Connect with us

Tech

Pokémon GO – Sprzedaż biletów na Pokémon GO Fest w Berlinie

Published

on

Drodzy trenerzy, czekanie wreszcie się skończyło, bo ruszyła sprzedaż biletów na Pokémon GO Fest w Berlinie. Od piątku 1 lipca 2022 do niedzieli 3 lipca 2022 Czekam na Ciebie o britz park Weekend pełen przygód! Co to oznacza dla Ciebie, powiemy Ci teraz.

Pokémon GO – Wydarzenie na żywo w Britzer Garten Berlin

Bilety wstępu są dostępne za 24,99 €** (z podatkiem), a bilety wstępu za 32,13 €** (z podatkiem). Bilety są ograniczone i dostępne do wyczerpania zapasów.

Trenerzy, którzy kupią bilet na Pokémon GO Fest w Berlinie, mogą spodziewać się następujących atrakcji w Britzer Garten:

 • Specjalna misja w Britzer Garden, która kończy się spotkaniem ze szczytową postacią Shaymina
 • Zadania badawcze w terenie
 • Pokémon GO debiutuje w Shiny Grillmak i Tarnpignon podczas imprezy
 • Ekskluzywna koszulka z edycji specjalnej Pokémon GO Fest 2022 (dostępna tylko podczas tego wydarzenia i innych wydarzeń na żywo Pokémon GO Fest 2022)
 • Sesje z autografami osobistymi ze znanymi twórcami
 • Cztery różne siedliska, z których dwa będą dostępne wyłącznie podczas wydarzenia w Berlinie, wraz z towarzyszącymi wyzwaniami zbierania i fajnymi spotkaniami z Pokémonami:
 • ogród elektryczny: Hisui Voltobal, Wadribie, Tarnpignon, Eguana i więcej Pokemonów
 • burzliwe wybrzeże: Perlu, Perlu, Sodamak, Fleknoil i inne Pokemony
 • żywe trawniki: Galarian Ponyta, Scyther, Yanma, Vegimak i inne Pokémon
 • Magmatyczny: Koknodon, Grillmak, Pebbelling, Flampion i inne Pokemony
 • Do 6 prywatnych transakcji, mniej niż Stardust na transakcję w okresie trwania wydarzenia, stacja kanalizacyjna Na miejscu wydarzenia
 • pole bitwy Do bitew z innymi trenerami
 • Zaskakujące spotkania na migawkach
 • Mnóstwo zabawy z innymi pokemonami i trenerami

Dla wszystkich trenerów w Berlinie specjalne bitwy rajdowe odbędą się podczas Pokémon GO Fest 2022 od piątku 1 lipca 2022 do niedzieli 3 lipca 2022. Na przykład Cresselia i Darkrai pojawiają się w bitwach rajdowych 5 poziomu.

READ  KB5001330 i KB5001337: Aktualizacje powodują problemy z systemem Windows 10 i grami

bilety

Bilety na Pokémon GO Fest w Berlinie są już dostępne!
Dostępne są dwie opcje biletów: bilety wstępu ogólnego są dostępne za 24,99 €** (w tym podatek), a wstęp na wydarzenie jest możliwy od 11:00 do 18:00 (czasu lokalnego) w dniu wybranego wydarzenia.
Bilety wcześniejszego wejścia są dostępne za 32,13 €** (z podatkiem) i umożliwiają wczesny wstęp na wydarzenie od 9:00 do 18:00 (czasu lokalnego) w dniu wybranego wydarzenia.

bilety tutaj Dostępny.

Chociaż Pokémon GO Fest w Berlinie jest wydarzeniem trzydniowym, możesz kupić tylko bilet jednodniowy. Granie w wydarzenie jest dostępne tylko w Britzer Garten w Berlinie i tylko w dniu io godzinie wskazanej na bilecie. Uwaga: Bilety na Imprezy nie podlegają zwrotowi (z zastrzeżeniem obowiązujących przepisów prawa oraz wyłączeń wymienionych w Regulaminie).

Opcjonalne dodatki

Po raz pierwszy trenerzy mają teraz możliwość dodania dodatkowych funkcji do rozgrywki podczas wydarzeń na żywo. Te dodatki można kupić tylko z biletem. Zakup w późniejszym terminie nie jest możliwy. Bonusy są aktywne od piątku 1 lipca 2022 r. do niedzieli 3 lipca 2022 r., ale są ważne tylko na Festiwal Pokémon GO w miejscu wskazanym na bilecie. Dodatek dla fanów rajdu (+ 10,06 €): Dzięki temu dodatkowi otrzymasz do 12 dodatkowych biletów na rajdy z aren dziennie, 5000 dodatkowych punktów doświadczenia po każdej udanej bitwie rajdowej, 6 dodatkowych cukierków i 3 dodatkowe cukierki XL do złapania Bitwy rajdowe na poziomie Pokemonów 5. Dodatek dla hodowców (+ 10,06 €): Dzięki temu dodatkowi jaja wykluwają się cztery razy szybciej (nie można łączyć z podobnymi nagrodami), a otrzymasz dwa razy więcej punktów doświadczenia, dwa razy więcej cukierków i dwa razy więcej gwiezdnego pyłu do jaj wylęgowych.

Jest wiele do odkrycia – a Berlin i tak jest zawsze wart podróży, ale szczególnie od 1 do 3 lipca 2022 roku. Odkryj naszą tętniącą życiem i różnorodną stolicę, grając w Pokémon GO!
Zobacz nas w Berlinie! Muszę je wszystkie złapać!”

READ  ▷ CES 2022: Acer wprowadza trzy Chromebooki dla rodzin, studentów i współpracowników
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Katastrofa Magentacloud: Telekom czekał na użytkowników Maca od miesięcy

Published

on


ten Telekomunikacja Tak jak kilka miesięcy po zastąpieniu fioletowa chmura Nadal mam problemy z ponownym połączeniem wszystkich użytkowników. Podczas gdy Windows od dawna ma nowe oprogramowanie, użytkownicy Maców zostali porzuceni w deszczu, mimo zapewnień, że wkrótce zostanie ono wydane.

Telekom mówi wkrótce, ale to nic nie znaczy

Czasami reklamy nie są tak cenne: pod koniec zeszłego roku Telekom zmienił technologię usługi przechowywania online Magentacloud, co również wymagało nowego oprogramowania po stronie użytkownika. W systemie Windows oprogramowanie zapewniające automatyczną synchronizację danych istnieje już od dłuższego czasu. Użytkownicy komputerów Mac są obiecani Strona aplikacji MagentacloudNowa aplikacja będzie dostępna „w najbliższych tygodniach”. Problem: Jak pisze Hayes, to zdanie istnieje od miesięcy.
W najbliższych tygodniach: jest tu od miesięcy

Czas zapytać Telekom, czy można się spodziewać, że użytkownicy komputerów Mac będą mogli ponownie uzyskać dostęp do pamięci w chmurze za pośrednictwem oprogramowania. Odpowiedział rzecznik firmy gorąco: Nie można jeszcze podać daty, „ale zakładamy, że będzie ona dostępna wkrótce. Oprogramowanie jest obecnie w fazie testów”. Firma nie chce nawet wydać tak niejasnego oświadczenia o przyczynie opóźnienia, ale milczy. Użytkownicy komputerów Mac mogą zrobić tylko jedno: poczekaj i zobacz, dane Telekom i tak nie są zbyt przydatne do oceny rzeczywistej sytuacji.

zanurzony w zmianach

Tym samym nawet miesiące po rozpoczęciu zmiany trzeba udowodnić, że Telekom był przytłoczony. W momencie zmiany na początku grudnia usługa w chmurze całkowicie przestała działać na kilka dni. Nawet wtedy przesyłanie, pobieranie, uprawnienia i inne ważne funkcje nie działały płynnie, co skutkowało obfitością Wkład do forum wsparcia doprowadziło.

Według Heise, chmura Telekom znajdowała się w Strato, ze zmianą technologii wprowadzoną wewnętrznie i oparciem się na projekcie „Nextcloud” open source, który z kolei opiera się na Open Telekom Cloud (OTC). Być może fakt, że oprogramowanie Mac nie mogło zostać udostępnione po miesiącach, wskazuje, że konfiguracja nie była optymalna. Ciekawie będzie zobaczyć, kiedy to w końcu wyjdzie.

READ  SvelteStorm: opublikowano pierwsze IDE dla frameworka Svelte JavaScript

Pobierać ; MagentaCloud – Użyj Telekom Cloud
Zobacz też:


Telekom, Cloud Storage, Media Center, Darmowa poczta, MagentaCLOUD
Telekom, Cloud Storage, Media Center, Darmowa poczta, MagentaCLOUD

Continue Reading

Tech

Zobacz remastery, adaptery i elementy podrzędne na adresach IP Square Enix

Published

on

od Rhonda Bachmann
Na początku tego miesiąca szwedzka firma Embracer Group nabyła zachodnie studia Crystal Dynamics, Eidos-Montréal i Square Enix Montreal. Firma wyraźnie ma pewne plany dotyczące marek i nie chodzi tylko o kontynuację, ale także o regenerację, regenerację i podpunkty.

Na początku maja szwedzka grupa Embracer ogłosiła, że ​​większość Przejęcie zachodniego biznesu Square Enix. Obejmuje to studia Crystal Dynamics, Eidos-Montréal i Square Enix Montréal, ze znanymi markami, takimi jak Deus Ex, Tomb Raider, Legacy of Kain czy Thief. Oczywiście firma rozważa kontynuację popularnej serii gier. W swoim ostatnim briefingu finansowym Embracer Group ujawnił, że może wyobrazić sobie więcej z przejętymi markami.

Grupa Embracer chce korzystać z pozyskanych adresów IP

„Widzimy ogromny potencjał nie tylko w sequelach, ale także w remasterach, adapterach i podpozycjach, a także projektach Transmedia w grupie” – napisała firma w swoim raporcie. Studia, za które Embracer Group zapłaciła 300 milionów dolarów, nie zostały jeszcze przejęte. Jednak według firmy transakcja ma zostać sfinalizowana w trzecim kwartale 2022 roku. Po tym czasie szwedzka grupa będzie miała 124 własne studia gier.

Embracer Group wydała kilka przeróbek i aktualizacji niektórych przejętych marek, takich jak Destroy All Humans! oraz Kingdoms of Amalur i Spongebob Kanciastoporty. Podobno Eidos-Montréal jest obecnie Kilka projektów opartych na Unreal Engine 5 Ona jest w pracy. Tymczasem Crystal Dynamics i The Initiative nadal działają Razem na ekskluzywnej konsoli Xbox Perfect Dark.

Źródło: via Śruba do gier

READ  Ograniczanie: wzrost akcji Apple: wydaje się, że Apple ogranicza produkcję iPhone'a i AirPods | biuletyn
Continue Reading

Tech

Paleontolodzy mylą „skamieniałości duchów” – nowa forma formowania skamieniałości ujawnia nieoczekiwaną odporność pradawnych alg wapiennych

Published

on

Zaskakujące odkrycie: przez przypadek paleontolodzy odkryli zupełnie nową formę skamieniałości – maleńkie odciski na pradawnym pyłku, zarodnikach i aglomeratach organicznych. Te „skamieniałości duchów” pochodzą z alg wapiennych, których muszle były kiedyś wciskane w te podłoża i które przez miliony lat pozostały jako zdumiewająco szczegółowe odciski. Te mikroskamieniałości dowodzą jedynie, że glony wapienne przetrwały nawet w kwaśnych oceanach w minionych okresach interglacjalnych.

Mikroskamieniałości są ważnymi świadkami przeszłości. Małe skamieniałości mogą ujawnić, na przykład, kiedy pierwsze komórki Albo pierwsze glony eukariotyczne na naszej planecie. Również pierwsze skamieniałości ziemskie stworzenia W formie grzyba naukowcy już odkryli.

Ślady muszli kości ogonowej na 183-milionowym kawałku materii organicznej. © Slater, Bowen i in. / Nauki ścisłe

Na szlaku alg wapiennych

Skamieniałe ślady planktonu tworzącego muszle, takie jak otwornice lub kokolitofory, są szczególnie interesujące poza paleontologią. Ponieważ te często glony wapienne Abstrakcyjne organizmy morskie reagują wrażliwie na zmiany temperatury i kwasowości wody morskiej. Dlatego ich skamieniałości pozwalają wyciągnąć wnioski na temat klimatu przeszłości, a zwłaszcza konsekwencji prehistorycznych, ciepłych faz.

„Paleontolodzy zwykle szukają skamieniałości tych wróbli – a jeśli ich nie znajdują, zwykle zakładają, że te starożytne społeczności planktonu upadły” – wyjaśnia główny autor Vivi Vajda ze Szwedzkiego Muzeum Historii Naturalnej w Sztokholmie. Jak dotąd wyglądało na to, że te wapienne glony zniknęły w minionych czasach ekstremalnego globalnego ocieplenia i zakwaszenia oceanów.

Odkrycie pod mikroskopem elektronowym

Jednak szansa na ich odnalezienie obala to – i ujawnia zupełnie nową formę mikroskamieniałości. Zostało to odkryte przez Vajdę, pierwszego autora Sama Slatera i ich kolegów, gdy chcieli zbadać próbki skał sprzed 183 milionów lat z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii i Japonii pod kątem pyłku i innej materii organicznej. Aby to zrobić, najpierw potraktowali próbki kwasem, który rozpuszcza minerały wapienne, a tym samym sprawia, że ​​ślady organiczne są bardziej widoczne.

READ  ▷ CES 2022: Acer wprowadza trzy Chromebooki dla rodzin, studentów i współpracowników

Kiedy naukowcy zbadali następnie swoje próbki pod mikroskopem elektronowym, zauważyli coś zaskakującego: ślady mniejszych struktur można było zobaczyć na powierzchni drobnych pyłków, zarodników i aglomeratów organicznych – łusek alg wapiennych. Chociaż skamieniałości tych organizmów zostały zniszczone dawno temu, odciski skorupy przetrwały miliony lat. „Odkrycie 'widmowych skamieniałości’ było całkowicie nieoczekiwane!”, mówi Slater.

Nawet detale są doskonale zachowane

Szczegółowa ochrona tych skamieniałych odcisków palców jest niemal zdumiewająca: „Skamieliny duchów są bardzo małe – mają rozmiar 5 mikrometrów i są 15 razy cieńsze niż ludzki włos” – mówi współautor Paul Bowen z University College London. Ale szczegóły
Oryginalne panele osłonowe są nadal w pełni widoczne. „Możesz nawet określić rodzaj kokolitofory na podstawie żeber, łuków i szwów.

Następnie, aby dowiedzieć się, czy te skamieliny duchów były zjawiskiem, które wystąpiło tylko w krótkim czasie w historii Ziemi iw niektórych miejscach, naukowcy zbadali również próbki skał z innych epok geologicznych, w tym z wczesnej i środkowej kredy. Tam też znaleźli to, czego szukali. „Znaleźliśmy skamieniałości odcisków w obu ciepłych okresach kredy” – mówi zespół. „To pokazuje, że ta ochrona nanoskamieniałości nie jest wyjątkowa dla wczesnego okresu jurajsko-byskiego”.

Przepis: woda z gliny, wyciskania i kwaśna woda porowa

Ale jak pojawiły się te niezwykłe skamieniałe odciski palców? Kiedy glony wapienne umarły miliony lat temu i opadły na dno morskie, stopniowo pokrywały je osady wraz ze szczątkami innych żywych istot. Na przykład, gdy w pobliżu pyłku znajdują się resztki glonów wapiennych lub kępy odchodów, są one ściskane przez rosnące ciśnienie w gruncie. W rezultacie twarde wapienne łupiny ziaren wapiennych dociskały się do bardziej miękkich powierzchni przylegających do nich śladów.

Zespół odkrył, że skamieliny duchów gromadzą się w warstwach skał, które kiedyś powstały z drobnych, bogatych w substancje organiczne złóż gliny. „To wskazuje, że materia organiczna była ważnym warunkiem wstępnym, ponieważ zapewniała odkształcalne podłoże, na którym odciski palców zostały odciśnięte” – wyjaśniają Slater i współpracownicy. „Jednocześnie wyjaśnia to również, dlaczego wapno ze skórki jest następnie rozpuszczane: wysoki poziom materii organicznej może powodować zakwaszenie wody w porach podczas formowania”.

READ  Kup PS5 od Mobilcom-Debitel: konsola jest ponownie dostępna, liczba sztuk ograniczona
faza ciepła
Skamieniałości duchów ujawniają, że glony wapienne przetrwały nawet prymitywne, ciepłe okresy. © Slater, Bowen i in. / Nauki ścisłe

Algi wapienne przetrwały nawet ciepłe fazy

Zdaniem naukowców mikroodbitki nie tylko ujawniają nową formę formowania się skamielin, ale także dostarczają zupełnie nowego wglądu w historię i klimat Ziemi. „Wkrótce stało się jasne, że ślady mchu wapiennego były również powszechne w okresach, gdy naturalne kokolitofory były rzadkie lub nieobecne – co było całkowitą niespodzianką!” „Skamieliny duchów pokazują, że zapis kopalny czasami nas zwodzi i że istnieją inne sposoby ochrony wapiennego nanoplanktonu”.

Wbrew powszechnemu przekonaniu populacje alg wapiennych nie załamały się podczas prymitywnych faz ocieplenia w okresie jurajskim i kredowym. Zamiast tego wici wapienne najwyraźniej nadal się rozwijały pomimo ocieplenia i zakwaszenia oceanów w tym czasie. „Odkryte przez nas odciski palców pokazują odporność tych społeczności nanoplanktonu w kilku poprzednich ciepłych okresach” – mówi Slater i jego zespół.

Może to oznaczać, że glony wapienne są bardziej zdolne do przystosowania się do zmian warunków oceanicznych niż wcześniej sądzono – i może to również dotyczyć obecnej zmiany klimatu. „Te skamieliny zastępują naszą wiedzę o tym, jak wapniowy nanoplankton reaguje na ocieplenie” – mówi współautor Richard Twitchett z Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. (Nauka, 2022; doi: 10.1126/nauka. abm7330)

Źródło: University College London

Continue Reading

Trending