Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Termin upłynął: tyle pieniędzy dostaje Werder Bremen za obligację!

Brema – mogło być 30 mln euro, powinno być 20 – a w końcu było 17. Po wygaśnięciu okresu subskrypcji obligacji SV Werder Brema MSP w poniedziałek o godzinie 12.00 klub ogłosił ostateczną kwotę w godzinach popołudniowych – I był zadowolony z wyniku.

Klaus Filbri, Prezes Zarządu, przemawiając na wezwanie z SV Werder Brema „Wielkie zaufanie inwestorów do przedstawionej przez nas koncepcji.” Twierdzi również: „Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby obrać kierunek, który jest stale widoczny”. Inwestorzy mogą zaplanować dobre pięć lat przy oprocentowaniu 6,5 proc.

Werder Brema będę chciał wziąć Kapitał „Wykorzystaj go, aby wzmocnić pozycję finansową, a także położyć większy nacisk na tematykę cyfryzacji, skautingu i szkolenia, a także zrównoważonego rozwoju” – czytamy w ogłoszeniu.

Klaus Felbri z Werder Bremen o obligacjach: „Ważny krok naprzód”

Nic dziwnego, że cel 20 milionów został chybiony. Kryzys prawdopodobnie spowolnił skłonność niektórych inwestorów do znacznego inwestowania. Klaus Filbri Notatki: „Mieliśmy to dla nas więź Bardzo trudne warunki panujące w oponach w ciągu ostatnich kilku tygodni i cieszymy się, że dzięki pomyślnemu zakończeniu możemy zapewnić kolejną cegiełkę na naszą przyszłość. Jesteśmy na dobrej drodze, aby zająć się skutkami pandemii koronawirusa. Jesteśmy na początkuAle to ważny krok naprzód”.

więź Jest jednym z, oprócz pożyczki w wysokości 20 mln euro, gwarantowanej przez państwo dwa filary finansowe Werder Brema Chce wyjść z kryzysu. (duet) Interesujące również: Baumann prosi o zrozumienie: Układ zespołu Werdera stał się sprawdzianem cierpliwości.

READ  Badanie: 44% błędnie oblicza koszty pojazdów elektrycznych