Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

HITMAN 3: Zwiastun pokazujący nieuchwytny pierwszy cel

Pierwszy nieuchwytny cel HITMAN 3 jest już dostępny. Gracze mogą podjąć ostateczne wyzwanie HITMAN i podjąć się tego wyjątkowego, ograniczonego w czasie celu – połączonego – w Dartmoor. Liczy się każdy strzał, nie ma drugiej szansy. Kompleks będzie dostępny w HITMAN 3 przez 10 dni.

HITMAN 3 to ostatni rozdział trylogii „World of Assassination” i zabiera graczy w pełną przygód podróż dookoła świata, obejmującą różnorodne lokacje w piaskownicy. W tej grze Agent 47 powraca jako bezwzględny płatny zabójca, aby podjąć się najważniejszych zadań w swojej karierze.

Każda witryna w HITMAN 3 jest niezwykle szczegółowa i oferuje mnóstwo miejsca na kreatywne rozwiązania zadań. Gracze mogą wypełniać swoje misje na wiele sposobów, ponieważ świat gry reaguje na wszystko, co robią. Jest to możliwe dzięki wielokrotnie nagradzanemu Glacier Engine, który zapewnia światu HITMAN 3 niezrównany stopień swobody twórczej i powtarzalności.

Każdy grający we wcześniejsze części serii HITMAN może „zaimportować” lokalizacje z tych dwóch pierwszych gier do HITMAN 3, co w zasadzie oznacza, że ​​wszystkie ponad 20 witryn z całej trójki kończy się w jednej grze.

Square Enix sprzedaje pudełkowe wersje gry HITMAN 3 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One i PC. Są one dostępne w sklepach internetowych oraz w dobrze zaopatrzonych punktach sprzedaży detalicznej.

ZAP-Hosting Gameserver i Webhosting

Hannes Huebner

Najmłodszy członek zespołu redakcyjnego. Gra od Gameboy Advance…. (Jak powiedziałem, znacznie mniejszy). Zaczęło się od PlayStation2, ale pozostało wierne marce.

READ  Ochrona danych: WhatsApp: na razie nie ma żadnych konsekwencji, jeśli nowe przepisy zostaną odrzucone