Connect with us

entertainment

Locarno 2021: Niesamowita wygrana w filmie akcji.

Published

on

Indonezyjskie studium społeczne z rozległymi kłótniami „Seperti Dendam, Rindu Harus Dibayar Tuntas” zdobyło główną nagrodę na 74. Festiwalu Filmowym w Locarno.

Recenzja filmu Waltera Rohrbacha

Podobnie jak zemsta, tęsknota musi zostać spłacona w całości

Niezwykły tytuł filmu można przetłumaczyć na niemiecki jako: „Zemsta jest moja, każdy płaci gotówką”. W rzeczywistości studium społeczne obraca się wokół indonezyjskiego reżysera Edwin przemocy i tym samym odzwierciedla współczesną historię Indonezji opartą na Ajo Kawir (Izaak Liu), odważny i arogancki tyran. Ale to, co wszyscy wiedzą też: Ajo swoją odwagą nadrabia swoje męskie niedoskonałości. Film akcji jest nieco zaskakującym, ale z pewnością zasłużonym zdobywcą Złotego Lamparta w Locarno 2021.

4 z 5 ★

© Szaleńcze filmy

Solange jest typową nastolatką. Jej życie kręciło się głównie w szkole iw domu, stopniowo zaczęła interesować się „chłopcami”. Jednak stopniowo grupa rodzinna jest wstrząśnięta: jej energiczni ojciec i matka mają coraz więcej nieporozumień, coraz bardziej zbliża się cień możliwego rozwodu i powoli zapada w pamięci Solange. Wszystko to jest sporą ceną, jaką trzeba zapłacić za publiczność, a film wygląda nieco niestabilnie ze względu na sekwencję montażową. Z drugiej strony można umieścić uroczą aktorkę, która w bardzo fajny sposób uosabia Solange i sprawia, że ​​film staje się poruszającym obrazem.

3 z 5 ★

Dla Piotra jest to więcej niż ponure: wojna i jego siedmioletnia niewola pozostawiły głębokie ślady na twarzy i duszy byłego inkwizytora. Kiedy wrócił do Wiednia w 1920 roku, musiał nie tylko szukać żony i dziecka, ale także żądnego krwi seryjnego mordercy. dyrektor Stefan Rozowicki Udało się ciekawe połączenie elementów „Sin City” i „Babilon-Berlin”. Ale bądź ostrożny Rozowicki A jego załoga nie wstydzi się pokazywać krwiożerczych zdjęć morderstw w stylu „Siedemdziesięciu”.

3,5 na 5 ★

READ  Hiszpania vs Polska Transmisja: Telewizja i transmisja w ARD lub ZDF: Gdzie będzie dziś pokazywany na żywo EM 2021 w bezpłatnej telewizji?

© FilmCobe

Wspaniale wyglądająca gwiazda popu z perfekcyjnie ułożonymi różowymi włosami stoi na grzbiecie humbaka i przelatuje przez świat cyberprzestrzeni. Gwiazda rocka ma na imię Belle i zaczęła śpiewać piosenkę, która pochodzi z ogromnych głośników na grzbiecie wieloryba. Ale uwaga, opisany scenariusz nie odpowiada prawdziwemu życiu głównego bohatera: w prawdziwym życiu jest Bill Sozu, 17-letnia dziewczyna, która straciła matkę w tragicznym wypadku i której życie naznaczone zostało smutkiem odkąd. Film anime napisany przez Mamoru Hosoda Można ją opisać jako rozbudowaną, nowoczesną bajkę z odniesieniami do „Pięknej i Bestii”.

3 z 5 ★

© DCM Film

Monte Verità rzeczywiście powinna być powszechnie znana dla każdego odwiedzającego południową Szwajcarię: sto lat temu w zarośniętych winnicach nad Asconą zebrali się niektórzy wyrzutkowie, aby żyć innym życiem. W samym środku tego historycznego wydarzenia opowiedziana jest historia odważnej kobiety, która wbrew burżuazyjnej tradycji próbuje znaleźć własne wyjście z depresji i obcej dominacji. Monte Verità to najważniejszy wkład Szwajcarii w Locarno w tym roku: reżyseria: Stefan Jäger i z Joel Basman i Max Hubacher Jest dwóch znanych aktorów – ten i przede wszystkim główny bohater (Maricy Regner), spraw, aby film był zabawną ucztą.

3,5 na 5 ★

duch potwora

Między Langstrasse a Zurich Gold Coast w roli gra piękny 17-letni ojciec Gabriela Pablo Caprez) kontrolować jego życie. Kiedy zakochuje się w dziewczynie swojego najlepszego przyjaciela, Joelu, jego życie, odpowiedzialność jako bardzo młodego, samotnego ojca oraz pragnienie wolności i niezależności zaczynają zanikać. Szwajcarski autor i reżyser Lorenz Merz Stwórz szalony, brutalny i szybki film z nieskrępowaną mieszanką surrealistycznych sekwencji i różnych gatunków: wszystkie nowe i wciągające, ale także o pewnej długości i kilku iteracjach.

3 z 5 ★

Film na balkonie

Zrobienie dokumentu wydaje się łatwe: polski reżyser Paweł Łoziński Umieszcza kamerę i mikrofon typu shotgun na balkonie swojego warszawskiego mieszkania i filmuje, co dzieje się na ulicy poniżej, świeże i żywe. Bardzo wrażliwie pyta przechodniów o ich życie, opinie i trudności, z którymi się borykają. Rezultatem jest zaskakująco przejmujący portret różnych ludzi i szkic tego, jak starają się podejść do swojego życia. Wszystkie te wrażenia razem tworzą fascynujący społeczny portret współczesnego życia, troski i wątpliwości ludzi ze wszystkich środowisk i dają wgląd w dzisiejsze światy: wszystko to jest interesujące, przejmujące i pouczające.

READ  Obrzydliwy? Danny Buchner śpi w palarni w Promi BB!

4,5 na 5 ★

Nikt z cielętami

Co za śmietnik! Przystanek autobusowy, kilka domów, dużo krów i jeszcze więcej pól. 24-letnia Christian mieszka i pracuje tutaj ze swoim chłopakiem Jeanem na farmie. „Czysta czystość”. Ponadto związek z Jeanem jest nieco pozbawiony miłości, głośna cisza stała się główną formą komunikacji dla nich obojga, a Kristen wykazuje rosnące zainteresowanie likierem wiśniowym. Opisany film oparty jest na książce o tym samym tytule autorstwa Alina Herping Został on teraz wyreżyserowany przez Sabrina Sarabi Zorganizowany. Przede wszystkim główna aktorka jest podekscytowana Saskia Rosendal („Fabian or Walking Dogs”) poprzez ich delikatną zabawę. Wpływowe i pięknie zrealizowane w kinie studium społeczne to jedna z głównych atrakcji tegorocznego festiwalu w Locarno.

4 z 5 ★

© Disney Szwajcaria

Właściwie „Wolny facet” nie zyskałby dużego uznania i ma być nieco płaską komedią: ale nowy film reżysera Shawn Levy („Stranger Things”, „Noc w muzeum”) Orzeźwiająco dobre. Film jest grą wideo, w której Jay (Ryan ReynoldsJest prostym urzędnikiem bankowym, który codziennie musi znosić kilka napadów na banki. Ale kiedy postać Mołotowa Dziewczyna (Jodi Comer), zaczyna podejrzewać, że w rzeczywistości jest (i jedyną) postacią drugoplanową (tzw. postać niezależną, NPC) z gry wideo. Oczywiście „Free Guy” nie jest filmem z gatunku deep art house, ale rzuca światło na kilka ekscytujących aspektów, a przede wszystkim jest bardzo zabawny.

3,5 na 5 ★

100 minut

Filip Olegewicz Jankowski Zaskoczyła go światowa premiera na Piazza Grande w Locarno przemówieniem powitalnym w języku włoskim na zaproszenie. Postać, którą wciela się w prezentowanym filmie, mogłaby być mniej wdzięczna: gra Iwana Denisowicza, który walczył z nazistami jak tysiące sowieckich żołnierzy i którego jedyną zbrodnią jest pojmanie go przez nazistów. Iwan musiał wytrzymać dziesięć lat pracy przymusowej w sowieckich obozach pracy. 100 minut to film oparty na słynnej powieści Aleksander Sołżenicyn „Dzień z życia Iwana Denisowicza” to opis, który wychodzi z ciebie: oszałamiające wyzwania fizyczne i psychiczne są prawie nie do zniesienia i powoli wypalają się w Iwanie, który stara się nie stracić zdrowego rozsądku i swojego „człowieczeństwa”.

READ  Xavier Naidoo: Burmistrz Klaus Roh-Madsen chce zezwolić na koncert

Ostrov – Zaginiona Wyspa

Wyrazista twarz, głębokie zmarszczki, błyszczące oczy: dla Iwana (50 lat), upartego potomka rybackiej dynastii, jedynym sposobem na opłacenie rodzinnych wydatków są nielegalne połowy. Z tego powodu został już skazany za kłusownictwo. Ale co jeszcze powinien zrobić? Na wyspie Ostrov na Morzu Kaspijskim ludność była w stanie przetrwać w ten sposób dopiero od rozpadu Związku Radzieckiego. film dokumentalny Swietłana Rodina i Laurenta Stop Ukazuje w niezapomnianych obrazach dystopijną wyspę pełną tajemnic i sprzeczności, ale także zaangażowaną i zjednoczoną społeczność. Interesująca jest również tendencja do Putina i jedności narodowej w najbardziej odległych częściach terytorium Rosji. Udane i przydatne znalezisko dla wszystkich, którzy lubią patrzeć na świat z nosem.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Rolnik szuka żony: Gerald i Anna Heiser: Dziecko, Imię, Namibia, Instagram

Published

on


Rolnik szuka żony Jest to jeden z najpopularniejszych programów RTL. Chociaż do rozpoczęcia nowego sezonu minie trochę czasu, fani formatu nadal mogą być zadowoleni: w poniedziałek 27.09.2021Promocje o 20:30. “Rolnik szuka żony – potomstwa na fermach”. Będzie to między innymi Gerald I i Hiser w towarzystwie kamer. Para mieszka już z synem Namibia, ale niedawno odwiedzili rodzinę Anny w Polska.

Historia miłosna między nimi rozpoczęła się latem 2017 roku, na początku roku 2021 Dostali jeden Dziecko. Co się stało z Anną i Geraldem? Co to jest? Rzeczownik jej syn? jak się nazywają Instagram? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule.

„Rolnik szuka żony”: to Anna i Gerald

W 2017 roku spotkali się Gerald I Anna Heizer W programie randkowym RTL Rolnik szuka żony znać i kochać. Aby zobaczyć Geralda na jego farmie w Namibia Aby się przeprowadzić, Anna opuściła swoje życie w Niemczech. Para wyszła za mąż w 2018 roku. Teraz oboje będą mieli swój pierwszy ślub w styczniu 2021 roku Dobre serce otrzymać.

Anna i Gerald: Tak mieszkasz z dzieckiem w Namibii

dystans poronienie Rok temu urodzona w Polsce Anna i 35-letni rolnik Gerald spełniły swoje największe marzenie. “Robimy świetną robotę! Nasza trójka jest teraz bardzo dobrze wyszkolona. Nasza codzienna rutyna definiuje teraz naszą rutynę syn. W tygodniu opiekuję się nim, a w weekendy, kiedy Gerald jest wolny, otrzymuję od niego duże wsparcie” – powiedziała Anna w wywiadzie dla RTL. 36-letni rolnik opiekuje się maleństwem w nocy i w weekendy. „Cieszę się każdą sekundą z nim. Zmiana pieluszek też nie stanowi dla mnie problemu. W dzień rzadko bywam w domu, ale w nocy i w weekendy się nim opiekuję! wspomniał Gerald.

Gerald Heizer pokazuje się jako dumny ojciec w „Geraldzie i Annie w Baby Glock”.
© Zdjęcie: TVNOW

Imię Anny i małego Geralda: Jak ma na imię twój syn?

SPECJALNE MRTL „Rolnik szuka żony – Gerald i Anna w Babylock” Zarejestrowano m.in. chrzest noworodka. Oprócz wielu specjalnych spostrzeżeń i ekscytujących szczegółów, Rzeczownik Zdradź dziecko: ma na imię twój syn Leon.

READ  Były prezenter sportowy ARD Gerhard Dilling znalazł nową miłość

Anna Heizer na Instagramie

Anna Heizer ma generyczną InstagramKonto, na którym dzieli się swoim codziennym życiem ze swoimi obecnymi zwolennikami 136 tys. (stan na 27.09.2021).

„Bauer sucht Frau” 2021: początek sezonu 17

w roku 2021 naprawdę biegam Sezon 17 z Rolnik szuka żony zatrudnienie RTL. Tutaj dowiesz się wszystkiego o datach rozpoczęcia i emisji nowych odcinków. Oprócz 15 rolników tym razem jest też właścicielka ziemi dla koni szukających jej wielkiej miłości. Wszystkie informacje o nominowanych do sezonu 17 można znaleźć tutaj.

Continue Reading

entertainment

Księżna Kate i książę William wychodzą do bistro

Published

on

Zaktualizowano 27 września 2021 o 18:41

  • Para królewska udowodniła w ten weekend w Norfolk, że księżna Kate i książę William mogą stąpać po ziemi.
  • Oboje wybrali się na rodzinną wycieczkę do pubu z trójką dzieci – w tym frytki i hamburgery.

Więcej informacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej znajdziesz tutaj

Brytyjskim członkom rodziny królewskiej często odmawia się pewnej pragmatycznej postawy. Niezbyt trudny pomysł, patrząc na Pałac Buckingham czy wspaniały Pałac Kensington. Ta przyszła para królewska książę William I Księżna Kate Ale lubi mieszać się ze „zwykłymi ludźmi”, dowodzi tego zdjęcie z ostatniej niedzieli (26 września) “słońce” Obecny.

Wraz z trójką dzieci George, Charlotte i Louis, rodzina królewska rozgościła się na zewnątrz pubu w Norfolk. Gdyby książę William nie był najsłynniejszym łysym mężczyzną w Wielkiej Brytanii, nikt nie zauważyłby Cambridge siedzącego na prostej drewnianej ławce i jedzącego hamburgery i frytki.

Na zdjęciu George i Charlotte mają na sobie proste T-shirty, a na królewskich stopach wszyscy mają trampki. Według raportu naoczny świadek pochwalił go, mówiąc: „To niewiarygodne, jak pokorna była rodzina. Śmiali się, rozmawiali i wyraźnie cieszyli się czasem”. Wyjaśnia, że ​​dla sił bezpieczeństwa nie było nic do zobaczenia.

Skromna i wysportowana Kate w Cumbrii

Ostatnio księżna Kate była również skromna na oficjalnej randce: żona księcia Williama rzuciła się na wycieczkę w zeszły wtorek (21 września) z pikowaną kurtką, dżinsami i sznurowanymi butami. Kate pojechała do RAF Windermere Adventure Training Centre w Cumbrii w północno-zachodniej Anglii Najpierw na wspinaczce, potem na rowerze górskim.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Para królewska regularnie uczestniczy w regatach żeglarskich. Teraz William i Catherine chcą przybliżyć swoje hobby swoim dzieciom. Pięcioosobowa rodzina spędziła letnie wakacje na wybrzeżu. Prawa autorskie do miniatury: sojusz obrazu / empicia / Chris Jackson

READ  Królowa Dżungli Ingrid Van Bergen: „Byłam atrakcyjną kobietą” - ludzie
Continue Reading

entertainment

Krótka lista cen książek: Kolorowe jak życie – Kultura i rozrywka

Published

on

Frankfurt nad Menem (dpa) – Reprezentacja proporcjonalna może być przypadkowa, ale pasuje do obrazu: Trzech mężczyzn i trzy kobiety są nominowani do Niemieckiej Nagrody Książkowej 2021.

Ostatnim wyborem był wielokrotnie nagradzany Norbert Gestrin Christian Kracht, znany jako kompozytor muzyki pop i nieznajomy literat Thomas Kunst. Obok nich stoją trzy bardzo różne kobiety: Mithu Sanyal, Monica Helfer i Antje Ravik Strobel, których powieści dotyczą tożsamości, pochodzenia i kobiecości.

Continue Reading

Trending