London School of Economics (LSE). Po omówieniu jego badań informacje zostały zmienione na bardziej dokładne i zastąpione przez angielskie „Ogólne prawo międzynarodowe”.

Czytaj więcej

READ  Walter-Forgens: „Prawo do bycia wysłuchanym” - socjaldemokraci narzucają Izraelowi warunki