Connect with us

Tech

Zamiast 4,69 € za darmo dzisiaj: ta profesjonalna aplikacja jest dostępna przez krótki czas

Published

on

Najlepsze aplikacje na Androida, iPhone’a i iPada

Możesz pobrać aplikację ProShot, która zwykle kosztuje 4,69 € i przez krótki czas bezpłatnie. Ujawniamy, dlaczego zdecydowanie powinieneś pobrać bezpłatną aplikację.

Aplikację „ProShot” można tymczasowo bezpłatnie zabezpieczyć w Sklepie Play. Normalny koszt aplikacji to 4,69 €. (Źródło: Goodluz /Depositphotos.com)

 • Aplikację „ProShot” dla systemu Android można pobrać przez krótki czas bezpłatnie ze Sklepu Play. W przeciwnym razie kosztuje 4,69 €.
 • Program rozszerza aparat telefonu komórkowego o wiele przydatnych funkcji.
 • Jeśli robisz dużo zdjęć telefonem komórkowym, zdecydowanie powinieneś rzucić okiem na aplikację.

Obecnie możesz zaoszczędzić pieniądze w Sklepie Play. Oferuje je tutaj kilku programistów Płatne aplikacje i gry mobilne za darmo w. Jednak procedury zwykle działają tylko przez krótki czas. Jeśli trafisz na dobrą ofertę, zawsze powinieneś ją szybko otrzymać.

w Aplikacje Google Zamiast 4,69 € za darmo

Między innymi można przez krótki czas bezpłatnie otrzymać „ProShot”. Aplikacja na Androida to kompleksowe oprogramowanie aparatu, które zapewnia telefonowi komórkowemu rozszerzoną funkcjonalność obrazu. W ten sposób uzyskujesz lepsze zdjęcia za pomocą telefonu komórkowego

Za pomocą oprogramowania możesz ręcznie ustawić parametry, takie jak czas naświetlania, wartość ISO, balans bieli i wiele innych. Ponadto obrazy można również zapisywać w formacie RAW, a także JPEG, dzięki czemu można je później przetwarzać przy minimalnej utracie.

Dostępny jest również histogram na żywo, różne tryby sceny, różne formaty obrazu lub kontrola ekspozycji przedniego aparatu. Ogólnie funkcjonalność programu jest imponująca. W większości przypadków powinno zapewniać znacznie większą swobodę tworzenia obrazów niż wstępnie zainstalowana aplikacja Aparat.

Dlatego warto pobrać

Jeśli lubisz robić zdjęcia telefonem komórkowym i robić coś więcej niż tylko migawki, zdecydowanie powinieneś rzucić okiem na ProShot. Aplikacja oferuje wiele funkcji, które posiadają prawdziwe aparaty cyfrowe.

Daje to znacznie więcej opcji podczas robienia zdjęć i większą swobodę projektowania. Aby móc zainstalować aplikację, na telefonie komórkowym musi być zainstalowany co najmniej Android 7.0.

ProShot

Galeria zdjęć

Aplikacje na Androida są obecnie dostępne bezpłatnie

Aplikacje na Androida są obecnie dostępne bezpłatnie

ProShot został już pobrany ze Sklepu Play ponad 100 000 razy. Przy ponad 4000 recenzji aplikacja ma średnią ocenę 4,3 na 5 gwiazdek. Aktualizacje są dostarczane nieregularnie z poprawkami błędów lub ulepszeniami funkcjonalnymi.

Nie wiadomo, jak długo będzie obowiązywała bezpłatna oferta promocyjna. Jeśli zabezpieczysz aplikację teraz bezpłatnie, zawsze możesz ją pobrać bezpłatnie, nawet jeśli ponownie trafi do sprzedaży.

” Rada: Najlepsi dostawcy VPN zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę danych

READ  PlayStation 5: Ta umowa na konsolę powraca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Apple vs Epic: Apple ogłasza anulowanie Epic Fortnite dla App Store

Published

on

Legalna bitwa między Apple i Epic Games stała się wielką farsą. Na początku tego miesiąca prezes sądu Yvonne Gonzalez Rogers orzekł, że Apple powinno pozwolić deweloperom App Store na przekierowywanie użytkowników do innych systemów płatności. We wszystkich innych punktach sędzia opowiedział się po stronie Apple, co firma sklasyfikowała jako „wow” i skłoniła Epic Games do odwołania się.

Firma Apple odrzuciła teraz prośbę firmy Epic o reaktywację konta programisty w App Store. Dopiero po wykonaniu tego kroku twórca gry będzie mógł ponownie opublikować udaną grę online dla wielu graczy Fortnite w App Store. Sędzia Gonzalez Rogers podtrzymał decyzję Apple o usunięciu konta Epic z App Store w zeszłym roku podczas procesu. Zgodnie z wyrokiem Apple również nie ma obowiązku ponownego dopuszczenia Fortnite do App Store, ale firma może sama zdecydować, jak załatwić sprawę.

Następnie Tim Sweeney, dyrektor generalny Epic, ogłosił w serii tweetów, że Apple odrzucił prośbę Epic o wznowienie App Store. Apple powiedział w oświadczeniu zespołu prawnego, że Fortnite nie będzie mógł ponownie uzyskać dostępu do App Store, dopóki decyzja sędziego nie będzie ostateczna. Według Tima Sweeneya na Twitterze, wyczerpanie wszystkich środków prawnych może zająć „do pięciu lat”.

Tim Sweeney wyjaśnia w swoich tweetach, w których opublikowano również e-mailową korespondencję z Apple, że decyzja Apple została poważnie naruszona i że Apple jest oskarżany o kłamstwo. Apple „popełniło kolejne nadużycie swojej monopolistycznej władzy nad ponad miliardem użytkowników”, czytamy w oświadczeniu w jednym z tweetów Sweeneya. Wydaje się, że spór między obiema firmami, który teraz przerodził się w przedszkolną wojnę partyzancką, jest daleki od zakończenia.

READ  Life is Strange: True Colors z Square Enix Presents

Continue Reading

Tech

Viper Rover NASA: krytyka wybranego miejsca lądowania na południowym biegunie księżyca

Published

on

Po tym, jak NASA ogłosiła, gdzie za dwa lata wyląduje kolejny amerykański statek kosmiczny, pojawiają się wątpliwości co do tej decyzji. Poinformowało o tym amerykańskie czasopismo naukowe Nature. Amerykańska agencja kosmiczna ogłosiła wcześniej, że łazik Volatiles Investigating Polar Exploration Rover powinien wylądować w pobliżu zachodniej krawędzi krateru Nobile na południowym biegunie Księżyca. Tam ma szukać pod powierzchnią zamarzniętej wody, która może być wykorzystana jako źródło dla przyszłych misji załogowych. Wybrany region jest jednym z najzimniejszych w Układzie Słonecznym i nie został jeszcze dokładnie zbadany.

NASA miała decyzję Jako uzasadnioneże na podstawie danych z innych misji stwierdzono, że lód można znaleźć w stale zacienionych obszarach Księżyca. Viper powinien jej szukać w Nobile Craterze, ale także w sąsiednich mniejszych zagłębieniach. Nawet krytycy decyzji nie wątpią w obecność lodu wodnego w okolicy, Natura pisze. Nie jest jednak wcale pewne, jaka forma ma tam miejsce, czy jest to tylko cienka warstwa szronu, czy w większych ilościach, ale prawdopodobnie głęboko pod powierzchnią. Możliwe nawet, że Viper nie mógł znaleźć żadnej wody, mówi geolog Cliff Neal z Uniwersytetu Notre Dame.

Aby temu zapobiec, NASA musi najpierw wysłać kolejną misję w poszukiwaniu wody z orbity. Lunar Trailblazer powinien wystartować dopiero w 2025 roku, lata później niż Viper — nawet jeśli, według dyrektora ds. badań, będzie gotowy w lutym 2023 roku. Neil uważa, że ​​to stracona okazja, by nie wystartować przed łazikiem i poszukać odpowiednie miejsce lądowania. Dyskutowali o tym w NASA, ale zakładali, że Viper odniesie sukces nawet bez pomocy. Amerykańska agencja kosmiczna jest pewna, że ​​masz wystarczająco dużo danych. Ponadto łazik przenosi bardzo czułe narzędzia i może również znaleźć niewielkie ilości lodu wodnego. Miejsce lądowania zostało również wybrane, ponieważ łazik może łatwo zbadać i uzyskać tam wystarczającą ilość światła słonecznego.

READ  WhatsApp: najlepsze alternatywy dla wiadomości - CHIP

Viper jest częścią programu Artemis NASA, którego celem jest powrót ludzi na Księżyc. Mają to być przygotowane m.in. przez łaziki i sondy kosmiczne. W 2024 roku ludzie wylądują na Księżycu. Wątpliwości co do tego narastają, nie tylko ze względu na rosnące koszty – i brak wolnych miejsc. Gigantyczna rakieta SLS NASA, przeznaczona do wystrzeliwania misji księżycowych, nie zakończyła swojego pierwszego startu i prawdopodobnie nie nastąpi to w tym roku. Kapsuła kosmiczna – która jeszcze nie działa – zostaje następnie wystrzelona na trasę wokół Księżyca, z ludźmi na pokładzie już na początku drugiego startu. Ludzie i sprzęt muszą dotrzeć do powierzchni Księżyca już w trzecim locie.


(mies.)

do strony głównej

Continue Reading

Tech

iPhone SE na iPhone 13: który iPhone powinienem kupić?

Published

on


Apple oferuje obecnie osiem różnych modeli iPhone’a: ​​od iPhone’a SE przez iPhone’a 11 po iPhone’a 13 nowej generacji. Pokażemy, który z nich najbardziej Ci odpowiada.

Jak co roku, gdy na rynku pojawia się nowy iPhone, pojawia się pytanie, czy warto wydać dużo pieniędzy na najnowszą generację, a co za tym idzie również na najnowsze funkcje, czy wolisz oszczędzać i kupować starszy model. Apple oferuje obecnie osiem różnych modeli – powiemy Ci, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni.

iPhone SE

 • Cena w Apple

  : ok. 479 euro (64 GB)

 • Zabarwienie

  : biały, czarny, produkt (czerwony)

 • Którego

  : iPhone dla początkujących; Użytkownicy, którzy lubią „stary” design

Druga próba odblokowania przedziału cenowego na dolnym końcu skali dla iPhone’a zakończyła się sukcesem. Co Apple zrobiło źle z iPhonem 5C – wczorajszym urządzeniem w plastikowej obudowie – lepiej poradziło sobie z iPhone’em SE w 2016 roku. Obecne urządzenia iPhone 6 i 6S w wysokiej jakości obudowie iPhone’a 5: odniosły ogromny sukces kasowy. Cztery lata później, co w przybliżeniu odpowiada supercyklowi iPhone’a, Apple powtarza tę strategię i udowadnia, że ​​komponenty iPhone’a SE (2020) mogą być używane w sprzęcie z wyższej półki, zwłaszcza w układzie A13 używanym już w elementach sterujących iPhone’a 11. i 11 Pro. Do tego szerokokątny aparat najlepszych iPhone’ów 2019 roku znajduje się z tyłu, ale oczywiście nie ma ultraszerokokątnego i podwójnego zoomu. Musisz także iść na kompromis z przodu: etui na iPhone’a 8 ma ekran LCD, w tym przycisk Home z Touch ID. Nie jest to jednak praktyczne, zwłaszcza w czasach epidemii, i w przeciwieństwie do Face ID dla innych urządzeń, działa również z maską (oczywiście nie z rękawiczkami, nawet jeśli mają one opuszki palców wykonane z materiału przewodzącego). Dzięki szklanemu tyłowi odziedziczonemu po iPhonie 8 iPhone SE można również ładować indukcyjnie, ale nowa ładowarka Magsafe nie trzyma się go.

iPhone 11

 • Cena w Apple

  : od 579 euro (64 GB)

 • Zabarwienie

  : fioletowy, zielony, biały, czarny, żółty, (PRODUCT) RED

 • Którego

  : Startery iPhone’a z nowym designem; Każdy, kto chce najtańszego możliwego uaktualnienia iPhone’a z Face-ID

Możesz być zaskoczony, że Apple utrzymał iPhone’a 11 w sprzedaży. Ale jego następca, iPhone 12 (patrz następny rozdział), znowu jest zupełnie inny – i wydaje się, że Apple nie chce uwzględniać w swoim asortymencie żadnych większych różnic cenowych. W porównaniu do iPhone’a XR, iPhone 11 ponownie znacznie się poprawił. Hybrydowa konstrukcja o przekątnej 6,1 cala z Face ID i wyświetlaczem Liquid Retina pozostała, ale z tyłu dodano drugą kamerę. To nie jest aparat z zoomem, ale ultraszeroki kąt, czyli zoom 0,5x, jak pokazuje również aplikacja Zdjęcia. Oznacza to, że możliwe są również portrety zwierząt, roślin i obiektów, ponieważ oba aparaty mają różnicę paralaksy, a sportowe rozdzielenie pierwszego planu i tła jest teraz łatwiejsze. Dołączono również procesor A13 Bionic, który Apple umieścił również w iPhonie 11 Pro, który również miał trzeci aparat (podwójny zoom optyczny). Apple wycofał jednak ten model z rynku, podobnie jak iPhone X i iPhone XS (Max) zniknęły z półek już po roku. Szerokokątny aparat iPhone’a 11 może robić świetne nocne zdjęcia.

iPhone 12 mini

 • Cena w Apple

  : od 679 euro (64 GB)

 • Zabarwienie

  : fioletowy, niebieski, zielony, biały, czarny, PRODUKT (CZERWONY)

 • Którego

  : Każdy, kto chce teraz najmniejszego nowoczesnego iPhone’a po najniższych możliwych kosztach

iPhone 12 Mini naprawdę przyciągał wzrok w zeszłym roku, zwłaszcza ze względu na nowy, kanciasty design i rozmiar. Z 5,4-calowym wyświetlaczem Super Retina XDR ma mniej więcej taki sam rozmiar jak iPhone SE, który ma tylko 4,7-calowy wyświetlacz Retina HD. Mimo wszelkich oczekiwań 12 Mini nie sprzedawało się tak dobrze. Apple nigdy nie podało powodów, ale podejrzewamy, że dość mała bateria była dobrym powodem, dla którego wielu użytkowników nie zdecydowało się na jej zakup – nawet jeśli Mini 12 ma na pokładzie szereg nowych funkcji: 5G, ultraszerokokątny aparat fotograficzny, chip A14 I na koniec: Magsafe. iPhone 12 Mini jest już nieco tańszy wraz z wprowadzeniem iPhone’a 13 Mini, ale powinieneś rozważyć premię cenową i dokładnie zastanowić się, czy nowe funkcje w 13 Mini (patrz poniżej) są dla Ciebie warte swojej ceny.

iPhone 12

 • Cena w Apple

  : ok. 799 euro (64 GB)

 • Zabarwienie

  : fioletowy, niebieski, zielony, biały, czarny, PRODUKT (CZERWONY)

 • Którego

  Dla wszystkich, którzy chcą mieć większy ekran w najniższej możliwej cenie

IPhone 12 również nadal należy do grona, które naprawdę nas zaskoczyły. Bo różnice między iPhonem 12 a iPhonem 13 nie są aż tak wielkie. Podobnie jak jego młodszy brat, 12 Mini, iPhone 12 wprowadza nową, kanciastą konstrukcję i podobnie jak jego następca, iPhone 13, ma 6,1-calowy wyświetlacz Super Retina XDR. Z wyjątkiem rozmiaru i żywotności baterii, seria 12 nie różni się od iPhone’a 12 Mini. Jednak wraz z wprowadzeniem iPhone’a 13 cena iPhone’a 12 również nieco spadła. Więc jeśli chcesz mieć kanciasty iPhone z obsługą 5G, który nie jest tak mały, jak to tylko możliwe, iPhone 12 jest urządzeniem do wyboru.

Oficjalny iPhone 13: Apple przedstawił najnowszy model smartfona – a raczej najnowsze modele smartfonów. Zgodnie z oczekiwaniami, oprócz iPhone’a 13 są jeszcze trzy inne wydania: iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro i duży flagowy iPhone 13 Pro Max. Czym się różni, co może zrobić i ile to kosztuje, możesz dowiedzieć się z tego filmu. ► Do sklepu z koszulkami Technikliebe:
sklep.spreadshirt.de/technikliebe/
► Porównanie cen dla iPhone’a 13 w Macwelt.de Fellows:
macwelt.de/preisvergleich/iPhone13

iPhone 13 mini

 • Cena w Apple

  : ok. 799 euro (128 GB)

 • Zabarwienie

  : Różowy, Niebieski, Północ, Polarny, PRODUKT (CZERWONY)

 • Którego

  : Każdy, kto chce mieć najmniejszy iPhone z najnowszymi funkcjami

Dzięki 13 Mini Apple chce naprawić to, co poszło nie tak z iPhonem 12 Mini. Innymi słowy: większa bateria, która działa o dwie godziny dłużej niż jego poprzednik, co daje łącznie 17 godzin odtwarzania wideo. Przyszłość pokaże, czy Apple uda się wprowadzić 13 Mini do szerszej publiczności. Oprócz tego są oczywiście inne funkcje, które czynią nowy mini jeszcze bardziej atrakcyjnym: o 20% mniejszy notch, nowy chip A15, ulepszona sieć 5G i przede wszystkim nowy tryb kinowy 1080p z 30 fps, z którego można cieszyć się nawet najpiękniejszy film – Pobierz nagrania. Również świetnie: Apple zwiększył rozmiary pamięci masowej na poziomie podstawowym: iPhone 12 Mini może być o 120 euro tańszy w porównaniu, ale 13 Mini – oprócz nowych funkcji już zawartych – ma również dwukrotnie większą pamięć od początku: 128 GB. Jeśli nie doceniasz nowych funkcji, a mała bateria nie stanowi problemu, iPhone 12 Mini jest znacznie lepszą opcją.

iPhone 13

 • Cena w Apple

  : od 899 euro (128 GB)

 • Zabarwienie

  : Różowy, Niebieski, Północ, Polarny, PRODUKT (CZERWONY)

 • Którego

  : Zarówno 13 Mini jest dla nich za mały, jak i 13 Pro to za dużo

iPhone 13 jest podobny do iPhone’a 13 Mini do iPhone’a 12 Mini. Za 100 euro więcej najnowsza generacja oferuje znacznie mniejszy notch, ulepszoną sieć 5G, nowy i mocniejszy chip A15 oraz dwugodzinną baterię z łącznie 19 godzinami odtwarzania wideo. Apple zwiększył również podstawową pamięć iPhone’a 13: teraz dostępna jest najmniejsza możliwa wersja z 128 GB pamięci. Jeśli nie doceniasz nowych funkcji i możesz zarządzać z 64 GB pamięci, możesz zaoszczędzić około 100 €, kupując iPhone’a 12 od Apple, ale nasze porównanie cen pokazuje, że iPhone 12 jest w rzeczywistości tańszy.

iPhone 13 Pro

 • Cena w Apple

  : ok. 1,149 euro (128 GB)

 • Zabarwienie

  : niebieski sierra, srebrny, złoty, grafitowy

 • Którego

  : Każdy, kto chce mieć najnowsze (profesjonalne) funkcje iPhone’a

Ponieważ Apple nie sprzedaje już modeli Pro 12. generacji, nie musisz pytać, czy powinieneś wybrać wcześniejszy model, czy najnowszą generację. Jeśli chcesz mieć model Pro i odpowiadające mu funkcje Pro, nieuchronnie będziesz musiał zwrócić się do 13 Pro lub większego iPhone’a 13 Max – chyba że kupisz iPhone’a 12 Pro od dostawcy innego niż Apple.

Podobnie jak iPhone 13 Mini i iPhone 13, 13 Pro ma również wycięcie o około 20 procent mniejsze niż jego poprzednik, ulepszony system kamer z mocniejszymi obiektywami i ulepszonym zoomem optycznym (6x, iPhone 12 Pro miał tylko 4-krotny zakres zoomu optycznego ) oraz tryb kinowy.Nowy, znacznie ulepszony układ i bateria A15: Apple obiecuje do 22 godzin odtwarzania wideo, w porównaniu do zaledwie 17 godzin w przypadku iPhone’a 12 Pro. Coś też się zmieniło w doborze pamięci, ale korzystają na tym tylko prawdziwi użytkownicy profesjonalni. Jeśli chcesz, możesz teraz kupić iPhone’a 13 Pro z 1 TB pamięci. Powinna to być jednak tylko niewielka grupa docelowa; Dla większości użytkowników standardowe 128 GB powinno wystarczyć.

iPhone 13 Pro Max

 • Cena w Apple

  : ok. 1,249 euro (128 GB)

 • Zabarwienie

  : niebieski sierra, srebrny, złoty, grafitowy

 • Którego

  : Każdy, kto chce najnowszych (profesjonalnych) funkcji w największym iPhonie

To, co można powiedzieć o iPhonie 13 Pro, dotyczy również jego starszego brata, 6,7-calowego iPhone’a 13 Pro Max. Ci, którzy wolą szczególnie długi czas pracy na baterii, w pełni wykorzystają 13 Pro Max. Tutaj Apple udało się zwiększyć odtwarzanie wideo o pełne osiem godzin w porównaniu z poprzednim modelem: z 20 godzin do 28 godzin. Oprócz wszystkich innych nowych funkcji (patrz iPhone 13 Pro), brzmi to oczywiście bardzo kusząco, ale pamiętaj, że Pro Max nie mieści się w każdej kieszeni.

READ  Pierwszy lot na Marsa helikopterem „Ibdaa” najwcześniej w poniedziałek
Continue Reading

Trending