Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Japonia: „Demon Slayer” nie znajduje się już w pierwszej dziesiątce najlepszych kinowych list przebojów

Film świętuje od ponad siedmiu miesięcy Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – Film: Mugen Train Po raz pierwszy został pokazany w japońskich kinach i od tego czasu pobił wiele rekordów. Powoli, ale z pewnością, sukces filmu również wydaje się zanikać.

„Demon Slayer” jest w pierwszej dziesiątce

Według japońskiej strony Oricon Kontynuacja anime „Demon Slayer” nie znalazła się w pierwszej dziesiątce list przebojów japońskiego kina w zeszłym tygodniu, a tym samym nie wystąpiła tam po raz pierwszy od 33 tygodni.

„Pogromca demonów –Kimetsu no Yaiba‑ The Movie: Mugen Train” zajął drugie miejsce na najdłużej prezentowanych listach kina japońskiego, wyprzedzając jedynie pełnometrażowy film Jamesa Camerona „Titanic”, który trwał 40 tygodni z rzędu. Top 10.

Demon Slayer, uważany za najbardziej udany film 2020 roku, z ogólnoświatowymi zarobkami przekraczającymi 52,9 miliarda jenów (około 395,5 miliona euro), w tym ponad 40 miliardów jenów w Japonii, trwa obecnie od kilku lat. Tygodnie w języku niemieckim. Państwa W kinie Zobaczyć. za drugi sezon, Będący kontynuacją filmu, jest obecnie w toku.

>> Aplikacja do anime na dysku
>> Zamów mangę od Thalii

Zwiastun filmowy:

historia filmu:

Tanjirou i jego towarzysze ukończyli odwyk na Farmie Motyli i dotarli na miejsce następnej misji. W pociągu Mugen w bardzo krótkim czasie zaginęło ponad 40 osób. Tanjiro i Nizuko łączą siły z Zenitsu i Inosuke, aby dołączyć do jednego z najpotężniejszych szermierzy wśród Łowców Demonów: Kiguro Rinjoku.

Razem chcą zmierzyć się z demonem czającym się w Mugen Train. Aby to zrobić, wyruszają w podróż w ciemność …

Przez OriconI Crunchy Roll
© Koyoharu Gotoge / SHUEISHA, Aniplex, ufotable

READ  PvEvP-Survival-Shooter Scavengers rozpoczną się rankiem 28 kwietnia w Den Early Access