Connect with us

Tech

Te 75-calowe telewizory są teraz nie do pobicia

Published

on

Te 75-calowe telewizory są teraz nie do pobicia

Szukasz telewizora 75 cali, ale nie chcesz wydawać fortuny? Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze oferty, w których możesz kupić telewizory premium znanych marek w niskiej cenie.

TvMovie.de/PR

Niezależnie od tego, czy są to zagorzali fani filmów i seriali, entuzjaści kina domowego, fani sportu, gracze czy duże rodziny – Telewizor 75-calowy to doskonały wybór Dla każdego, kto ma wystarczająco dużo miejsca i ceni sobie wyjątkową jakość obrazu.

Ale każdy, kto przeglądał ofertę telewizorów 75-calowych, wie, że wiele telewizorów XXL dostępnych jest również w cenie XXL. Aktualne oferty wielu sprzedawców elektroniki i sklepów internetowych, takich jak Amazon, pokazują, że nie zawsze musi tak być. Duży telewizor Już dostępne u nas w niskich cenach.

Więcej aktualności na temat telewizorów:

LG Electronics 75UR78006LK 190 jest teraz tańszy

Dokonując tego, dokonujesz dobrego wyboru LG Electronics 75UR78006LK 190Gdzie obecnie jesteś Przyzwoite pieniądze można zapisać. Dzięki wyświetlaczowi 4K Ultra HD z Direct LED telewizor gwarantuje jasne kolory i głębokie poziomy czerni, dzięki czemu można oglądać różne treści obrazu w tym samym czasie, a także posiada tzw. AI Sound Pro, który zapewnia dźwięk w formacie 5.1. 2 dźwięk przestrzenny na najwyższym poziomie jakości ofert.

Ten popularny telewizor firmy Philips jest również dostępny w najlepszych cenach

Nie tylko LG, ale także Philips zawsze wychodzi ze świetnymi ofertami. the Telewizor Philipsa z Ambilightem Może imponować powietrznym Ambilightem, ma świetną jakość obrazu, jest idealny do gier i ma dobrą jakość dźwięku. Najlepsze: Telewizor jest obecnie przeceniony w MediaMarkt. Warto się spieszyć!

READ  Rocket League - Pakiet kibica Formuły 1 jest dostępny od 20 maja

Wszystkie przewodniki telewizyjne w skrócie:

>> Najlepsze tanie telewizory | Najlepsze telewizory do 600 euro | Najlepszy telewizor 24-calowy | Najlepszy telewizor 32-calowy | Najlepszy telewizor 55 cali | Najlepszy 65-calowy telewizor do 1000 euro | Najlepszy telewizor 75 cali | Najlepszy telewizor 85 cali <

Popularne kosztują niecałe 1000 euro Telewizor Samsung Crystal UHD CU7179 75 cali Z Motion Xcelerator zapewniający płynność ruchów i wyraźny obraz telewizyjny, technologię PurColor oraz Samsung Smart Hub & Gaming Hub.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Nowa gra pojawi się dopiero jesienią 2025 roku

Published

on

Nowa gra pojawi się dopiero jesienią 2025 roku

Akcje Take-Two spadają

19 maja 2024 r

Czas czytania: około 1 minuty

Fani i giełda rozczarowani: wyczekiwana z niecierpliwością kolejna gra z serii „Grand Theft Auto” ukaże się dopiero jesienią 2025 roku.

„Grand Theft Auto V” zostało zakupione ponad 200 milionów razy. Teraz fani i giełda z niecierpliwością czekają na nowe wydawnictwo.

Zdjęcie: Melanie Voisin

Firma gier Weź dwa interaktywne Obecnie nazywa się go nieco dokładniejszym okresem, wcześniej ogólnie odnoszącym się jedynie do roku kalendarzowego 2025. Nie tylko fani liczyli na wcześniejszą datę premiery: po ogłoszeniu cena akcji spadła o dobre 2% w notowaniach po godzinach pracy .

Jak dotąd, w grudniu ubiegłego roku, wypuszczono jedynie półtoraminutowy zwiastun gry. Lokalizacja „Świetnie kradzież „Auto VI” to fikcyjna wersja amerykańskiego miasta Miami. Zwiastun przedstawia przejażdżki szybkimi samochodami, łodziami motorowymi, plaże, broń, krokodyle i kilka postaci, w tym bohaterkę o imieniu Lucia.

Tutaj znajdziesz treści zewnętrzne z youtube.com oferta.
Korzystając z Treści, wyrażasz na to zgodę Ochrona danych
Z youtube.com do.

Poprzednią edycję zakupiono ponad 200 milionów razy

Świetnie kradzież „Auto V” zostało wydane w 2013 roku. Według Take-Two grę kupiono już 200 milionów razy. Strona internetowa z grami Kotaku Pod koniec marca poinformowano, że programiści nadal potrzebują czasu i że najbardziej prawdopodobną datą jest jesień 2025 r., chociaż deweloper Rockstar wstępnie planował premierę na początku roku. W raporcie wskazano, że administracja obawia się opóźnienia do 2026 r.

Continue Reading

Tech

Tak powstaje Strefa Prywatna

Published

on

Tak powstaje Strefa Prywatna

W systemie Android 15 dostępna jest nowa funkcja zwana po niemiecku „PrivateSpace”. Od premiery Androida 15 Beta 2 użytkownicy mogą testować tę nową funkcję. Co to w ogóle jest? Możesz wtedy ukryć tam wrażliwe aplikacje i dane, czyli rzeczy, które nie powinny być widoczne bezpośrednio na Twoim smartfonie.

Oczywiście sam musisz przekonać się, jak przydatne jest korzystanie ze wszystkiego. Bo dobrze chroniony smartfon to tak naprawdę obszar prywatny. Sam Google również zaleca, aby użytkownik prawdopodobnie nie korzystał z tej funkcji ze swojego istniejącego konta Google, ale raczej z nowego.

Kilka aplikacji jest już preinstalowanych do użytku prywatnego, np. Aparat Google, Chrome, aplikacja Kontakty i pliki oraz Sklep Play. W każdej chwili możesz także zainstalować dodatkowe aplikacje dla swojego prywatnego profilu.

Jak stworzyć prywatną przestrzeń? W Ustawieniach w obszarze Ochrona danych i bezpieczeństwo znajdziesz odpowiednią pozycję „Przestrzeń prywatna”.

W przyszłości Google będzie udzielać pomocy na żywo, jak to wszystko skonfigurować i o czym należy pamiętać. Podczas procesu konfiguracji możesz wejść na swoje drugie konto Google i zdecydować, w jaki sposób chcesz otworzyć własne:

W końcu nie jest to fizyka rakietowa i można ją wykonać w kilka chwil. Wreszcie masz specjalny obszar na dole szuflady aplikacji, do którego możesz otworzyć, aby uzyskać do niego dostęp.

Pokazane na zrzucie ekranu: preinstalowane aplikacje i możliwość przypięcia już zainstalowanych aplikacji do obszaru prywatnego. Warto zaznaczyć, że jeśli posiadasz dwa konta Google, wystarczy przejść normalny proces ponownej instalacji poprzez Sklep Play w Przestrzeni PrivateSpace. Możliwe również: Usuń region w ustawieniach. Przy okazji: jeśli chcesz, możesz także użyć swojego istniejącego konta Google do zainstalowania aplikacji, które nie powinny pojawiać się w zwykłej szufladzie aplikacji.

Przejrzystość: ten artykuł zawiera linki partnerskie. Klikając na niego, przejdziesz bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się na dokonanie tam zakupu, otrzymamy niewielką prowizję. Nic nie zmienia ceny dla Ciebie. Linki partnerskie nie mają wpływu na nasze raporty.

READ  Fall Guys jest darmowy i pierwotnie wydany na PS5


Continue Reading

Tech

Wydarzenie integracyjne IT: już teraz zdobądź bezpłatny bilet na konferencję online

Published

on

Wydarzenie integracyjne IT: już teraz zdobądź bezpłatny bilet na konferencję online

Bezpłatny okres próbny zostanie udostępniony 25 czerwca 2024 r Konferencja online „Modernizacja nie jest celem samym w sobie” zamiast. Wydarzenie organizowane przez akademię heise i firmę konsultingową Opitz Consulting koncentruje się na integracji nowoczesnego IT jako podstawy udanej transformacji cyfrowej.

reklama

Modernizacja środowiska IT jest strategicznym imperatywem utrzymania konkurencyjności, zaspokojenia potrzeb klientów i zapewnienia bezpieczeństwa.

Wiele firm boryka się obecnie z zaległościami modernizacyjnymi, które narastały przez lata i miały znaczący wpływ na ich krajobraz IT. Skutkuje to m.in. brakiem elastyczności we wdrażaniu nowych wymagań, niewystarczającym bezpieczeństwem, wysokimi kosztami utrzymania i wzmożonymi wysiłkami w zakresie dalszego rozwoju systemów.

Aspekty modernizacji IT są często ze sobą powiązane: wymiana lub modernizacja starszych systemów, architektura mikrousług, kontenerów, modernizacja danych, poprawa bezpieczeństwa i zarządzania oraz umożliwienie wykorzystania sztucznej inteligencji.

Oprócz wyzwań technologicznych, firmy muszą stawić czoła także wyzwaniom organizacyjnym i kulturowym.

W przypadku Firmy dzielą się swoimi doświadczeniami Z projektami integracji IT, obejmującymi następujące wykłady:

  • Zmodernizuj hurtownię danych za pomocą Microsoft Fabric
  • Zmiana oparta na danych – nowoczesna kultura danych w Congstar
  • Modernizuj za pomocą AWS, wychodząc poza system wind i transportu

Wymagany jest jedynie udział w konferencji Bezpłatna rejestracja z góry niezbędny. Podczas wydarzenia uczestnicy mogą zadawać pytania za pośrednictwem czatu i wymieniać się pomysłami z innymi. Otrzymasz wtedy nieograniczony dostęp do wszystkich filmów i materiałów.


(Rzymski)

Do strony głównej

READ  Według Microsoftu, PlayStation 5 Slim będzie dostępne w 2023 roku w cenie 399 dolarów
Continue Reading

Trending