Connect with us

sport

Reis biathlonista zajmuje trzecie miejsce w tabeli, za norweskim deblem

Published

on

Reis biathlonista zajmuje trzecie miejsce w tabeli, za norweskim deblem

Stan: 12.03.2022 13:23

Następna platforma dla niemieckich sportowców znajduje się w północno-wschodniej Finlandii. W wyścigu mężczyzn Roman Reis strzelił i mógł świętować za dwoma Norwegami.

Roman Reis świętował drugie w swojej karierze podium na Pucharze Świata w Biathlonie w Kontiolahti. W sprincie na 10 km w sobotę (3 grudnia 2022 r.) Black Forester zajął trzecie miejsce czystym strzałem. Ostatecznie Riess stracił 28,8 sekundy do zwycięzcy dnia z Norwegii, Johannesa Thingnesa Böha (23:09,0 min), który pokonał rodaka Sturla-holm Liegrida (+10,5 s).

David Zobel, Benedict Doll i Johannes Kuhn z niemieckiego zespołu również zajęli 15. miejsce. Narciarze na pokładzie trenera narodowego Marka Kirchnera również mają duże szanse na podium w biegu na 12,5 km w niedzielę (4 grudnia 2022 r.).

Roman Reis zdobywa drugie podium w wyścigu Kontiolahti. Niemiec zajął trzecie miejsce za Thingnesem Bö i Laegreidem – pełna ceremonia wręczenia nagród.

Norweg Bo wygrywa pomimo rzutu karnego

Johannes Thingnes Bo wygrał swój pierwszy wyścig biathlonowy od lutowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie z powodu błędu strzeleckiego. Próbując wstać, drugi strzał chybił, ale w biegu na nartach 29-latek po raz kolejny był najsilniejszym zawodnikiem w całej stawce. Jego kolega z drużyny Liegrid strzelał czysto w obu przejazdach. Z dziennej piętnastki tylko Lygrid i Reese mieli wszystkie dziesięć strzałów.

Reese:Trochę zaskoczony

Reese, 2019 w Pusty żołnierz (USA), już trzeci w wyścigu, był również przekonujący na torze. Pod względem biegowym wicemistrz świata w sztafecie z 2019 roku przekroczył linię mety z 10. najlepszym czasem. Po wyścigu był zachwycony paradą sportową: „Od początku czułem się dobrze. Narty były światowej klasy. I od osoby, którą znałem, zakończenie mi odpowiadało. I ponownie wystąpił przeciwko Samuelsonowi. Potem pomyślałem, daj spokój, dwie sekundy, dostanę je. Trochę zaskakujące, ale też odpowiednie, bo dobrze czułem się zarówno na torze, jak i na strzelnicy. ”

W grze pojedynczej we wtorek (29 listopada 2022) Reese musiał przyznać się do porażki z kolegą z drużyny Davidem Zobellem, zajmując czwarte miejsce. Tym razem obywatel Fryburga mógł świętować. Wskakując na podium, Reis wylądował między innymi światowej klasy atletami Sebastianem Samuelssonem ze Szwecji (czwarty), Emilien Jacqueline z Francji (piąty) i Norwegiem Johannesem Dale (siódmy).

płakać: „Zawsze patrząc na Romana”

Reis otrzymał nawet pochwały od czołowej gwiazdy biathlonu, Johannesa Thingnesa Bo. „Wykonał bardzo dobrą robotę. Był naprawdę przekonujący w sezonie. To było bardzo dobre”.Czterokrotny mistrz olimpijski i 12-krotny mistrz świata z Norwegii powiedział: „To była dzisiaj wielka walka. Śnieg jest bardzo twardy. To był bardzo szybki wyścig. Zawsze miałem oko na Romaina. Naprawdę musiałem walczyć po czystym uderzeniu”. Poe powiedział o swoich prognozach na ten sezon: „Myślę, że w tym roku jestem lepszy w treningach. W tej chwili cieszę się wszystkim”.

Sobole: „Teraz możemy świętować razem”.

David Zobel, który zajął trzecie miejsce w Kontiolahti i ledwie wyrwał się na podium od Reisa, miał jedną pętlę karną. Jak na ironię, ostatni strzał w stójce trafił niecelnie z prawej strony.Po trzech czystych strzałach Kontiolahtiego, ten pierwszy błąd tej zimy oznaczał dziewiąte miejsce.

Zobel, który trenuje w Oberhofie, po raz pierwszy pomyślał o swoim koledze z drużyny Riessie na mecie: „Dzisiaj strzeliłem czysto. Potem ta wspaniała runda finałowa. To było super. A teraz możemy się razem radować. lepiej.O swojej rasie powiedział: „Miałem świetną deskę. To może się nie udać po sześciu strzelaninach. Ale kiedy jest ostatnia, trochę cię to denerwuje”.

Dwa błędy Dolla i Kühna

Benedict Doll i Johannes Kuhn mieli po dwa rzuty karne, zajmując jedenaste i dwunaste miejsce. Philippe Nourat również dwukrotnie przegapił i zajął 29. miejsce.

Biathlonista Johannes Cohn opowiada o swoim występie i występie niemieckiej drużyny po sprincie w Kontiolahti.

Oprócz Reesa, Strelow również strzela czysto

Przyszedł obok Reisa z młodzika Justusa Strehlowa z reprezentacji Niemiec bez żadnych fauli. 25-latek zajął 17. miejsce, tuż przed wieloletnim mistrzem Tarje Bou (Norwegia). Jednak Streolow nie był zadowolony. „Nie trafiłem dobrze z magazynkiem podczas fotografowania na stojąco. Dlatego tak długo trzeba było czekać na pierwszy strzał. To mnie niepokoi. Biegałem też bardzo wolnopowiedział po swoim ósmym wyścigu Pucharu Świata w swojej karierze.

Zeszłoroczny zwycięzca Pucharu Świata nie jest w pierwszej dziesiątce – „niezadowalający

Zeszłoroczny zwycięzca Pucharu Świata Quentin Fillon Mayet będzie musiał poczekać na swoje pierwsze indywidualne podium tej zimy. Francuz nie znalazł się w pierwszej dziesiątce w sobotę z powodu błędu strzału, a Fionn Mayet nie nadąża za czołowymi sportowcami w narciarstwie. Podatny błąd w strzelaniu wkrótce zniweczył nadzieje Francuza na podium.

„To nie jest to, czego się spodziewałemFionn Mayer powiedział rozczarowany po wyścigu w programie sportowym: „Jestem rozczarowany. Przedostatni sezon również miał ciężki początek. Jestem rozczarowany rolkami. Mój letni trening był naprawdę dobry. Mam nadzieję, że znów się opłaci.”

Po całodziennej przerwie w Kontiolahti, sprint został włączony do Programu Sportowców – Analiza z Romanem Reesem i Ekspertem ds. Programów Sportowych Erikiem Lesserem.

Po jednodniowej przerwie w Kontiolathi odbywa się bieg na 10 km według programu lekkoatletów – konkurencja pełnometrażowa.

Biathlonista Roman Reis zajął trzecie miejsce w wyścigu sprinterskim w Kontiolahti i o powodach dobrego startu sezonu opowiada w wywiadzie po wyścigu.

Udany występ sztafet DSV w Kontiolahti – po mężczyznach biathlon kobiet również znalazł się na drugim miejscu.

READ  US Open: Carlos Alcaraz pokonuje Yannicka Senera w oszałamiającym ćwierćfinale
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Dlaczego męskiej drużyny DFB nie ma w Paryżu?

Published

on

Dlaczego męskiej drużyny DFB nie ma w Paryżu?

Po Mistrzostwach Europy nie będzie dla nich igrzysk olimpijskich: Jamal Musiala (z lewej) i Florian Wirtz (z prawej) nie mogą wystartować w Igrzyskach Olimpijskich 2024.Zdjęcie: IMAGO Images / Revierfoto

Igrzyska Olimpijskie 2024

Jana Schultza

Piłka nożna jest uważana za najpopularniejszy sport na świecie, dlatego od ponad wieku znajduje się w programie igrzysk olimpijskich. W pierwszych edycjach międzynarodowego porównania odbywały się zawody pokazowe, a od 1908 roku piłka nożna oficjalnie stała się sportem olimpijskim.

Początkowo w zawodach mogli brać udział wyłącznie mężczyźni, ale od 1996 roku regularnie organizowany jest turniej olimpijski kobiet. Reprezentacje kobiet i mężczyzn po raz ósmy będą walczyć o medale na Igrzyskach Olimpijskich w 2024 roku.

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

Patrząc na harmonogram, rzucają się w oczy dwie rzeczy: turnieje piłki nożnej rozpoczynają się przed ceremonią otwarcia igrzysk olimpijskich. Pierwsze mecze mężczyzn rozpoczną się 24 lipca, a mecze kobiet następnego dnia.

Olympia 2024: słaba grupa zawodników wśród mężczyzn – brak drużyny DFB

Warto również zauważyć, że chociaż prawie wszystkie główne kraje są przeznaczone dla kobiet, liczba uczestników w przypadku mężczyzn jest znacznie mniejsza. Tylko trzy kraje z pierwszej dziesiątki światowych rankingów FIFA wezmą udział w Igrzyskach Olimpijskich 2024.

Z niemieckiego punktu widzenia brak zawodników DFB jest szczególnie zauważalny. Ale dlaczego właściwie Niemcy nie biorą udziału w olimpijskim turnieju piłki nożnej? Jest na to krótka i długa odpowiedź. Krótka odpowiedź: nie masz kwalifikacji.

Jednak po długiej odpowiedzi szybko staje się jasne, że od trenera reprezentacji narodowej Juliana Nagelsmanna i jego poprzednika Hansiego Flicka nie zależy, czy zawodnicy DFB będą reprezentowani na Igrzyskach Olimpijskich w 2024 r. Joachim Loew również jest w tej kwestii niewinny sprawa.

READ  Trzęsienie ziemi w skoczniach narciarskich z konsekwencjami dla Niemiec

Posłuchaj tutaj zwiastuna nowego podcastu Watsona „Toni Kroos – The Underrated One” – oczywiście możesz go także bezpośrednio zasubskrybować:

Bo w przeciwieństwie do kobiet kadra narodowa seniorów nie startuje w rozgrywkach męskich. Zamiast tego drużyny selekcyjne do lat 23 dryfują na olimpijskim turnieju piłki nożnejktóre może zostać wzmocnione przez maksymalnie trzech graczy urodzonych przed 1 stycznia 2001 roku.

Olympia 2024: Niemieckiej drużynie FA nie udało się zakwalifikować do Mistrzostw Europy do lat 21

W rezultacie w kwalifikacjach rywalizowały reprezentacje USA. W zależności od konfederacji były to drużyny U20, U21 lub U23. Kwalifikacje odbywały się częściowo poprzez nasze własne turnieje, ale częściowo także poprzez turnieje kontynentalne. Dla UEFA kluczowe były Mistrzostwa Europy do lat 21 w 2023 roku.

Podczas tego turnieju wszystkie trzy dostępne miejsca w UEFA – wraz z Francją gospodarzy – zostały przyznane drużynom, które osiągnęły najlepsze wyniki.

Chociaż jest to tylko częściowo prawda. Anglia została mistrzem Europy do lat 21, ale nie jest członkiem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Zamiast tego Anglicy rywalizują w ramach Wielkiej Brytanii i dlatego nie byli w stanie zakwalifikować się do Mistrzostw Europy do lat 21.

Ostatecznie mogły świętować Hiszpania, Ukraina i Izrael. Szczególnie dwa ostatnie kraje sprawiły prawdziwą niespodziankę i rozegrały niespodziewanie mocny turniej. W drodze do półfinału Izraelczycy pozostawili w tyle m.in. niemiecką drużynę FA. Niemcy odpadli z dołu grupy, za Anglią i Czechami.

Nils Petersen (Niemcy) po prawej stronie jest rozczarowany nieudanym rzutem karnym.  Bramkarz Weverton (Brazylia) kibicuje lewemu obrońcy.  GES/ Olympia 2016/ Piłka nożna: Brazylia - Niemcy, 21 sierpnia 2016 Olimpiada 2016: F...

Nils Petersen (z prawej) przegrał z Brazylią w rzutach karnych w finale igrzysk olimpijskich w 2016 roku.Zdjęcie: GES-Sportfoto / Marvin Ibo Gungor

Do gry zakwalifikowali się Wirtz i Musiala

Gdyby reprezentacja Niemiec zakwalifikowała się, trener U-21 Antonio Di Salvo mógłby polegać na kilku wybitnych nazwiskach. Florian Wirtz i Jamal Musiala, dwaj najcenniejsi zawodowi gracze Bundesligi, mogli grać ze względu na swój wiek. Nominowani mogli być także inni młodzi ludzie, jak Aleksandar Pavlovic, Maximilian Pierre, Malik Thiaw, Brajan Gruda czy Angelo Stiller.

READ  Statystyki przemawiają za mistrzem świata Alonso!

Ze względu na trudny proces kwalifikacyjny Niemcy do tej pory tylko dziesięciokrotnie wzięli udział w olimpijskim turnieju piłkarskim. Dla porównania: mężczyźni Niemieckiego Związku Piłki Nożnej dwukrotnie uczestniczyli w rundach finałowych Pucharu Świata.

Niemcy nie zdobyli jeszcze złotego medalu na igrzyskach olimpijskich. Jednak w 2016 roku byli bardzo blisko tytułu: Niemcy przegrali w finale dopiero w rzutach karnych z gospodarzami, Brazylią. Nils Petersen był wówczas przynajmniej królem strzelców.

Continue Reading

sport

Ansgar Knauf z Eintracht Frankfurt: Mając 22 lata, jest już jednym z najdłużej grających zawodników | hessenschau.de

Published

on

Ansgar Knauf z Eintracht Frankfurt: Mając 22 lata, jest już jednym z najdłużej grających zawodników |  hessenschau.de

Ansgar Knauf nie może się doczekać długich przygotowań do sezonu w Eintrachcie. W Stanach Zjednoczonych opowiada o swojej ulubionej pozycji i mistrzostwach Europy. Jest jedna rzecz, którą on i zespół na pewno chcą naprawić w przyszłym sezonie.

Wkład audio

Mój głos

00:29 minut

Knauf: Długie przygotowania dobrze nam robią


Knauf świętuje swoją bramkę przeciwko Lipskowi.

Koniec wkładu audio

Ansgar Knauf gra we Frankfurcie Eintracht od zimy 2022 roku. Oznacza to, że 22-latek, choć może wydawać się dziwny, należy już prawie do przeszłości. Po kilku odejściach i dołączeniach w ostatnich sezonach Knauf jest jednym z niewielu pozostałych mistrzów Pucharu Europy. „Wraz z czasem gry wiąże się z większą odpowiedzialnością. Znam klub i fanów. Wielu zawodników dołączyło w tym okresie” – powiedział we wtorek podczas tournée medialnego po pierwszej sesji treningowej Eintrachtu w Stanach Zjednoczonych.

Nie ma wątpliwości, że niemiecki zawodnik ma ogromny potencjał, ale jego występy zmieniały się szczególnie w zeszłym sezonie. Był symbolem całego zespołu. Jednym z powodów jest brak mechanizmu w zespole, ale także w samym Knaufie, a ważne było, że we wtorek zapytano go o jego dokładne stanowisko. To było uzasadnione pytanie, Knauf czasami gra na lewej stronie, czasem na prawej stronie, czasem jako zawodnik kolei, czasem jako zawodnik przypięty do punktu.

Ulubiona pozycja jest po prawej stronie

Powiedział: „Gram głównie na skrzydle i tak też będzie w przyszłym sezonie. Wolę grać po prawej stronie”. W zasadzie zmienność jest zaletą, ale Naufowi, a także wielu jego kolegom z drużyny, takim jak debiutantka Dina Epembe, przydatne będzie znalezienie odpowiedniego zastosowania. „Mamy dłuższy okres przygotowawczy, aby znaleźć idealną sytuację dla wszystkich” – mówi. A także po to, aby skład Eintrachtu nie stał się stałą rozdzielnią.

Jednakże długi czas przygotowań sprzyja koordynowaniu działań zespołu między sobą. „W ubiegłym roku mieliśmy niewiele czasu, aby przygotować się na stosunkowo duże zakłócenia” – wspomina. Sam Knauf wykorzystał długą przerwę na oderwanie się od piłki nożnej, ale na Mistrzostwach Europy i meczu Niemiec ze Szwajcarią na Waldstadion we Frankfurcie ponownie zasiadł przed telewizorem.

Więcej informacji

Ci gracze wciąż byli w pobliżu, gdy zdobywali Puchar Europy

Kevina Trappa
Jensa Grahla
Tota
Timothy’ego Chandlera
Ansgara Knaufa

Koniec z dodatkowymi informacjami

Knauf chce mniej remisów

On sam był kiedyś uważany za obiecujący talent, zwłaszcza w niemieckiej drużynie seniorów. Przynajmniej jest stałym zawodnikiem drużyny U21. Chociaż trener Antonio Di Salvo w zeszłym roku publicznie skarżył się, że Knauf „ma pole do poprawy”, jeśli chodzi o kontrapressing. W każdym razie liczby za ostatni sezon 2023/24 wyglądają dobrze: Knauf strzelił siedem goli i dodał trzy gole w 31 meczach. Jednak wie też, że kryje się za tym coś więcej – zarówno dla Eintrachtu, jak i dla niego samego.

„W zeszłym sezonie brakowało nam ostatnich momentów, precyzji, czyli liczby uzyskanych remisów” – powiedział Knauf z USA. Ilu ich było ostatecznie? 14! „Nie chcemy, żeby to się powtórzyło” – podkreśla.

READ  Drogi Gerd: Pożegnanie Hoeness, Gerd Muller
Continue Reading

sport

VFB Stuttgart | VfB w Japonii

Published

on

VFB Stuttgart |  VfB w Japonii

W czwartek VfB rozpoczyna tygodniową podróż do Japonii w 2024 roku. Do 1 sierpnia VfB zakończy dwa mecze testowe oraz rozbudowany program kulturalny, sportowy i budujący wizerunek w Japonii w ramach trzeciej edycji oficjalnej edycji. Trasa ligi niemieckiej w Japonii.


W ramach letnich przygotowań do sezonu 2024/2025 VfB Stuttgart po raz pierwszy od 1996 roku udaje się do Japonii. Od czwartku 25 lipca do czwartku 1 sierpnia VfB zakończy trzecią edycję „Official Bundesliga Tour of Japan”, który zmierzy się z Atakanem Karazorem i Angelo Stillerem oraz ich partnerami do Osaki, Kioto i Hiroszimy.

Kioto, tradycyjne i historyczne miasto kulturalne w Japonii, jest miejscem pierwszego meczu testowego. W drugim meczu testowym VfB będzie miało zaszczyt być pierwszą międzynarodową drużyną, która zagra na nowym stadionie Edion Peace Wing pod hasłem „Peace” i będzie współpracować z Sanfrecce Hiroshima w wielu innych działaniach pozameczowych. Jako ważny ośrodek handlowy i gospodarczy, Osaka wyraźnie kontrastuje z dwoma pozostałymi lokalizacjami. Liczące 2,7 miliona mieszkańców, trzecie co do wielkości miasto w Japonii po Tokio i Jokohamie, jest także ważnym centrum finansowym Japonii.

Wycieczkę po Japonii wspierają ekskluzywni partnerzy VfB, Mercedes (lub Mercedes Me Store Osaka) i Porsche Japan (lub ASO Porsche w Kioto), a także partnerzy VfB Club Kärcher i Advantest.

Przypis VfB

Do grupy podróżniczej VfB należy około 70 osób. W jej skład wchodzą licencjonowani zawodnicy, sztab trenerski, personel, zarząd, legendy, pracownicy VfB, sponsorzy, partnerzy, usługodawcy i maskotka VfB Fritzle.

Proces i lokalizacje

Rankiem w czwartek 25 lipca grupa podróżnicza VfB wyruszyła do Monachium. Ekipa VfB jest podzielona na różne regularne loty, które od południa wylatują do Osaki w Japonii. Stamtąd udajemy się do pierwszego ośrodka szkoleniowego w Kioto. 29 lipca delegacja VFB przeniosła się do Hiroszimy.

READ  Statystyki przemawiają za mistrzem świata Alonso!

VfB weźmie udział w publicznym treningu w Kioto i Hiroszimie w dniach 27–31 lipca, aby przedstawić się japońskim kibicom i ukończy szeroko zakrojony program wsparcia we współpracy z partnerami Bundesligi i VfB. Koncentrujemy się tutaj na działaniach fanów, mediach, kulturze i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Przetestuj przeciwników i stadiony

W ramach wyjazdu do Japonii VFB rozegra dwa mecze testowe. 28 lipca VFB odwiedzi Kyoto Sanga FC z najwyższej klasy rozgrywkowej Japonii, począwszy od godziny 19:00 (czasu lokalnego i 12:00 czasu niemieckiego). Stadion Sanga firmy Kyocera, który został otwarty w 2020 roku, znajduje się w Kamioka (prefektura Kioto). Może pomieścić 21 600 widzów. Cztery dni później, jakieś 340 kilometrów dalej, Canastat zmierzy się z Sanfrecce Hiroshima, piątym w tabeli poprzedniego sezonu J-League. Od 18:30 (czasu lokalnego, 11:30 czasu niemieckiego) piłka zacznie się na stadionie Sanfrecce, Ideon Peace Pavilion w Hiroszimie, który może pomieścić 28 529 widzów.

W Stuttgarcie trwają również przygotowania zespołu zajmującego się konserwacją sprzętu VfB. „Koszulki są gotowe, sprzęt podłączony. Teraz dochodzimy do szczegółów” – mówi Michael Mosch, dyrektor Grupy VFB. „Na obóz szkoleniowy spakowaliśmy około 60 pudeł o wadze od 1,8 do 2 ton.” : „Nie, spośród nas, które odwiedziły już Japonię, zdecydowanie nie możemy się doczekać poznania tego kraju i jego kultury. „Jesteśmy dobrze przygotowani i razem możemy tego dokonać”.


Ikona telewizji Vfb


Informacje o fanach

W Japonii obowiązuje japoński czas standardowy (JST). W Japonii nie ma zmiany czasu z czasu zimowego na czas letni. Różnica czasu między Japonią a Niemcami wynosi obecnie siedem godzin. VfB spodziewa się, że w okresie podróży w Osace, Kioto i Hiroszimie temperatury w środku lata osiągną 35 stopni. Oprócz ogólnych sesji treningowych kibice VfB w Japonii mają okazję nawiązać więź ze swoimi gwiazdami podczas wieczoru dla fanów.

READ  Fani byli wściekli po gigantycznym pojedynku! Prezes sali interweniuje

Trasa po Japonii będzie także dostępna na platformie kolekcji cyfrowych Kolekcje.vfb.de Towarzyszy. Używając kart kolekcjonerskich Fritzle, Cacau i Guido Buchwald w ograniczonym japońskim stylu oraz podczas kilku rund konkursów tematycznych związanych z kulturą japońską (piłka nożna), fani VfB mogą zdobyć więcej wrażeń i produktów ze świata VfB.

Z Japonii do Canastat

Profesjonalistom VfB w Japonii będą także towarzyszyć byli wielcy biało-czerwoni, zwłaszcza honorowy kapitan Guido Buchwald, który przez sześć lat działał w Japonii jako zawodnik, trener i dyrektor sportowy (w latach 1994–1998 i 2003–2007). ). oraz ambasador marki VfB Kakao, który grał w Cerezo Osaka od 2014 do 2015 roku.

Ponadto kilku japońskich zawodników nosiło już sukienkę z pierścionkiem w Cannstadt: Hiroki Ito, Wataru Endo, Shinji Okazaki, Takuma Asano, Genki Haraguchi, Gotoku Sakai i Hajime Hosugai. Anrie Chase, Rinto Hanashiro i Yuka Hirano są obecnie aktywni w VfB.

Tapeta Japan Tour 2024

Japonia to jeden z pięciu międzynarodowych rynków docelowych VFB Stuttgart, na którym klub i partnerzy, tacy jak Mercedes-Benz, Porsche i Karcher, mają sieć, która rozwijała się przez dziesięciolecia. VfB od dawna jest również zaangażowane w Japonii jako budowniczy mostów między kulturami w piłce nożnej i ambasador sportu w Badenii-Wirtembergii. Dużą rolę odgrywa tu działalność Youth Performance Centre w Japonii, Szkoły Piłkarskiej VfB oraz dodatkowe kursy szkoleniowe dla japońskich trenerów.Continue Reading

Trending