Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Resident Evil Village: już wyprzedane

Jedną z potencjalnych atrakcji światła dziennego w nadchodzących tygodniach jest niewątpliwie horror „Resident Evil Village” firmy Capcom.

W rzeczywistości ambitny tytuł na konsole i komputery osobiste powinien zostać wydany dopiero na początku maja. Zgodnie z aktualnymi doniesieniami, niewielu dilerów rozpoczęło już sprzedaż „Resident Evil Village”. Dlatego w nadchodzących dniach i tygodniach powinieneś poruszać się tak ostrożnie, jak to tylko możliwe, po forach gier lub sieciach społecznościowych tego świata, aby uniknąć spoilerów, które psują napięcie.

Aktualizacja 1.01 jest już dostępna

Poinformowano również, że przynajmniej na PlayStation 4 dostępna jest już aktualizacja „Resident Evil Village”, która daje 500 MB i podnosi tytuł horroru na PS4 do wersji 1.01. Zgodnie z oficjalnym dziennikiem zmian, naprawia to różne błędy. Zakłada się jednak, że po premierze sceny horroru nastąpi większa aktualizacja pierwszego dnia.

na ten temat: Resident Evil Village: rozdzielczość, czasy wczytywania i liczba klatek na sekundę – Demo w teście wydajności

„Resident Evil Village” ukaże się 7 maja 2021 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X / S. poszukiwanie jego córki.

Według oficjalnych informacji „Resident Evil Village” jest bardziej otwarta niż poprzednie „Resident Evil 7”, nie tracąc nic ze swojej przerażającej atmosfery.

Te: Krzywy woksel


Więcej wiadomości też Resident Evil Village.

Zwykle linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców detalicznych są linkami stowarzyszonymi. Dokonując zakupu, otrzymujemy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać do sfinansowania strony, z której można korzystać bezpłatnie. Nie masz żadnych wad.

READ  Warhammer: Vermintide 2 - Waste of Chaos jest już dostępny