Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Nowy przegląd zwiastuna Pokémon Snap [Update] • Nintendo Connect

Aktualizacja: Nintendo America ma teraz angielską wersję przeglądu zwiastuna z Nowy Pokemon Snap Opublikowane na YouTube. Dowiesz się, o co chodzi w strefie soczewicy, od przedstawień Pokemonów w grze i ich zachowania po obserwowanie tajemniczego zjawiska Luminy.

Nintendo pokazuje również różne przedmioty, za pomocą których możesz uchwycić zaskakujące chwile, a także szereg funkcji, od etykiet online po udostępnianie i edycję zdjęć. Możesz obejrzeć pełny zwiastun tutaj:


Oryginalny post z 9 kwietnia: Nowy Pokemon Snap Otrzymałem nowy zwiastun na japońskim kanale Pokémon YouTube, który zawiera przegląd większości funkcji gry. W zwiastunie, który do tej pory był dostępny tylko w języku japońskim, omówione zostały nie tylko nowo zaprezentowane środowiska, ale także niektóre znane z gry funkcje. Na przykład aksamitne jabłka jako jedzenie, podświetlane światła, alternatywne trasy, funkcje filtrów, czujniki żyroskopowe, obszary wyrównywania, aby po drodze pojawiało się więcej Pokemonów.

W międzyczasie ogłoszono również rozmiar pobierania gry. Więc jeśli tak Nowy Pokemon Snap Z Nintendo eShop Zakup cyfrowy, wymagane 7,1 GB wolnego miejsca. Jak zawsze, ten rozmiar nie ma nic do powiedzenia na temat rozmiaru gry, dlatego lepiej przejdź do testu Nowy Pokemon Snap Musisz poczekać, aby dowiedzieć się więcej o grze.

Ponadto pojawiły się również nowe japońskie reklamy telewizyjne:

Nowy Pokemon Snap Będzie dostępny wyłącznie 30 kwietnia 2021 roku Przełącznik Nintendo Przedstawia.

READ  Szczegóły nowych produktów Apple