Connect with us

entertainment

Niezwykłe: Celine Dion pokazała swoich trzech synów w Dzień Matki

Published

on

Co za rzadki widok! Światowa gwiazda Celine Dion (53) Nie tylko odniosła ogromny sukces jako piosenkarka, ale jest także naprawdę dumną mamą. Od jej zmarłego męża Renee Angelel (73) Ma 53 lata Trzej synowie. Jednak bierze w nim udział tylko tłumacz „My Heart Will Go On” Jakieś pomysły W życiu prywatnym. Wysłany z okazji Dnia Matki Celine Teraz ładne rodzinne zdjęcie Ciebie i Twoich trojga dzieci Renee Charles (20), Nelson (10) i Eddie (10).

Piosenkarka niedawno opublikowała to ujęcie Instagram I tytuł obrazu słownie: „Kto ma dziś lepszy dzień, jestem matką dzieci? Jaki jest przywilej macierzyństwa! Szczęśliwego Dnia Matki! Ciesz się każdą chwilą. Subskrybenci jej kanału również cieszyli się rzadkością i życzyli piosenkarce i jej dzieciom cudownego Dnia Matki. „Wygląda na to, że świetnie się bawisz!” Niektórzy użytkownicy napisali pod rzadkim nagraniem: „Ach, jesteś taka piękna!”

Ostatni raz matka trójki dzieci była ze swoim synem w styczniu. Renee Charles Opublikowane, gdy obchodziła swoje 20. urodziny. Jest również dedykowany jej bliźniakowi Celine Ostatni październik Ostatnie urodziny W swoim profilu. W tym czasie w opisie zdjęcia napisała, jak 10-latkowie byli dumni ze swojego starszego brata, matki i oczywiście z dumy. Zmarły ojciec zrobisz.

Celine Dion z trójką dzieci w szóste urodziny bliźniaków
Renee Charles, Nelson i Eddie Angelil z matką Celine Dion
Piosenkarka Celine Dion
READ  „Rozwód trwa”: Stephane Morros ma już nową rodzinę
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Published

on

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Wiele jest również do zrobienia w odniesieniu do Berlina i Brukseli. PiS był w ciągłym konflikcie z Komisją Europejską w sprawie reformy sądownictwa, a rząd federalny zadręczał go żądaniami bilionowych odszkodowań wojennych na świecie. Z drugiej strony Tusk i jego współpracownicy opowiadają się za drogą proeuropejską i bardziej ugodową polityką wobec Niemiec.

Nowy stary

66-latek z Gdańska był premierem Polski w latach 2007-2014. W tym czasie utrzymywał dobre relacje z kanclerz Angelą Merkel (CDU). Tusk chce pod koniec tygodnia udać się do Brukseli na szczyt Unii Europejskiej, na którym będzie omawiana większa pomoc dla Ukrainy.

Ale wielu polskich obywateli także wiąże duże oczekiwania z nowym rządem. PiS rozgniewał wiele osób zaostrzeniem praw do aborcji, a przyszły rząd chce ponownie zliberalizować to ustawodawstwo. Tusk zapowiedział już restrukturyzację nadawcy publicznego, z którego PiS uczynił swoje narzędzie propagandy.

Mimo chęci zmian Tusk będzie musiał także zmierzyć się z problemem wspólnego pożycia. Prezydent Duda może wstrzymać wiele inicjatyw reformatorskich. W ostatnich tygodniach dał wyraźnie do zrozumienia, że ​​wymagany przez konstytucję status bezpartyjnego głowy państwa to dla niego jedynie formalność.

READ  Komitet Partnerski wychodzi z Corony przerwy z nowymi twarzami i wieloma planami na przyszłość Wiadomości od Kamen na KamenWeb.de
Continue Reading

entertainment

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Published

on

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Gary Sinise jest głęboko zasmucony
Syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Posłuchaj materiału

Ta wersja audio została stworzona sztucznie. Więcej informacji | Wyślij swoją opinię

Makana Anthony Sinise i jego rodzina przez kilka lat walczyli z rzadkim nowotworem, ale ostatecznie zmarł z powodu powikłań w wieku zaledwie 33 lat. Ojciec Gary Sinise opisuje sytuację jako „rozdzierającą serce” prawie dwa miesiące po śmierci.

Amerykański aktor Gary Sinise stracił syna. Makana Anthony „Mac” Sinise zmarł w wieku 33 lat po długiej walce z rakiem. Jak ogłosił w emocjonalnym oświadczeniu gwiazda „Forresta Gumpa”, jego syn zmarł 5 stycznia.

Wiadomość została opublikowana na stronie głównej Fundacji Gary'ego Sinise'a i na jej profilu na Instagramie. Obok zdjęcia śmiejącego się Maca aktor napisał, że 8 sierpnia 2018 roku u jego syna zdiagnozowano „bardzo rzadki nowotwór” – struniak. Struniaki to nowotwory złośliwe kręgosłupa i podstawy czaszki.

Sinise powiedział również, że choroba pojawiła się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak u jego żony Moiry Harris zdiagnozowano raka piersi w trzecim stadium. Podczas gdy Moira osiągnęła remisję i po leczeniu pozostała wolna od raka, choroba Maca rozprzestrzeniła się i „z biegiem czasu coraz bardziej mu przeszkadzała”.

Sinise zauważył, że jego syn był „wyjątkowym perkusistą”. Często towarzyszył swojemu słynnemu ojcu, który także grał w zespole. Zmarły był absolwentem Uniwersytetu Południowej Kalifornii, gdzie oprócz gry na perkusji studiował pisanie piosenek i kompozycję.

Gary Sinise napisał, że jego syn przeszedł pięć różnych operacji kręgosłupa w latach 2018–2020 i został sparaliżowany od klatki piersiowej w dół z powodu wpływu choroby na jego organizm. Pomimo tych ograniczeń nadal pracuje nad albumem „Resurrection and Revival”. „W tygodniu, w którym album trafił do druku, Mac przegrał walkę z rakiem. Zmarł 5 stycznia 2024 r. i został pochowany 23 stycznia”.

Rodzina „ze złamanym sercem”

Gary Sinise opisał swój smutek tymi wzruszającymi słowami: „Jak każda rodzina, która doznała takiej straty, jesteśmy głęboko zasmuceni i radzimy sobie najlepiej, jak potrafimy. Dla rodziców utrata dziecka jest bardzo trudna”. To było „rozdzierające serce i bardzo trudne”.

Podkreślił: „Walka naszej rodziny z rakiem trwała pięć i pół roku i z biegiem czasu stawała się coraz trudniejsza. Choć nasze serca bolą po jego stracie, pociesza nas informacja, że ​​Mac już nie walczy i jest inspiracją i „dotknął większość z nas”. Swoją drogą, to zrobił. „Toczył żmudną walkę z nieuleczalnym rakiem, ale nigdy się nie poddał”.

Gary Sinise i Moira Harris są małżeństwem od 1981 roku. Oprócz Maca mają dwie córki. Aktor zasłynął z wielu hollywoodzkich produkcji, takich jak „Forrest Gump”, „Apollo 13” czy „Zielona mila”.

READ  Federalne Igrzyska Królików w Bonn rozpoczynają się na Münsterplatz
Continue Reading

entertainment

Druhna, gwiazda „Żegnaj, Niemcy”, pociesza mężczyznę

Published

on

Druhna, gwiazda „Żegnaj, Niemcy”, pociesza mężczyznę
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

łatwo przyszło łatwo poszło. Ślub Lefke Kersting odbył się zaledwie kilka tygodni temu – a dla zakochanych to już koniec! Imigrantka opowiada, jak wymarzony ślub zamienił się w koszmar.

Zanzibar – Małżeństwo gwiazdy „Żegnaj, Niemcy” Lefke (40 lat) i Amosi (30 lat) nie trwało długo. Około dwa miesiące po ślubie ich drogi ponownie się rozeszły. Obywatel północnych Niemiec stoi przed dużymi wyzwaniami.

Gwiazda „Żegnaj, Niemcy” Lefke Kersting była zszokowana: „Nie jesteśmy już razem!”

Na pięknej wyspie Zanzibar Lefke znajduje mężczyznę swoich marzeń: Amosiego, znacznie młodszego lekarza. Po kilku miesiącach randek dla imigrantki stało się jasne, że chce poślubić swoją prawdziwą miłość. Powiedział i zrobił. Za zgodą rodziców w stanie szalonej miłości przeszli przed afrykański ołtarz.

W sennej scenie, na bezludnej plaży, stała przed Amosim w białej sukni. Pod koniec romantycznej ceremonii para w końcu się zgodziła. A teraz była „najszczęśliwsza kobieta świata” szokuje społeczność telewizyjną: „Niestety muszę powiedzieć, że nie jesteśmy już razem”.

Dramat miłosny „Żegnaj, Niemcy”: Amosi mieszka ze druhną Lefke

Levke przedstawia aktualną aktualizację w wiadomości wideo. Wyraźnie poruszona wypuściła kota z worka: „Stało się kilka naprawdę poważnych rzeczy. „Amosi ma romans z moją druhną i teraz z nią mieszka.” Może imigrant powinien na razie dać sobie spokój z tym szokiem.

„Przed nami kilka wyzwań i na nich muszę się skupić” – obawia się Niemiec z północy. Można tylko życzyć Levki powodzenia na dalszej drodze i poszukiwania nowej wielkiej miłości. Nie jest to jednak pierwsza separacja gwiazd „Goodbye Germany”, gdyż Peggy Jerowski (47 l.) i Steve Gerkel (54 l.) również zmuszeni byli ogłosić rozstanie po 24 latach spędzonych razem. Wykorzystane źródła: tvdigital.de, biblioteka multimediów „Żegnaj, Niemcy”.

READ  Księżniczka Boucher wybucha płaczem
Continue Reading

Trending