Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Bayern Monachium: Scholl idzie z klubem przed dylematem Flicka – “ plotki, kłamstwa, spiski ”

Jeśli chodzi o sport, Bayern Monachium wrócił na tor Masters, ale kryzys nadal trwa w tle. Aktualny temat: Hansi Flick u boku Hasana Saliha Hamda دي i. Teraz mówi o sobie legenda Bayernu, Mehmed Scholl.

Monachium – Zawsze był człowiekiem jasnych słów. Nie zmieniło się to nawet w wieku 50 lat. A jeśli chodzi o Bayern Nie jestem sportowcem, ale atmosfera jest w kryzysie, więc słowo Mehmeta Scholla ma znaczenie. Oczywiście, że działa O szalejącym konflikcie między Hanse Flick i Hasanem Salihem Hamidiciem.

ja obrazek– Transkrypcja audio Bayern Monachium w środku Scholl po raz pierwszy pokazuje, że ma zarówno prąd Bayern– Trener i dyrektor sportowy lubi: „Szkoda, że ​​się tak załamuje”. Ponieważ były menedżer pomocnika był już pewien, że ta dwójka powinna pracować jako zespół, ale „stało się coś, co nie było tak dobre jak ja”.

Mehmet Scholl uważa, że ​​Flick-Aus to „Wstyd” – „To naprawdę powinno działać”

W rozmowie podcastowej Scholl staje się dużo prostszy. Opowiada o swojej przeszłości jako trenera drugiej drużyny F.C.B w. Mnie też zmiażdżyły te wewnętrzne walki. Używa się plotek, oszczerstw, kłamstw i spisków. – powiedział 50-latek.

Jego krytyka jest skierowana wprost do klubu. Z powodu „Mia San Mia”. „Zauważyłem tam trendy i w pewnym momencie powiedziałem rodzinie:„ Chodźmy tam ”- mówi Scholl.„ Wynoś się ”- Hansi Flick potraktuje tę radę poważnie po zakończeniu sezonu. Scholl idzie jeszcze dalej : „Jako jednostka.” Nie możesz tego w ogóle kontrolować, ani jako jednostka Hanse Flick Wciąż jak Brazzo. Musi tam przybyć cała masa nowych ludzi. „Bum, to było w porządku.

Scholl z jasnym przesłaniem do Bawarii: „Masz dużo pieniędzy”

Często cytowana rodzina Bayernów nadal istnieje, powiedział Scholl, ale do grupy dołączyło wielu nowych facetów, „którzy tego nie rozumieją”. – powiedziała Asma Bayern– Wejście nie. Ma też w ręku przykład, podobno zdarzyło się to kilka lat temu w stołówce Bayernu: „Za mną siedział arogancki młody człowiek, stosunkowo nowy w Bawarii, i mówił:„ Teraz jest dużo trufli znowu sos sałatkowy. Potem wstałem i powiedziałem: „Dobrze, idź później gdzie indziej”.

READ  Liga Mistrzów UEFA: UEFA decyduje się na reformę od 2024 roku

Osiem lat temu już go miał Olly Hoeness Powiedzieli, że mają duży problem: „Masz dużo pieniędzy!” Były ekspert telewizyjny powiedział. „To przyciąga ludzi, którzy nie mają na myśli zbyt dobrze w stowarzyszeniu”. W tym czasie stowarzyszenie liczyło 35 pracowników, a obecnie jest ich 500. „Robi się zagmatwanie, jest wojna okopowa, jedna dywizja przeciwko drugiej” – wyjaśnia Scholl.

Scholl krytykuje Bayern – Flick broni Saliha Hamidicia

Ostatnio nawet fani Bayernu rozpoczęli internetową petycję przeciwko Salihowi Hamidicowi – w celu zmuszenia go, a nie Flicka, do odejścia. Tymczasem w mediach społecznościowych panowała niemal czysta nienawiść do dyrektora sportowego. Według prezesa FCB Herberta Heinera Hansi Flick również przeskoczył na jego bokBrazzo ma bardzo dużą rodzinę i bardzo dobrze znam jego syna Nicka. Powiedział: „Granice zostały przekroczone, co jest zabronione” Trener Bayernu.

„Biorąc pod uwagę wszystko, co mieliśmy z Brazzo, nigdy nie było to osobiste. Mogliśmy wygrać siedem tytułów w ciągu dwóch lat, a Brazzo odegrał w tym dużą rolę. Mamy inne podejście i to się ostatecznie liczy. Ale to nie ma nic z tym, że nie cenimy siebie nawzajem. „Osobiście takie obelgi nie powinny być codzienną rutyną, nie są jej częścią. Nie zgadzam się z tym, to w ogóle nie działa” – wyjaśnił Fleck. .

Listy rankingowe: © Andreas Gebert