Connect with us

Tech

OnePlus przedstawia swój najnowszy flagowy smartfon – OnePlus 10 Pro 5G – Sprzęt

Published

on

(wyciąg z komunikatu prasowego)

Shenzhen, 11 stycznia 2022 Globalna marka technologiczna OnePlus oficjalnie wprowadziła dziś swój najnowszy flagowy smartfon – OnePlus 10 Pro – w Chinach. OnePlus 10 Pro ma aparat Hasselblad drugiej generacji do smartfonów, z rozwiązaniem OnePlus Billion Color, trybem Hasselblad Pro drugiej generacji i ultraszerokokątnym aparatem 150 stopni. Dzięki platformie mobilnej Snapdragon® 8 Gen 1 i do 12 GB pamięci RAM LPDDR5, OnePlus 10 Pro zapewnia również najszybszą wydajność w smartfonie OnePlus. OnePlus 10 Pro ma również największą do tej pory baterię OnePlusa i najpotężniejszą funkcję ładowania w postaci 80W SuperVOOC Flash Charge.

„OnePlus 10 Pro oferuje szereg nowych funkcji aparatu, które kontynuują naszą wyjątkową współpracę z legendarnym producentem aparatów Hasselbladem”, mówi Pete Lau, założyciel OnePlus. „Kamera Hasselblad do smartfonów OnePlus 10 Pro drugiej generacji, w połączeniu z ultraszybką wydajnością i najszybszym ładowaniem w smartfonie OnePlus, zapewnia najlepiej wyposażony smartfon do tej pory”.

Aparat Hasselblad do drugiej generacji smartfonów

Kamera Hasselblad do smartfonów OnePlus 10 Pro drugiej generacji obsługuje rozwiązanie OnePlus Billion Color, za pomocą którego można zastosować naturalną kalibrację Hasselblad do ponad miliarda kolorów. Każdy z trzech tylnych aparatów OnePlus 10 Pro – główny, teleobiektyw i ultraszerokokątny – jest w stanie uchwycić pełny 10-bitowy kolor. W rezultacie urządzenie rejestruje obrazy o 25% większym pokryciu przestrzeni kolorów DCI-P3 i przetwarza 64 razy więcej kolorów niż smartfony nagrywające w 8-bitowych kolorach.

Tryb Hasselblad Pro obsługuje 12-bitowe nagrywanie RAW na wszystkich trzech tylnych kamerach przy użyciu naturalnego rozwiązania kolorów Hasselblada. Tryb Hasselblad Pro w OnePlus 10 Pro oferuje również nowy i potężny tryb RAW o nazwie RAW +, który umożliwia użytkownikom przechwytywanie obrazów w 12-bitowym formacie RAW przy zachowaniu wszystkich elementów fotografowania obliczeniowego OnePlus. Robienie zdjęć w trybie RAW+ daje fotografom prawdziwą swobodę twórczą w manipulowaniu zdjęciami dzięki większej ilości informacji RAW, szerszemu zakresowi dynamicznemu i mniejszym szumom podczas fotografowania obliczeniowego OnePlus 10 Pro.

READ  PlayStation 5: Ta umowa na konsolę powraca

OnePlus 10 Pro to pierwszy smartfon OnePlus z trybem filmowym do nagrywania wideo, w którym przed i w trakcie nagrywania można regulować czułość ISO, czas otwarcia migawki i balans bieli. Tryb wideo obsługuje również nagrywanie w formacie LOG bez wstępnie ustawionego profilu obrazu, dzięki czemu filmowcy mają do dyspozycji ekran, który można wypełnić w celu edycji.

OnePlus współpracował z dwoma zwycięzcami Hasselblad Masters i ambasadorem Hasselblad, aby opracować flagowy model dla OnePlus 10 Pro. Styl mistrzowski składa się z trzech stylów kolorystycznych – Serenity, Radiance i Emerald – każdy skalibrowany przez ambasadorkę Hasselblad Yin Chao i zwycięzców Hasselblad Masters, Bena Thomasa i Davida Piskinsa. Serenity uosabia wygląd popularnej fotografii modowej Yin Chaos i najlepiej nadaje się do portretów, podczas gdy styl Radiance Ben Thomas opiera się na ultrarealizmie i skutkuje stylizowanymi ujęciami. Szmaragd jest wynikiem współpracy z Davidem Peskensem, znanym z fotografii dzikiej przyrody i doskonale nadaje się do rejestrowania oszałamiających krajobrazów.

System aparatów OnePlus 10 Pro ma również ultraszerokokątny aparat z polem widzenia 150 stopni – do czterech razy większy niż ultraszerokokątne aparaty w innych smartfonach. Ultraszerokokątny aparat OnePlus 10 Pro obsługuje również nowy tryb rybiego oka, który pozwala użytkownikom robić zdjęcia z zupełnie nowej perspektywy.

Domyślnie ultraszerokokątny aparat OnePlus 10 Pro robi zdjęcia z polem widzenia 110 stopni, wraz z korekcją zniekształceń AI. Dostęp do 150 stopni i trybu rybiego oka w OnePlus 10 Pro można uzyskać za pośrednictwem oddzielnej zakładki w aplikacji Aparat.

Płynne i szybkie działanie

OnePlus 10 Pro zapewnia najszybszą i najpłynniejszą wydajność w smartfonie OnePlus. Jest to możliwe dzięki platformie mobilnej Snapdragon 8 Gen 1 z silnikiem AI Qualcomm® 7. generacji, który jest czterokrotnie szybszy niż jego poprzednik, oraz nowo opracowanemu procesorowi graficznemu Qualcomm Adreno, który jest o 25% bardziej wydajny. Platforma mobilna Snapdragon 8 Gen 1 jest również wyposażona w procesor Snapdragon X65 czwartej generacji — pierwsze na świecie rozwiązanie RF modemu 10Gb 5G — które obsługuje więcej sieci, częstotliwości i przepustowości niż kiedykolwiek wcześniej. Platformie mobilnej Snapdragon 8 Gen 1 towarzyszy do 12 GB pamięci RAM LPDDR5 i do 256 GB dwuliniowej pamięci masowej UFS 3.1, co zapewnia szybszą i bardziej wydajną wydajność.

READ  Trendy w procesorach 2022: AMD kontra Intel

Pokazać

OnePlus kontynuuje rozwój technologii wyświetlania dzięki 6,7-calowemu panelowi QHD + OnePlus 10 Pro i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Wyświetlacz OnePlus 10 Pro jest wyposażony w technologię LTPO drugiej generacji, która umożliwia urządzeniu ustawianie częstotliwości odświeżania od 1 Hz do 120 Hz szybciej niż seria OnePlus 9, w zależności od rodzaju używanej treści. W rezultacie wyświetlacz OnePlus 10 Pro zużywa mniej energii niż wyświetlacze 120 Hz i 90 Hz w innych smartfonach.

Wyświetlacz OnePlus 10 Pro to także pierwszy w branży smartfon z podwójną kalibracją kolorów. Oznacza to, że ekran jest skalibrowany, aby zapewnić dokładne i naturalne kolory na dwóch różnych poziomach jasności – wysokim i niskim. Kalibracja dwóch kolorów zapewnia, że ​​wyświetlacz OnePlus 10 Pro konsekwentnie odtwarza dokładne i naturalne kolory.

Programowanie

W Chinach OnePlus 10 Pro jest preinstalowany z ColorOS 12.1, opartym na systemie Android 12. Gdy OnePlus 10 Pro trafi na rynek w Indiach, Europie i Ameryce Północnej, zostanie preinstalowany OxygenOS 12, oparty na systemie Android 12.

SuperVOOC

OnePlus 10 Pro obsługuje najszybsze jak dotąd ładowanie smartfona OnePlus – 80 W SuperVOOC Flash Charge – które może naładować baterię 5000 mAh z 1-100 procent w zaledwie 32 minuty. OnePlus 10 Pro obsługuje również 50W AirVOOC Wireless Flash Charge, który ładuje urządzenie od 1 do 100 procent w 47 minut. Ładowarka 80 W i odpowiedni kabel USB-C są zawarte w zakresie dostawy OnePlus 10 Pro.

Projekt

OnePlus 10 Pro ma nowo zaprojektowany system kamer, który płynnie integruje aluminiową ramkę smartfona ze szklanym tyłem. Rozłożenie ciężaru urządzenia również zostało scentralizowane, dzięki czemu urządzenie czuje się dobrze wyważone w dłoni.

OnePlus 10 Pro jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – Volcanic Black i Emerald Forest.

Ceny i dostępność

OnePlus 10 Pro trafi do sprzedaży w Chinach 13 stycznia. Urządzenie pojawi się na całym świecie pod koniec 2022 roku. Ceny w Chinach kształtują się następująco:

  • 8 + 128 GB – 4699 CNY
  • 8 + 256 GB – 4999 CNY
  • 12 + 255 GB – 5299 CNY

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Pierścionek Elden osiągnął złoty status

Published

on

Na Taipei Game Show 2022 firmy Bandai Namco i FromSoftware ogłosiły, że elden pierścień Osiągnął złotą pozycję. Oznacza to, że gra jest skończona i gotowa do masowej produkcji. Nic więc nie powinno stanąć na przeszkodzie planowanej premierze 25 lutego.

Teraz nadal pracują nad korektą pierwszego dnia. Kiedy producent Yasuhiro Kitao został zapytany o wywiad, do którego link znajduje się poniżej, stwierdził, że gra zostanie ukończona za około 30 godzin (dzięki VGC).

„To będzie się znacznie różnić w zależności od gracza, ale jeśli chodzi o cele wyznaczone podczas tworzenia, chodzi o to, aby główna droga mogła zostać ukończona w około 30 godzin” – powiedział Kitao.

Oczywiście możesz też spędzić więcej czasu z Elden Ring. „Gra jako całość jest bardzo duża i ma dziesiątki dodatkowych godzin rozgrywki, ale gdybyśmy rozmawiali tylko o głównym torze, nie zajęłoby to dużo więcej czasu”.

Możecie sami Zamów Elden Ring od Amazon tutaj*. Zostanie wydana fizycznie na PS4, PlayStation 5, Xbox i cyfrowo na PC. Jeśli chcesz wejść w bardziej odpowiedni nastrój, możemy Ci pomóc Nasz raport z gry Również z testów sieci Zwiastun historii Polecamy.

Prezentacja na Taipei Game Show 2022

youtube

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

przez JimatsuMateriał: pierścień ognia, Bandai NamcoZ oprogramowania

READ  Poszukiwanie egzoplanet z domu: Poszukiwany wolontariusz "Łowca planet"
Continue Reading

Tech

Watch Dogs Legion: koniec z aktualizacjami

Published

on

Jak ogłosili twórcy Watch Dogs Legion, wsparcie popremierowe dla tytułu z otwartym światem zostało przerwane. Dodaje, że trzeci, czwarty i piąty sezon gry wieloosobowej online powróci kilka razy w nadchodzących miesiącach.

W liście otwartym deweloperzy odpowiedzialni za przygodę z otwartym światem Watch Dogs Legion ponownie zwrócili się do społeczności i podziękowali graczom za wsparcie.

Jednocześnie urzędnicy spojrzeli wstecz na rozwój „Legionu Strażników Psów” i zauważyli, że od czasu wydania wydano różne aktualizacje, które obejmują nowe tryby, takie jak „Inwazja”, „Opór” lub pod-„Oglądanie zombie”. Dogs: Legion of the Dead”. Jednak ta zawartość pozostanie bez zmian, ponieważ wsparcie popremierowe dla Watch Dogs: Legion zostało już zakończone. Tym samym łatka 5.6, wydana we wrześniu 2021 r., jest ostatnią aktualizacją tytuł akcji.


Powtarzają się sezony w trybie online

„Wreszcie, dzięki waszym opiniom, dodaliśmy do gry kilka ulepszeń jakości życia. Przez cały czas pokazaliście nam swoje zespoły DedSec, swoich ulubionych rekrutów, najlepsze momenty w grze, grafiki fanów, kostiumy, filmy, i nie tylko.Bardzo podobało nam się oglądanie zawartości specjalnej Duża aktualizacja 5.6 była naszą najnowszą aktualizacją do Watch Dogs Legion” – napisali twórcy na oficjalnej stronie internetowej.

Więcej aktualności o Legionie Watch Dogs:

Jak ogłoszono również, gracze, którzy przegapili wiele nagród w trybie online, mogą spodziewać się kolejnej okazji do zdobycia dodatków. Sezony 3–5 będą regularnie powtarzane przez kilka następnych miesięcy: „Obecny czwarty sezon Rebeliantów będzie kontynuowany z 80 rangami do 22 stycznia 2022 r., a następnie Stripes, sezon 5. Następnie rozpoczną się sezony 3-5 i powrócą gra, dająca ci możliwość zdobycia nagród. Być może przegapiłeś to w przeszłości.

Watch Dogs Legion jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia.

READ  PlayStation 5: Ta umowa na konsolę powraca

tych: Ubisoft

Więcej wiadomości na temat Watch Dogs Corps.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać na sfinansowanie darmowej witryny. Nie masz wad.

Continue Reading

Tech

Apple opóźnia wprowadzenie nowych zasad usuwania kont i masowych wirtualnych wydarzeń online

Published

on

| 21:11 | 0 komentarzy

Apple opóźniło egzekwowanie niektórych zasad App Store, które miały wejść w życie 31 stycznia. Daje to programistom więcej czasu na zmianę aplikacji, aby były zgodne z planowanymi regułami wirtualnych wydarzeń grupowych online i usuwanie kont w aplikacji. Nowy termin wyznaczono na 30 czerwca.

Kredyt fotografa: Apple

Apple wydłuża terminy nowych polis

W aktualizacji wydanej w sobotę w Apple Witryna programisty Firma poinformowała, że ​​zmieniły się terminy obowiązywania zasad dotyczących aplikacji w App Store. Terminy zostały przedłużone, dając programistom kilka miesięcy więcej na wprowadzenie zmian w swoich aplikacjach.

„Aby dać Ci więcej czasu na aktualizację aplikacji, zmieniliśmy następujące wymagania do 30 czerwca 2022 r.” – napisał Apple.

Pierwsze przedłużenie terminu dotyczy wyjątku, który Apple wprowadził dwa lata temu. Firma Apple zezwoliła aplikacjom oferującym usługi grupowe w czasie rzeczywistym (wirtualne wydarzenia grupowe online) na korzystanie z metod płatności innych niż zakupy w aplikacji podczas pierwszego zamknięcia w 2020 r. To zwolnienie zostało wprowadzone, aby pomóc firmom próbującym dostosować się do pandemii. Ze względu na niedawny powrót COVID, zwolnienie to zostało przedłużone do czerwca. To już drugi raz, kiedy Apple przedłużyło zwolnienie.

Planowane reguły usuwania kont zachęcą aplikacje do oferowania łatwej do znalezienia opcji usuwania kont w aplikacji. Apple powiedział, że ta funkcja powinna usunąć całe konto użytkownika wraz ze wszystkimi danymi osobowymi. Pierwotny termin stosowania tej zasady upłynął pod koniec stycznia. Apple twierdzi teraz, że firma daje wydawcom i programistom aplikacji więcej czasu, dostrzegając złożoność wprowadzenia tej funkcji.

W pewnym sensie trendem stało się ogłaszanie przez Apple zmian w zasadach App Store i terminie, tylko po to, aby kilkakrotnie opóźnić wdrożenie. To odpowiedź firmy na komentarze deweloperów, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na przykład w zeszłym roku przejrzystość śledzenia aplikacji została wdrożona w kwietniu 2021 r., po tym, jak pierwotnie była zaplanowana na wrzesień 2020 r. W niektórych przypadkach, po komentarzach deweloperów, całkowicie zrezygnowano ze zmiany reguły.

READ  Trendy w procesorach 2022: AMD kontra Intel
Continue Reading

Trending