Connect with us

Tech

Krótkie spojrzenie na największe i najbardziej ekscytujące premiery na kwiecień 2024 r

Published

on

Krótkie spojrzenie na największe i najbardziej ekscytujące premiery na kwiecień 2024 r

Po mocnym lutym i marcu nadejdzie kwiecień 2024 Cichszy zakątek, ale to nie znaczy, że prawie go nie ma nowe gry Pokaż więcej. To wciąż bardzo ekscytujący miesiąc, ale potrzeba trochę czasu, aby ruszyć do przodu.

Abyś był dobrze przygotowany, poinformujemy Cię o tym w naszym miesięcznym podglądzie Najważniejsze i najbardziej ekscytujące premiery Następne cztery tygodnie. Gra zawiera między innymi bardzo pożądaną grę strategiczną, adaptację mangi Toriyamy w formie gry wideo i wiele więcej.

Nowe gry w kwietniu 2024 w skrócie

Ale zanim porozmawiamy o poszczególnych atrakcjach, oto, do czego jesteśmy przyzwyczajeni Pełny przegląd O najważniejszych nowościach kwietnia 2024. Przy okazji, jeśli o czymś zapomnieliśmy lub po prostu zapomnieliśmy, napiszcie nam to w komentarzach.

 • Wyścigi turbogolfa (PC, PS5, XOne, XSX) – 4 kwietnia
 • Dzieci Słońca (PC) – 9 kwietnia
 • Giant: Edycja Rampage (PC, PS4, PS5, XOne, XSX) – 9 kwietnia
 • Zniszczone drogi (PC, PS4, PS5, XOne, XSX) – 10 kwietnia
 • Europa (PC) – 16 kwietnia
 • Harolda Halibuta (PC, PS5, XSX) – 16 kwietnia
 • Uziemiony (PlayStation 4, PlayStation 5, Switch) – 16 kwietnia
 • Planeta Lana (PlayStation 4, PlayStation 5, Switch) – 16 kwietnia
 • Nie ma odpoczynku dla bezbożnych (PC – wczesny dostęp) – 18 kwietnia
 • Nexus 5X (PC) – 18 kwietnia
 • Kronika Eudena: stu bohaterów (PC, PS4, PS5, XOne, XSX, Switch) – 23 kwietnia
 • Fałszywa złość (PC, PS5, XSX, Switch) – 23 kwietnia
 • Opowieści Kinziry: ZAU (PC, PS5, XSX, Switch) – 23 kwietnia
 • Woda pitna (PC, PS5, Switch) – 25 kwietnia
 • Kolejny skarb kraba (PC, PS4, PS5, XOne, XSX, Switch) – 25 kwietnia
 • Saga Szmaragdowa Poza (PC, PS4, PS5, Switch) – 25 kwietnia
 • Piaszczyste podłoże (PC, PS4, PS5, XSX) – 25 kwietnia
 • Panowie dworscy (PC – wczesny dostęp) – 26 kwietnia
 • Gwiazdkowe ostrze (PS5) – 26 kwietnia
 • Top Spin 2K25 (PC, PS4, PS5, XOne, XSX) – 26 kwietnia
 • Wskazówka: wydanie rocznicowe (PC, PS4, PS5, XOne, XSX, Switch) – 30 kwietnia
 • Morze złodziei (PS5) – 30 kwietnia
READ  Dlatego zbliża się nowa kropla

Kroniki jodu: stu bohaterów – 23 kwietnia

Z nazwą, która może być nieco nieporęczna Kroniki Aidena: stu bohaterów Mały zespół programistów postawił sobie za cel… SuikodynaSeria z lat dziewięćdziesiątych. Dlatego w Kronikach Eiydena można spodziewać się czegoś wyjątkowego Ogromny świat fantasygdzie intrygi polityczne i wymagające fabuły odgrywają nie mniejszą rolę w zaspokojeniu twojego pragnienia przygody.

Kroniki Eiyuden są nieco mniej klasyczne pod innym względem: tam 100 grywalnych postaci, dzięki któremu można przebrnąć przez dość rozbudowaną fabułę. Ponadto istnieje styl graficzny, który kiedyś przyjął Square Enix Podróżnik Octopata Jest oznaczony jako HD-2D, co oznacza, że ​​zawiera mieszankę bardzo szczegółowego tła 3D i pikselowanych postaci 2D.

Sandland – 25 kwietnia

the Niedawno zmarł Akira Toriyama Chodzi przede wszystkim o jego pracę Smocza kula przysługa. Ale malarz w swojej karierze podejmował się zupełnie innych projektów, takich jak: lekarz. Recesja Lub Piaszczyste podłoże. Ta ostatnia została opublikowana jako manga w 2000 r., po czym pod koniec 2023 r. ukazało się anime, a wdrożenie gry wideo zostało obecnie przełożone.

Akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, gdzie istnieje tylko jedna Ziemia Opuszczona pustynna planeta Tylko król ma źródło wody. Jednak szeryf Rao podejrzewa, że ​​wśród całego piasku jest więcej płynu, dlatego pyta samego szatana o pomoc. Wysyła jednak dalej swojego syna Belzebuba, z którym możesz teraz wyruszyć na zupełnie szaloną przygodę w postaci… Gra akcji typu RPG Doświadczony.

Lordowie dworu – 26 kwietnia

Manor Lords to jedna z najbardziej prawdopodobnych premier pod koniec kwietnia Najbardziej oczekiwana gra strategiczna roku – Ale obecnie tylko we wczesnym dostępie. Od kilku lat deweloper Slavic Magic pracuje głównie sam nad swoim pomysłem na grę budowlaną, w której bitwy odgrywają również ważną i taktyczną rolę. Ale najpierw musisz zbudować własną wioskę, a to nie powinno być takie proste.

READ  AMD Radeon RX i Nvidia GeForce RTX w benchmarku

ponieważ Manor Lords stawia na dokładność historycznąPory roku się zmieniają, w tym trudne warunki pogodowe i różne systemy sterowania. Poza tym trzeba uważać, żeby nie stać się w centrum uwagi innych sędziów, bo Bitwy w czasie rzeczywistym przypominające serię Total War Może szybko spowodować utratę bardzo dużej liczby mieszkańców. W najgorszych przypadkach to z kolei prowadzi do nieudanych zbiorów z powodu braku pracowników, a Twoja wioska pogrąża się w prawdziwym kryzysie.

Ostrze Steelera – 26 kwietnia

Jak dotąd programista ShiftUp odniósł szczególny sukces dzięki swojej aplikacji mobilnejBogini Zwycięstwa: Nikki Pojawiło się na scenie, ale teraz chce zmierzyć się także z PlayStation 5. W Gwiazdkowe ostrze Liczysz więc na stylową rozgrywkę pełną akcji diabeł może płakać Lub Bayonettaw tym projekt głównej bohaterki Ewy, któremu należy się krytycznie przyjrzeć.

Ale co to wszystko znaczy? W przyszłości potężne istoty zniszczyły Ziemię, a ludzkość w ostatniej chwili uratowała się w kosmicznych koloniach. Stamtąd Ewa zostaje wysłana na Ziemię, aby pokonać wrogów. Ale kiedy już tam dotrze, dama-cyborg będzie musiała zdać sobie sprawę, że to nie jest takie proste i że niektóre rzeczy nie zawsze będą takie, jak się mówi.

To wszystko dla nich Premiery nowych gier w kwietniu 2024 r. Na koniec, jak zawsze, pozostaje jedno pytanie: Jakiej nowości nie możecie się doczekać? A może używasz zmiennej miesiąc dla Doktryna Smoka 2 Lub Powstanie Ronina ukończyć? Możesz nam o tym powiedzieć w komentarzach.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Kto nie podejmie działań teraz, wkrótce wpadnie w kłopoty

Published

on

Kto nie podejmie działań teraz, wkrótce wpadnie w kłopoty

Sytuacja dla użytkowników systemu Windows 10 zaczyna być bardzo napięta: tylko jedna wersja systemu operacyjnego otrzymuje drobne aktualizacje — i to też nie potrwa długo. Microsoft coraz częściej naciska na przejście na Windows 11, który coraz częściej wygląda na alternatywę.

Windows 10: Zbliża się ostateczny koniec wsparcia

To nie potrwa długo, zanim… Microsoft w końcu żegna się z Windowsem 10. Na rynku od 2015 roku dostępna jest obecnie tylko jedna wersja systemu operacyjnego dla użytkowników prywatnych z drobnymi aktualizacjami – i to też nie będzie trwało wiecznie. Microsoft obecnie uważa, że ​​tylko system Windows 10 w wersji 22H2 zasługuje na wsparcie (źródło: Microsoftu).

Jeżeli na komputerze nadal masz zainstalowaną starszą wersję systemu Windows 10, powinieneś zainstalować ją najpóźniej teraz Zaktualizuj do Windows 10 22H2 wdrożyć. W tym celu w ustawieniach systemu operacyjnego wywoływany jest asystent aktualizacji. Dla użytkowników prywatnych wsparcie dla Windows 10 downgrade 21H2 kończy się we wrześniu 2023. Firmy natomiast mogą spodziewać się wsparcia do 11 czerwca 2024.

Jednak po oficjalnym zakończeniu wsparcia istnieje sposób na dalsze otrzymywanie aktualizacji zabezpieczeń od firmy Microsoft. Grupa ogłosiła, że ​​wprowadzi program „rozszerzonych aktualizacji zabezpieczeń” – Ale tylko za zapłatę. Bardzo niewielu prywatnych użytkowników będzie prawdopodobnie tym zainteresowanych.

Windows 11 na starym komputerze? Oto jak to może działać:

Windows 10: Microsoft naciska na system Windows 11

Ponieważ w systemie Windows 10 jest co najwyżej 22H2 Pojedyncze aktualizacje zabezpieczeń – I nie są planowane żadne nowe funkcjonalności – Według Microsoftu użytkownicy powinni, jeśli to możliwe, przejść na Windows 11.

READ  Dlatego zbliża się nowa kropla

Dla użytkowników systemu Windows 10 Aktualizacja nadal będzie dostępna bezpłatnie, co Microsoft obecnie ponownie potwierdza. Jednak wymagania systemowe Windowsa 11 są znacznie wyższe niż jego poprzednika.

Continue Reading

Tech

Apple umożliwia naprawę podzespołów znajdujących się w starszych iPhone'ach

Published

on

Apple umożliwia naprawę podzespołów znajdujących się w starszych iPhone'ach

Apple wkrótce umożliwi wykorzystywanie do naprawy iPhone'a komponentów z używanych urządzeń. Firma ogłosiła wczoraj, że nowa działalność rozpocznie się jesienią od wybranych modeli. Przedstawiciel firmy John Ternos powiedział Niemieckiej Agencji Informacyjnej, że iPhone'y będą w stanie wykryć, kiedy ktoś próbuje użyć części skradzionego lub zagubionego telefonu. Możliwa będzie także naprawa iPhone'ów z wykorzystaniem części zamiennych innych producentów, takich jak ekrany czy baterie.

Dzięki tej innowacji będziesz mógł wykorzystać do naprawy stare urządzenia, np. kamery i moduły biometryczne do rozpoznawania twarzy z Face ID czy czujnik linii papilarnych do Touch ID. Firma potwierdza, że ​​oryginalne używane części korzystają teraz z pełnej funkcjonalności i bezpieczeństwa gwarantowanego przez oryginalną kalibrację fabryczną, podobnie jak nowe, oryginalne części Apple.

„W ciągu ostatnich dwóch lat zespoły Apple opracowały innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania i produkcji produktów, umożliwiające naprawy przy użyciu używanych części Apple, które nie zagrażają bezpieczeństwu, ochronie i prywatności użytkowników. „Cieszymy się, że w związku z obecnym rozszerzeniem naszego programu napraw możemy zaoferować naszym klientom większy wybór, wygodę, a jednocześnie pomóc przedłużyć żywotność naszych produktów i części” – mówi Ternos, który jest odpowiedzialny za rozwój sprzętu w firmie. Grupa odpowiedzialna jest za to.

Proces tworzenia iPhone'a uległ zmianie

Aby to osiągnąć, Apple musiał zmienić sposób projektowania i budowy iPhone'ów. Po złożeniu urządzeń komponenty przechodzą proces kalibracji. Zasadniczo określa się optymalne parametry pracy tej konkretnej części. iPhone'y będą teraz mogły uzyskać dostęp do danych przechowywanych w chmurze podczas naprawy, jeśli wykryją oryginalną część, która została już zainstalowana i skalibrowana.

Części zamienne powinny zasadniczo nadawać się do użytku począwszy od iPhone'a 15 i nowszych wersji, a dzięki modułom biometrycznym będzie to możliwe dopiero jesienią w przypadku iPhone'a nowej generacji. Generalnie można założyć, że zastosowane podzespoły będą wymienne jedynie w ramach jednej generacji i serii modelowej. „Istnieje wiele zmian z pokolenia na pokolenie, które prawdopodobnie nie będą odpowiednie” – stwierdził Ternos.

READ  Remis w Drugie Przyjście: Wygraj Cuphead i Mario Kart Pipe Kart

Do tej pory Apple pozwalało na jednorazowe podłączenie czujników do głównego procesora, ze względów bezpieczeństwa, co potwierdza Ternos. Apple chce teraz rozszerzyć swoją blokadę aktywacji o części do iPhone'a, aby zapobiec demontowaniu skradzionych iPhone'ów w celu użycia pojedynczych części. Ta funkcja pomaga ograniczyć kradzież iPhone'a, uniemożliwiając ponowną aktywację zgubionego lub skradzionego iPhone'a. Firma wyjaśnia, że ​​jeśli naprawiane urządzenie wykryje, że obsługiwana część pochodzi z innego urządzenia z aktywowaną blokadą aktywacji lub trybem „Utracony”, opcje kalibracji tej części zostaną ograniczone.

W ostatnich latach Apple był wielokrotnie krytykowany przez zwolenników za ułatwianie naprawy urządzeń. Ternus bronił podejścia pakietu: należy upewnić się, że wszystko działa i jest bezpieczne, a użytkownicy muszą w przejrzysty sposób informować o komponentach stosowanych przez nich technologii. Jeśli wykryta zostanie część iPhone'a, która została zgłoszona jako skradziona lub zagubiona, zostanie wyświetlone ostrzeżenie.

Apple: Głównym celem jest długowieczność i nienaprawialność urządzeń

Ternos stwierdził, że ostatecznym celem nie jest możliwość naprawy, ale trwałość urządzeń już tak. Naprawy są tutaj bardzo ważnym czynnikiem. „Ale jeśli skupisz się tylko na tym, że wszystko powinno być naprawialne, podejmiesz decyzje, które szkodzą użytkownikom i środowisku” – podkreślił. „Zawodne urządzenie, które można łatwo naprawić, jest z natury gorsze od tego, które w ogóle nie wymaga naprawy”.

Przykładami mogą być unikanie stosowania klejów podczas montażu urządzeń i zamiast tego używanie wyłącznie śrub. Z jednej strony kleje dobrze nadają się do łączenia elementów ze sobą, oszczędzając miejsce. Z drugiej strony jest to dobry sposób na zapewnienie wodoodporności urządzeń. Można również stworzyć telefon komórkowy, który można otworzyć trzema śrubkami, ale byłby on narażony na uszkodzenia spowodowane przez wodę, powiedział Ternos. „Będzie gorzej, głównie dlatego, że telefony będą się codziennie psuć i gromadzić jako odpady elektroniczne”.

READ  Oto, co Grand Theft Auto V i GTA Online mają do zaoferowania na PS5 i Xbox Series • JPGAMES.DE

Trend w kierunku systemów chipowych, które obsługują coraz więcej funkcji na jednej płycie, a które wcześniej były rozproszone w kilku komponentach, takich jak karty graficzne lub moduły pamięci, również ostatecznie jest korzystny dla zrównoważonego rozwoju, mówi Ternos. Z jednej strony komunikacja pomiędzy poszczególnymi komponentami była podatna na problemy. Z drugiej strony nowe systemy chipów są bardziej energooszczędne, a także wymagają mniej zasobów w produkcji. To z nadwyżką rekompensuje fakt, że czasami, jeśli jedna część chipa ulegnie awarii, reszta również musi zostać złomowana. (EPA/raport specjalny)

Continue Reading

Tech

Aby to zrobić, należy dłużej przytrzymać symbol plusa (AT).

Published

on

Aby to zrobić, należy dłużej przytrzymać symbol plusa (AT).
 1. tz
 2. konsument

Naciska

Na użytkowników WhatsApp czeka obecnie nowa aktualizacja, która ułatwi korzystanie z aplikacji. Wyjaśniamy, na czym polega nowa funkcjonalność.

Brema – WhatsApp stale oferuje nowe aktualizacje. Aktualizacja iOS 24.775 została niedawno udostępniona użytkownikom iOS w App Store. Zgodnie z dziennikiem zmian (changelog), to wydanie zawiera ulepszony odtwarzacz wideo, a także zapewnia możliwość nagrywania błyskawicznych wiadomości wideo. Niedawno pojawiła się także nowa funkcja wysyłania WhatsApp. Ale to nie wszystko. Według bloga WABetaInfo, Który regularnie informuje o nowych aktualizacjach, pojawiła się kolejna nowa funkcja, której nie ma na oficjalnej liście zmian.

Nowa funkcja WhatsApp: to się dzieje, gdy naciśniesz i przytrzymasz znak plus

W poście na blogu czytamy: „Chociaż nie wspomniano o tym w oficjalnym dzienniku zmian App Store, możemy potwierdzić, że WhatsApp uruchamia przydatny skrót umożliwiający szybki dostęp do galerii zdjęć”. Aby aktywować ten szybki dostęp, użytkownicy muszą po prostu dodać załączniki – naciśnij i przytrzymaj przycisk na pasku czatu. Ten przycisk to duży znak plus znajdujący się w lewym dolnym rogu czatu.

WhatsApp ogłosił nową funkcję, jaką jest efekt znaku plusa (kółko w lewym dolnym rogu) na czacie. © zrzut ekranu/wabetainfo.com/Fabian Sommer/dpa

Nowa funkcjonalność pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas, ponieważ nie muszą już wykonywać dodatkowego kroku w postaci nawigacji do galerii zdjęć. Wcześniej musiała najpierw wybrać jedną z kilku opcji załączników, zanim została przekierowana do swojej galerii zdjęć.

Nowa aktualizacja WhatsApp: jak uzyskać tę funkcję

Nowa funkcja ma być już dostępna na wszystkich iPhone'ach, które zaimplementowały nową aktualizację. Aktualizacje WhatsApp są zwykle pobierane automatycznie. Jeśli wyłączysz automatyczne aktualizacje w swoim telefonie komórkowym, możesz także zaktualizować aplikację ręcznie w AppStore.

Użytkownicy WhatsApp wkrótce staną przed kolejną innowacją, którą muszą pilnie zatwierdzić: W ramach ustawy o rynkach cyfrowych przyjętej przez Unię Europejską w marcu usługa przesyłania wiadomości ogłosiła, że ​​wprowadzi w Europie nowe warunki użytkowania i wytyczne dotyczące ochrony danych, bez których nie będzie można korzystać z aplikacji. (Prawo)

Continue Reading

Trending