Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Burger King sprawia wiele kłopotów żartem Wesena: „Lody takie cienkie …”

Burger King zwrócił żart Wesena.

© Facebook / BurgerKing Germany i Felix Hörhager / dpa

Oktoberfest zostanie ponownie odwołany w 2021 roku. Burger King ma teraz żart dotyczący odwołania – i nie tylko spotkał się z serdecznym śmiechem.

Monachium – Oktoberfest również nie będzie w Monachium w 2021 roku. 3 maja premier Bawarii Marcus Söder i burmistrz Monachium Dieter Reiter ogłosili, że Oktoberfest padnie ofiarą epidemii Korony również w tym roku. Kolejne duże wydarzenie ma się odbyć w Monachium, które rozpocznie się mniej więcej w tym samym czasie. Burger King chciał przeciwdziałać odwołaniu Oktoberfest zabawą.

Firma opublikowała tajemniczy żart na stronie sieci fast foodów na Facebooku. Jednak przez długi czas nie został dobrze przyjęty przez wszystkich. Zdjęcie burgera napisane na zdjęciu: “Co mówi hamburger o odwołaniu Oktoberfest w Monachium?” Hamburger na zdjęciu odpowiada „Schietegaal”.

Burger King: Sieć fast foodów rozpowszechnia żart z Oktoberfest – strzał przynosi efekt przeciwny do zamierzonego

To niejasne powiedzenie powinno prowadzić do sporadycznych uśmiechów. Zamiast tego pojawiła się duża złość ze strony fanów sieci fast foodów. Jeden z klientów napisał: „Humor jest tak płaski jak twój burger”. Inny użytkownik odpowiedział: „To musi być ostatni dzwonek śmierci dla niektórych gości z serialu, nie wiem, czy znajdę jakiś śmieszny żart”. Inny komentator gniewu przewidział: „Lód jest prawdopodobnie za cienki … ale w bardzo gorących butach”.

Irytacja pod zdjęciem w pewnym stopniu odzwierciedla rozczarowanie niektórych z powodu odwołania Volksfest. „Nie zobaczymy się ponownie na Oktoberfest, jeśli będzie tak dalej…” ktoś odpowiedział w komentarzach. Inny nawiązuje do popularnych festiwali Północy z żartem „hamburgerowym”, który być może trzeba będzie ponownie odwołać: „Ale Hamburg Michel i Keller Tagi również zostały odwołane. I nasz ukochany Galimmarkt w Leer.

Burger King publikuje żart na temat Oktoberfest w 2021 roku: Fani są również zdenerwowani innymi tematami

W międzyczasie inny fan burgerów ma konstruktywną sugestię, jak uczynić Oktoberfest bardziej znośnym dla niektórych: burger z logo pasuje do Oktoberfest. „Burger King nadal może zrobić burgera z Oktoberfest, być może z bułką preclową, specjalnym sosem piwnym (bezalkoholowym) i grubym plackiem w kształcie klopsików lub klopsików…”

READ  Według raportu związku zawodowego zwolnienie nie jest legalne «kleinezeitung.at

Ale większość komentarzy nie dotyczy tajemniczego żartu z Oktoberfest i Burger King. Kilku klientów skorzystało z okazji, aby narzekać na jakość burgerów w sieci fast food. „Jeśli smakuje dobrze”, „Tutaj w BK Wuppertal Barmen też niestety wszystko oprócz klienta jest królem…” i „Gdyby tylko połowa hamburgerów była tak pyszna jak na fałszywym zdjęciu…” Przeczytaj zdjęcie.

Zabawne hashtagi, takie jak „NOzapftis” i zabawne zdjęcie, nie wydawały się rozśmieszać większości klientów. Przynajmniej jeden użytkownik przyjął całość z humorem: „Nozapftis, świętuję mocno”.

Jak wiadomo, McDonald’s jest stałym konkurentem Burger Kinga w Niemczech. W Stanach Zjednoczonych znajduje się gałąź łańcucha ze złotą literą M, która jest znana i unikalna w skali światowej.